Opinie o Ober-Haus w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ober-Haus. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ober-Haus o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ober-Haus w Warszawa

Jaro

Umowa zlecenia na okres próbny 3 m-cy, podstawawa 1,000 pln plus 30% prowizji brutto. Po tym czasie przejście na działalność, z prowizjami od 42% w górę progowo. Oczywiście idzie się dogadać i można te zlecenie przedłużyć, jeśli ktoś boi się działalności ale już bez podstawy. Na rynku jest trudno więc jest różnie. Jak wyrobisz sobie bazę to nawet teraz koło 3000 pln/m-c możesz zarobić. No, a przy lepszych wiatrach to wszystko zależy od Ciebie. Sprzedasz np. mieszanie za 300 tys. z tego prowizja dla agencji 9,000 to z jednej strony z prowizją 42% masz wynagrodzenie 3780 pln. Rekrutacja wygląda normalnie. Rozmowa kwalifikacyjna i tyle.

Lola

Co to za jakaś teoria, o nie wypłacaniu wynagrodzeń? Może podaj przykład bo nie chce mi się wierzyć, że przez 3 m-ce nie otrzymujesz pieniędzy i siedzisz w tym samym miejscu. W jakim celu zatem! Mi się to nie zdarzyło...Opóźnienie najdłuższe miałam ok 2 tyg.

Kita

jak jest tak wspaniale to dlaczego wynagrodzenia są nie wypłacane od stycznia???

kleska

Odradzam pracę w tej firmie. Przemiał ludzi ogromny, nie płacą na czas, Ci co rozsądniejsi poodchodzili. Na okresie próbnym 1000 zł przez 3 miesiące, jak nie masz swoich nieruchomości to nic w tym czasie nie da się zarobić. Po okresie próbnym każą zakładać działalność, na umowę o zlecenie nie ma co liczyć nie mówiąc o umowie o pracę. Prowizja na początku 30%. Lepiej chyba w Carrefourze na kasie pracować. Dno!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ober-Haus.
były klient

Niestety, coś ostatnio się zmieniło chyba ludzie zostali pozwalniani albo i się sami zwolnili. NO i zmieniło się na gorsze. Ludzie są i ich nie ma - nikt się dobrze oferta moją przynajmniej nie umie zająć ( jak kiedyś).

Kiki

Szkoda ,że firma o tak wyrobionej marce zaczyna być niewidoczna na tle konkurencji.Powodem niestety jest brak kompetencji kadry kierowniczej i złe zarządzanie.Szczególnie widać to w Warszawie,gdzie Pani manager oddziału cechuje brak doświadczenia zarówno w zarządzaniu jak i orientacji na temat sytuacji na rynku nieruchomości.Doradców traktuje się jak pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę stawiając wymagania jak na etacie.Podczas gdy warunki zatrudnienia to własna działalność gospodarcza brak podstawy oraz mała prowizja zaledwie 30%.Firma oferuje szereg usług kierowanych do klientów np. zarządzanie nieruchomościami podczas gdy jest to czysta fikcja bo w praktyce firma nie zarządcy.Firma nie proponuje żadnej jakości obsługi klienta w stosunku do tego co było jeszcze niedawno jej atutem.

Omijać szerokim łukiem ..... prowizja 1000 PLN pod warunkiem, że wypracujesz 4000 PLN netto ..... hahahaha NIEREALNE dla nowego "konsultanta", bo firma NIE MA KLIENTÓW!!! atmosfera fatalna, (usunięte przez moderatora) zaczyna przypominać tonący statek.

ogłoszenie to niestety ściema: podstawa jest ale jak się zrobi cel... jak na działalność gospodarczą to bardzo niska prowizja 40% pierwsze 3 miesiące 1000zł jak chcesz przeczekać na umowie zleceniu - w branży się robi sito, w dobie internetu normalny człowiek nie kupi w agencji mieszkania tylko bezpośrednio nie płacąc 2,9% prowizji

Witajcie, ostatnio widzę dużo ogłoszeń rekrutacyjnych z tej firmy - czy ktoś pracował, jakie są warunki finansowe bo wiem, że to działka - jest podstawa min 2000zł by pokryć ZUS i by zostało trochę kasy???

Zostaw merytoryczną opinię o Ober-Haus - Warszawa

Ober-Haus