Opinie o Przedszkole Niepubliczne Puchatek Wiesława Oskwarek w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedszkole Niepubliczne Puchatek Wiesława Oskwarek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedszkole Niepubliczne Puchatek Wiesława Oskwarek o rekrutacji.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Niepubliczne Puchatek Wiesława Oskwarek w Bydgoszcz

Violetta Kaczmarczyk Nowy wpis

Mój synek chodzi trzeci rok teraz bedzie chodzil do tego przedszkola i jestem bardzo zadowolona z podejscia opiekunek jak i derekcji do dzieci i rodziców.

@rodzic Nowy wpis

Chciałam najmocniej wszystkich przeprosić za moją opinię z lutego... Niestety nastąpił niefortunny błąd z mojej strony. Moja opinia jak najbardziej była prawdziwa, ale dotyczyła przedszkola o tej samej nazwie lecz w innym mieście. Niestety nie zorientowałam się, że wpisałam opinię nie tam gdzie trzeba :-( także najmocniej przepraszam :-( :-( Po wpisach pracowników widać, że u Państwa w przedszkolu jest wspaniała atmosfera :) Życzę wszystkiego dobrego!

Zbigniew Nowy wpis

Pracuję Przedszkolu Puchatek od 4 lat i jestem bardzo zadowolony że mogę pracować w takim wspaniałym miejscu. Pani Dyrektor ma złote serce.

Kacper Nowy wpis

@monika ale teraz jest zamkniete na czas wirusa, prawda ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Przedszkole Niepubliczne Puchatek Wiesława Oskwarek? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Najlepsze miejsce na pociechy najlepsze miejsca, aby dziecko się powoli zaaklimatyzowało z równieśnikami. Moje tam chodzi i będę polecała

Kamila Romanowska

Pracuje w przedszkolu Puchatek 3 lata i nigdy nie spotkałam się z praktykami mobbingu w pracy. Pani Magda to życzliwa osoba, która odnosi się z szacunkiem zarówno do pracowników ródzicow oraz ich dzieci.

Roksana Ziólkowska

Pracuję w Puchatku od niedawna, ale już dawno nie chodziłam do pracy tak chętnie, atmosfera w pracy jest naprawdę fajna, ludzie zgrani kompetentni i pomocni, Pani Dyrektor to osoba życzliwa i z poczuciem humoru, jest super!!

rodzic

W przedszkolu panie są świetne, jednak właścicielka p. Magda jest tak słodka i tak wchodzi w "tyłek" rodzicom że szok. Tak fałszywej osoby nie widziałem nigdy.

ala
@rodzic

to spójrz w lustro

Kłapouchy
@ala

A wiesz, że "rodzic| napisał tę opinię 2015-06-17 21:07 ? Gratuluję reakcji! Zdobywasz nagrodę złotego szpadla za wykopalisko archeologiczne! A Puchatek rządzi! Pani Madzia jest de best!

Zadowolona
@rodzic

Jeśli rozmowa z rodzicami na temat ich dzieci to dla Pana wchodzenie w tyłek to rozumiem Pańską wypowiedź. A określenie sympatycznego podejścia do człowieka jako fałsz? No to już Pan ma charakterek, że tylko współczuję bliskim.

PaulinaG.

Szkoda, ze ludzie w zlosci wypisuja tak okropne rzeczy.... Moja starsza corka wlasnie jest w obecnym przedszkolu w zerowce, mlodsza od wrzesnia zaczela przygode z przedszkolem i nie moge powiedziec o nim zlego slowa. Panie, ktore tam pracuja sa zyczliwe, kompetentne i bardzo usmiechniete... nie raz rozwiazuja problemy nie wyspanych maluszkow. Pani Magda jako dyrktor tej placowki staje na wysokosci zadania i zawsze dba zeby wszystko bylo odpowiednie. Nigdy nie bylam swiadkiem tego zeby w zly czy nieodpowiedni sposob zwracala sie do pracownikow lub dzieci.... Mysle ze ktos chce wywolac tylko nie potrzebna burze..... z czystym sercem i sumieniem bede polecac te przedszkole. !!

@PaulinaG.

Opinie jak najbardziej mogą się różnić w zależności od grupy czy wychowawców. Fajnie, że polecasz przedszkole Puchatek i że dzieci są zadowolone. A powiedz, posiłki są smaczne?

PaulinaG
@Maja

Moje corki nigdy sie nie skarzyly na posilki wrecz przeciwnie , nie raz slyszalam ze braly dokladki i je dostaly. Np starsza corka nie wszystkie lubi podwieczorki ale nie siedzi przy pustym stoliku i patrzy na inne dzieci tylko Pani zawsze jej przygotuje cos innego....

Jessika langowska

Bardzo polecam !

Agnieszka Foj

W związku z krytykującą opinią @Rodzic: pracuję w przedszkolu 5 rok. Przez te lata nie przyszła mi myśl o zmianie pracy. Pani Dyrektor jest osobą, która profesjonalnie podchodzi do każdego pracownika. Można ZAWSZE liczyć na wsparcie i pomoc z jej strony o każdej porze. Serce ściska, jak czyta się takie kłamstwa na temat osoby, która jest oddana swojej pracy. Mam nadzieję, że osoba, która nie potrafi podać swojego imienia i nazwiska , a tylko anonimowo kierować obelgi odpowie za to. Pani Magdo osoby pracujące z nami znają Panią i wiedzą, jaka jest Pani na prawdę. Siła w grupie:*

JoannaS.

Aż serce mi pęka czytając złe opinie na temat Pani dyrektor... :( Ale na forach można napisać wiele. Szkoda tylko że to jest tak poważne oskarżenie... Z pełną świadomością mogę powiedzieć że dla mojej córki przedszkole Puchatek to drugi dom. Nie chodzi o to że spędza tam więcej niż pół dnia... Tylko o to że panuje tam wspaniala atmosfera. Widzę to każdego dnia. Pani Magda, Pani Monika i reszta Pan z którymi mam również kontakty to nasze Anioly. Nigdy, przenigdy nie widziałam by któryś z pracowników miał jakieś problemy z Panią dyrektor. Dla mnie to jakieś wstrętne zagrywki... Moja córka w tym roku pójdzie do szkoły... A ja nie wiem w jaki sposób będę mogła wyrazić swoje podziękowanie za zaangażowanie całej kadry przez wszystkie lata... za serce dla dzieci... Za szacunek do siebie... Drogie Panie, dziękuję :*

Cecyl

Ale to jest forum dla pracowników przedszkola!!!

Zadowolona

Przykro czytać taką niezasłużoną opinię. Niestety ale moje drugie dziecko uczęszcza do tego przedszkola, zaprowadzam prawie codziennie i ciężko zabrać do domu. Pani Dyrektor, Pani Magda jest bardzo zaangażowaną osobą. Zna i dba o każde dziecko. Przenigdy żaden z rodziców nie był świadkiem krzyków na panie pracujące w tym przedszkolu. Zresztą Panie są również bardzo zaangażowane w to co robią z uśmiechem na ustach. I nie jest to na pewno wymuszony przez Panią Dyrektor krzykami uśmiech na swoich pracownikach. Coś podejrzewam, że to zwolniony pracownik próbuje oczernić wspaniałą Panią Dyrektor. Nieładnie, oj nieładnie proszę pani.

Marika Jaskulska

Pracuję w przedszkolu Puchatek czwarty rok ???? Nigdy nie spotkała mnie żadna z wymienionych sytuacji. Nie rozumiem czym można się kierować przy takich zarzutach, bezpodstawne oczernianie kogoś jest po prostu słabe.. Pani Dyrektor przede wszystkim jest osobą życzliwą i pomocną, okazuje zrozumienie i wsparcie w każdej sytuacji. Pracuje i Uważam się za osobę o zdrowych zmysłach ????

Mobbing to powazne oskarzenie, ktore skutkuje konsekwencja. Osobiste zlosci i zale dorosli ludzie wyjasniaja miedzy soba a nie publicznie w internecie. Temat na forum jest o PRZEDSZKOLU, a nie o osobie go prowadzacej. Niestety niektorzy nie potrafia czytac ze zrozuminiem. Byc chorym a udawac ze sie choruje to 2 rozne sprawy. Osobiscie uwazam, ze osoba prowadzaca placowke posiada wysoka kulture osobista i potrafi w odpowiedni sposob zwracac sie do swoich pracownikow. W zwiazku z rosnaca liczba dzieci w placowce jest zapotrzebowanie na odpowiednia liczbe pracownikow. Co wskazuje na rozwoj placowki ;)

Justyna Głowacka

Nie wiem kto napisał tak oczerniającą i nieprawdziwą opinię, bo niestety nie miał odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem. Prostackie zachowanie! Pracuję w przedszkolu i powyższa opinia jest wyssane z palca! Takie sytuacje podane powyżej miejsca nie mają, a wręcz jest odwrotnie! Miła i ciepła atmosfera. Ktoś ewidentnie chce zaszkodzić, słabe zachowanie i to bardzo! Przykro się to czyta, bo Pani Dyrektor jest życzliwą i ciepłą osobą, zawsze gotową do pomocy. Nie rozumiem jak można tak kłamać! Nikt w internecie nie jest anonimowy......

Klaudia-nauczyciel grupy Kangu

Zdecydowanie nie zgadzam się z poniżej zamieszczoną, negatywną opinią. Pracuję w tym przedszkolu od ponad 2 lat. Nigdy nie spotkała mnie sytuacja, w której nie mogłam liczyć na wsparcie. Dotyczy to spraw, z którymi zwracałam i zwracam się zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym. Współpraca przebiega pomyślnie, a jakiekolwiek rozmowy z pracownikami są przeprowadzane indywidualnie w spokojnej atmosferze. Są one również w rezultacie przeprowadzane na korzyść pracownika. Życzę każdemu otwartego i wspierającego pracodawcy - ja nie mam podstaw by narzekać. Pozdrawiam i życzę odwagi, szczerości oraz prawdomówności.

Małgorzata C.

Co to za brednie !!!!Jestem pracownikiem z długoletnim stażem i nigdy ani nie byłam świadkiem ani osobiście nie doświadczyłam mobbingu od P. Magdy,która jest osobą bardzo pomocną w wielu sprawach. Jeśli ma się jakiś problem zawsze jest rozwiązywany pozytywnie dla pracownika. Codziennie z uśmiechem na twarzy przychodzę do pracy, którą lubię i zawsze mogę liczyć na koleżanki jak i P. Magdę.To jest mój drugi dom!!!

Alicja D.

Absolutnie nie zgadzam się z opinią poniżej!!! Pracuje w przedszkolu już ponad 6 lat!! Nigdy nie byłam mobbingowana, wręcz przeciwnie można liczyć na wsparcie! Jeżeli pracownik jest chory p. Dyrektor nigdy nikomu nie nakazała przyjść do pracy. W każdej sytuacji można liczyć na P. Dyrektor.( służbowo jak I prywatnie ) Praca w takim towarzystwie to czysta przyjemność;) pozdrawiam! ;)

Czy Przedszkole Niepubliczne PUCHATEK Magdalena Demange-Laskowska praktykuje "luźne piątki"?

Rodzic

nowością jest zamknięte przedszkole w okresie świątecznym , za chwilę dojdą ferie zimowe, wielkanocne i wakacje

@Rodzic

@Rodzic Rozumiem, że jesteś z tego powodu niezadowolona. Może, gdyby wszyscy rodzice wykazali swoje niezadowolenie to dałoby się coś zmienić. Daj znać proszę, czy starania nie pójdą na marne.

@Maja

Nikomu się to nie podoba gdyż rodzice pracujący normalnie nie mają co zrobić z dziećmi, ale Pani Dyrektor ma swoje zasady i nie bierze pod uwagę zdania rodziców

Rodzic

Przedszkole czynne od 6.30 do 16.30 Sniadanie 8.30 Obiad o 11 Podwieczorek pewnie w porze obiadu o 13 Bardzo dziwny rozkład posiłków z uwagi na to, że przedszkole czynne do 16.30 Obiad o 11 to w normalnym trybie drugie śniadanie. Ciężko najwidoczniej ogarnąć rosnąca liczbę dzieci do ilości personelu. Bo innego racjonalnego wytłumaczenia dla tej sytuacji nie ma.

Maja

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Przedszkolu Puchatek o opisanie sytuacji panującej w tej instutucji. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje? Jaka panuje atmosfera między pracownikami Przedszkola? Czy są prowadzone aktualnie przyjęcia do Puchatka?

legin

No ale nie można się do niego w żaden sposób przyczepić, syn mojej siostry uczęszcza do tego przedszkola i jest bardzo zadowolony, często chwali się co tam ciekawego robią, na pewno przedszkole warte polecenia @mama90, wiele uczą dzieci mimo iż są małe

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Niepubliczne Puchatek Wiesława Oskwarek - Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne Puchatek Wiesława Oskwarek
  • Pomorska 79