Opinie o Paweł Bocheński Bp Logistic w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Paweł Bocheński Bp Logistic. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Paweł Bocheński Bp Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Bocheński Bp Logistic w Dębica

Większość pozytywnych komentarzy a to dla mnie już duży plus. Chciałem dopytać czy przy zatrudnieniu tylko własna działalność? Jak się wychodzi na takiej umowie? Jest to opłacalne po zapłaceniu wszystkich składek i podatków? Ile teraz kierowca wyciąga na czysto?

Mariusz Nowy wpis

Chciałem zarekomendować firmę BP Logistic wyróżniam dobre płace, wynagrodzenie zawsze na czas, miła atmosfera w pracy. Rzetelna i dobrze zorganizowana firma oraz bezpieczne pojazdy i możliwość samorozwoju. Polecam

Antoni Nowy wpis

Pracowałem w firmie parę lat .Mile wspominam współpracę z kolegami .Wypłata była zawsze na czas. Właściciel mimo młodego wieku dobrze radzi sobie z zarządzaniem.

Tom Nowy wpis

Witam. Pracowałem w tej firmie kilka lat, dzisiaj jestem na swoim. Działają na równych zasadach zatrudnienia oraz wynagrodzenia, wszystkie kwestie związane z finansami i zasadami pracy można zawsze konkretnie ustalić. Podchodzą indywidualnie do pracownika, mając na uwadze że każdy ma swoje tematy do dyskusji. Polecam każdemu kto chciałby współpracować w grupie zgranych ludzi.

Czy po rozmowie w Paweł Bocheński Bp Logistic rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno
ABC

Polecam.Firma prężnie rozwijająca się.Praca dająca poczucie bezpieczeństwa finansowego ,oparta na przepisach prawa pracy.Wynagrodzenie wypłacane w terminach ustalonych w regulaminie pracodawcy.

KMF

Polecam .Praca na umowę o prace ,stabilna nawet w sytuacji kryzysowej jaką jest pandemia COVID -19,nie ma przerw w pracy ,zarobki adekwatne do wykonywanej pracy ,stawki godzinowe .Pensja wypłacana w terminie . Firma cały czas rozwijająca się.Współpracuje z wieloma Dużymi firmami . Tak więc polecam.

Nie polecam. W szczegolnosci ze wzgledu na place. Zqtrudnianie na wlasnej dzialalnosci za stawki z ktorych przy etatowych godzinach nawet minimalna nie wychodzi. Owszem, auta nowe. Tylko robic za pol darmo dlatego ze nowym autem to raczej slaba perspektywa. Sa jeszcze niektorzy zatrudnieni na godzinowkach. Oczywiscie stawki rowniez nie oszalamiaja. Tyle ze kasa w miare na czas. Ale z wyplata to tak naprawde nie wiadomo co zrobic

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Bocheński Bp Logistic - Dębica

• Jak się pracuje w Paweł Bocheński Bp Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Bocheński Bp Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Bocheński Bp Logistic?

Paweł Bocheński Bp Logistic
3.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Leśna 40
    39-200 Dębica