Przedszkole Niepubliczne PUCHATEK Magdalena Demange-Laskowska

Grudziądz

Opinie o Przedszkole Niepubliczne PUCHATEK Magdalena Demange-Laskowska

ppp 2014-06-30 17:00:15
"Przedszkole" Puchatek jest jedną wielką porażka!!!! Panie nie radzace sobie z dziećmi. Codziennie wchodząc do przedszkola dzieciaczki oglądają bajki i tak samo jest gdy się dziecko odbiera. Gdy dziecko troszkę gorzej się zachowuje są wielkie skargi i pretensje. Szefowa przedszkola Pani Magda opowiada innym rodzicom o innych dzieciach jakie to one są nie dobre i złe. Szczerze odradzam i jeśli kochasz swoje dziecko to z całego serca doradzam rozejrzeć się za innym przedszkolem
rodzic 2014-07-23 15:54:42
W każdym przedszkolu jest czas na oglądanie bajek. Moja córka chodzi do tego przedszkola i nigdy nie powiem złego słowa ! nie słyszałam też nigdy pretensji. owszem zdarzały się informacje o gorszym zachowaniu dziecka. Ale każdy nauczyciel powinien informować rodzica o takich sytuacjach. Dziecko zrobiło dużo postępów ! Moim zdaniem Panie radzą sobie rewelacyjnie! Co chwilkę mówi nowe wierszyki czy też śpiewa piosenki. Polecam to przedszkole jeżeli stawiacie na rozwój dziecka!
gość 2014-08-08 13:08:50
Czasem nie rodzice rezygnują z przedszkola lecz przedszkole żegna się z rodzicami. Dzieciaczki nie są złe...no ale jeśli sami rodzice nie radzą sobie z własnym dzieckiem... to cóż wymagać więcej
zapracowanamama 2014-09-03 12:24:27
Przedszkole Puchatek zasługuje na bardzo dobrą ocenę głównie za sprawą pani dyrektor. Pani Magda jest młodą osobą ale budowala firmę od podstaw i zna się doskonale na rzeczy. Bardzo podoba mi się to, że codziennie jest obecna na zajęciach i pomaga zintegrować nowe dzieci. Przy tym jest bardzo sympatyczna, ale i rzeczowa. W każdej chwili gotowa do rozmowy z rodzicem bez audiencji, które zdarzają się w publicznych przedszkolach.
rodzic 2015-06-17 21:07:29
W przedszkolu panie są świetne, jednak właścicielka p. Magda jest tak słodka i tak wchodzi w "tyłek" rodzicom że szok. Tak fałszywej osoby nie widziałem nigdy.
legin 2016-04-18 21:14:11
No ale nie można się do niego w żaden sposób przyczepić, syn mojej siostry uczęszcza do tego przedszkola i jest bardzo zadowolony, często chwali się co tam ciekawego robią, na pewno przedszkole warte polecenia @mama90, wiele uczą dzieci mimo iż są małe
Zostaw swoją opinię o Przedszkole Niepubliczne PUCHATEK Magdalena Demange-Laskowska - Grudziądz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Niepubliczne PUCHATEK Magdalena Demange-Laskowska