Opinie o Ober-Haus w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ober-Haus. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ober-Haus o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ober-Haus w Warszawa

prcownik

Normalnie jestem i na chwilę obecną szukamy nowego biura. A umowy zostaną podpisane niebawem, jak tylko staniemy na nogi. Oczywiście tez mnie to irytuje ale taka jest prawda ja i paru innych brokerów jesteśmy jeszcze w Oh.

beza

Jak możesz być w oberhouse jak z tego co wiem z nikim nikt z tej firmy nie podpisał żadnej umowy

pracownik.

Ja jeszcze jestem w oberhouse ale tylko dlatego że czały czas czekam na swoje pieniądze i też nie wierzę że ktoś dostał pieniąki. Bo z pustego to i salomon nie nleje... Pieniądze może będą jak wpadnie transakcja ale jeśli komornik wczesniej nie wejdzie na nowe konto:-) Jola oddawaj pieniadze....

demon

pracowałem w Ober-haus i też juz mam swoja agencje a zaległe pieniądze polubownie i w ratach ale dostałem

kpina
@demon

demon jakie pieniądze - moniaki? i kiedy -rok temu? Krętacz chamski wszystkich wystawił bezczelnie i nie znam nikogo kto ostatnimi czasy dostał jakieś pieniądze, kajdany i kilof za takie przekręty oddałam sprawę gdzie trzeba i wszystkim też radzę.

@kpina

pieniądze dostałem w styczniu

Anka
@demon

ciekawa jestem kto to zapłacił jak już nie było w styczniu nikogo kto mógłby to formalnie zrobić a pewnie to ty jesteś taki facet co Jola ma na imię bzdury piszesz i tak się nie wybielisz trafisz tam gdzie twoje miejsce już czekają

poszkodowany przez OH
@demon

Jakim cudem mogłeś dostać pieniądze w styczniu jak od grudnia nie ma tam nikogo, kto mógłby zatwierdzać płatności, ani zarządu, ani jednego pracownika, ani właściciela - NIKOGO! Zatem kto ci zapłacił, na jakiej podstawie i za pieniądze którego wierzyciela??? Wszystkie konta zajęte przez komorników, a ty w styczniu pieniądze dostajesz???!!! To jest co najmniej podejrzane.

@poszkodowany przez OH

Nic podejrzanego trzeba tylko wiedzieć z kim i jak rozmawiać.

@Anka

chciałem tylko podzielić się opinią , a Twoje podejrzenia są śmieszne.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ober-Haus.

Kiedyś spółka rządziła na warszawskim rynku i bardzo dbała o pracownika to juz przeszłość. Oberka już nie ma..... Zostały tylko długi i niesmak....

Ober hause nie ma strony bo nie ma na nią poprostu kasy, biura też na chwilę obecną nie ma z ostatnich 2 biur zostali usunięci siłą bo nie płacili. Pamiętam jak policja wyprowadziła nas z biura na al.Jerozolimskich. Wstyd i tyle. Pani Jolanta.L oszukiwała i kręciła do końca. Tak to była bardzo dobra firma a teraz już jej nie ma. Odradzam wszystkim współpracę z nimi. A oferty to se mogli przepisać jak połowa z nich jest nie aktualna. Teraz Jolanta otworzyła Ober hause lub ohrea - tyle tylko że firma nie ma siedziby i ludzi do pracy...

kina

najważniejsze że krakowski WEK narobił wałów i się jeszcze pluje, ja to bym cię nie nazwała nawet kobitą bo to nobilitacja sama wiesz na jakie miano zasłużyłaś!

ręce opadają

albo to prowokacja J.L. albo przyjdź z tłumaczem i przeczytaj co napisano wyżej. Kobito żałosna!

wikipedia
@ręce opadają

"KOBITO..."...wiejskie określenie KOBIETY...często używane przez "warszawskie słoiki"...

przekręcony

Jak widzę nie tylko mnie przekręcił ten bezczelny babol, graża i inni nie mam Waszych prywatnych komórek razem będzie łatwiej Raf. Wa-wa piszcie na mail ohszukani@op.pl przestrzegam wszystkich przed tą pokrętną osobą

JTez

Nie strasz kobieto! bo ty narobiłaś wałów, nie ta której nie zapłaciłaś. Człowiek przyjdzie po nr 10 i poprosi o spłate należności bez terminu.

PRACOWNIK OH

Jestem byłym pracownikiem firmy Ober Haus i to co wiedzę w komentarzach i słyszę od pracowników byłej już firmy to skandal, żeby Pani Prezes (Jola L.) tak skutecznie rozwaliła dobrze działające biuro nieruchomości. Nie pracowałem w firmę bardzo długo ale zauważyłem, iż który pracownik miał jakiś dobry pomysł i nie zgadzał się z błędnym zarządzaniem przez Panią Jolę to Pani Prezes od razu go usuwała z zespołu aby nie zgłosił swoich uwag do Właścicieli Ober Haus. Pracownikom w Warszawie Pani Prezes nie zapłaciła wynagrodzenia i to co słyszałem też nie płaciła w innych miastach (również nie płaciła innym firmą powiązanym z OH). Pani Prezes jest sympatyczną osobą ale nie nadaje się do kierowania firmą ! Nie wiem dlaczego byli pracownicy w Warszawie dalej współpracują z nową firmą Pani Joli (może chcą odzyskać swoje zaległości), ale nie polecam nikomu pracować pod kierownictwem byłej Prezes OH.

@PRACOWNIK OH

Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą z Jolantą L. Jestem jedną z dziesiątek poszkodowanych osób. Bezczelność polega na tym, że powstały już nowe domeny z kontaktem do Pani L. - www.ober-house.pl oraz www.ohrea.pl na które skopiowano wszystkie oferty z dawnego Ober-Haus. To jest sprawa dla prokuratora.

LEX

To zrób zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa a nie klikaj farmazonów na forum...A zgodnie z prawem brak takiego zawiadomienia przez osobę mającą świadomość że zostało popełnione przestępstwo też jest przestępstwem...to tak informacyjnie - zanim znowu coś głupiego klikniesz - Ty i cała reszta przed Tobą. Upublicznienie nazwiska też ma swoje konsekwencje prawne - dla piszących i Portalu...ale z innego paragrafu

administrator budynku

UWAGA - Pani Prezes (usunięte przez administratora) znowu "grasuje" w Warszawie. Oszukała i obiecywała zapłatę dla wielu ludzi, a następnie po miesiącu otworzyła swoją agencje i nic sobie nie robi z zadłużenia jakie stworzyła. Nawet ma te same mieszkania w swojej ofercie. Firmy windykacyjne i Sąd powinny się tym zainteresować oraz ostrzegać nowych kontrahentów. Warszawa jest mała i w końcu wyjdzie gdzie Pani Jola ma swoje nowe biuro.

graża

Z dzieckiem to była przenośnia. Aczkolwiek jeśli ona nie spłaci długów, które narobiła to przejdą na jej dzieci. O ile wierzycielom będzie się chciało tego dochodzić. Prawo mówi, że jeśli prezes firmy nie ogłosił upadłości na czas to odpowiada swoim majątkiem i zakazem prowadzenia działalności. Sprawę trzeba przekazać do prokuratora by tego dowieść. Żaden z wierzycieli tego nie zrobił więc ona w pełni na legalu otworzyła nową firmę i dalej innych będzie kantować. Mi jest winna ponad dwadzieścia tysięcy, takich osób i firm znam jeszcze parę.

w sprawie zaległych płatności

Nie mogę skontaktować się z nikim z Ober Haus w sprawie zaległych płatności - ich telefony nie działają, księgowość nie pracuje, strona www nie działa, poczta zwraca listy. Czy komuś jeszcze Ober Haus jest coś winny?

bzyku

Bardzo proszę o rozwinięcie tematu długów Pani Prezes i ich powiązania z Jej dzieckiem. Z KRS nie wynika żeby firmę prowadziła z dzieckiem jako wspólnikiem.

minit

Ober-Haus aktualnie swoją strone ma niedostępną więc nie wiem z czego to wynika. Chciałabym wysłac swoje cv a informacji gdzie i jak brak :-( moze ktoś z Was mi pomóc i udzielic informacji na temat dzialalnosci tej firmy? Nie wiem już co myśleć. Jaka jest atmosfera w pracy obecnie i czy mógłby ktoś opierając się na dotychczasowych doświadczeniach wskazać sciezke rekrutacji, jak to wyglada z ich strony itp.?

Brokerka

Dlaczego admin wykasował mój wpis, czyżby był dla kogoś nie wygodny...

Brokerka

Ober_haus ma ogromne problemy i to już nasz koniec. naprawdę szukaaj pracy gdzie indziej dziewczyno. Tu tylko obiecuja i nic, co chwila wyłączają nam portale bo nie płacimy, zaraz pewnie nas z biura wyrzucą. To już nie jest to co było. Co do Poznania będzie to samo bo firma ma centralny zarząd i budżet wię skoro w Warszawie brakuje to wszędzie brakuje...

Brokerka

pracuje w Ober-haus od ponad roku. na początku było ok , teraz jest fatalnie , firma upadła strasznie (usunięte przez administratora)

hiena

Jak tam sytuacja w Obrerhaus? Proszę, napiszcie coś o socjalu, umowie i warunkach , bo chce sie tam dostać, ale potrzebuję informacji.

ian

Tego doradcy to nadal poszukują albo w ogóle nie aktualizuja strony, może w oberhaus sa takie rotacje, że ciagle to wisi.

Zostaw merytoryczną opinię o Ober-Haus - Warszawa

Ober-Haus