Opinie o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o w Pyskowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o w Pyskowice

Krzys

Firma w dramatycznym stanie, bałagan, rządzą sąsiedzi zza wschodniej granicy. (usunięte przez administratora) to mało powiędziene. Z daleka od logistyki !!!!! Panuje tam szaleństwo , intrygi … porażka p

@Kewin

Czyli na produkcje można śmiało uderzać z brakiem doświadczenia? Pytanie tylko jak oni przygotowują do samodzielnej pracy? Nie jestem z osób, które lubią być rzucane na głęboką wodę. Czy na początku ktoś mnie przeszkoli lub pomoże w obowiązkach?

...

Ukraina już nie chce pracować to teraz zatrudniają kogo się da, jak leci z łapanki... Gruzini, Hindusi, Rumuni, Afroamerykanie... nikogo tylko nie obchodzi że z tymi ludźmi nie idzie się porozumieć. Może ktoś wpadnie na pomysł żeby zatrudnić tłumacza albo wysłać kadrę zarządzającą tymi ludzi na chociaż podstawowy kurs języka angielskiego. Albo panie w szpileczkach i spódniczkach z biura zejdą na dół do hale i będę odgrywały rolę tłumacza i zobaczą jak wygląda praca z ludźmi którzy się do pracy nie nadają...

Czesław
@...

Serio zatrudniają ludzi bez znajomości języka? Czemu inni nie chcą już pracować? Warunki się pogorszyły. Nie było ostatnio żadnych podwyżek żeby tą minimalną choć trochę podnieść? Nie ma nawet takich planów?

Ina Nowy wpis

Nigdy wcześniej w koreańskiej firmie nie pracowałam, jak tu ogólnie wygląda kultura pracy? Konkretnie na dziale w którym pracuje Asystent ds. Produkcji, bo to ogłoszenie mnie interesuje. Ono raczej niewiele mówi o tym, poza tym że oczekują samodzielności etc. A można liczyć na pomoc mentora czy raczej jest się samemu sobie zostawionym?

KORI

Koreańska firma, zatrudniająca 90% obcokrajowców, reszta to kwiat polskiej pracowitości. Jeżeli jesteś nowym pracownikiem wykorzystają cię do szpiku. UWAŻAĆ na panią (usunięte przez administratora) ( celowo na brak szacunku ) biegającą co pół godziny na papierosa i siejącą plotki i oskarżenia na innych pracowników, która ostatnia jest do pracy. Dział logistyczny nie ma nic wspólnego z współpraca z halą, osoby zatrudnione na stanowisko logistyk, na ogół są to osoby które wślizgują się na stanowiska, popracują parę miesięcy by wpisać sobie do cv LOGISTYK. Są to młodzi ludzie bez doświadczenia i bladego pojęcia o tej pracy. Jaka firma (koreńczyk) takie wynagrodzenie, dlatego w 90% pracują obcokrajowcy, gdyż polak nie pójdzie pracować za tą stawkę, chyba że kombinatorzy jak (usunięte przez administratora)

bla bla Nowy wpis
@KORI

Plotki wychodzą od tchórzy którzy nie opanowali jeszcze etapu jak radzić sobie z zazdrością

Alicja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Zaczyna dobrze się robić w firmie, zostali normalni ludzie , pani z logistyki odeszła, jest szansa na zbudowanie normalnego działu. Są osoby, które słuchają pracowników, starają się pomóc rozwiązać ich problemy. Pensje nie są złe , jak się pracuje kilka lat, jak pokażesz co potrafisz. Ostatnio był bałagan w dziale logistyki, ale już zaczyna być dobrze, kontrahenci zadowoleni , ludzie uśmiechnięci. Dziwi mnie że te osoby które odeszły z logistyki , nadal tu wyoisuja, na prawdę. V tak tęsknisz ? Bo my nie … nawet zarząd nie tęskni , oczy pootwierali, koledzy najbliżsi twoi powiedzieli prawdę o Tibie, małe żółte koreańskie oczka aż zrobiły się w kształcie 5 złotówki. Cóż. Ludzie chodźcie do pracy, jest fajnie w firmie teraz !!!

ONA Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Wylewacie pomyje na wszystkich dookoła. Dla hejterów- lepiej się zwolnijcie i oczyśćcie atmosferę. Co do logistyki- dział zaczyna od nowa, nie pracuje już V i wszystko wróci do porządku. A jak macie zastrzeżenia co do kierowników to ten portal chyba od tego nie jest. Po to są Menagaerowie, żeby takie konflikty rozwiązywać, a nie wypisujecie co Wam ślina na język przyniesie. Jeżeli jest coś źle to proszę poinformować przełożonych, a nie wylewacie tu swoje frustracje, Może czas zatrudnić jakiegoś psychiatrę, aby zaczął Was diagnozować, bo niektóre komentarze są poniżej jakiejkolwiek krytyki. A jak to to składać wypowiedzenia i iść do innych, lepszych firm. co Was tu trzyma? Skoro atmosfera taka zła, zarobki złe, przełożeni się obijają? Czytając to zastanawiam się czy to z Wami nie jest coś nie tak.

Pracownik Produkcji

Rozmowa na poziomie, pytania standardowe. Jedynie pytanie o posiadanie dzieci było niestosowne. W ciągu 2 tygodni mam dostać informacje zwrotna.

Leszno
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Dzień dobry, jakie firma oferuje benefity poza ubezpieczeniem? Może opieka medyczna, pakiet sportowy, dofinansowanie do świąt/wypoczynku, dofinansowanie do obiadów? Czy są określone KPI i premie za osiągniecie celu?

Menedżer

W opiniach o samej firmie nie ma nic. Koreańska firma która płaci grosze. Pracownicy, którzy pracują dłużej wykorzystują sytuację i wychodzą na "przerwy papierosowe" co chwilę, (usunięte przez administratora)i spychotechnika na kolejnych niedoświadczonych to norma. Gwiazda D. która ostatnia jest do pracy, i gwiazdor D, duet którego trzeba omijac i się nie dać. Jak piszecie o obcokajowcach ( to takie polskie) ze zabierają pracę i się rządzą, zastanowcie się co piszecie. Ludzie, w tej firmie jest 90 % obcokrajowcow, reszta to cwniactwo polskie. Te 90 % ratuje ten zakład, bo nikt nie chce tam pracować. Pisząc o kimś, że kradnie, nie ma chyba wiedzy, co stoi za takimi oszczerstwami i jakie mogą być konsekwensje prawne. Powodzenia.

Polski polak
@Menedżer

Wiadomo, najlepsi są pracownicy ktorzy pracuja dlugo ale w skali dnia, robiąc nadgodziny na krorych nie wykonuja swojej pracy, tylko zajmuja sie swoja dzialalnoscia. :) Ciekawe, ze dzieki tym 90% co niby ratuja nikt nie chce zostac w pracy na dluzej. Ile mozna kombinowac i knuc. Dajcie sobie juz na wstrzymanie, bo przykro patrzec jak sie osmieszacie.

Trochę mnie dziwi, że asystent ds. logistyki ma wśród obowiązków wymieniony nadzór nad organizacją (usunięte przez administratora) działu logistyki. Owszem, wymagane jest najmniej dwuletnie doświadczenie w branży, ale asystent nadzorujący dział? Nie zgrywa mi się nazwa stanowiska z para-kierowniczymi zadaniami, więc żeby rzecz zweryfikować, prosiłabym osoby z działu o opinię. Plusem będzie wieść o zarobkach :)

Ola

Lepiej przyzwoity asystent , niż para kombinatorów. Jest juz kandydat na menagera, dział będzie działać dobrze, jak przed przyjściem pary. Logistyka w firmie przez wiele lat działała, nie można było narzekać, było kilku specjalistów, którzy ogarniali temat. Nie będzie więcej przyzwolenia na (usunięte przez administratora), prowadzenia własnych interesów w biurze, donoszenia na koleżanki i kolegów, wciskania na siłę swoich firm transportowych, polecanych przez kierowców. Jeżeli V. odeszła, niech juz nie angażuje się w wypisywanie na forum, bo cały (usunięte przez administratora)był właśnie przez nią. Ludzie powiedzieli całą prawdę, już wszystko okazało się jasne. Zwolniło się wielu pracowników, przez V. Ten temat jest zakończony, teraz będzie dobrze, wrócą do pracy fajni ludzie, zrekrutowani zostaną nowi , fachowcy z doświadczeniem, a nie karierowiczki z produkcji

Co ciekawego dzieje się w dziale utrzymania ruchu? Warto cos wiedzieć przed aplikowaniem? Chciałbym dostać prace za mechanika. Czytam co tu piszecie i trochę wątpliwości złapałem, ale może mechanicy wcale źle w firmie nie mają? Podzielicie się informacja ile płaca wynosi? Ponoć jest uzależniona od doświadczenia, ale pewnie firma ma jakieś swoje widełki?

Bartek

Jako zwierzchnik tego działu , czuję się odpowiedzialny za treść powyższego wpisu. Drogi B , jeżeli masz jakiekolwiek uwagi co do (usunięte przez administratora) osób zatrudnionych w dziale , jakiekolwiek uwagi co do funkcjonowania działu, chętnie wysłucham tego osobiście i obiecuję , że dołożę wszelkich starań aby twoje uwagi nie pozostały bez odpowiedzi. Jeżeli chcesz się spotkać - zapraszam codziennie od godziny 8-16. Poprzednich kilka rekrutacji które prowadziliśmy wewnętrznie zakończyło się niepowodzeniem ze względu na fakt braku zainteresowania pracą LAJTOWĄ , która polega na siedzeniu w KANTORKU i NICNIEROBIENIU. Podczas następnej rekrutacji możesz zgłosić swoją kandydaturę i dołączyć do teamu który nic nie robi i brać za to pieniądze . Za pewne posiadasz predyspozycję do takiej aktywności , więc rozpatrzymy twoją kandydaturę w pierwszej kolejności. Osoby zainteresowane pracą w dziale UR , serdecznie zapraszam do kontaktu.

Bartek

W dniu dzisiejszym poświeciliśmy 15 minut od godziny 10 do godziny 10:15 specjalnie dla Ciebie. Wraz z Liderem UR czekaliśmy aby wysłuchać wszystkich uwag które masz pod adresem działu utrzymania ruchu. W związku z tym iż nikt się nie pojawił , kto chciałby się podzielić uwagami, raz jeszcze apeluję o niewypisywanie anonimowych bzdur które bezpodstawnie szargają naszą reputację. Jeżeli masz uwagi dotyczące naszej pracy - zapraszam - 8-16 - możemy porozmawiać , nawet w 4 oczy , w szerszym gronie - bez znaczenia . Jesteśmy codziennie , otwarci na wszelkie uwagi oraz krytykę. Tylko proszę o jedno - merytorycznie oraz twarzą w twarz.

New KUKA

Cześć, Pracuję w firmie już jakiś dłuższy czas. To co piszą poprzednicy o logistyce to 100% prawda. JEst tam ukrainka o imieniu V która uważa się za szefową i decyduje o wszystkim a pomimo tego, że jest zwykłym pracownikiem. Ostatnimi czasu z działu logistyki odeszły 2 osoby bo V zdecydowała ze nie da im podwyżki pomimo ze jest ona tylko zwykłym pracownikiem. Jedynym sukcesem V jest to ze skłociła ze soba totalnie wszystkich w zakładzie- kazdy dział. Obecnie nie ma zadnej współpracy miedzy zadnymi działami. Dodatkowo V okradała firmę na rużne faktury- dlaczego nikt z działu biurowego nic z tym nie zrobił?! Obecnie V nikt nie chce w firmie i nikt z nia nie chce pracować. Nie potrafi poprawnie mowic po polsku a jedynie drze (usunięte przez administratora), Oczywiscie ma bardzo bliskie ,,kontakty" z koreanskimi kierownikami. Ciekawe tylko czy rownie dobrze uzywała swoich ust gdy walczyła o podwyzke ?! Obecnie jest oferta pracy do dzialu logistyki ale dla przyszłych kandydatów- prosze tam nie aplikować! chyba ze po kilku dniach chcecie stracic prace tak jak to zrobił były menager logistyki. Po 2 dniach pracy menager logistyki został wyrzucony z pracy bo tak zdecydowała V!! co za absurd?! ,,Kiedy swinia wchodzi do pałacu nie staje sie królem tylko pałac staje się chlewem"

Ważna sprawa

Czyli jeśli dobrze rozumiem, pracując w YSP można w czasie pracy prowadzić swoją działalność? Czy tego typu zapis znajduje się w jakieś procedurze firmy? Chciałbym podjąć prace jeśli tak to wygląda.

Smile

Typowy koreański automotiv. Nie ma idealnych automotiwow. Są tacy, którzy pracują i tacy, którzy nie pracują. (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o nienawiść narodową, Ukraińcy dostają się na najwyższe stanowiska tylko dlatego, że pracują, robią swoje i to są dobre wyniki. Zastanów się, kto dałby osobie stanowisko kierownicze, jeśli nie osiąga dobrych wyników. Więc myśl dalej i zdecyduj sam.

Obserwator(ka) igreka
@Smile

(usunięte przez administratora). Nigdy wcześniej nikt nie prowadził własnej działalności przed firmowym komputerem udając że ciężko pracuje , nikt nigdy nie starał się skłócić ze sobą ludzi żeby kontrolować dział , nigdy wcześniej na taką skalę nikt nikogo nie obgadywał za plecami jednocześnie patrząc mu w oczy prawiąc komplementy. (usunięte przez administratora) To , że macie Koreańskiego dyrektora który zmasakrował 2 działy , jest ślepy i głuchy na rzeczowe argumenty ludzi którzy widzą co się dzieje, ludzi którzy odchodzą bo nie chcą z wami pracować , nie znaczy że cała reszta ma zostać obojętna na wasze działania. Jest mi całkowicie obojętne co robicie , wystawiam swoją opinię aby przestrzec potencjalnych kandydatów przed wami i waszymi zagrywkami , żeby nie tracili czasu ... Możecie mnie nazwać jak chcecie - wiem jedno - choćby zaproponowali 2000 zł więcej - wolę kasę w biedronce .

xdd
@Smile

"Ukraińcy dostają się na najwyższe stanowiska tylko dlatego, że pracują, robią swoje" dokladnie - awansow nie ma za kompetencje i predyspozycje, tylko za to ze ktos juz dlugo pracuje, a to ze sie nie nadaje to nikogo nie obchodzi xd

Tomasz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Niestety negatywne komentarze o logistyce to 100% prawdy, jest samowolka, jest odgórne przyzwolenie na (usunięte przez administratora) i kradzieże. Gdy kończy się umowa pani „szewfowej” z logistyki, o dziwo wszyscy pracownicy się zwalniają , przypadek ? Nie absolutnie, to nadchodzi moement aby się wykazać i pokazać jak bardzo jest się potrzebny. Zbiera Laury, donosząc na pracowników z działu, ciągle intrygi? Jak by wszystko było skrupulatnie zaplanowane , pani z zagranicy regularnie donosi na swoich pracowników a potem wszyscy są zdziwieni , dlaczego nikt z nią nie chce pracować , jej miecz - walka, kłamstwa i intrygi. Aby nikomu nie przyszło do głowy aplikować tam do pracy

Nowa

Co to za firma gdzie jeden pracownik biję drugiego i nikt nie ponosi żadnych konsekwencji. Pracowałam w wielu firmach ale takie coś widzę pierwszy raz i to podobno nie pierwszy taki incydent. Ludzie siedzący na stanowiskach tego nie widzą albo nie chcą widzieć. Strach chodzić do tej pracy

@Nowa

Jak to, a w jakim dziale takie akcje się dzieją. Jeśli naprawdę zostało to zamiecione pod dywan to w szoku jestem. Szefostwo o tym wie, czy po prostu nie zostało to zgłoszone, bo ludzie udają, że nic takiego miejsca nie miało? Trafiłam tu z oferty pracy dla asystentki ds. logistyki, wiesz może, czy w tym dziale jest chociaż spokojniej, czy odpuściłabyś aplikowanie na moim miejscu.

Obiektywny(a) obserwator(ka)

Niestety ale dział logistyki to najgorszy dział w tej firmie. Rządzi tam para niekompetentnych ludzi zza wschodniej granicy , która za cel obrała sobie eliminację wszystkich osób które stanowią dla nich potencjalne zagrożenie. Po raz kolejny doprowadzili do sytuacji w której rzekomo " ratują świat" , wcześniej eliminując kompetentnych ludzi. Ciągłe intrygi, oczernianie współpracowników , byle postawić siebie w jasnym świetle. Niestety ślepy koreański dyrektor wierzy bezgranicznie nie dając sobie nic powiedzieć, jest wodzony za nos jak małe dziecko. Nikt nie wie dlaczego taka sytuacja ma miejsce. Omijać szerokim łukiem - jest wiele fajniejszych miejsc do pracy

Krzys

Mikołaj
@Krzys

Masz na myśli że jest w firmie sporo Ukraińców i też na kierowniczych stanowiskach? Bałagan organizacyjny czy też dosłownie nie ma komu sprzątać? Wyjaśnisz?

@Mikołaj

Zwłaszcza jedna ze zmian dosłownie została opanowana na wyższych stanowiskach przez naszych sąsiadów zza wschodniej granicy???? rządzą się, panoszą... mało robią, wysługują się innymi ale obracają wszystko na swoją korzyść a większość nocnych zmian spędzają śpiąc w biurze albo przesiadując na fajeczkach z kierownictwem... które swoją drogą na lewo, po kryjomu sobie tylko znanymi ścieżkami potrafią wszystko załatwić od urlopu którego się już nie ma po awans...

@:(

Już nie. Jeden już się wykruszył. Poszedł gdzie indziej. Tylko pytanie na jak długo? Miesiąc? I wróci na wyższe stanowisko i za większą kasę. A reszta naiwniaków dalej będzie (usunięte przez administratora) za jałmużnę. Chcesz się wybić i dostać lepszą kasę w tej firmie? Zwolnij się i za chwilę wróć.

Elżbieta
@Kewin

Ale nie do końca rozumiem, jeżeli mają wykształcenie wyższe i kwalifikacje z doświadczeniem razem, to dziwnie byłoby gdyby pracowali na najniższych stanowiskach. Chyba każdy może startować na kierownicze stanowisko i raczej nie za narodowość je przyznają, tylko za kompetencje? A na marginesie, ile ta "jałmużna" wynosi, co piszesz?

@Elżbieta

Jakie wyższe wykształcenie, jakie kompetencje. Śmiech na sali. W tej firmie kierownikiem może zostać i człowiek po podstawówce. Tu raczej na wykształcenie nie patrzą. A raczej na znajomości i tzw. (usunięte przez administratora)...

Halina
@Kewin

Skoro serio jest tak zle, i to wszystko wpływa na prace to szef nie reaguje? Zgłaszacie jakieś problemy? To w jego interesie jest to, jak firma prosperuje, a z tego co widzę to zle się dzieje:/ Chce się mimo wszystko załapać do was do firmy w najbliższym czasie, powinnam o czym jeszcze wiedzieć? :) Wspominacie o jałmużnie, ile płaca? Minimalna czy jednak kilka stówek więcej? Pozdrawiam:)

@Halina

To wszystko zależy na jakie stanowisko chcesz się załapać. Pracownik produkcyjny- najniższa krajowa, inne stanowiska ciut więcej ale niedużo. Firma najniżej płatna ale i z zerem wymagań i przepracować też się nie przepracujesz. Firma dla obiboków i leserów.

@Kewin

Jeżeli jesteś (usunięte przez administratora) to firma dla ciebie. Bram organizacji, zasad. Są ludzie którzy maja szczególne względy- zazwyczaj panowie. Jesteś panią, nie zatrudniaj się. W firmie panuje bałagan, każdy próbuje rządzić. Logistykę dorszy państwo omijać szerokim łukiem, najgorsze miejsce do pracy. Jest kilka osób które maja dobre chęci, zazwyczaj starzy pracownicy, ale nic nje mogą. Szczególnie traktowane są panie zza granicy , ulubienice i ukochane żółtych panów. Jak widzicie ogłoszenie, zazwyczaj jest ono na stanowisko doświadczonego pracownika który z jakiegoś powodu był zmuszony do odejścia .

Ewela
@Piotr

Czemu jako kobieta miałabym się lepiej nie zatrudniać u nich? Nie chcę zakładać od razu, że warunki są gorsze, więc może wyjaśnisz? I czemu tak surowo oceniasz logistykę, chodzi ci o same warunki pracy czy właśnie atmosferę w dziale?

Czy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Stary

Jakie problemy? W tej firmie nie ma problemów! Pracownicy sobie coś wymyślają! Firma ideał...

XYZ

Cześć, z tego co widzę to szukają Inżyniera / Specjalisty ds. Zapewnienia Jakości, ktoś wie czy warto do nich aplikować? Zastanawia mnie to co piszecie, że ludzie nie bardzo chcą u nich pracować, z czego to wynika? Słaba płaca? Czy tak jest w całej firmie, czy może w konkretnych strukturach?? Oferują szkolenia wewnętrzne, czy dzięki nim można podnieść swoje kwalifikacje i awansować u nich? Widzę też, że jest ubezpieczanie na życie, parking, ale co z opieką medyczną?

Hej, myślę nad tym, aby aplikować do nich na Inżyniera Jakości. Ten sukcesywny system szkoleń wewnętrznych, co dokładnie oznacza? Pracownik dostaje jakiś certyfikat, czy szkolenia kończą się awansem? Pisaliście coś o podwyżkach inflacyjnych, a jak z premiami, mają taki system motywacyjny? W ogłoszeniu brak info o tym i tutaj też.

W Ys Poland Autoparts Sp. z o.o trwa proces rekrutacji na stanowisko Logistyk. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

...

Czesław
@...

Bus...

Jedno pytanie, czy firmowym busem mogą podróżować osoby z poza firmy? Może odpowiedzialna osoba za organizowanie transportu przyjży się tej sprawie.

Dziwny
@Bus...

Hej jak to spoza firmy ???? przecież do niedawna on u nas pracował ledwo co się zwolnił i pracuje zaraz za płotem więc to tak jakby dalej u nas pracował w końcu branża ta sama. Nikt nikogo nie kontroluje więc luz...

Zostaw merytoryczną opinię o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o - Pyskowice

• Jak się pracuje w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ys Poland Autoparts Sp. z o.o
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Poznańska 4
    44-120 Pyskowice