Opinie o Red Bull w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Red Bull. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Red Bull o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Bull w Warszawa

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Red Bull?

Jak nie było pandemii to jak najbardziej :)

Jaką marką auta jeżdżą przedstawiciele ?

Mały Miki
@Monika

VW Caddy :) nieobrandowane

marrooo
@Mały Miki

który model Caddy ? III czy IV ?

A
@marrooo

IV

A

Czy są ograniczenia wiekowe w pracy PH?

Barteczko

Cześć, pracował/pracuje ktoś jako Student Marketeer i mógłby trochę opowiedzieć o specyfice pracy na tym stanowisku?

Lala
@Barteczko

Bardzo fajna praca, jeździsz obrandowanym Mini i tak naprawdę jesteś ambasadorem marki :) Prace planujesz sobie sam, tak, żeby moc połączyć ją ze studiami :)

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Red Bull. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku HR Trainee?
Elizka

Zlozylam aplikacje przes strone firmy, ale nie ma tam zadnej informacji co sie dzieje z moja kandydatura. Czy zostala odrzucona? Nikt sie ze mna nie kontaktowal.. Moze ktos ma podobne doswiadczenia?

Czy jest możliwość w Red Bull pracy na część etatu?

xoxo

zależy od stanowiska :)

Zarobki
@xoxo

Ile może zarobić przedstawiciel handlowy ?

Nowa praca

Jakie są zarobki na stanowisku przedstawiciela handlowego?

KamilKa

Super firma, warto się starać.

Black

Hej , co się dzieje na Śląsku ? Skąd takie rotację ?czy to kwestia jednego regionu i kiepskiego kierownika czy problem całej Polski? Przyglądam się oferta pracy na " pracuj.pl" i w ciągu 2 lat to chyba z 8 - 10 ogłoszeń już było a nie które po krótkim czasie wracają .to bardzo dużo!!! Zastanawiałem się nad aplikowaniem ale czy jest to miejsce na przyszłość czy strata czasu ??? Pozdrawiam i liczę na podpowiedź

CiekawskiNick

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Ile jest etapów? Jeśli więcej Niż jeden to co pojawia się na kolejnych rozmowach?

Stasiu
@CiekawskiNick

I etap to rozmowa z regionalnym kierownikiem, z czym Ci się kojarzy Red Bull, Twoje mocne i słabe strony, co to jest sprzedaż, scenka sprzedażowa, marża i narzut + obliczenia, jakiego chciałbyś mieć kierownika, twoje pytania. Kolejny etap w Warszawie

@Stasiu

Czy na rozmowie pojawiają się pytania w języku angielskim? Bo wiem że jest język obcy wymagany w pracy. Napiszesz?

ciekawski

Ile czeka sie na odpowiedz badz przyjedzie na 2 rozmowe do Warszawy? po 1 rozmowie

Mentol
@ciekawski

Okolo tygodnia

Czy są poszukiwani handlowcy do sprzedaży do hoteli i kin?

Jacek

Też się nad tym zastanawiam... Jeśli dowiesz się czegoś na ten temat, to koniecznie daj znać! Zachęcam też wszystkie osoby związane z firmą do dzielenia się swoimi wrażeniami na temat pracy w tym miejscu- każdy wpis bardzo pomaga innym osobom odwiedzającym ten wątek.

Czy są teraz szukane ambasadorki marki?

zainter

Chciałabym się zorientować czy na stanowisku Specjalisty ds. rozwoju sprzedaży można zarobić średnio 5k netto? Pytam orientacyjnie ponieważ od lat siedzę w B2B i nie wiem czy warto zmieniać branżę. Koledzy z B2B twierdzą, że praca w FMCG jest krokiem w tył zawodowo. U nas zarabia się średnio 4-10k netto i są to realne kwoty. Szukam pracy ale nie chciałabym minąć się z rzeczywistością..

@zainter

Praca w FMCG będzie krowkiem w tył... w tej branży zarobki PH (bo to jest ten specjalista) to raczej 2,5-3-4netto w tradycji, +1 tyś jak sieciowy +1 tyś jako hurtowy/kluczowy. Pamiętaj że jest to coraz mniej potrzebna praca, bo handel się usieciawia, deale robi się nie z kierowniczką w sklepie a w biurowcu sieci i tylko sprawdza czy się stosują. Kwoty które podajesz czasem zdarzały się z 10 lat temu gdy pewne marki wchodziły, pompowały kasę, walczyły o rynek (ale to było dla naj najlepszych i śmigali Seicento van bez klimy); teraz to wszystko ostygło i w wielu firmach ma być efekt małym nakładem kosztów. Jak jesteś w B2B to możesz popytać o budowlankę lub farmację, może coś lepiej, a jak FMCG to już tylko jako kierownik itp. W FMCG sami już szukają ludzi, do mnie też piszą, ale to zawsze rynek tradycyjny za 2-3K, albo co gorsza umowa na DG za 3k na rękę...i jak coś nie pasi to wylot z dnia na dzień z podpisaną lojalką. Dla młodych, energicznych i jeszcze naiwnych,albo zdesperowanych z dużymi kredytami zaciągniętymi jeszcze za czasów bogatszych. Tak teraz jest w FMCG, a nadal bywaja firmy próbujące płacić młokosom 2tyś na rękę (sezonówki), RB do nich nie należy raczej

@Czekoladowy

Masz doświadczenia związane z pracą w firmie Red Bull na stanowisku przedstawiciela handlowego, dlatego na pewno będziesz mógł napisać, średnio ile godzin dziennie pracuje osoba zatrudniona na tym stanowisku? Jest to trudne do określenia i zależne od ilości obowiązków w ciągu dnia, czy raczej można przewidzieć, o której skończy się dzień pracy? Jest to dosyć istotna informacja, więc proszę o odpowiedź.

Seba
@Czekoladowy

W Red Bull niema podziału na PH od tradycji czy hurtu. Ta sama osoba obsługuje malutkie sklepy tradycyjne i ta same osoba jedzie do carrefura czy makro. Osoby związane z kanałem horeca maja inne stanowiska i obsługują tylko tamtych klientów.

@Seba

Sporo wiesz na temat pracy jako przedstawiciel handlowy. Czy pracujesz na takim stanowisku? Napisz jakie targety są do zrobienia, żeby dostać premie i czy dostajesz bazę klientów, czy raczej musisz dobywać nowych. Wszelkie informacje dotyczące tego stanowiska będą bardzo pomocne dla osób, które chcą aplikować.

@Seba

O, dzięki za info, rekruterka albo mnie wprowadziła w błąd albo coś nie gra. Próbowali mnie wciągnąć przez społecznościówki ale nie chciałem dreptać w miejscu w tradycji w której już hula wiatr... Jeszcze ciekawsze, że na Sieldlce i okolice szukali bodaj w maju a teraz ogłoszenie znowu się pojawiło, kiepsko to wygląda, ktoś pewnie nie wytrzymał czy coś? Albo rekrutacja nieudana, ciekawe. Nazywanie PH jakimśtam specem od rozwoju to też takie unikanie nazwania rzeczy po i mieniu. Myślę czy jeszcze raz nie przemyśleć.

@Czekoladowy

Również mnie ciekawi, dlaczego kolejny raz poszukiwana jest osoba na stanowisko przedstawiciela handlowego. Może Ty na podstawie swoich doświadczeń mógłbyś ocenić, czy praca na tym stanowisku jest, aż tak wymagająca? Może powodem jest właśnie to, że nowi pracownicy nie radzą sobie z wymaganiami pracodawcy.

@Przemysław

Widocznie mają nierealne wymagania w stosunku do zarobków lub ten konkretny rynek leży i kwiczy, skoro jest rotacja. Jesli w międzynarodowej firmie warunki są dobre to sie ludzie trzymają, a nie zmieniają co kwartał, a rynek nie rozwija się tak, by ciągle zatrudniać nowych, gdy sklepy się zamykają ;) Dodatkowo ta śmieszna nazwa żeby koniecznie nie nazwać tego przedstawicielem handlowym ;) tak jak nazwać kasjera "specjalistą ds. sprzedaży" ;) Jak do mnie zadzwonili to się rozczarowali, że mają nieaktualne dane i od tamtego czasu moje kompetencje wzrosły. Daje to do trochę myślenia.

@Czekoladowy

No dobrze w takim razie skoro wymagania są nierealne w stosunku do oferowanych przez pracodawcę zarobków, to zastanawia mnie, czy w przypadku braku chętnych kandydatów do aplikowania na to stanowisko firma Red Bull jest w stanie zatrudnić również osobę bez doświadczenia zawodowego? Myślę, że ta grupa pracowników miałaby mniejsze wymagania początkowe.

Natie

Dobre warunki pracy, stabilne zatrudnienie, dodatki typu MultiSport, Na Warszawę kierownik bardzo w porządku. Niestety wizyty i tego typu praca jest zdecydowanie nie dla każdego.. może stad jakieś naganne opinie od osób którym nie chce się pracować.. :D

Monnari1610
@Natie

Czy ktoś zechciałby odsprzedac kurtke firmowa Red Bull damska najlepiej roz S

@Monnari1610

Forum Gowork.pl nie jest forum konsumenckim, ale pracowniczym i zamieszczamy tu opinie o pracodawcy i aktualnych ogłoszeniach rekrutacyjnych. Jeśli możesz dodać informacje na ten temat, to zachęcam Cię do tego. A inne osoby odwiedzające ten wątek? Dodajcie swoje komentarze o wynagrodzeniu i dodatkach do pensji? Czy polecacie tego pracodawcę innym osobom myślącym o zatrudnieniu?

#pierwszypiatekhehehe
@Jan

#pierwszypiatek wszystko zamiecione pod dywan Gastro kwiczy #pierwszypiatek a co na to austria Wyprawia tu mistrz cyrki jakieś

@#pierwszypiatekhehehe

Motywacja Twojej wypowiedzi pozostaje dla nas raczej niejasna. Cenimy tu sobie opinie, które wnoszą do dyskusji coś wartościowego i zawierają konkretne informacje na temat specyfiki pracy w firmie Red Bull. Jeśli zatem wiesz coś o tym pracodawcy to śmiało, podziel się z nami swoją wiedzą. Powiesz nam, czy oprócz normalnego wynagrodzenia macie dostęp do jakichś dodatków pozapłacowych?

Nowoprzyjety

Proszę napiszcie jakie są samochody na trydycji, jaka jest podstawa i możliwość wyrobienia premii? Czy ktoś był zatrudniony na zastępstwo?

Chętny

Panie i Panowie, pojawiło się ogłoszenie, specjalista ds rozwoju sprzedaży na region Siedlce i okolice. Kiedyś gdy jeszcze nie miałem doświadczenie jako pH moim marzeniem było pracować w Red Bull ale dziś chciałbym się dowiedzieć czy warto zostawiać swoją obecną firmę i dlatego mam do was kilka pytan: Na jakie warunki finansowe mogę liczyć? Czy 5 tys do ręki z premia max jest realne? Targety realne czy kosmos? Ilość wizyt tak jak ktoś wcześniej pisał, +20? Dużo jest pracy po pracy, tabelki w domu itd? Z góry dzięki za odpowiedz.

Danuta
@Chętny

Widzę, że nikt nie udzielił odpowiedzi na Twoje pytania, a upłynęło już nieco czasu od Twojego wpisu. Powiedz w takim razie, czy zdecydowałeś się aplikować do firmy Red Bull? Może uzyskałeś intrygującą Cię informację z innego źródła? Pracodawca najbardziej znany jest z napojów energetycznych, jednak wspiera też różnego rodzaju inicjatywy sportowe. Jeśli wziąłeś udział w rekrutacji, czy wspomniano coś na temat dofinansowania do aktywności? Zamieszczam też link z ofertami pracy, może inne osoby znajdą coś dla siebie: https://jobs.redbull.com/pl/pl/functions

@Chętny

Pieniądze nierealne. Chyba ze brutto no to juz bliżej rzeczywistości. Wizyt ponad 20, zajęć poza odwiedzinami ogrom. Co raz wiecej i wiecej. Targety styczniowe jak w sezonie letnim.

@ByloDobrzeJestGorzej

Pracowałeś bądź pracujesz w firmie Red Bull na opisywanym stanowisku? Możesz napisać średnio, ile godzin dziennie pracują pracownicy na stanowisku specjalisty ds. rozwoju sprzedaży? Każdego dnia wychodzi inna liczba godzin, czy może z reguły wszystko ustawione jest tak, że można wyrobić się np. w ciągu 8 godzin? Chciałbym, abyś napisał, jak to wygląda.

@Jan

Z tymi godzinami jest różnie. Z jednej strony firma naciska żeby wyrabiać się w 8 godzin a z drugiej strony ilość wizyt, ktore automatyczny system planuje na to nie pozwala, a obowiązkiem jest wykonanie wszystkich wizyt. W większości przypadków 8 godzin to minimum, bo jeśli chcesz solidnie wykonać swoją pracę przy ponad 20 wizytach dziennie to nie ma innej opcji.

@ByloDobrzeJestGorzej

Czyli to system planuje nam, ile danego dnia mamy wizyt. Rozumiem, że w przypadku kiedy nasza praca trwa dłużej niż 8 godzin, nie ma co liczyć na ewentualne wynagrodzenie dodatkowe za pracę w godzinach nadliczbowych? Czy może pracodawca mimo braku takiego obowiązku potrafi docenić, że zostaliśmy dłużej, aby zrealizować wszystkie wizyty narzucone przez system? Bądź tak uprzejmy i odpowiedz, gdyż Twoje wypowiedzi są bardzo pomocne.

@Jan

System zewnętrznej firmy ma dostępne lokalizację sklepów i na podstawie lokalizacji planuję trasy które według wytycznych na temat czasu wizyty i dojazdu powinny się zmieścić w ośmiu godzinach. W większości przypadków jest to niestety nierealne. Nie ma co liczyć na dodatkowe wynagrodzenie ponieważ jak nie zrobisz to nie dostaniesz premii więc musisz robić, dodatkowo jak nie zrobisz to jeszcze pretensje że nie zrobiłeś wszystkich wizyt, a system nie wykonane wizyty dołoży do tras w inny dzień.

Pawel
@ByloDobrzeJestGorzej

To jaka jest podstawa? I jakie premie do wyrobienia? Jakie auto sluzbowe? I czy można użytkować prywatnie?

Teammember
@Chętny

Red Bull jest dla najambitniejszych pełnych pomysłów zaangażowanych. Trzeba się postarać otrzymać szansę dołączyć do zespołu a potem spełniać się osiągać sukcesy. Wyjątkowe miejsce z duszą tworzone przez ludzi.

Tymon

Wiadomo jest jedno, że jak firma dobra to trzeba się postarać żeby się dostać.

Pawel

Jak obecnie wyglada sytuacja w redbull? Ile wizyt dziennie? Jaka podstawa i jakie auto?

Magdalena

@Alvin widzę, że nie zdążył nikt udzielić Ci odpowiedzi. Możesz opisać w takim razie, jak wyglądała Twoja rozmowa rekrutacyjna i czy w Red Bull proces ten jest wieloetapowy? Te informacje pomogą osobom, które będą brały udział w takiej rekrutacji w przyszłości.

Zostaw merytoryczną opinię o Red Bull - Warszawa

• Jak się pracuje w Red Bull?

Zobacz opinie na temat firmy Red Bull tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Red Bull?

Red Bull