Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Exar Artur Kowejsza w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Exar Artur Kowejsza. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Exar Artur Kowejsza o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Exar Artur Kowejsza w Bielsko-Biała

Pytający

Czy właściciele firmy są uczciwymi pracodawcami? Czy cała kwota wynagrodzenia jest opodatkowana i odprowadzane są od pełnej kwoty ZUS i składki na emeryturę? Czy są fair w stosunku do pracowników? Czy nie rzucają pracowników ze stanowiska na stanowiska tylko dlatego by załatać dziury jakie powstały na wskutek ich nieprzemyślanych decyzji! Czy usłyszymy „ jak ci się nie podoba to nie musisz tu pracować” ? Czy zaproponują słuszna podwyżkę zanim złożysz wypowiedzenie? Czy będą się liczyć z tym że nie chcesz wcale jechać do Włocławka by gasić pożar który rozniecili? Czy w ogóle liczą się z pracownikiem poza pozornym zainteresowaniem podczas którego wyciąga się informacje od pracowników potrzebnych do ich manipulacji? Czy dbają o bezpieczeństwo pracowników? Czy gwarantują odpowiednie narzędzia do pracy? Czy właściciele są godni zaufania? Odpowiadająca na te pytania tworzymy prawdziwy wizerunek firmy prowadzonej przez pana A… i pana M…

Karol
@Gwiazdor

Nadal nie rozumiem, jak to działa. Pracujecie na UoP i dostajecie kasę w kopercie? To ile jest wg. umowy, a ile dochodzi pod stołem? I czy na święta szef Wam coś dorzuca?

czym się przejmować

Czym się przejmujecie. Szef to ma z 70 drugi z 60 pewnie więc dajcie mu poczuć się ważnym w firmie tyle mają. Przez te kilka lat jeszcze... W firmie umieją ciekawe czy w domu też tacy są. Prace to się zawsze znajdzie za te kilka złotówek co płacicie.

Nieznajoma
@W.

Pracować w tej firmie to zaszczyt ????????A zwłaszcza na produkcji z dwoma Paniami które myślą że mogą wszystko. Hm wręcz się bardzo mylą,stwierdzone. Nie rozumię jak można komuś coś powiedzieć jak ma być zrobione, ty zrobisz, a Pani która jest nad tobą mówi że źle to zrobiłeś.. . W niektórych sytuacjach naprawdę ręce opadają.A jeśli chodzi o zarobki najniższa krajowa reszta w kopercie.Pan Szef taki wygodny tylko ciekawe na jak długo. Bo jest to nie dozwolone. Ale najlepiej wysługiwać się pracownikiem za gówniane pieniądze ci co mają w tej Firmie zarobić to zarabiają ,a co po niektórzy niestety nie są szanowani.

Czy taka firma nie powinna być zarządzana przez fundusz ? Czy to spółka czy grupa?

exarBle
@Spostrzegawcza

Niestety faktem jest, że bardzo wiele osób to znajomi, rodzina, pseudo rodzina. Toksyczne towarzystwo które potrafiłoby zniszczyć osobę która im nie podpasuje. Stary choleryk ślepo zapatrzony w baby bez których by nie istniał bo kto by tam pracował jak nie osoby z małych wioseczek. A jak to na wsiach płoty, zawiść itp Nie polecam miejsca pracy osobom liczącym na jakikolwiek rozwój, dobrą płace i szacunek.

Danka Nowy wpis

Hej. zastanawiam się jak wysokie normy występują teraz względem zamówień obsługiwanych przez Specjalistów ds. handlowych i obsługi klienta. nie tylko ja interesuje się oferta z tego co widzę po wpisach. Mam już doświadczenie, lokalizacja biura też mi bardzo odpowiada. Czy warto aplikować?

Wyświetliła mi się oferta dla magazyniera / pakowacza od nich. jak robota teraz będzie ciężka? piszą o załadunkach i tak dalej a widzę ze pisali o ciężkiej pracy handlowców. Tam gdzie aplikuje będzie luźniej?

M Nowy wpis

Nie licz na jakiekolwiek przestrzeganie BHP. Będziesz skakać po regałach, kontenerach wszystko by tylko załadować i rozładować. Przeładowane regały bez limitu nośności (samoróbka) będziesz zapełniać żelastwem siedząc na półce regału bez odpowiednich badań wysokościowych. Możesz użyć drabinki pospawanej z byle czego. A w zamian dostaniesz feedback ze za mało i źle robisz. Poza tym jak nie podpisujesz największej plotkarze albo plotkarom co w (usunięte przez administratora) by artiemu weszły to ci będą non stop (usunięte przez administratora) Nie polecam tego pełnego (usunięte przez administratora) miejsca pracy

Cześć, a jak jest tak ostatecznie z tym ogłoszeniem dla specjalisty ds. handlowych i obsługi klienta? chodzi mi o jest aktualność, bo widzę datę styczeń ale zeszłego roku. nic się kompletnie nie zmieniło? ciekaw byłem ile tego doświadczenia tak ostatecznie wymagają, bo nie wpisali

Madzia

Faktycznie tak jak ktoś nawiązał do tego, że brakuje mu rozwoju w firmie to nie widzę w tej ofercie dla specjalisty ds. handlowych i obsługi klienta wzmianki o tym by były prowadzone szkolenia. wymaga się natomiast doświadczenia, czy to może sugerować ze teraz trudno jest się dostać?

Euuzebiusz
@Madzia

Rozwoju brak, jeśli chcesz się rozwijać brać aktywny udział w tworzeniu nowych rozwiązań to nie jest to miejsce. Brak szkoleń, przychodzisz siadasz pokazują co robią od 1x lat i masz tak robić. Duża rotacja wśród ludzi, ciągle plotkowanie, ciągła kontrola, ocenianie. Niestety dopuki firma nie zainwestuje w rozwój umiejętności miękkich wśród ludzi absolutnie nic się nigdy nie zmieni. Szukaj wśród firm gdzie szanuje się pracowników i ich umiejętności a nie tym by nic się nie zmieniało.

Brygadzista

Super

Proste ale wymagające inteligencji

Leszno

Z czego wynika takie pytanie? przyszłam poczytać opinie o pracy na szwalni, bo kiedyś do siebie szwaczek szukali. Proszę o szczegóły, czy to dużo zmienia w warunkach zatrudnienia? mam na myśli te jakaś formę prawna czy cos takiego?

Szwaczek brakuje. Proszę sobie sprawdzić ogłoszenia w BB. Praca bez poganiania w lepszych warunkach. Tutaj się kręci i wyciska ile się da z ludzi. Zwłaszcza na produkcji.

@:)

A w jaki sposób teraz ta praca na tej całej produkcji może wyglądać? proszę o szerszy opis dla rozjaśnienia sytuacji. jestem w podobnej sytuacji co osoba zadająca pytanie powyżej. Jakich warunków można się zatem spodziewać?

1000000$
@:)

Nie polecam Pracy na szwalni. Małe zarobki do tak ciężkiej pracy. Chcesz podwyżkę to broń boże aby nie pytać. A uszyć jak najwięcej... Robotem trzeba być. Szef jak szef spoko Starszy Pan z siwymi włosami lubi się uśmiechnąć pogadać. Ale jak o podwyżkach to absolutnie wiecznie im brakuje...... Na szwalni są Panie mile sympatyczne jeśli chodzi o atmosferę spoko... Jedna żmija na którą trzeba uważać... Pięknie patrzy w oczy a za plecami... Nie wspomnę co... Pozdrawiam Panie Szwaczki... I cały Personel

Spostrzegawcza

Mysle ze jesli sie nic nie zmienilo to jeszcze sporo plotek mozna uslyszec,od pewnej pani z magazynu,co wiecej spedza czasu na plotkach niz na stanowisku.To sa ludzie co jedyne gdzie moga sie dowartosciowac to w pracy,nie zwracalam nigdy na to uwagi,bo to ich tylko pobudza.Pozdrawiam ekipe z biura jak i innych stanowisk

@Spostrzegawcza

Te wspomniane plotki dotyczą warunków pracy czy całkiem odrębnych spraw? Będą się szykowały jakieś zmiany może? od wiosny planuje szukać zatrudnienia, mam doświadczenie jako szwaczka. bez niego i tak bierzecie?

exarBle
@Spostrzegawcza

witam do teraz nie pojawiła się jednoznaczna odpowiedź co do zapytania czy na szwalnie można przyjść bez doświadczenia. ja go nie mam a szukam pracy od wiosny. Czy wtedy będą wolne miejsca? Chyba ze są ograniczone? do ilu?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Exar Artur Kowejsza?

A te kłótnie to tak na oczach pracowników? Pewnie to źle wpływa na ogólną atmosferę pracy. Piszesz, że nie musisz już tolerować zachowania właścicieli - a co to konkretnie za zachowanie względem pracowników? Może ktoś przytoczyć jakieś konkretne sytuacje?

@RP

Wydzieranie się na pracowników (dosłownie). Stwarzanie napięć tam gdzie nie powinno ich być. (usunięte przez administratora) Zebrania są kompletnie bez sensu a jak biorą w nich udział obydwoje braci właścicieli firmy to jest tak niesmacznie i głośno że każdy najlepiej by z tamtąd uciekł. Skąpstwo na każdym kroku. Nakręcanie podwładnych tak jakby świat miał się zawalić bo co to będzie, co to będzie, skąd pieniądze itd itp No i to poczucie że jak nie ty to na twoje miejsce znajdzie się wielu. Tego nie popuszczą. A zachoruj… najlepiej jakbyś pracował jak robot ale taki co się nie psuje i nie potrzebuje serwisu. (usunięte przez administratora) Nierówne traktowanie. Jest jeden pracownik handlowiec który może przynieść mnóstwo strat na duże pieniądze bo skupiony jest tylko od swojej prowizji która naliczana jest całkiem inaczej niż pozostałym pracownikom. A jak któryś z pracowników biura pomyli się na drobną kwotę to jest wielka afera mimo że tu w biurze nikt prowizji nie bierze.

Czemu cały czas w ostatnich opiniach ludzie przytaczali jakąś inną firmę? Widzę, że o produkcji pisali o jakichś brakach na stanowiskach, tylko teraz to może się wszystko pomieszać. Od stycznia jakie zarobki są tu planowane? Gdzieś mignęła mi kwota 3,8 tys netto w jakimś komentarzu

Bo pracujesz w Exarze i Komstalu to są jak by dwie firmy w jednym miejscu. 3800 zł netto nie zarobisz za 200 godzin może.

Czekaj, piszesz ze dwie firmy w jednym miejscu, ale to ten sam Pracodawca? i ogólnie branża i tak dalej? u kogo jest się w końcu zatrudnionym? Wole dopytać, bo zaraz wyjdzie ze gdzieś indziej jest może korzystniej?

Dzień Dobry

-Dostęp do portalu prawniczego 24h/dobę (możliwość podglądnięcia pasków , urlopów, wnioski on-line). poproszę o dostęp na email

Jaki jest wkład kierownictwa Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Exar Artur Kowejsza w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Może aspiruje na to stanowisko i sprawdza zakres obowiązków? swoją drogą jaki jest w tym przypadku na papierze a jak wychodzi to w praktyce? Można w ogóle awansować?

No czytałem w innych opiniach, że chociażby z podwyżkami ciężko. Żadnych indywidualnie ustalonych podwyżek nawet nie ma? Na co można dostać uczulenia? Jeżeli coś uczula to nie macie żadnych środków zabezpieczających przed tym?

Na zaplecze dać? Sugerujesz przy tym jakiś konkretny socjal? jaki macie obecnie? i czy na każdym stanowisku jest to samo? Co do podwyżek to tych indywidualnych nie ma? A co z grupowymi? Mam na myśli te pod koniec roku które zazwyczaj występują

Szyderca

Oczywiście socjal jest narzekać nie można ale.na uwadze trzeba mieć ze socjal powstał tylko i wyłącznie dlatego że powstać musiał ponieważ zostałby nałożone kary, co do podwyżek to w 99 procentach nie ma pinendzy bo firma ma wydatki...

@Szyderca

Podwyżki minimalnej to jest to czego właściciele Komstal i Exar nie przewidzieli. Dają bo muszą bo idzie w górę minimalna. Socjal czyli + kilka stów musi być bo zakład liczy więcej osób więc muszą... Przepisy Tak jadą (usunięte przez administratora)a sami biorą kasę. Przepisy wam każą więc róbcie posłusznie i podwyższajcie wynagrodzenie tak jak stanowi prawo :)))

ByłyPracownik

Pracowalem troche czasu w firme,moge sie podzielic refleksjami.Wiecej i wiecej pracy,a ludzi bedzie ubywać przy tym traktowaniu.W biurze nie ma lekko,jak sie wydaje.Szwalnia i liny nawał pracy,na tyle osob jest ludzko niemożliwe robic wszystkie zlecenia.Urlopy bez wiekszego namysłu podpisywane,liderzy dający przyklad zeby palić poza przerwami(min.pakowanie).Po podwyzke nawet nie ma sensu iść,bo zawsze ta sama gadka.Pozdrawiam starą ekipe.

Spostrzegawczy
@ByłyPracownik

Pełna racja zostana tylko ukraincy a jak widac do pracy sie nie kwapią,tylko telefon w ręce i byle do 15.Moze jak stracą ludzi to wtedy docenią to co mieli.

kandydat
@Spostrzegawczy

Boicie się i pracujecie w Komstal Exar jak na produkcji w B-B się wyciąga na start teraz 3800 zł netto. W każdej firmie i jeszcze lepsze warunki są. Jak masz zasuwać i tracić zdrowie to lepiej niech zapłacą nadgodziny itd. Nigdzie nie ma lekko ale po co ?

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Exar Artur Kowejsza? Pojawiło się ogłoszenie na Aplikuj.pl 12 września

Obserwator

Całe 3 dni. W Bielsku i okolicy praca jest od ręki. Ale takie słabe warunki to rzadko która firma oferuje.

Escobar
@Obserwator

@Obserwator Tak jak to napisał treściwy więcej osób w biurach niż na produkcji. Bo ci co na produkcji i w magazynie robią za minimum na konto i ochłapy do koperty do tego robisz wszystko. niektórzy sprzątają kible inni czyszczą (usunięte przez administratora) i jak (usunięte przez administratora) traktują cie szefowie. Masz robić i cieszyć się, że masz pracę jakby to w Bielsku roboty nie było. Myślą, że jak ci dadzą wodę z sokiem to są super firmą. Inne firmy może soku nie dają za to płacą legalnie i więcej. Jedynym plusem jest dłuższa przerwa nic poza tym. Zero szans na rozwój.

Obserwator
@Escobar

Firma ma strukturę jak w (usunięte przez administratora) Są Panowie dwóch właścicieli i jeden i reszta. Niby się rozmawia z pracownikami ale tylko po to żeby wybadać sytuację z kogo ile da się wycisnąć. Przez Firmy Komstal i Exar się przewinęło bardzo dużo ludzi.

Treściwy

Jakiś czas temu miałem okazję popracować w firmie atmosfera była spoko szef charakterek ma, w paru miejscach pracowałem ale takiego (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o stany magazynowe nie doświadczyłem nigdzie, ogólnie ludzie na produkcji byli bardziej obeznani niż ci którzy pracują w biurze nie wspominając o tym że chyba w biurze pracuje ludzi więcej niż na produkcji, czas przerw trzeba zaliczyć na plus były osoby które potrafiły zrobić fajna atmosferę i znały się na robocie

czym się przejmować

@czym się przejmować

Niczym tacy ludzie szybko przemijają. Nic dobrego w sumie w tej firmie mnie nie spotkało. Chyba, że sami pracownicy.

@:)

To napiszesz chociaż o kolegach z pracy? mam na myśli chociażby jakieś wspólne inicjatywy integracyjne. Odbywają się gdy uda się znaleźć na nie czas? a ta powyższa sugestia co do wieku co takiego ma sugerować z punktu widzenia przyszłej perspektywy? na co ktoś nowy ma się nastawiać?

Ziom
@Zuzanna

Ekipa na ogół jest wporzo pora kilkoma osobami które szuka sensacji gorzej niż baby. Szef niby wporzo ale tylko wypytuje niby w trosce by później wykorzystać to czego się dowiedział. Ogólnie firma autodestrukcyjna. Brak możliwości rozwoju a sami szefowie cwaniaki wydają się być zagubieni bo ciagle zaliczają wtopy. Na nas oszczędzają najchętniej to by wszystko w kopertę włożyli a co chwile tracą kasę bo jakość nie taka i zwroty albo przegrywają w sądzie i to tez nie bez powodu z klientem który jest mądrzejszy od nich i nie dał się zastraszyć. Niby nikt nic w firmie nie wie a wiadomo o co chodzi. Chciwość nie popłaca. Będzie coś lepszego to trzeba uciekać bo tu pewnej roboty nie ma a zarobki wiadomo jakie… szkoda gadać.

Neutralnie
@Zuzanna

Inicjatywy są takie, że jak to w PL sam sobie musisz ogarnąć. Była taka Pani co organizowała imprezy integracyjne dobre ale ją zwolnili bo koszty. Więc imprez nie ma albo tak żeby było jak najtaniej na fv wiadomo żeby ludzie się ucieszyli.

@Neutralnie

jedynym powodem redukcji były koszty? to jak wybierane były osoby co do tego? była to swojego rodzaju pewna losowość czy jednak trzeba zadbać o jakieś obszary jeśli o wyniki z pracy chodzi aby czuć się bezpieczniej? odnośnie sytuacji finansowej nastąpiła już stabilizacja?

W.
@Zuzanna

Zrozumieć decyzyjność właścicieli to jak zrozumieć(usunięte przez administratora) Często decyzje są pochopne. Stracą za dużo bo kombinują. Ich ruchy często są nieprzemyślane to później chcą zrobić coś mądrego i im nie wychodzi. Wyglada to tak: Jesteś zbyt kumaty - zagrożenie bo w firmie jest zbyt wiele machlojek - do pozbycia Zapytasz o podwyżkę albo o coś co ci się należy - niech spie… weź sobie urlop i poszukaj pracy a jak nie to i tak pójdziesz do odstrzału. Niezrozumiałe jest to że straciliśmy tylu ambitnych i zaangażowanych ludzi ale jak widać, to tez nie było dla właścicieli dobre. Wydaje się, ze w firmie najlepiej aby pracowały osoby które dadzą się zmanipulować a przy tym na zawołanie szefa będą czyścić kanały, skakać po paletach, chodzić po dachach, czyścić toalety bo żal wydać na sprzątaczkę. I jak to zrobisz to dostaniesz marne kilka złoty w kopercie a kilka dni później zjadą cię z góry na dół bo zrobiłeś malutki błąd. A i najważniejsze by uważać co się mówi szefowi bo będzie wyciągać informacje do manipulacji. No i po co słuchać jak ktoś rozplanowuje twoje i małżonka zarobki dając do zrozumienia ze masz za dużo i powinieneś się cieszyć. Po co podwyżka? Najważniejsze by oni mieli na kolejne nieprzemyślane inwestycje których nikt nie umie pociągnąć do końca.

Nieznajoma
@W.

zachut

Ta firma ma słabą reputację w naszym rejonie.. Właściciel cały, wypłacał część pensji p.o t stol, zawsze kilku ludzi pracowało.całkiem na cz. Nie wiem jak teraz, wtedy ludzie pracowali 2-3 godziny dłużej i jeszcze w soboty 5-6 godzin żeby przy bardzo niskiej stawce wyjść na jakąś kasę z której można się utrzymać. Oczywiście żadnego dodatku za nadgodziny nie ma. Właściciel niby nikogo nie zmusza ale atmosfera jest taka że nie pójdziesz o 14 jeśli wszyscy robią do 17. Szef do tego robi kółka po halach - wychodzi z biura idzie na hale i wraca do biura. Kiedyś ludzie policzyli - zrobił 160 kółek w ciągu zmiany. Do tego ma brata który nim kieruje . Więc jeśli możesz, znajdź sobie pracę gdzie indziej. No chyba że jesteś świeżo bez doświadczenia na 3 miesiące i nikt inny nie che cię przyjąć. W takim razie zatrudnij się na kilka miesięcy i zwiewaj z tamtąd.

I cyk znowu ktoś się zwolnił. Teraz taki czas na takich pracodawców. Kupie tanio rzeczy z wyprzedaży waszej firmy jak pieniędzy braknie.

Zegar tyka

Autodestrukcja firmy trwa już od jakiegoś czas. Byle jaka firma. Byle jakie zarządzanie. Byle jaka jakość produktów. Byle jakie podejście do klienta. Byle jakie podejście do pracowników. Chcesz pracować w byle jakiej firmie i być traktowany jak byle kto? Nastaw się na (usunięte przez administratora) i wykorzystywanie, manipulowanie i bullying. Zapraszamy do raju w którym uczciwość nie ma znaczenia.

Wymieniać to można koło w samochodzie. Ludzie się sami zwalniają z Exar i Komstal. Byle jakie to jest zarządzanie tych firm. Jeden audyt i wszystko położone zapewne.

Zuzanna

przytaczasz w tym momencie audyty, to one nie były jeszcze tutaj nigdy wcześniej wykonywane..? na jakich innych podstawach jeszcze badają tu wyniki w takim razie? na dany okres jest spadek / wzrost wydajności czy mimo wszystko stały poziom?

Byłem-widziałem
@Zuzanna

Były kontrole i wyniki są znane pracowdawcom. A audyt czy inwentaryzacja to istna ściema jak te firmy bo działają pod dwoma nazwami których szefom nie można ufać. Wykorzystać, (usunięte przez administratora) i wyrzucić lub doprowadzić do zwolnienia. Tak działają. Albo odejdziesz albo dasz się zmanipulować i będziesz lądować w szpitalu jak jeden z kierowników.

@Byłem-widziałem

nie znam historii kierownictwa w firmie. ile działów jest kierowanych i które? nie znam struktury. jak duża jest to firma po tym względem? trudno się zarządza tyloma osobami? jaki jest dzisiejszy poziom rotacji przy tym co piszesz?

Pozdrowienia

Pozdrowienia dla miłych i rzyyczliwych Właścicieli firm Komstal i Exar. Takiej rzyczliwosci i ócziwosci rzycze kazdemu kto wspulpracuje z tom firmom.

@tóman
@Pozdrowienia

Piwo wypite, gówno w telewizji, nudne życie to dowalę komuś:)) i ta ulga …

??
@@tóman

tak wypite jak mieliscie cos wyslac dostalem nie to co trzebai jeszcze trzeba czekac.

Dzień Dobry Mam pytanie czy w firmie są podwyżki inflacyjne co roku ? Na jakie benefity można liczyć w firmie ? Płace są na poziomie średniej krajowej ? pozdrawiam

@Kandydat

Firma oferuje szkolenia pracowników?

@Kandydat

Dostajesz podwyżkę najniższej krajowej szef mówi że Ci daje podwyżkę a to nie prawda. Daje bo musi. Z benefitów to możesz coś zabrać ze śmietnika czasami kawałek taśmy, w firmie jest też prąd, woda, i sok do wody, papier i oświetlenie na produkcji słabe ale jest. Z benefitów dostajesz ubranie robocze ale trzyma się terminów wymian więc jak zniszczysz chodzisz w dziurawym. Także dużo tego.

A płacą wam już wszystko na konto czy dalej minimum i kopertówka? Marudzą że nie maja pieniędzy ale bez skrupułów (usunięte przez administratora) pracowników z ich składek.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Exar Artur Kowejsza - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Exar Artur Kowejsza?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Exar Artur Kowejsza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Exar Artur Kowejsza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 17 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Exar Artur Kowejsza?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Exar Artur Kowejsza napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Exar Artur Kowejsza
2.3/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Gen. Stanisława Maczka 71B
    43-310 Bielsko-Biała