Opinie o WRO-LOT Usługi Lotniskowe w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie WRO-LOT Usługi Lotniskowe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WRO-LOT Usługi Lotniskowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WRO-LOT Usługi Lotniskowe w Wrocław

Monte Christo

Agnieszka już wkrótce sama w 12 zamieszka... O Agnieszka! ????

Nieudacznicy
@Monte Christo

Ludzie... Do roboty no Joe mogę patrzeć i słuchać takich aczy z żali... Nieudacznicy do roboty i Torcika się weźcie na sami to kupy w kiblu nie potraficie zrobić

Torcik
@Monte Christo

Żeby Aga sama zamieszkała w 12 to musiałaby tu przyjeżdżać, a nie moze bo jeszcze obwodnica kędzierzyna nie skończona. Ale ta laska jest słaba, ciekaw jak przyjdzie na płytę a wszyscy będą się śmiać za plecami, alebędzie ubaw, elo

Waldek
@Torcik

Płyta płytąale w terminalu też będziemy uhahani widząc maszerującą Agę, ciekawe gdzie się najpierw wynurzy w terminalu czy u was tam z drugiej strony. Będziemy tutaj opisywać wrażenia, so stay tuned Aga :-)

Aga

No i co 12? Śmialiście się ze mnie po kątach to zadziałałam ze prawie wszyscy sie zwalniacie pamiętajcie ja działam jak tajfun, elo Znacie kogoś kto usuwazbędne komentarze na goworku?

Smutny

Kolejni się zwalniają, grube ryby... . Czy to już nadzszedł czas odpływu, Aga?

Agnieszka

Cześć Aga... Doszky mnie słuchu że będziesz namierzać i zwalniać dyscyplinarnie ludzi ktorzy tu piszą... No powodzenia :))) uwierz mi że w tej fizmie są ludzie którzy maja 5 razy tyle co Ty na koncie... Więc zwalniaj...

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Szczere pytanie

Aga, czy możesz sobie spojrzeć w oczy w lusterku i pomyśleć: zrobiłam co mogłam, żeby im było lepiej. Czy raczej patrzysz w swoje oczy i myślisz: no, podpisali robole te porozumienie to teraz niechzasuwają, więcej nie mogłam wycisnąć, trudno, ale moi panowie z lotu będą zadowoleni i powinni to dicenić, bo na torcika nie liczę. Niezłazciebie sama sobie dopowiedz kto...albo lepiej niech czytający dopiszą to poznasz co o tobie myślimy

@Szczere pytanie

O co chodzi? Jakie porozumienie? Czytam wpisy i są trochę niepokojące.. Dlatego chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Mógłbyś przybliżyć całą sytuację w Wro-Locie? ;)

Drodzy czytelnicy

Pani Agnieszka nie jest od tego by wam się lepiej żyło, właściciele spółki zatrudnili ja po to by maksymalizować zyski tak to niestety działa a jeśli pracownicy nie potrafią tego zrozumieć to ich problem, Pani Agnieszko nie znam Pani bo tylko widziałem parę razy, jedyne co mam do powiedzenia to proszę się tym pisaniem tu nie przejmować i pisząc to pewnie narażę się grupie z tego forum, nitk nikogo tu nie trzyma i mimo że jest to brutalne to jeśli się komuś nie podoba to może zmienić pracę... Trzymajcie się wszyscy.

Hehehe
@Drodzy czytelnicy

Ładnie Aga to napisałaś....:)))

:))))
@Drodzy czytelnicy

Aga, my to wszystko wiemy; tylko Torcik nigdy tego nie ukrywał i nie mydlił nam oczu. a ty czarujesz nas mejlami, obiecankami i bzdurnymi treściami a w rzeczywistości wbijasz nóż w plecy. Miej odwagę nas nie czarować. My dobrze wiemy od czego jest Zarząd. Paniętaj my nie jesteśmy tłukami bezmyślnymi chociaż wykonujemy w większości fizyczną pracę. A więc maksymalizuj zyski. Miłego weekendu Aga

Marynarz
@Drodzy czytelnicy

Aga, nic nie napisałaś o żeglowaniu €

@Marynarz

Bo ja niedługo jadę na wakacje popływać a wy to raczej w wannie jak wody wam jeszcze nie odcięli...

Zadowolony
@Drodzy czytelnicy

No w końcu Aga mówisz jak człowiek bez zbędnego pieprzenia

Agnieszka

Brawo barwo brawo... Aga jednak jesteś dobrym menago... Jak (usunięte przez administratora)ludzi... Barwo

@Agnieszka

No co wydymałam was bez mydełka, to jeszczenie koniec, zobaczycie jak wam jeszcze śrubę dokręcę, nawet związki wam nie pomogą. Zobaczycie jeszcze moje sucze oblicze. Zrujnuję was, że wam odechce się tu pracować. Zrujnije was jak PIS polskę i nasze finanse.

Aga teraz to szyjka będzie maile spać?

Myske ze Aga sama na takie warsztaty pójdzie po tym co tu czyta :)

Handler

Ciekawe kiedy Aga znowu zafunduje nam warsztaty psychologiczne, które według niej zrobiły burzę mózgów, tylko komu, bo nie nam uczestniczącym. Może Adze kiedyś mózg się zagotował po tych warsztatach i dlatego teraz takie bzdury pisze i tak się dziwnie zachowuje, elo

Drodzy czytelnicy

Torcik i aga to tacy sami pracownicy jak My jeśli rada nadzorcza stwierdzi że są słabi a aga zdecydowanie jest to ja wywal i zmów panienka będzie w wizzie kanapki podawać więc spokojnie :)))

Krezus
@Drodzy czytelnicy

Aga niby miała uzdrowić wrolot, z pewnością uzdrowiła swój portfel

Wrolot

No tak tak, mocodawcy muszą wiedzieć :)))

Agnieszka

To znowu naskarżę na niego moim mocodawcom z lotu

Wrolot

Aga nie napinaj się bo prezes portu znów Ci drzwi przed nosem zamknie i tyle będzie :)))

Pewnie te lopary dla techniki :)))

Szok... Ze ta kobieta jeszcze ma śmiałość coś pisać wszyacy jak jeden uważają ja za pośmiewisko a ona nadal twardo zgrywa damulke... Niesamowite... A właśnie czekam na to mycie samolotów i wymianę wykładzin... Aga dawaj jesteśmy gotowi do pracy :)))))))

Aga

Dopinam kontrakty, cierpliwości :)))

Agnieszka

O nie dopuszczelne jest ze ktoś nie wie kim jestem... No buraki skończone

My
@Agnieszka

Bo jak wchodzisz jak do obory i się nie przedstawiasz to my takie laski lekceważymy, pamiętaj, a zresztą na szacunek trzeba sobie zasłużyć- to na razie jesteś na minusie :)))

A.

I pamiętajcie: jak ja wchodzę do waszych pomieszczeń to na baczność stawać a nie tyłem chamy siedzicie

Aga

Trolle, jak coś mi chcecie powiedzieć to zgłoście to swoim kuerownikom to zorganizujemy spotkanie online. Kolejna moja brednia. Ja chyba muszę zacząć czytać swoje maile, bo faktycznie one są z (usunięte przez administratora)

@Aga

aga nie udawaj, znam takiego jednego który rozmawiał z toba szczerze i co wywaliłaś go z roboty :)) więc popiszemy sobie tutaj

Pamiętam pierwsze zebranie z agą i wszystkich entuzjazm jaka fajna konkretna laska, a teraz każdy w firmie jedzie po niej straszne, brawo aga masz jednak talent :)

Łowcatalentów
@:)

To może A. powinna iść do talent show w TVN? Może ją zgłosimy pod tytułem: jak zrobić, żeby pracownicy bardziej ze mnie darli łacha niż z Torcika. Ale ubaw

Zostaw merytoryczną opinię o WRO-LOT Usługi Lotniskowe - Wrocław

• Jak się pracuje w WRO-LOT Usługi Lotniskowe?

Zobacz opinie na temat firmy WRO-LOT Usługi Lotniskowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WRO-LOT Usługi Lotniskowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 41 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WRO-LOT Usługi Lotniskowe?

Kandydaci do pracy w WRO-LOT Usługi Lotniskowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WRO-LOT Usługi Lotniskowe
1.6/5 Na podstawie 114 ocen.
  • Skarżyńskiego 36
    54-530 Wrocław