Opinie o Lift Service w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lift Service. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lift Service o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lift Service w Lublin

Młody

Cześć na wstępie jak ma się kontakty w Firmie to nie trzeba tak ciężko pracować. Można poleniuchować i wyższe stawki mieć od innych pracowników którzy mają większy staż i wiedzę i udawać że się coś robi ;) od kartkówki można dostać posadkę płatna w Związkach Solidarności. Najlepszym przykladem jest dział produkcji sterowań oczywiście. ;)

Kuba

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Jo

A woda mineralna,która musi być bo jest okres letni zagwarantowaną przez pracodawcę.Szkoda tylko , że przeterminowana dwa miesiące.Ale jest i nie ma co narzekać,bo tylko potrafimy narzekać tylko.

Iwona

@Mahster, czy możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Co chciałeś nam przekazać za jej pośrednictwem? Czy pracujesz lub pracowałeś w Lift Service? @Karol, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Lift Service się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Karol

Czy tylko narzekać potraficie? Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Mahster
@Karol

Ta wrzedzie tylko nie w Lift Service hahaha dno dna

Nie fizyczny

Art.18 par.3 Kodeksu Pracy to jest przestrzegany w tej "firmie" czy nie?

Mahster
@Nie fizyczny

Ta Przestrzeganie haha Naruszanie godności pracownika tworzenie wobec Niego wrogiej zastraszającej atmosfery to codzienność w Lift Service

Iwona

@zyk @kiki Dlaczego tak uważacie? Czy Waszym zdaniem działania firmy Lift Service są niezgodne z prawem? Jakie sytuacje dokładnie macie na myśli? Przypominam, że na forum publicznym rzucanie nieuzasadnionych oskarżeń jest nieodpowiednie.

Pracuś

Firma naprawdę wporządku, pełny socjal, dwa związki zawodowe i ogolna atmosfera fajna. Tylko płace pozostawiają wiele do życzenia. Jak by nie różne dodatki typu za,, nie palenie,, czy premie kwartalne było by kiepsko.

@Pracuś

Ciekawe, skoro jest tak dobrze to czemu jest tak do du))py, chciało by się powiedzieć...lepiej i ść do KONE, można wynegocjować nawet 6000 brutto na początek ( mówię o serwisie, oczywiście) , a firma jest ok, kolega tam robi i sobie chwali , i ja też tam niedługo będę pracował bo byłem na rozmowie .

@Kapiszon

To 6000 brutto to podstawa, oczywiście, z dyżurami i dodatkami typu nadgodziny i za roboty dodatkowo płatne co miesiąc można w KONE wyciągnąć od 5000 do 8000 na miesiąc

Od 5000 do 8000 brutto ?

@Zainteresowany

Źle mnie zrozumiałeś, mówiłem że podstawa 6000 brutto, a realne zarobki netto co miesiąc mogą wynosić od 5000 do 8000 PLN.Fersztejn?

Grzegorz
@Kapiszon

4500-4700 brutto w kone dostaniesz na więcej nie masz co liczyć na początek z dyżurem ze 4000-4500 do ręki weźmiesz kwartalnie może z 5000-6000 do ręki weźmiesz z premia i za roboty jak dużo zleceń na robisz

zyk
@Pracuś

Firma to (usunięte przez administratora) włoska niech rząd się bardziej przyjrzy tematowi

kiki
@Pracuś

Haha firma to jakaś włoska (usunięte przez administratora) co sobie robi co chce na polskim rynku dźwigowy

Dynamic

Hej byłem ostatnio na praktykach w tej firmie na dziale produkcji sterowań. Porażka totalna ludzie skaczą sobie do gardeł panuje atmosfera krzyku chaosu i braku organizacji dramat odradzam praktyki w tej firmie.Nic się tam nie nauczycie strata czasu.

Iwona

Jak skomentowalibyście, to co w tym czasie dzieje się w Lift Service? W jakiej Waszym zdaniem kondycji aktualnie znajduje się ta firma? Warto teraz ubiegać się o zatrudnienie u tego pracodawcy? Zachęcam do wypowiedzi szczególnie osoby, które są pracownikami Lift Service.

Tadzik

2 gwiazdki,super!

Iwona

Znalazłam na stronie Lift Service ofertę pracy na stanowisku sekretarki/arza. Pracodawca wymaga od kandydata znajomości języka angielskiego i opcjonalnie włoskiego. Jak myślicie jakie warunki zatrudnienia mogą zostać zaproponowane przyszłemu pracownikowi na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy osoba na tym stanowisku często będzie miała styczność z j. włoskim?

Iwona

@Henioco takiego zmieniło się po zmianie kierownika? Jak obecnie wygląda praca w Lift Service? Mógłbyś powiedzieć jakie są jej plusy i minusy?

Henio

Jeśli chodzi o produkcję, to jak kierownikiem był Paweł L było całkiem fajnie, mimo napinki terminowej gość znał się na robocie i od strony produkcji i od strony technicznej. Po prostu typowy kierownik. Jak go zwolnili to zrobili sobie kaszanę i teraz jest DUPA ...

Iwona

@Kapiszon udało Ci się dostać pracę w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny do Lift Service.

@Iwona

Nie udało się

Elevator

Dźwigi mają przyzwoite,jakość,wykonanie ok.lecz zarobki dno,żenada itp.,jak 6 lat temu w biedronce.

Anonymous

No Brygadzista to pijaczyna nic więcej nie zna się na robicie.Można go zastąpić pierwszym lepszym elektronikiem elektrykiem z ulicy i nie potrafi rozmawiać z ludźmi itp.

Kaznodzieja !!!

Cha! Cha! Cha! Cha! Cha! Cha! Dobre BRYGADZISTE uśmiałem się po pachy, on dopiero potrafi człowiekiem sterować byście mieli prace, żeby było dobrze to im głośniej krzyknie tym lepiej, pewnie sam to pisał (chyba że coś się zmieniło i go ktoś usadził). Tam powinna posiedzieć np. Pani Basia ale w przebraniu żeby każdy zachowywał się naturalnie, wszyscy wiedzą o co chodzi, dopiero by się zaczęło poleciało by troszkę osób "z klanu" za mobbing itp. i pensje by się wyrównały dla pracowników, a kierownik radzi sobie dobrze tylko jest między młotem a kowadłem (a chce dobrze), każdy wie kto go pragnie wysłać na wcześniejszą :). Szkoda że włoch nic nie wie bo fajna firma i praca ale klan ją niszczy. Brygadziste, dobre !!!

x

X

cinquecento Pro-life

Gien i Heniek -jeśli taka jest sytuacja to pozostaje zgłosić to do wyższych przełożonych kierownika i niech oni zaprowadzą tam jakiś ład i porządek.Jak to nie poskutkuje to udać się do odpowiedniej instytucji państwowych ,oni na pewno sobie z nimi poradzą . A Pan Tadeusz jak nie umie sam być kierownikiem na swoim dziale to wygląda na to "nie odpowiednia osoba na ,nieodpowiednim stanowisku" . Niech idzie na przed wcześniejszą emeryturę (w końcu PIS mu to umożliwił) , a na jego miejsce niech wskoczy n.p zastępca kierownika ,Brygadzista albo sami wybierzcie najodpowiedniejszą osobę z pośród grona pracowniczego.Bo jak tego nie uczynicie to się zagryziecie

Zostaw merytoryczną opinię o Lift Service - Lublin

• Jak się pracuje w Lift Service?

Zobacz opinie na temat firmy Lift Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lift Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lift Service