Ober-Haus

Opinie o Ober-Haus

Jaro 2013-09-30 13:25:12
Umowa zlecenia na okres próbny 3 m-cy, podstawawa 1,000 pln plus 30% prowizji brutto. Po tym czasie przejście na działalność, z prowizjami od 42% w górę progowo. Oczywiście idzie się dogadać i można te zlecenie przedłużyć, jeśli ktoś boi się działalności ale już bez podstawy. Na rynku jest trudno więc jest różnie. Jak wyrobisz sobie bazę to nawet teraz koło 3000 pln/m-c możesz zarobić. No, a przy lepszych wiatrach to wszystko zależy od Ciebie. Sprzedasz np. mieszanie za 300 tys. z tego prowizja dla agencji 9,000 to z jednej strony z prowizją 42% masz wynagrodzenie 3780 pln. Rekrutacja wygląda normalnie. Rozmowa kwalifikacyjna i tyle.
ian 2014-04-30 20:28:49
Tego doradcy to nadal poszukują albo w ogóle nie aktualizuja strony, może w oberhaus sa takie rotacje, że ciagle to wisi.
hiena 2014-05-21 11:44:43
Jak tam sytuacja w Obrerhaus? Proszę, napiszcie coś o socjalu, umowie i warunkach , bo chce sie tam dostać, ale potrzebuję informacji.
Brokerka 2014-07-07 10:55:10
pracuje w Ober-haus od ponad roku.
na początku było ok , teraz jest fatalnie , firma upadła strasznie
Brokerka 2014-08-22 14:41:02
Dlaczego admin wykasował mój wpis, czyżby był dla kogoś nie wygodny...
Brokerka 2014-08-28 10:59:23
Ober_haus ma ogromne problemy i to już nasz koniec. naprawdę szukaaj pracy gdzie indziej dziewczyno. Tu tylko obiecuja i nic, co chwila wyłączają nam portale bo nie płacimy, zaraz pewnie nas z biura wyrzucą. To już nie jest to co było.
Co do Poznania będzie to samo bo firma ma centralny zarząd i budżet wię skoro w Warszawie brakuje to wszędzie brakuje...
minit 2015-01-08 17:38:41
Ober-Haus aktualnie swoją strone ma niedostępną więc nie wiem z czego to wynika. Chciałabym wysłac swoje cv a informacji gdzie i jak brak :-( moze ktoś z Was mi pomóc i udzielic informacji na temat dzialalnosci tej firmy? Nie wiem już co myśleć. Jaka jest atmosfera w pracy obecnie i czy mógłby ktoś opierając się na dotychczasowych doświadczeniach wskazać sciezke rekrutacji, jak to wyglada z ich strony itp.?
w sprawie zaległych płatności 2015-01-21 16:31:10
Nie mogę skontaktować się z nikim z Ober Haus w sprawie zaległych płatności - ich telefony nie działają, księgowość nie pracuje, strona www nie działa, poczta zwraca listy.
Czy komuś jeszcze Ober Haus jest coś winny?
bzyku 2015-01-24 19:23:52
Bardzo proszę o rozwinięcie tematu długów Pani Prezes i ich powiązania z Jej dzieckiem. Z KRS nie wynika żeby firmę prowadziła z dzieckiem jako wspólnikiem.
graża 2015-01-26 15:11:12
Z dzieckiem to była przenośnia. Aczkolwiek jeśli ona nie spłaci długów, które narobiła to przejdą na jej dzieci. O ile wierzycielom będzie się chciało tego dochodzić. Prawo mówi, że jeśli prezes firmy nie ogłosił upadłości na czas to odpowiada swoim majątkiem i zakazem prowadzenia działalności. Sprawę trzeba przekazać do prokuratora by tego dowieść. Żaden z wierzycieli tego nie zrobił więc ona w pełni na legalu otworzyła nową firmę i dalej innych będzie kantować. Mi jest winna ponad dwadzieścia tysięcy, takich osób i firm znam jeszcze parę.
administrator budynku 2015-01-29 20:21:36
UWAGA - Pani Prezes (usunięte przez administratora) znowu "grasuje" w Warszawie.
Oszukała i obiecywała zapłatę dla wielu ludzi, a następnie po miesiącu otworzyła swoją agencje i nic sobie nie robi z zadłużenia jakie stworzyła. Nawet ma te same mieszkania w swojej ofercie. Firmy windykacyjne i Sąd powinny się tym zainteresować oraz ostrzegać nowych kontrahentów. Warszawa jest mała i w końcu wyjdzie gdzie Pani Jola ma swoje nowe biuro.
PRACOWNIK OH 2015-02-04 08:41:19
Jestem byłym pracownikiem firmy Ober Haus i to co wiedzę w komentarzach i słyszę od pracowników byłej już firmy to skandal, żeby Pani Prezes (Jola L.) tak skutecznie rozwaliła dobrze działające biuro nieruchomości.

Nie pracowałem w firmę bardzo długo ale zauważyłem, iż który pracownik miał jakiś dobry pomysł i nie zgadzał się z błędnym zarządzaniem przez Panią Jolę to Pani Prezes od razu go usuwała z zespołu aby nie zgłosił swoich uwag do Właścicieli Ober Haus.

Pracownikom w Warszawie Pani Prezes nie zapłaciła wynagrodzenia i to co słyszałem też nie płaciła w innych miastach (również nie płaciła innym firmą powiązanym z OH).

Pani Prezes jest sympatyczną osobą ale nie nadaje się do kierowania firmą !

Nie wiem dlaczego byli pracownicy w Warszawie dalej współpracują z nową firmą Pani Joli (może chcą odzyskać swoje zaległości), ale nie polecam nikomu pracować pod kierownictwem byłej Prezes OH.
Były pracownik 2015-02-12 16:05:29
Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą z Jolantą L. Jestem jedną z dziesiątek poszkodowanych osób. Bezczelność polega na tym, że powstały już nowe domeny z kontaktem do Pani L. - www.ober-house.pl oraz www.ohrea.pl na które skopiowano wszystkie oferty z dawnego Ober-Haus. To jest sprawa dla prokuratora.
LEX 2015-02-14 15:40:29
To zrób zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa a nie klikaj farmazonów na forum...A zgodnie z prawem brak takiego zawiadomienia przez osobę mającą świadomość że zostało popełnione przestępstwo też jest przestępstwem...to tak informacyjnie - zanim znowu coś głupiego klikniesz - Ty i cała reszta przed Tobą. Upublicznienie nazwiska też ma swoje konsekwencje prawne - dla piszących i Portalu...ale z innego paragrafu
JTez 2015-02-18 16:53:54
Nie strasz kobieto! bo ty narobiłaś wałów, nie ta której nie zapłaciłaś. Człowiek przyjdzie po nr 10 i poprosi o spłate należności bez terminu.
przekręcony 2015-02-27 23:02:42
Jak widzę nie tylko mnie przekręcił ten bezczelny babol, graża i inni nie mam Waszych prywatnych komórek razem będzie łatwiej Raf. Wa-wa piszcie na mail ohszukani@op.pl przestrzegam wszystkich przed tą pokrętną osobą
ręce opadają 2015-03-10 09:11:55
albo to prowokacja J.L. albo przyjdź z tłumaczem i przeczytaj co napisano wyżej. Kobito żałosna!
wikipedia 2015-03-10 19:11:04
"KOBITO..."...wiejskie określenie KOBIETY...często używane przez "warszawskie słoiki"...
kina 2015-03-12 10:14:24
najważniejsze że krakowski WEK narobił wałów i się jeszcze pluje, ja to bym cię nie nazwała nawet kobitą bo to nobilitacja sama wiesz na jakie miano zasłużyłaś!
były pracownik 2015-04-28 15:20:45
Ober hause nie ma strony bo nie ma na nią poprostu kasy, biura też na chwilę obecną nie ma z ostatnich 2 biur zostali usunięci siłą bo nie płacili.
Pamiętam jak policja wyprowadziła nas z biura na al.Jerozolimskich.
Wstyd i tyle. Pani Jolanta.L oszukiwała i kręciła do końca.
Tak to była bardzo dobra firma a teraz już jej nie ma. Odradzam wszystkim współpracę z nimi. A oferty to se mogli przepisać jak połowa z nich jest nie aktualna. Teraz Jolanta otworzyła Ober hause lub ohrea - tyle tylko że firma nie ma siedziby i ludzi do pracy...
były pracownik 2015-04-28 15:30:06
Kiedyś spółka rządziła na warszawskim rynku i bardzo dbała o pracownika to juz przeszłość. Oberka już nie ma..... Zostały tylko długi i niesmak....
demon 2015-04-28 17:14:02
pracowałem w Ober-haus i też juz mam swoja agencje a zaległe pieniądze polubownie i w ratach ale dostałem
kpina 2015-04-29 13:39:14
demon jakie pieniądze - moniaki? i kiedy -rok temu? Krętacz chamski wszystkich wystawił bezczelnie i nie znam nikogo kto ostatnimi czasy dostał jakieś pieniądze, kajdany i kilof za takie przekręty oddałam sprawę gdzie trzeba i wszystkim też radzę.
demon 2015-04-29 13:51:02
pieniądze dostałem w styczniu
Anka 2015-05-03 23:03:10
ciekawa jestem kto to zapłacił jak już nie było w styczniu nikogo kto mógłby to formalnie zrobić a pewnie to ty jesteś taki facet co Jola ma na imię
bzdury piszesz i tak się nie wybielisz trafisz tam gdzie twoje miejsce już czekają
poszkodowany przez OH 2015-05-04 10:08:33
Jakim cudem mogłeś dostać pieniądze w styczniu jak od grudnia nie ma tam nikogo, kto mógłby zatwierdzać płatności, ani zarządu, ani jednego pracownika, ani właściciela - NIKOGO! Zatem kto ci zapłacił, na jakiej podstawie i za pieniądze którego wierzyciela??? Wszystkie konta zajęte przez komorników, a ty w styczniu pieniądze dostajesz???!!! To jest co najmniej podejrzane.
demon 2015-05-04 15:20:11
Nic podejrzanego trzeba tylko wiedzieć z kim i jak rozmawiać.
demon 2015-05-04 15:22:05
chciałem tylko podzielić się opinią , a Twoje podejrzenia są śmieszne.
pracownik. 2015-05-04 16:51:09
Ja jeszcze jestem w oberhouse ale tylko dlatego że czały czas czekam na swoje pieniądze i też nie wierzę że ktoś dostał pieniąki. Bo z pustego to i salomon nie nleje...
Pieniądze może będą jak wpadnie transakcja ale jeśli komornik wczesniej nie wejdzie na nowe konto:-)
Jola oddawaj pieniadze....
beza 2015-05-04 17:14:43
Jak możesz być w oberhouse jak z tego co wiem z nikim nikt z tej firmy nie podpisał żadnej umowy
prcownik 2015-05-06 14:07:22
Normalnie jestem i na chwilę obecną szukamy nowego biura.
A umowy zostaną podpisane niebawem, jak tylko staniemy na nogi.
Oczywiście tez mnie to irytuje ale taka jest prawda ja i paru innych brokerów jesteśmy jeszcze w Oh.
były pracownik 2015-05-06 14:13:14
To radzę ci dobrze odbieraj pieniądze i uciekaj do normalnej firmy....
pracownik. 2015-05-19 13:09:58
To żenada znowu to samo miało być biuro i się zesrało.
Ponoć już podpisane i nic, obiecanki cacanki Joli.L
Uciekam z OH. Wszystkim radzę to samo....B
też pracownik 2015-05-19 16:24:28
dzisiaj się dowiedziałam że biuro jest od poniedziałku ,wiec nie wiem skąd masz takie info
w krok 2015-05-26 13:36:26
babolu cele we Wronkach już białkujo dla przekrętasów
kontiki 2015-05-26 20:54:36
Tak czytam te wszystkie wpisy i wszyscy macie strasznie niskie poczucie własnej wartości.Szkoda
zadowolony 2015-05-26 21:15:24
Widzę, że większość Agentów to potrafi tylko narzekać i obwiniać innych o swoje niepowodzenia - naprawdę, szkoda na to czasu. 13 lat jestem Pośrednikiem i żadna firma z której odchodziłem nie rozliczyła się ze mną uczciwie (a byli to aktualni liderzy rynku), Ober-haus również. Natomiast zamiast narzekać, pracuję dla innej firmy, a z OH powoli odbieram zaległe pieniądze - trzeba tylko umieć rozmawiać, a nie krzyczeć i obrażać innych. Widzę, że tak naprawdę to nie wiecie skąd wzięły się kłopoty Ober-haus - "pracował" na nie głównie zarząd jeszcze sprzed panowania Jolanty Loranty oraz właściciel z zagranicy, który przez wiele lat akceptował niegospodarność i rozdmuchane koszty. Prezes Loranty nie wiele już mogła zrobić tym bardziej, że wszystko blokował właściciel. Nie usprawiedliwiam oczywiście Pani Loranty, ale obwinianie jej o wszystko jest nieuzasadnione, nikt na jest miejscu nie uratowałby Ober-Haus. Z tego co wiem to w nowej firmie OH REA zostało kilku bardzo doświadczonych Agentów, mają już nowe biuro i coraz lepiej sobie radzą - mają bardzo dużą swobodę w działaniu i prowizję na poziomie 70%, która jest wypłacana w terminie. Życzę wszystkim mnóstwo transakcji (u mnie w tym miesiącu 3 sprzedaże i 1 wynajem), szkoda czasu na narzekanie, przecież mamy nowego prezydenta, HA-HA-HA!!!
pazuro 2015-05-27 09:18:27
na taką propagandę to możesz panno się już nie silić bo jesteś śmieszna
spokojny 2015-05-27 13:27:49
Widać z tych wszystkich wpisów że jedna osoba pod rożnymi nickami zieje jadem.Internet to najwyrazniej miejsce na anonimowe hejtowanie. gratulacje dla wszystkich nienawidzacych innych i siebie, tak jestety na wiekszosci forów
zadowolony 2015-05-29 12:06:22
po pierwsze to jestem rodzaju męskiego, po drugie to OH nadal mi wisi dużo kasy, ale zamiast "bić pianę" wolę rozmawiać i przynajmniej część odzyskać i jak dotychczas jest to znacznie lepsza metoda
były pracownik 2015-05-31 12:24:46
Ludzie czy wy na głowe upadliście Oberka wyrzucili z trzech biur za niepłacenie o czym wy mówicie . Dziewczyną z księgowości wiszą od groma kasy. Firma It ich też ściga, millenium plaza też ich ściga, właściciele lokalu przy mokotowskiej też , właściciele lokalu w centrum zajeli im ruchomości. Każdemu z kim współpracowali wiszą kasę. albo te kpiny o złej gospodarności. Pani Jolanta to miała niezłą pensję i tyle. Biuro też przerost treści nad formą. Oberek to już przeszłość było 20 agentów jest 5. Ja tylko ostrzegam jeśłi ktoś chce przekonać się na własnej skórze to zpraszam do ober hausu. Powodzenia....
nemo 2015-05-31 16:00:27
jaka piękna katastrofa... :-((((((((
doris 2015-06-03 13:25:28
tak to jest jak głupol robi bandyterkę ta marka już nic nie znaczy bo kojarzy się na rynku z jedną wielką machloją smród się ciągnie na cały kraj od roszpunki z Krakowa, kara jest nieunikniona wszyscy unikają tego chłamu
Merinos 2015-06-22 21:55:26
Agencja Nieruchomości Ober-Haus sp. z.o.o nie prowadzi już działalności biznesowej.A nazwa używanie nazwy Ober-Haus jest w Polsce niedozwolone.
była Brokerka 2015-08-11 17:54:13
Dla wszystkich którzy zadają głupie pytania o ober house.
znowu szukają nowego biura - co to znaczy sami sobie odpowiedzcie, pieniędzy wciąż nie oddali i pewnie nie oddadzą.
Ludzie pomyślcie trochę i sami wnioski wyciągnijcie.
zebra 2015-09-02 12:20:26
ale co to znaczy - ale co to znaczy - ale co to znaczy - ale krakowski olek - po okresie próbnym to cię pani okradnie panie olku
babe 2015-11-06 14:08:11
bzdury pani będzie płaciła za ten wał że pracownicy nie dostali pieniędzy za pracę, rządy się zmieniły - jasne? a podstawione jaśki i dawidy to żenada i śmiech na sali jak ktoś chce skorzystać z biura pośrednictwa to ma na rynku inne i to uczciwe i profesjonalne firmy!
Regina 2015-11-07 20:45:15
Przecież ta firma już nie istnieje, powołany został likwidator i tyle w temacie.a ci co biją pianę są żałośni tak jak ci co wypisuja jakieś pozytywne rzeczy
Mirek 2016-09-22 21:42:56
UWAGA! Ty też grasujesz
wiktorianka 2016-09-24 10:30:11
@ha ale przeciez bez większego ,problemu możesz w internecie znaleźć sporo informacji o tej agencji nieruchomości, przecież jest jedną czołowych na naszym rynku
Zostaw swoją opinię o Ober-Haus - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ober-Haus