Opinie o WRO-LOT Usługi Lotniskowe w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie WRO-LOT Usługi Lotniskowe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WRO-LOT Usługi Lotniskowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WRO-LOT Usługi Lotniskowe w Wrocław

Mata Hari

Uważajcie na swoich współpracowników. Każdy w tej firmie donosi na każdego. Nikodem wie wszystko. Konfidentów nie brakuje. Ryszard Ochudzki stoi na Waszej zdradzie. Doniesie co trzeba do kogo trzeba myśląc, że zarobi kilka srebrników więcej i zostanie podnóżkiem Pana.

M.G.MacLeod
@Mata Hari

Jest bardzo wąskie grono osób w tej firmie, które mogły napisać taki komentarz. Pozdrawiam.

Czoksik

Tak a propos bagażowni, całe lotnisko z was się śmieje, najwięcej krzyczycie, jak wam źle, a za chwilę podobno cała ściana z nadgodzinami wypełniona. Jak wam się pracuje ponad siły? Z myślą kiedy to wasz Napoleon lata do Torcika i zbiera profity na waszych garbach. Ps. Ładnie też wypychacie samoloty, aż miło popatrzeć kolejna grupa odciążona w końcu 400zl dostali to mogą teraz siedzieć :))) A i nie zapominajcie o czoksach, Dyzmus ma na was oczko :)

Czoksik

Całkiem nieźle prezes to sobie wykombinował, najpierw porobił stanowiska dla gwiazd, a jak tylko płynność operacji lotniczych zostanie zakłócona, całą winą obarczy swoich karierowiczów, których 5minut sławy właśnie powoli dobiega końca. Pan się wybieli, a reszta poleci :)

Inflacja 18%

18% inflacji a podwyżek brak, moi drodzy jeśli wszyscy staniemy w legalny strajku to Torcika2 wywala na zbity ... Buzię ... A on tego nie chce i się tylko tego obawia ... To jest jedyną metodą na godne zarobki w tej firmie ...

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Technika

Cóż któs mi kiedyś powiedział chcesz osiągnąć suksces ucz się ,czytaj książki , bierz przykład i wzorce z najepszych. Jednak Wro-Lot obnażył jeszczę jedną ścieżkę sukcesu. Jak sie okazuję można budować swoją kariera głównie na gnojeniu dobrych pracowników donoszenie na nich za plecami . Nastała polityka donosicielstwa która szybko zweryfikowała wielu ludzi. (usunięte przez administratora) w tej firmie usprawiedliwiane jest poprawą bezpieczeństwa jednak nic badziej mylnego . Kto doniesie na swoich kolegów/koleżanki lub byłych kolegów zgarnia pule. Pula jest wysoka jest sie czym dzielić.Banda nieudaczników bez specjalistycznego wykształcenia w kierunku zarządania ludźmi pod pozorem poprawy bezpieczeństwa wdrożyła terror i szczuje ludzi na siebie nawzajem , sami przy tym celebrują kolejne awanse i chwalą sie między sobą wysokością premi jakie otrzymują . Tak o to jeden kierwonik/kordynator motywuje drugiego do wdrażania kolejnych idiotycznych pomysłów i rozwiązań i dalszym gnojeniu podwładnych sobie pracowników. Sugestia pseudokierowników jest prosta i wiele razy sam sie z nią zetknęłem ,będziesz donosił dołączysz do nas .Panie prezesie czy pan zdaje sobie sprawę że na stanowiska kierwonicze i nie tylko powołał pan ludzi którzy sprzedali by własną matkę dla dodatkowego tysiąca złotych na podstawie lub premi że Ci ludzie będą przekłamywać rzeczywistą kondycje firmy i obraz tego co sie dzieję na płycie tak aby jak najdłużej utrzymać sie przy korycie. Ale czy można spodziewać sie racjonalych decyzji po człowieku który traktuje ludzi jak małpy i najchętniej zabrał by im każdy dodatek do pensji .Drut kolczasty owszem jest ale chyba pomyliło sie panu z z innym miesjcem w któym używało sie takich drutów i myśli pan że ludzie tu będą pracować za darmo. Prezesie gdzie są pieniądze !? Dla wszytkich przyszłych pracowników zwabionych prestiżową lokalizacją pracy jakim jest Port lotniczy. Słowo wam daje że zatrudnienie sie w tej firmie tym bardziej w okresie letnim będzie jednym z najgorszych doświadczeń zawodowych w waszym życiu. Oszczędzcie sobie tego .

Bagazownia
@Technika

myslalem, ze tylko nas (usunięte przez administratora)ahh przewrotny los chce grac w pokera raz premie daje raz zabiera (usunięte przez administratora)

Lost Luggage
@Technika

to wy macie w ogóle jakieś premie i benefity ?

@Bagazownia

Czyli mimo wszystko są premie tylko trzeba jakoś specjalnie zasłużyć skoro o odbieraniu tu jest mowa? ile potencjalnie wynoszą, zachęcają jakkolwiek do pracy?

Gabriela

interesujesz się premia kierownictwa? a wiesz w jaki sposób można dostać się na tego typu stanowisko tak właściwe? wybierają z zewnątrz czy ze środka jest opcja na awans? za jaką konkretnie pracę?

Tajson

Kto następny pojedzie umyć auto prezesowi , chłopaki z sortowni dostali oklep na myjni POZA ZAKŁADEM PRACY . Mogą już nie być chętni . Ciekawę co następnę może bedziecie kazać im zrobić zakupy w biedronce za bony sodexo na konferencje. Niesamowite.

Bagażownia
@Tajson

Od jutra podobno mamy na briefingu mieć podpunkt o samoobronie.

Mędrek
@Tajson

Ludzi do roboty brak ale na mycie prezesowej fury to 2 się znalazło. To że kapuczino dostał w czajnik to zapewne nie za darmo. Może spojrzy na świat świeżo po hard-resecie i nabierze pokory i szacunku do innych. Pytanie co oni tam robili w godzinach pracy poza miejscem owej pracy.

krzyś nie umie zadządzać
@Mędrek

krzyś ma bardzo poważną chorobę, nie słucha ludzi, nie zna słowa kompromis, zawsze, wszędzie i ostatecznie musi być tak jak on chce. Ktoś taki nie nadaje się do zarządzania przedsiębiorstwem zatrudniającym kilkaset osób. Im szybciej zostanie odwołany tym lepiej dla Wro-Lotu i przede wszystkim dla Portu Lotniczego we Wrocławiu.

@Bagażownia

I co tak właściwie dalej z tym? Był tylko poruszony podpunkt czy zrobili wam jakieś fajne szkolenie? Albo dopiero jest ono zapowiedziane? W jakim zakresie jeszcze obecnie tu szkolą?

Michel

Żeby jakoś wyżyć to trzeba robić masę nadgodzin, Jak ktoś lubi zaczynać prace o 2, albo o 4 rano to będzie zadowolony. Masę nadgodzin trzeba zrobić i cieszyć się jeśli nie będą do odbioru, to wtedy można jakoś wyżyć. No i śmietniki warto obstawić, zależy kto ma jaki rewir, jak podróżny ma za dużo alko to musi wyrzucić albo zapłacić co się mu nie zawsze opłaca. Flaszka z Kubła darmowa kolorowa smakuje najlepiej :) Pozdrawiam wtajemniczonych :)

Co wchodzi w socjal WRO-LOT Usługi Lotniskowe?

Znudzony

Pomieszczenie socjalne !!! I na tym kończy się socjal.

Agata
@Znudzony

Nie ma ubezpieczenia ani nic? A na jakiej umowie są zatrudniani pracownicy, skoro zero benefitów? zlecenie?

wschód-zachód
@Agata

Jakieś tam ubezpieczenie jest ale z warunkami szału nie ma. Nowy prezes wro-lot przyjechał do Wrocławia z innego regionu i jest odklejony od wrocławskiej rzeczywistości i wymyślił sobie, że będzie zatrudniał wyłącznie na śmieciowe umowy zlecenia i to za minimalną krajową.

@wschód-zachód

Serio tak warunki się pozmieniały? A to skąd on taki standard przywiózł, może z czasem się sprawdzi...

Masochista

Wczasy pod gruszą na papierze bo rzeczywistości od trzech lat nie wypłacają. Na święta Bożego narodzenia chyba 500 zł. No i odciski na stopach i rękach.

WILLI
@Masochista

Nie siej fermentu, od kiedy Krzysiu nr 2 się pojawił, grusza wróciła i zaczęli wpłacać kasę do funduszu.Więc jak nie byłeś na odpowiednio długim urlopie to nie dostałeś

@WILLI

Nie wiem kim jest ten wspomniany Pan ale kiedy konkretnie się u was zjawił, że takie zmiany zaszły, o których nie każdy wie? i jak w takim razie ta grusza ostatecznie jest liczona?

Torcik

No ... Łączność nowa jest więc o co wam chodzi .... Aaa i ciuchy będą ...

Łucja
@Torcik

Chodzi o odzież roboczą? To mają być jakieś nowe, czy wymiana starych? Bo trafiłam na ogłoszenie dla Operatora maszyny/Pracownika produkcji. Tutaj też będą ciuchy nowe od firmy?

Torcik

Do roboty nieroby, Krzyś płaci swoim mocodawca i koniec a dla was nie ma i nie będzie ... Więc do roboty i nie dyskutować ...

Zenon

Dzięki Krzysiu z premie roczno-świąteczne. Bardzo ładny gest, zastanawiam się tylko czemu malkontenci milczą….. Wesołych Świąt

@Zenon

każdy dostał inaczej czy identycznie jest i zdradzisz ile wpadło? W tamtym roku jak mieliście?

Masochista

Jeśli lubisz zabawy do porzygu to idealne miejsce do pracy dla Ciebie. Codzienna dawka wywierania presji czasu, angażowania się w procesy które nie powinny Cię dotyczyć, niestandardowe godziny pracy ( jeśli lubisz pić, nie będziesz musiał pójdziesz dwa dni na rano, później dwa na noc później na. Popołudnie i na koniec tygodnia popatrzysz na piwo i Ci się zakręci w głowie ) Trzymiesięczny rozliczeniowy, przeważnie zakończony astronomiczną ilością nadgodzin ( na całe szczęście z jednej strony bo pensje są głodowe ) a nowy Krzyś cały czas walczy żeby były jeszcze niższe. Krzysiaczek karmi nas mrzonkami o tym ze jak firma zarobi to sie podzieli z pracownikami. NO i nie kłamał !!!! Tak zrobił, członkowie zarządu wypłacają sobie około 130 tysięcy premii omijając sprytnie ustawę kominową. Są pieniądze to pracownicy dostali ! Nie rzuca słów na wiatr. Doświadczeni pracownicy uciekają i tendencja się utrzyma. Krzyś ma zapędy korporacyjne, kawka w każdym dziale impreza firmowa. Ale bonusik świąteczny z funduszu już się czai jakby zmniejszyć. Troszkę jak prezes Kaczor, którego, przy okazji wspominając Krzyś jest wielkim fanem i na wszystkie możliwe spotkania jeździ i siedzi w pierwszym rzędzie czeka aż go dostrzeże w końcu. Ale ja tu przecież nie o tym. Firma idzie w stronę optymalizacji, w skrócie za (usunięte przez administratora) masz pracować po 240 godzin miesięcznie ( tak to częsta praktyka nie ściemniam ) tak żeby Ci się odciski zrobiły, nie daj Boże żebyś się pomylił przypadkiem ( czego oczywiście nie polecam bo to jednak awiacja) bo raz że z głodowej pensji obetną Ci premię która jest w niej zawarta a dwa że pisząc wyjaśnienie będziesz musiał się wytłumaczyć co jadłeś 4 dni temu na kolację nawet jeśli nie byłeś sprawcą a jedynie świadkiem zdarzenia według prezesa a w rzeczywistości nawet nie miałeś pojęcia że coś się wydarzyło. Ubrania do pracy dostaniesz używane, nie miej złudzeń buty też będą używane. Ewentualnie nie dostaniesz a BeHaPowiec cała winą w razie czego obciąży Ciebie. Jeśli lubisz BDSM i uległość to firma idealna dla Ciebie zdecydowanie będziesz się czuł WYdmuchany. Umowa zlecenie to podstawa w tej firmie notabene z udziałowcami skarbu państwa w spółce nie ma to jak promować zlecenie pomimo że są ewidentne znamiona pracy ( praca w jednym miejscu według grafiku) ktoś kogoś kryje ewidentnie. Procedury pracy tworzone przez CZOKSA fikcyjnie audytowane żeby wszystko się na papierze zgadzało, w rzeczywistości w godzinach szczytu nie do zrealizowania, tak żeby w razie wypadku firma mogła pokazać ze byłeś przeszkolony i zrobili wszystko co się dało a w praktyce wszytko jest po staremu. Brak osób z uprawnieniami. Firma się rozpada a moze już w przyszłym roku jak oficjalnie Wro-lot zostanie LS wszystkie awanse (asystentki asystentów i wszystkie stanowiska z 12) zostaną zlikwidowane bo jak dobrze wiecie LS ma centrale w Warszawie dla wszystkich oddziałów i chyba nie macie złudzeń co z waszymi stanowiskami się stanie. Jeśli życie Ci miłe omijaj z daleka drogi człowieku.

Popey
@Masochista

Za Krzysia nr 1 i Agniesi, Dzikiego też niby był dramat a Spółka była jest i będzie. A wy nie lamentujcie tylko w końcu weźcie się do pracy zgodnie z wymaganiami. Już od parunastu lat słyszę, że to koniec. To wam się wydaje, że to koniec, a dzisiaj tak jest wszędzie. Jeżeli tu taka lipa to bye bye maruderzy i przestańcie w końcu narzekać. Nie może być tak žle skoro nawet małżeństwo tu pracuje :-) i co niektórzy wracają. Pamiętajcie nie ma ludzi niezastąpionych, praca też nie jest zbyt wymagająca dla orłów. Zgadzam się, że ludzi mogłoby być ciut więcej, ale co,jest nas tylu i jedziemy do przodu. LS? Czemu nie, jeżeli gwarantuje stabilność, to czy to LS, Welcome, czy WROLT- obojętnie, a chociaż bliżej Kaczora. Także nie pierdo…ić tylko zapie…..ać i do zobaczenia na świątecznej imprezie przy wrolotowo/lsowej wódeczce. cheers mates

Lolita
@Masochista

To cZemu tu jeszcE siedzisz i szczujesz, bye bye jak ci tu tak żle

taanna

Na pracuj.pl pojawiło sie ogłoszenie na asystentke zarzadu. Czy ktoś może napisać cos o prezesie i czego mozna sie spodziewac na tym stanowisku bo na razie opinie nie zachecaja...

@taanna

Polecam pracę, Prezes super, wyrozumiały, dba o kadrę, zależy mu na ludziac, którzy dowożą temat do końca. Ale jeszcze lepsy jest Dyrektor :-)

Ilona

Na www firmy jest aktywne ogloszenie - specjalistka ds.kadr i płac. Fajnie, bardzo mnie interesuje, wymogi opisane, ale chciałam dopytac o finanse? na co można liczyc poza etatem, co znaczy atrakcyjne wynagrodzenie finansowe?

Seweryn

Adrian Dyzma sprawia wrażenie zadowolonego

:))

Zła atmosfera, gęsta atmosfera, zastraszony personel... I właśnie o to chodziło, moi drodzy u nas w partii Mateusz powiedział tak " za (usunięte przez administratora)" i właśnie za tyle macie pracować... Pozdrawiam i zapraszam na imprezę :))))

Bogini Inflacja

Panie Prezesie proszę się obudzić i zacząć traktować ludzi i ich potrzeby poważnie . Ciekawostką może być dla Pana to że we Wrocławiu miesięczny koszt życia to 2608,59 zł nie wliczając kosztów wynajmu mieszkania i ustępujemy w tej kwestii tylko Warszawie. Jest mi niezmiernie przykro w jakim kierunku to wszystko zmierza . Pracownicy czuja się osaczeni i zastraszeni przez swoich przełożonych ,wszystko wiedzących kierowników których kariery można odnieść wrażenie przypominają tą Nikodema Dyzmy pod wieloma względami . Szczuci kolejnymi procedurami które utrudniają prace i nijak się maja do realnej poprawy bezpieczeństwa . Atmosfera na poszczególnych działach nigdy nie była tak gęsta a wyciągnięcie 4 stówek z kieszeni dla jednego z działów sprawia że atmosfera i stosunki miedzy działami są jeszcze gorsze . Trzeba przyznać ze nadzieje związane z nowym zarządem były duże a jak zwykle skończyło się tak samo . Panie prezesie w tej firmie atmosfery tak złej jak teraz nie było od przeszło 10 lat bo tyle pamietam a może i więcej !!!!!! Wake up

...
@Bogini Inflacja

Pisząc taka opinie tylko upewniasz Torcika 2 że dobrze robi, ty masz być osączony masz się czuć niepewnie wypłata ma Ci starczac na min potrzebne do życia, i już pisze dlaczego po pierwsze zastraszony personel łatwiej się steruję a po drugie machanie nagroda 350zl robi na pracownikach wrażenie i będą się starać za te grosze bo im na życie brakuje i są postawieni pod ścianą i po trzecie a to jest najważniejsze wszyscy mamy chodzić na nadgodziny i się nie buntować... Gdybyś dobrze zarobiła to pewnienie byłoby pracy miesiąc miesiąc po 200h a tak zadzwoni do Ciebie kierownik z nadgodzinami a ty dziękując mu przyjmujesz zlecenie... To się firmie opłaca po co zatrudnić kolejne np 30 osób do firmy, szkolić płacić składki itd jak można wykorzystać zastraszonego o biednego pracownika który tylko czeka aż zadzwoni telefon i usłyszy słowo... Zlecenie

Monte Christo

Briefing jest dobry na wszystko! Jeśli się pokłócicie z żoną czy męźem zróbcie sobie briefing. Pamiętajcie tylko o zebraniu podpisów!!!

Sławomir
@Monte Christo

Mówisz tak bo masz takie doświadczenia z pracy? Tu często są takie krótkie spotkania? Tylko po co ci podpisy?

Wrolot

Moi drodzy... Technika sprzedała się za 400zl plus darmowe piwo, mam nadzieję że każdemu z panów w tym dziale ( szef związków zawodowych :=)) pęknie kregoslop w pół.... Ale spoko sporadycznie będziecie dźwigać bagaż....

@Wrolot

Czy coś konkretnego się stało? I skąd wiesz o tych 400 zł i o co w ogóle chodzi? Jakaś decyzja zapadła?

X D

Witam, Przygotujcie się na gorsze. Połączenie z LS będzie tylko „dobra” zmiana…..

Ilona
@X D

o jakim niby połączeniu mówisz i z kim ? można gdzieś o tym poczytac? czy to będzie zmiana jedynie kosmetyczna-nazwy, czy będą jakies zmiany w firmie ?

epwr
@Ilona

To nie jest połączenie tylko zmiana udziałowców (czyli współwłaścicieli wro-lot) i to nastąpiło w lutym 2022 (usunięte przez administratora) Jak narazie to nowy prezes chyba nie rozumie jeszcze wrocławskiego rynku pracy i niestety coraz więcej osób odchodzi. I to nie tylko Polaków ale także część ze sporo zatrudnionych tu Ukraińców. Przyjść na proponowanych warunkach prawie nikt nie chce, a ci co przychodzą to często po jednym czy dwóch dniach rezygnują. Bo praca ciężka i odpowiwedzialna, a wynagrodzenie podstawowe śmiesznie niskie. Dlatego obecni pracownicy cały czas są nakłaniani do przychodzenia na nadgodziny i pracę prawie bez odpoczynku bo niestety ciągle brakuje ludzi. Zobaczymy czy prezes wyciągnie wnioski i zachęci ludzi do pozostania i do przyjścia nowych osób.

Zostaw merytoryczną opinię o WRO-LOT Usługi Lotniskowe - Wrocław

• Jak się pracuje w WRO-LOT Usługi Lotniskowe?

Zobacz opinie na temat firmy WRO-LOT Usługi Lotniskowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WRO-LOT Usługi Lotniskowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 41 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WRO-LOT Usługi Lotniskowe?

Kandydaci do pracy w WRO-LOT Usługi Lotniskowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WRO-LOT Usługi Lotniskowe
1.6/5 Na podstawie 114 ocen.
  • Skarżyńskiego 36
    54-530 Wrocław