Opinie o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o w Pyskowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o w Pyskowice

Tadek

skończcie te słodkie pierdzenie bo sie nie da już oni podwyżek cen w slepach nie robią (usunięte przez administratora)

Kłamią na każdym kroku byle napchac tylko swoje kieszenie.

Kto ma pilota ten ma władze! Niedługo wszystko się się rozsypie tam, dobrze że mają super mechanika kapusia.

Nie chcę ale muszę! Już nie długo brudy wypłyną, a wtedy wyjdzie wszystko i spojrzą inaczej. \"Patrz I Pamiętaj - PIP\"

Pracownik Produkcji

Rozmowa na poziomie, pytania standardowe. Jedynie pytanie o posiadanie dzieci było niestosowne. W ciągu 2 tygodni mam dostać informacje zwrotna.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
darknes

A kim ty jesteś że śmiesz się udzielac? W takim razie ile zarabiasz że taki jesteś bodyguard ysp ? Widocznie masz w dupce dobrze, albo porządnie siorbiesz tam. Ja już dawno zakład zmieniłem ofermo ! :)

tadek 2

widzę ze humor dopisuje co nie którym i kawały nam tu opowiada brawo dla tadka za optymizm kawal świetny "...idź do tego...w piątek prezes był zdziwiony ze jestem na innym stanowisku" naprawdę super dowcip a ty Darknes nie życz innym co i tobie nie miłe i to na dodatek chleba już nie bądź taki a poza tym jak się tak nie podoba to zawsze można zmienić pracodawce

darknes

Jednym słowem ta firma to patologia - oby wam kiedyś tak na chleb zabrakło jak tym pracownikom których wcale nie szanujecie! (usunięte przez administratora)i brak zainteresowania - niech was każdy za to dyma.

Tadek śmieć fizol

wszystkim polskim tłumaczom w biurze mówie przez tygodnie że mam problem z oczami tylko słysze bełkot idź do tego idź do tego idź do tego idź do tego idź do tego idź do tego idź do tego idź do tego idź do tego idź do tego idź do tego idź do tego idź do tego idź do tego w piątek prezes był zdziwiony dlaczego jestem na innym stanowisku

polski śmieć

polak z polaka zrobi biedaka tak traktują fizoli w biurze wyścig szczurów są fałszywi

dziki sługa

porażka z tą firmą pierwszy raz widze że by pracownik nie dostał więcej po okresie próbnym więcej pieniędzy za te pieniądze to moge zimować kryzys a po za tym bezrobocia nie ma w okolicy miast więc pare dni i można kosić trawe o pare stów więcej pępkiem świata nie są a ci niby nie trzeźwi wyrzuceni śmieją w lepszej pracy

no more lies

niestety nie ma co sie tu produkować nasi polscy tłumacze nie tłumaczą wszystkiego prezesi nie znają naszych problemów bez angielskiego jesteś tam nikim

tadek 2

inne wypowiedzi na temat ysp&c http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,251825,0,0

Tadek

drugi dzień L4 głowa cała gorąca plecy skrzywione od rozmiaru koreańskiego za grosze teraz zero kasy na leczenie zwisa i powiewa ta robota

Szkoda słów zarobki jak na Ukrainie, a atmosfera zakładowa to tragedia. Ludzie chciała bym Wam odradzic tą firmę! Omijajcie ją szerokim łukiem, banda idiotów w biurach którzy NIC nie robią!!! Wydaje im się że są wielcy a Ty jesteś tam zerem - już niedługo PIP was odwiedzi !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o - Pyskowice

• Jak się pracuje w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ys Poland Autoparts Sp. z o.o
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Poznańska 4
    44-120 Pyskowice