Opinie o Interferie S.A. w Legnica Chojnowska 41

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Interferie S.A., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Interferie S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interferie S.A. w Legnica Chojnowska 41

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Czy pracownicy Interferie S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

mario1 Nowy wpis
Kandydat

Aplikowałem na ogłoszenie, które ukazało się w znanym internetowym serwisie ogłoszeń o pracę, stanowisko Specjalista ds. marketingu. Zakres zadań realizowanych na stanowisku bardzo ciekawy. Zostałem zaproszony na rozmowę i okazuje się, że jest to zwykła praca w call center przy pozyskiwaniu klientów (w ogłoszeniu nie było o tym w ogóle mowy). Pracy nie dostałem bo wprost powiedziałem, co o tym sądzę. Szkoda jedynie czasu na przygotowanie do rozmowy i samą rozmowę.

hi-man Nowy wpis
@mario1

A to ciekawe, widziałem to ogłoszenie, wymagania były dosyć ukierunkowane marketingowo. Najbardziej interesujące z wymagań to obsługa CAD.

Pytanie Nowy wpis

Czy Interferie S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ńickola
Kandydat

Witam, pytanie mam. Czy do tej firmy można się dostać z doświadczeniem ale bez znajomości? Gdzieś do biura?

@Ńickola

Jeszcze czego. Chyba śnisz.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Interferie S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pedro

@Edyta Prawda jest taka , że nie każdy dobrze rokuje żeby jeszcze dokładać w jego rozwój. Przykre ale prawdziwe bo wprawdzie dobra firma ale każda liczy finanse.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Interferie S.A.?

Edyta
 Problem
@Pytanie

Witam, firma ogólnie bardzo fajna, z możliwościami. Wszystko zależy jednak od Dyrektora obiektu, więc nie można niestety uogólniać. Jeśli chodzi o rozwój, to raczej sprawa odbywa się "po znajomości". Nie każdemu dany jest rozwój...... Powodzenia

Spokojna
 Problem
@Edyta

W pełni się zgadzam z poprzednia wypowiedzią. Ja pracowałam w Interferiach w Ustroniu Morskim i Pani Dyrektor właśnie atmosferę w pracy psuła nie budowała. Manipulacja , układu i protekcje były zjawiskiem powszechnym. Zaowocowało poważnym kryzysem i spotkaniami z Zarządem , który nic nie pomógł tylko zaognił. Obecnie sprawy są w sądzie, a zwolniło się wielu chwalonych i sprawdzonych pracowników.

Ola

jakie konkretnie standardy pracy nie są przestrzegane?

A

A. Ppdpisuje się pod słowami True Spolojnej i Jo

Zenon

Super pracodawca Moje sugestie dla Interferie S.A.: Super Lubię atmosferę w Interferie S.A. za: wszystko

Jo
@Zenon

Też kiedyś tak myślałam ale niestety to nie prawda .Dobrze jest jak się na wszystko zgadzasz,Ale gdy masz inne zdanie niestety jesteś już nie potrzebny. Szkoda słów.

SPOKOJNA

Zgadzamam się z True. Spółka nie zrobiła nic żeby ratować sytyację w OSW Cechsztyn. Liczyła się tylko Pani Dyrektor i jej zdanie. Pracownicy zostali zlekceważeni mimo że problem dotyczył 3/4 stałych i w dodatku „mocnych” pracowników z różnych działów. Jedna ze spraw jest już w sądzie i kilka innych prawdopodobnie też tam trafi bo sytuacja jest rozwojowa. Nie szanuje się tutaj pracownika , a przepisy i standardy to tylko podpisy i papierki -POZORY- pezekonałam się na własnej skórze.

True true true true bye

Firma mimo, że chce wyglądać na dobra, to ma zepsute korzenie. Daje ci pakiet świadczeń zachęcających (premia, prywatna opieka lekarska, bardzo czasami szkolenia) i tyle. Dosłownie tyle. Niby są standardy pracy, których i tak nikt nie przestrzega. Nie ma żadnych systemów zachęcania pracowników do starania się, tylko ciągłe kary w różnej formie za niestosowanie się do poleceń. Praca w Ośrodkach to ciągła konkurencja między obiektami. w każdym z nich nikt nie szanuje pracowników. Nikt nie będzie cię brał pod uwagę, a gdy w końcu nie wytrzymasz i się postawisz, to zmieszają cię z błotem. Jeśli chcesz tu pracować, to nastaw się, że musisz się podporządkować i nie odzywać się, a gdy już będziesz miał dość, to od razu odejdź. Przypadkiem nie próbuj naprawiać nic. I mówię tu o spółce, które pozwala na liczne nadużycia - a właściwie udaje, że nie widzi i nie przyznaje się do tego. Typowa spółka sezonowa, która chce się tylko dorobić a nie zbudować trwałą pozycję na rynku i zebrać zgrany zespół. Nie polecam nikomu INTERFERII. Ani gościom, a szczególnie pracownikom.

Co słychać w firmie Interferie S.A. w mieście Legnica? Jeśli masz jakieś interesujące newsy o tej firmie, dodaj komentarz. Wypowiedz się, kreuj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Interferie S.A. - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Interferie S.A.