Opinie o RADWAG Wagi Elektroniczne w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RADWAG Wagi Elektroniczne. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w RADWAG Wagi Elektroniczne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RADWAG Wagi Elektroniczne w Radom

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie RADWAG Wagi Elektroniczne? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny? Chcesz pracować więcej, to pracuj. Na własny rachunek.

Mowy

Witam. Jak wygląda praca ma stanowisku ds. Zaopatrzenia i czy zarobki są dobre?

@Mowy

Zarobki nie są dobre. Są mocno kiepskie.

Witam. Wiele tu napisano o firmie Radwag ja mam tylko jedno pytanie jakie są zarobki na początek(dla pracownika o średnich kwalifikacjach)? Proszę o szybką odpowiedż bo za kilka dni mam rozmowę ws.pracy.

nikt ważny
@Kandydat

Idź na parking za budynkiem firmy i zobacz jakie samochody tam stoją, czym ludzie przyjeżdżają do pracy. Będziesz wiedział jakie są zarobki. Nie patrz na pierwszy rząd, bo to elyta. Taki fajny sposób, działa dla każdej firmy.

marcin

od 5000 netto wzwyż.

Maślanka
@Kandydat

Nie prościej będzie pójść i porozmawiać? Jeden potrafi więcej, a drugi mniej i na logikę każdy z nich będzie zarabiać inaczej. Przynajmniej na początku. Tak działa w większości firmach.

@nikt ważny

Dzień dobry Być może jest to cenna rada, ale dostęp do parkingu jest ograniczony a wejście na teren firmy jest praktycznie niemożliwe dla osób, które nie były wcześniej zaanonsowane do ochrony. Aby jednak nie zostawiać tego posta bez odpowiedzi, załączam foto z dnia dzisiejszego https://i.imgur.com/aGH71Sj.jpg Jak widać mamy jeszcze trochę wolnych miejsc parkingowych, także zapraszamy potencjalnych Pracowników ;) Dla miłośników dwóch kółek również przewidziano miejsce, gdzie można bezpiecznie i w dobrych warunkach zostawić swój jednoślad https://bi.im-g.pl/im/f6/b5/17/z24862710V.jpg ( foto Gazeta Wyborcza Radom ) Pozdrawiam Administrator Konta

W ogłoszeniach na stanowisko "programista C#" jednym z wymogów było "znajomość wzorców projektowych (MVC, MVVM, MVP)". Niestety, nie wiem, czy jest na świecie programista, który zna np wzorzec projektowy MVC. Gdyby to miał być wzorzec architektoniczny, to podejrzewam, ze jeszcze by się ludzie znaleźli, ale tak... Istnieje tez możliwość, ze jak ktoś zobaczy takiego babola w ogłoszeniu to nawet sobie nie zawraca głowy wysyłaniem tam swojego CV...

Szanowny Panie To nie jest kwestia tego ile można komuś zapłacić, tylko czy chce się z kimś współpracować. Obserwując Pańskie wyczyny nie tylko na tym forum, ale i na innych, nie jest dla nas specjalnym zaskoczeniem, że jest Pan dostępny na rynku pracy i proszę się nie obawiać, nie będzie Pan musiał stawiać o 8 rano. Życzymy powodzenia w dalszym rozwoju zawodowym, a o nasze zaplecze IT proszę się nie martwić - ma się bardzo dobrze ;) Z poważaniem Administrator Konta

@Kandydat

Mam pytanie odnośnie oferty pracy na Olx na ślusarza. Ta oferta jest dość długo, i czy to znaczy że nie ma chętnych czy może nikt nie spełnia ich wymaga? Chętnie bym się załapał.

@Maślanka

Byłem, i rozmowa była ciężka, ale myślę że poszło mi dobrze, zadzwonię w poniedziałek.

Szanowny Panie Raz jeszcze powtórzę - nie mamy problemów z pozyskaniem wykwalifikowanej kadry. A wiadomości o tym, jakoby odchodzili od nas Pracownicy, są równie prawdziwe jak to, co wypisuje Pan na profilach każdej z większych radomskich firm. Z czysto ludzkiego punktu widzenia bardzo Panu współczujemy i życzymy jak najlepiej. Może kiedyś odnajdzie Pan spokój. Z poważaniem Administrator Konta

@RADWAG Wagi Elektroniczne

Ludzie cały czas odchodzą. (usunięte przez administratora)

Szanowny Panie Odpowiedź na Pana pytanie jest oczywista. Ponieważ z uwagi na wiele ambitnych tematów jakie realizujemy, jest potencjalnie miejsce pracy dla kolejnych pracowników. Nie tylko do działu IT. Każda firma nastawiona na rozwój nieustannie poszukuje ludzi, którzy mogą wnieść coś cennego do struktur firmy. Dlatego prowadzenie rekrutacji w trybie ciągłym nie jest czymś niezwykłym. Oczywiście nie oznacza to, że każde zgłoszenie kończy się ofertą pracy, ale to raczej naturalne. Natomiast każda oferta jest na pewno wnikliwie analizowana i rozpatrywana jest przydatność zawodowa potencjalnego Pracownika. Po aktualne oferty zapraszam do zakładki Kariera na naszej firmowej WWW. Pan oczywiście z tego zaproszenia nie skorzysta, gdyż prawdopodobnie Pańskim celem nie jest "ujawnienie prawdy", ale czerpanie energii z hejtu jaki Pan generuje na większości stron dotyczących radomskich firm. Dlatego życzę Panu spokoju - aby kiedyś Pan zrozumiał, że istnieje świat inny, lepszy niż ten, który Pan sobie wyobraża. Dzień, w którym Pan to pojmie, będzie dla Pana przełomowy na resztę życia. Oby nastąpiło to u Pana jak najszybciej. Pozdrawiam Administrator Konta

Najlepszy na świecie
@RADWAG Wagi Elektroniczne

Szanowny panie Administratorze Konta Radwag na Portalu GOWORK. Miałem się tu nie mieszać w Wasze odwieczne boje, bo tak trochę mi się nie chce, trochę bardziej mnie to nie obchodzi a już w ogóle to jestem za stary na kłótnie w internecie z trollami pokroju Wyklętego. Ale w jednym ma rację. Tak, odeszli od Was pracownicy z działu IT. Odszedł kolega, po nim ja, potem namówiłem innego kolegę, wciągnąłem go do firmy, w której sam pracowałem a jeszcze innego skontaktowałem z rekruterem, bo szukał nowej pracy, ale coś miał pecha. Dwóch seniorów, jeden junior i jeden mid. To, szanowny Panie Administratorze była prawie połowa ludzi z pokoju, połowa programistów z działu. Śmiem twierdzić, że ta zdolniejsza. Prostuję więc Pana słowa, bo istnieje szansa, że nie ma Pan świadomości tego faktu, zwłaszcza, że te odejścia trochę rozłożyły się w czasie a te kilka osób być może ginie na tle setek zatrudnianych przez firmę. Szkoda by było, gdyby to Wyklęty podał Panu szczegóły. Mogło by to w jakiś nieszczęsny sposób uwiarygodnić wszystkie pozostałe brednie, które wypisuje tu oraz na innych forach. Jak by jednak na to nie patrzeć to w niecały rok odeszła połowa programistów z jednego działu i jest to dużo w porównaniu z tym, co się działo wcześniej w działach IT firmy Radwag, czyli raz na parę lat odchodził jeden programista. Był taki moment, ze miałem zamiar zamieścić tu coś w rodzaju 'post mortem', bo od pożegnania z Radwagiem minął niedawno rok. Chciałem napisać jak to jest pracować w Warszawie za dużo większe pieniądze, w innej atmosferze, w dobrze zarządzanych i zorganizowanych zespołach... Ale znowu by było, że się wymądrzam a od wymądrzania to macie już tutaj kogoś, przerodziło by się to wszystko w kłótnię i było by wodą na młyn Pana Wyklętego. Nie zależy mi na tym, zwłaszcza, że rozstaliśmy się w pokojowej atmosferze i na koniec wszyscy uścisnęliśmy sobie dłonie. Jeśli są Państwo zainteresowani opinią jak według mnie wypada Radwag na tle innych firm zatrudniających programistów, na co zwracają uwagę pracownicy, bo nie zawsze chodzi o pieniądze, jakie pozornie nieistotne rzeczy wpływają na szybkość realizacji projektu i jakość jego wykonania oraz jak wiele zależy od wewnętrznej współpracy pomiędzy wszystkimi osobami zaangażowanymi w dany projekt, to ja bardzo chętnie o tym porozmawiam. Na spokojnie, przy herbacie możemy podyskutować. Publiczność z internetu jest zbędna. Kontakt do mnie (mail, telefon) ma w firmie sporo osób.

@Najlepszy na świecie

Dzień dobry Panie "NAJLEPSZY NA ŚWIECIE" Wypada nam żałować, że większości, a najlepiej wszystkich, opinii nie podaje się w podobny sposób, jak Pan to zrobił - czyli w sposób konstruktywny i obiektywny. Prawdą jest, że w pewnym momencie zespół mocno się odchudził i należało podjąć zdecydowane działania, aby ten trend odwrócić. Jednakże twierdzenia o odejściu połowy zespołu mają wydźwięk lekko katastroficzny, gdyż zespół ten w poprzednich latach miał w porywach do 7-8 osób. I jeśli odeszło 3-4 osoby, to owszem, to co Pan mówi jest prawdziwe, ale to jest też paradoksalnie bardzo istotny czynnik do obiektywnej oceny. My nigdy nie byliśmy i raczej nie będziemy firmą typowo programistyczną, nie będziemy zatrudniali dziesiątek czy setki ludzi w tym dziale. Powód jest dość oczywisty : naszym głównym towarem handlowym są urządzenia a nie soft. Oczywiście odejście każdego wartościowego Pracownika boli, ale czym innym dla nas było zarządzanie kryzysem w małym dziale a czym innym byłoby odejście połowy pracowników w dużej firmie programistycznej, gdzie tych ludzi pracują dziesiątki. Oczywiście mamy świadomość tego, że w przypadku prac typowo programistycznych można to wszystko lepiej poukładać, zaplanować, zarządzać, ale jako były Pracownik wie Pan, że nasza kadra IT ma niełatwe zadanie, gdyż czasem muszą reagować na pilne zgłoszenia konstruktorów, działu R&D czy Marketingu. Mając w ofercie kilkanaście programów, do których można podpiąć dziesiątki różnych konfiguracji wag, gdzie trudno jest przewidzieć wszystkie konfiguracje jakie wymyśli sobie Klient, zespół programistyczny musi być elastyczny. To najczęściej nie jest praca jaką wykonuje się w typowym zespole w firmie programistycznej, gdzie dostaje się konkretną robotę i w zasadzie można się skupić wyłącznie na niej. Mimo tego nasz zespół IT daje radę i chylę przed nimi czoła za tę elastyczność. Tak jak i przed innymi działami, które potrafią sobie radzić w sytuacji, kiedy jest się wybitym z codziennego rytmu pracy i trzeba szybko coś zaradzić. Co się tyczy rzeczy pozornie nieistotnych, to nie wiem ja jakim etapie zmian Pan odszedł, ale wydaje mi się, że było to już pod nowym zarządem. Od tego czasu nadal staramy się ciągle usprawniać tematy związane z polityką szkoleń, wynagrodzeń, obsługi komunikacji, zgłoszeń reklamacyjnych itd itd. Idzie ku jeszcze lepszemu w każdym razie. O ile dobrze kojarzę Pana osobę, to Pan odszedł do dużego zespołu programistów, także bardzo chętnie przyjmiemy Pana uwagi odnośnie tego, co można wewnątrz zespołu usprawnić - o ile już tego nie zrobiono w międzyczasie. Tak jak Pan powiedział ważne jest to jak się kończy współpracę, bo to zawsze pozostawia furtkę do dialogu. Proszę tylko pamiętać o jednym, rady jak zbudować firmę programistyczną odniosą średni skutek, gdyż RADWAG takową firmą nigdy nie będzie. Owszem, jest to bardzo ważny dział w strukturach firmy, ale nadal naszą domeną pozostaną urządzenia a nie soft. Uwagi Pana Wyklętego pominę milczeniem, gdyż trudno o merytoryczne wypowiedzi w sytuacji, kiedy jest się zaślepionym nienawiścią do w zasadzie wszystkich firm programistycznych w Radomiu a hejt jest sposobem na życie. Prawie wszystkich, gdyż te, które mu jasno dały do zrozumienia kim jest, a część nawet opisała jak wygląda, nagle zostały szybko zweryfikowane jako "nie takie złe". Ależ trzeba mieć kręgosłup moralny, aby tak szybko weryfikować swoje słowa. Pozdrawiam Administrator Konta

@roll

Szanowny Panie To skandal, że w czasie 35 letniej działalności firmy, ponad 400 osobowej załodze, ludzie się zwalniali, albo to my ich z różnych powodów musieliśmy zwolnić. Przecież to rzecz niebywała, że Pracownikowi przysługuje prawo wyboru miejsca pracy z Pracodawcy współpracowników, z którymi będzie rozwijał firmę. Ale aby jednak zakończyć post czymś pozytywnym, to jeśli mowa o tej liście : kilka osób z pierwszych dwóch stron z nami współpracuje nadal, kila osób odeszło w przedziale 2012-2017 i założyło własną działalność, kilka osób mimo wszystko nadal jest naszymi Pracownikami ;) Jest tam też dwóch programistów, którzy obrali inne kierunki i przeszli do innych firm. Ale uwaga - to byli świetni ludzie i współpracownicy i potrafili się zachować tak, aby nie palić za sobą mostów. Tak jak zresztą i pozostali widoczni na dwóch pierwszych stronach, gdzie w zasadzie każdy z nich byłby ponownie mile widziany w firmie. Pozdrawiam Administrator Konta

roll

Skoro narzekają to po co tam siedzą? Pytałeś się ich? Jak to nie mają innego wyjścia? Kierownik zakuł ich w kajdany? Przecież jest wolny rynek, mogą iść gdziekolwiek. Tamtych czterech odeszło a też pewnie mają rodziny, pod mostem w kartonie raczej nie wylądowali. Ty i tobie podobni potraficie tylko beczeć i obwiniać innych za swoje porażki. Tamci narzekają bo niska pensja, tobie Radwag nie zapłacił tyle ile chciałeś a każda radomska firma chce cię wykorzystać, w Warszawie za mało ci proponują. No koniec świata! Tragedia! Straszne! PIS powinien odgórnie ustalić pensje dla programistów i karać więzieniem tych, którzy za mało im płacą! A sądy powinny zasądzić dla ciebie odszkodowanie. Dla programistów Radwagu też. Powiedzieć ci jak działa wolny rynek? Powiem ci. Radwag płaci programiście tyle, ile uważa, że jest on dla niego warty. Jeśli programista się zgadza i tym samym uznaje, że jego praca jest tyle warta to podpisuje umowę. Jeśli się nie zgadza to nie podpisuje. Ty podobno podpisałeś. Teraz tak: programista pracujący na umowie myśli, że jego praca stała się warta więcej, idzie po podwyżkę. I jeśli pracodawca podziela jego zdanie to tą podwyżkę dostaje. Jeśli nie, to podwyżki nie ma. Jeśli pracownik nie zgadza się z opinią przełożonego to może dalej świadczyć pracę na starych warunkach i żyć w przekonaniu, że jest wykorzystywany albo rozwiązać umowę i iść pracować dla innego pracodawcy, który zapłaci mu takie pieniądze, jakie będzie chciał. Jak rozumiem to oni tam siedzą w tym Radwagu i płaczą nad swoim losem, może weź ich wszystkich za rączkę i zaprowadź do pracy, w której zapłacą im lepiej, przejrzyj z nimi ogłoszenia, może znajdziesz też coś dla siebie. A może Radwag i radomskie firmy to szczyt waszych możliwości, pracodawcy np Warszawy, nie mówiąc już o tych z zagranicy wymagają za dużo? Nie umiecie, nie poradzicie sobie? Ciebie rynek wycenia na 4000, takie dostajesz oferty, sam to pisałeś na innym forum. Bardzo łatwo jest narzekać na niskie zarobki, to nie wymaga kwalifikacji, ale zarobienie większych pieniędzy już tak.

roll

"O dobrego pracownika firmy powinny się bic podbijając pensję" może nie są aż tacy dobrzy jak im się wydaje? I to samo się tyczy ciebie. Zawyżona samoocena. Płaci się tyle ile się płaci bo nadal w tym mieście znajdą się słabiaki, które za taką stawkę pójdą do pracy, ci lepsi wyjechali, dojeżdżają do pracy np do Warszawy albo robią full remote dla zagranicy. Żebyś mieszkał w największej dziurze w Polsce to możesz wystawiać firmie np z UK albo USA fakturę na kwotę będącą wielokrotnością zarobków w Radomiu. Ale to trzeba umieć, trzeba się wykazać, trzeba być programistą przez duże 'P' a nie marudą narzekającą na swój los na jakimś forum w internecie. Wiesz dlaczego ci wszyscy programiści o których piszesz zarabiają podobnie? Bo poszli na rozmowę, tam im podsunęli do podpisania umowę na taką kwotę a oni ją podpisali. Tak samo i ty zrobiłeś. Po co pracodawca ma płacić 10tyś skoro są ludzie, którzy podpiszą umowę na 3tyś? Zarabiacie takie małe pieniądze na własne życzenie, bo lepiej popłakać na forum albo pożalić się koledze niż poszerzyć umiejętności i znaleźć lepiej płatną pracę. Jak ktoś ma szersze perspektywy, większe umiejętności i odrobinę sprytu to bez problemu wyciągnie normalną stawkę. Jak myślisz, dlaczego ja tu nie siedzę i nie płaczę na zarobki? Jak myślisz, czy jak któryś z kolegów zapyta się mnie o pracę to będę narzekał? Nie, uśmiechnę się szeroko i odpowiem, że jest świetnie. Bo jest. Ale ja nie podpisuję pierwszej lepszej umowy. Mnie nie obchodzą stawki radomskie a jak ktoś pracuje za takie pieniądze to tylko i wyłącznie jego problem, niech ma pretensje do samego siebie bo w każdej chwili może rozwiązać umowę i znaleźć lepszą pracę. Zdejmij te klapki z oczu, tylko ten Radwag i Radwag, i że ci biletu na autobus nie opłacali. Gdybyś latał do tych Chińczyków to już dawno o Radwagu byś zapomniał. Ale nie, ciebie nadal to męczy bo widać, że wszystko to, co jest poza tym miastem jest dla ciebie nieosiągalne, nie możesz się odciąć od tego Radomia. Jesteś takim słabeuszem, któremu pozostaje podpisać to, co mu podsuną pod nos, to nie ty dyktujesz warunki tylko tobie dyktują. Popiszesz, pożalisz się na Goworku to ci trochę ulży a potem dostajesz przelew za miesiąc pracy i wraca bolesna Radomska rzeczywistość. Wolny rynek istnieje, ale zamiast z niego korzystać to padłeś jego ofiarą.

O_LUL
@roll

Fajna przeróbka nicka "Programsita Wyklęty". Choć bardziej adekwatne byłoby, po analizie tego co ten troll wypisuje na forach wszystkich firm, które się na nim szybko poznały, coś bardziej zbliżonego do żeńskich narządów płciowych. Programpsita_Wyklęta albo coś w ten deseń :) Dajcie mu żyć, sensem jego życia jest wypisywanie bzdur.

roll

Nudzi mu się na bezrobociu to wypisuje.

roll

Programista Wyklęty, 18.10.2019 15:07, Opinie Ajmer Radom: "Pracodawca nie ma prawa zatrudniać kogo mu się podoba." Piękne!

Mglisty

Nie ośmieszaj się programisto wyklęty. Chwalisz się, że pracowałeś ciężko na studiach. Spoko, ale czy mądrze? Po twoich komentarzach można wywnioskować, że masz wszędzie problem ze znalezieniem pracy. W Radomiu nie, bo sami źli ludzie są. W stolicy nie, bo pewnie dopatrzyli się, że głosowałeś na x partię. Bo osoba, której nie znasz, na pewno była gorsza od ciebie. Same spiski przeciwko tobie. Myślę, że sam na to zapracowałeś. Dlatego powtarzasz się wszędzie, ponieważ nie umiesz się z tym pogodzić. Ps. Śmiejesz się z programistów z Radwagu, ale skoro znajdują lepsze prace, to chyba nie byli słabi. Oni znajdują, ty nie - nie jest to podejrzane? Jest bardzo.

pomocny
@RADWAG Wagi Elektroniczne

Chcecie mieć Państwo spokój z człowiekiem P.W. który zaśmieca Państwu konto? Zgłoście to do usunięcia przez administratora goworka i zbanowanie użytkownika. Na profilach kilku firm z Radomia, gdzie też popisywał, nie ma już wstępu po swoim nicku. I będzie upadek naszej ynternetowej gwiazdy, weźmie się wreszcie za jakąś robote. Pozdrawiam - ziomek z branży it.

@pomocny

A co za problem podpisywać się innym nickiem? W jego przypadku np "Programista Rąbnięty" nawet bardziej by pasował, a odpowiednich przymiotników znalazło by się jeszcze wiele. Ja to zauważyłem, ze jak się go ignoruje przez dłuższy czas to się wyłącza, ewentualnie może się to zbiegać w czasie np z jakimś poważniejszym atakiem psychotycznym i rodzina odwozi go do zakładu zamkniętego. A tam mu nie dają internetu i goworka. No i przez jakiś czas jest spokój, ale potem pojawia się jakiś wyzwalacz, np ktoś coś napisze w sieci o Radwagu, albo idąc po zasiłek do bidy przechodzi obok ich biurowca i znowu zaczyna się w nim gotować. Bo jak to tak można zatrudniać sobie kogo się chce i proponować niskie stawki, a przecież jest powiedziane, że programista po takich dobrych studiach ma zarabiać więcej niż programista po studiach radomskich. Czy się to Radwagowi podoba czy nie. Bo jak nie to kara. I mandat!

pomocny
@roll

Racja dokładnie tak myślę, że ten typek po prostu tak ma. Paranoidalny spisek w głowie. Mimo wszystko jak po jego starym nicku go wywalą to już będzie musiał kolejny nick przez lata rozkręcać i blask gwiazdy starego nicku padnie:) Koleś powinien zarabiać na marketingu szeptanym, robi to na goworkach za darmo i w dodatku wpisy bogate w treść. Na 3 linijki potrafi odpowiedzieć 100 linijek;)

@pomocny

Ale bym się śmiał, gdyby po tych jego goworkowych wpisach na forach innych pracodawców ludzie właśnie dowiedzieli się o Radwagu, złożyli tam papiery i się dostali. Z jednej strony trochę szkoda pracy za tak niskie stawki, ale z drugiej... dla absolwenta... przemęczyć się rok, porobić co każą, wieczorami się uczyć i iść dalej. My tutaj w Radomiu wiemy, że ich dział IT nie słynie z wysokiej klasy specjalistów, ale dla kogoś z Warszawy taki wpis w CV całkiem dobrze wygląda.

@pomocny

Dla waszej informacji, na goworkowym forum Ajmeru dyskusja z Wyklętym nadal trwa. Wyklęty jest w swojej najlepszej formie, dawno takich bredni nie wypisywał.

Taki ktoś
@nikt ważny

Co niektórzy pracownicy jakoś mają drogie samochody i to dwa w rodzinie. Wyremontowane mieszkanie. Działkę za miastem. Co chwila wakacje, wyjazdy na weekendy. Drogie telefony.(usunięte przez administratora) Moze czas najwyższy zastanowić się skąd zwykły pracownik może pozwolić sobie na takie życie. Ja nie mówię o tych na samej górze.

Nikt ważny2
@Taki ktoś

A ja bym poszedł dalej. Żeby nie było domysłów zwolnić wszystkich pracowników co maja po dwa auta. Każdy kto ma telefon zwolnic???? . Dobry kolego powinieneś zgłosić do kierownictwa żeby wszystkim obniżyli pensje do minimalnej , bo w oczy kłuje Cię to czy tamto. Jeśli ktoś kupił nowe mieszkanie też zwolnić bo jak to , Ty mieszkasz w ruderze a ktoś ma gładzie na ścianie Nie może być !...i masz racje jeśli ktoś pracuje dostaje kase i za ta kase jeździ na wekendy to nie nadaje się by tam pracować. A teraz coś na poważnie jak wiadomo wszystko czyta nasza Dyrekcja , jak widać jesteś pracownikiem . Pewnie niedługo pójdziesz po podwyżkę . Oby twój tok myślenia mieli przy odpowiadaniu ci czy dostaniesz czy nie.

Nikt ważny3
@Taki ktoś

Tak, ludzi stać na 2 auta, drogi telefon i wycieczkę. Tylko że czasem na tą wycieczkę trzeba wziąć kredyt a na drugi samochód narobić się po godzinach. Są tez jednostki cieszące się powiedzmy specjalnymi względami albo umiejące kombinować i wyciągające z firmy dodatkowy hajs, wszystko teoretycznie na legalu więc nie rzucam tu żadnych oskarżeń żeby nie było, po prostu zwykła luka w kontroli w firmie w której myślą, że kontrolują już wszystko włącznie z numerem buta Pracownika. Jak ktoś zazdrości drugiego auta albo telefonu z górnej półki to proszę bardzo może po wyjściu z pracy iść robić fuchy, nikt nikomu nie broni. Praktyka pokazuje, że podlizywanie się Dyrekcji też przynosi wymierne efekty, tutaj też jak kto lubi i jak się szanuje. Albo jak się nie podoba to zabierać papiery i szukać szczęścia gdzieś indziej. Tylko narzekać umiecie.

Belmondo
@RADWAG Wagi Elektroniczne

A to akurat jest ciekawe. Wykwalifikowana kadra i jezcze w sensownych pieniądzach? Zapłacę dwa razy tyle za wykwalifikowaną kadrę. Maciek? Robimy zawody? Pozdrawiam przy tzw. przestoju czyli świętach.????

N
@Belmondo

Cześć Belmondo ;) "Wykwalifikowana kadra" doskonale przekłada się na tzw Twierdzenie o Lokalnych Geniuszach, które brzmi mniej więcej tak: "Dla każdego matematyka istnieje otoczenie, w którym jest on najwybitniejszy". Powyższe twierdzenie jest oczywiście zmodyfikowanym Twierdzeniem o Lokalnych Ekstremach, modyfikując dalej zastąpimy matematyka pracownikiem i już mamy coś pasującego. Zastanawia mnie tylko wielkość tak zwanego otoczenia w przypadku takiej firmy jak Radwag, ale to już zakrawa na bycie złośliwym :) Pozdrawiam.

Najniższa krajowa.

@N

Ja mam inną interpretację tego twierdzenia... dla każdego członka zarządu firmy Radwag istnieje skończona grupa ludzi, od której członek MUSI zarabiać znacznie więcej, nie ważne co kto umie i jakie ma alternatywne możliwości, nie ważne jaki jest popyt na jego usługi, nie ważne jaka jest wartość jego pracy, nie ważne że firma nie ma innych alternatywnych kandydatów tej klasy, nie ważne wszystko Ma być tani, tańszy od tych z układu to twierdzenie o lokalnych radomskich milionerach :D jest wąziutka elytka do brania pieniędzy, reszta ma się uczyć i zarabiać na elytkę a to zalatuje kartelem policja udaje, że nie rozumie, pewnie bierze pod stołem kasę za pilnowanie układu, by miał się dobrze

Paprykarz

TL;DR - Radwag to typowa polska firma (z jej wszystkimi wadami i zaletami), serwis to sam dół piramidy stanowisk, za pensje serwisanta nie utrzymasz rodziny lub w najlepszym przypadku - nic nie odłożysz na oszczędności. Nie ma szans na rozwój lub awans. Firmę Radwag mogę polecić ludziom z nożem na gardle, młodym, którzy zaczynają karierę. Albo jak masz pełno pieniędzy i chcesz pracować z pasji. Typowe p o l s k i e korpo. Są ludzie, z którymi można iść na piwo po pracy, ale nie są to ludzie na decyzyjnych stanowiskach. Lepiej unikać kontaktu z decyzyjnymi, gdyż może z tego być więcej problemów niż korzyści (nawet jeśli jest trudna sprawa). Generalnie oddziały terenowe są zawsze na straconej pozycji w stosunku do centrali i nie ważne kto ma racje. Praca serwisanta to nie praca w laboratorium ani nic podobnego. Często pracujesz na wyjazdach u klientów pod presją czasu. I jest to praca stricte fizyczna. Przykład: Klient zgłasza legalizację wagi ważącej do 1500 kg. Więc Ty musisz załadować 1500 kg na samochód, rozładować u klienta, przygotować wagę do legalizacji (kalibracja), a potem na legalizacji znów położyć max. na wagę, załadować samochód i rozładować wzorce na miejsce. Jak masz pecha to przerzucisz w dwa dni 1500 kg x 6 razy. Do tej pracy w sumie nie potrzebujesz wyższego wykształcenia czy doświadczenia. Masz trochę siły, zdolności manualne to nadajesz się. Co do pieniędzy: Dla osoby młodej na utrzymaniu rodziców - kasa spoko + nawet niezłe na początek doświadczenie. Dla osoby z rodziną na głowie - odradzam chyba, że musisz znaleźć pracę lub masz pełno kasy na koncie i po prostu nudzi Ci się w Twojej willi z basenem i chcesz pozwiedzać różne zakłady produkcyjne. Ewentualnie jak będziesz miał szczęście i dostaniesz więcej kasy to uda Ci się utrzymać rodzinę, ale bez szału. Na nic wielkiego nie licz. Awans? Rozwój? Nie tutaj kolego. Co tu więcej mówić? Po prostu nie ma szans. Dlaczego? Nie wiem. W większości oddziałów zwolnili się kierownicy i nikogo nie awansowali (czy nawet nie zatrudnili) w ich miejsce. Nie będę wypowiadał się nt. produktów bo tutaj to raczej nikogo nie obchodzi, choć trzeba zaznaczyć, że dzięki Panu WL wagi laboratoryjne należą do światowej czołówki. Reasumując. Nie polecam ludziom z fajnym CV, którzy mają szanse iść gdzieś indziej, może do dużej firmy lub na lepsze stanowisko. Polecam ludziom młodym na start, milionerom, ludziom w potrzebie.

@Paprykarz

Bardzo trafna wypowiedź chodź i tak delikatna

Dzień dobry, Obecnie firma poszukuje na stanowisko handlowe osoby ze znajomością języka hiszpańskiego. Czy jest to nowo tworzone stanowisko?

@Zainteresowany

Nieee.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w RADWAG Wagi Elektroniczne?

Kiedy patrzesz w lustro i plujesz to jesteś dobrym kandydatem.

Jakiego zespołu tam nie ma zespołów tylko działy. Zresztą i tak głównie na produkcji przechodzisz często z działu do działu tam gdzie obecnie jest więcej zleceń. Pozdrawiam (usunięte przez administratora) Pana Rembasa, Bembasa czy jak Ci tam, (usunięte przez administratora) totalnego który gnębił starszego pracownika człowiek beż szacunku dla starszych zwykły gnojek. A i jeszcze to prawda zwykli pracownicy są nazywani do klientów GROSZOROBAMI przez właściciela, tak że im wyżej tym gorzej. Ludzie tragedia jak w większości, pracownicy wyrzucani i przyjmowani jak śmiecie jak nie ma zleceń. Siedzą jak ja odstrzał jak zamówienia spadają. Oczywiście są i tacy którzy przepracują i do emerytury ale takich przed emerytura też chcą zwalniać. Prawda taką jeśli się tam nie "liże tyłków" jesteś nikim. Pozdrawiam P.S. Obrabianie tyłków i wyśmiewanie na każdym kroku jeden do drugiego.

Popuś2000

Witam wszystkich. Ja piszę do obecnych pracowników i byłych pracowników na stanowisko Kontroler Jakości. Chciałbym się dowiedzieć jakie pytania się pojawiają na rozmowie kwalifikacyjnej na to stanowisko. Czy pojawiają się testy umiejętnościowe. Pozdrawiam.

Bożena
@Popuś2000

Trochę szkoda, że jak do tej pory nikt Ci nie odpowiedział. Na oficjalnej stronie firmy RADWAG nadal widnieje ogłoszenie, dotyczące pracy jako kontroler jakości: https://radwag.com/pl/kariera/ Czy mam przez to rozumieć, że jednak darowałeś sobie aplikowanie? Bardzo mnie to ciekawi.

@Bożena

jakie pytanie pada? Ile Pan chce zarabiać :D I wszystko jasne

Popuś2000
@Wyklęty

Odpuściłem. Bo znalazłem pracę w innej firmie. Z resztą tutaj byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Byl rysunek techniczny i trzeba bylo na nim pokazać symbole oraz je wyjaśnic do czego służą. Oraz pomiarowanie detalu suwmiarką. Po rozmowie też nie nastawiałem się na to że zatrudnią mnie w RADWAG na kontrolera jakości. I nikt się odzywa że chcą ze mną nawiązać współpracę. Wiec postanowilem iść po 2 tygodniach do nowej pracy niż czekac na telefon od nich, bo niby mieli zadzwonic po rozmowie. Ale tak jest na większości rozmowach. Mówią że zadzwonią do Pana. A później sie okazuje że nie oddzwania nawet.

@Popuś2000

Do mnie po roku zadzwonili :D więc może to jest kwestia cierpliwości ;D

Wyklęty

Ireczku szukam pracy, proszę przygarnij mnie do Radwaga, po co mi klienci z USA, tylko Radwag i pensje bliska zarobkom pizzermana

Nabrałem Was jak co roku :D

Radwagianin
@Wyklęty

A już szykowalismy dla ciebie biurko, krzesełko i umowę na 2k pln... Bo więcej to szkoda na takiego słabiaka.

Wykęty
@Radwagianin

Widzę kryzys mocno się dał we znaki radomskim pracodawcom Podobnie rządy (usunięte przez administratora) Jak mi przykro Chyba, że rozmawiamy o stawce 2000 zł na dzień, wtedy zwracam honor :D Przypomnę jak mi dawaliście 5000 zł i prosiliście na kolankach, żebym wrócił, bo nie ma kto programować :D

aaa
@Wykęty

O, Wyklęty, hehe. Misiaczku, ciebie nadal boli radwag? Znowu przerwałeś leczenie? Taki ty mądry, oj biznesy taaakie robisz, dla zagramanicy pracujesz a masz ból miejsca miedzy pośladami z powodu jakiejś radomskiej firmy. Firmy której dział IT ma tak złą sławę, że w sumie fakt, że tam kiedyś pracowałeś ich nobilituje. A przecież sam wiesz jaki ty cienki jesteś, hehe. Dalej u rodziców mieszkasz? Nie zarabiasz jeszcze na czynsz w kawalerce? Jak tam twoja ścieżka kariery? Z łącznością nie wyszło, z byciem programistą też nie wyszło. Zaczęła się pandemia to ciebie pierwszego zwolnili, hehe. Wpadłem się przywitać (bo mi tu milion powiadomień o mailach wyskoczył, ludzie mi piszą, że znowu wyklęty robi cyrk w internetach) ale nie myśl sobie, że będę tu z tobą pisał, tak jak ostatnio. Już mnie to nudzi, ciągle to samo, będziesz się znowu podniecał że radwag ci prace proponował i płakał, że nie chcieli dać 100zł więcej. Więc trzymaj się i pomyśl żeby kiedyś zostawić to wszystko za sobą, douczyć się, znaleźć sobie jakąś dobrą pracę za dobre pieniądze, a nie jakieś tam zleconka na oferii za psie pieniądze. I od rodziców się wyprowadź bo to wstyd w tym wieku. Może dziewczynę wtedy znajdziesz. Nara.

Mateusz
@Wykęty

Ze smutkiem czytam Twoje posty. Oczekuję od ludzi profesjonalizmu i autorefleksji. Ty - z tego co widzę na tej stronie, w wątkach kilkunastu firm - nie zastanawiasz się nad tym co mogłeś zrobić lepiej, tylko obwiniasz za swoje niepowodzenia "układ radomskich pracodawców". Boję się, że za 10, czy 20 lat będziesz robił to samo, a chciałbym żebyś zmienił swoje zachowanie i istotnie rozwinął się zawodowo. Tego Ci życzę. Zacznij od siebie.

@Mateusz

"Tego Ci życzę. Zacznij od siebie" No tak, skończyłem najlepszą uczelnię w kraju, dostałem tyle co Ci po radomskiej. Może jakbym ukończył Stanforda albo Oxford to dostałbym stiówkę więcej w Radwagu. Przestań manipulować Jak co roku ponabijałem się z Was na Prima Aprillis, a Wy znów stek kłamstw, obrażania itp A i owszem w handlu zarobiłem podczas wirusa sporo. Na giełdzie też (grałem w obie strony). Handel w necie podczas wirusa mocno skoczył do góry. Akcje spółek internetowych także, które miałem w portfelu. Nie tyle zarabiałem na ludzkim nieszczęściu co na szczęściu informatyków, którzy zwiększyli zyski z powodu przechodzenia na pracę zdalną, tworząc sklepy internetowe itp Ja nie muszę pracować, programiści z Radwaga w cichych rozmowach ze mną przyznawali, że też by nie chcieli pracować, inwestują, by nie musieć robić za te psie pieniądze Ja Wam życzę więcej uczciwości, dostrzegania talentów, nie wywyższania się wobec osób, które są więcej warte niż Wy (wartość to nie tylko ciężka praca. Ja pracując z łóżka jestem więcej wart niż Ty robiąc po 8 godzin dziennie), pogodzenia się, że na Radwagu świat się nie kończy, że są jeszcze inne dziedziny życia, czasem więcej warte niż wagi elektroniczne, życzę mniej samozachwytu i wpadania w manię wielkości Dziewczyny zmieniam, żadna mi nie pasuje. Ja mam wymagania, Ty podobnie jak z pracą, musiałeś brać co dają Przykre Mnie nikt nie zwolnił, bo nikt mnie nie zatrudnia :D Wesołego jajka :D

Objawy mafii
@Mateusz

Poczytaj sobie książki Turalińskiego, poczytaj mafia.radom.pl poczytaj jakie układy mają pracodawcy programiści z Radwaga słyszałem, że się modlą, by tam nie pracować, co zdolniejsi odchodzą podobno Najlepszym dowodem na układ radomski jest wystąpienie żony jednego z założycieli firmy działającej w obszarze AI, która pomawiała wyklętego o brak kwalifikacji a ten brak objawiał się wyłącznie brakiem lizania odbytu tej Pani. Programiści Radwaga widocznie mieli kwalifikacje których brakowało wyklętemu Ale Cię tam musi telepać

Kwalifikacja
@Objawy mafii

W Radomiu panuje niewolnictwo. Możesz mieć kwalifikacje większe niż kierownik a będziesz zarabiał mniej. To nie jest kapitalizm tylko feudalizm, to nie jest etos pracy, tylko wyzysk. Wyklęty się nie dał złapać w siatkę układu radomskiego i zaczął się pisk, że chłopak nie chce robić za tyle co inni, bo wie, że stać go na więcej, poszedł swoją drogą, nie dał się zniewolić układowi radomskiemu Jeśli to czytasz, stosuj strajk włoski czyli pracuj jak najwolniej, bo pracodawca płaci Ci nieadekwatnie do tego ile warta jest Twoja praca, a niedługo zastąpi Cię robotami

Ireneusz
@Wyklęty

Nie ma problemu. Każdy z doświadczeniem jest mile widziany. Proszę przyjechać. Uzgodnimy warunki zatrudnienia.

@Ireneusz

uzgadnialiśmy, dla Pana moje stawki były za wysokie :) Z tego też powodu pozwoliłem sobie na żart jak co roku :D

Mateusz
@Wyklęty

"ponabijałem się z Was" "Ty podobnie jak z pracą, musiałeś brać co dają" Bardzo mi zależy, na merytorycznej dyskusji z okazaniem rozmówcy szacunku. Jeśli argumentów ad personam używasz wobec osoby, której nawet nie znasz, to sam sobie wystawiasz świadectwo. Mnie jest smutno jak czytam tego typu wypowiedzi. Nic się nie zmieniło w Twoim zachowaniu względem naszej ostatniej wymiany postów. Szkoda. 3 lata a Ty dalej to samo...

@Mateusz

Zobacz co napisał aaa, pisałem do Was obu, kto rzuca inwektywy? Kto zaczyna? Kto zaczynał wtedy? Kto popsuł klimat? Ja jak co roku żarcik napisałem na prima aprillis, a Wy wyskoczyliście z widłami. Zastanów się. A to, że zacząłem odpowiadać Wam (dla mnie to jedna osoba odpisuje, pewności nie ma, bo nie analizuje, szkoda mi czasu) Dopiero dzisiaj Ireczek zaprosił mnie na rozmowę, co równie traktuje w formie żartu (trochę poślizg miał) i to było dopiero na poziomie. Ja mu odpisałem per Pan, więc nie pisz głupot, że to ja zaczynam awantury i nie okazuje szacunku. Ja postąpiłem zgodnie ze swoją i polską tradycją, zrobiłem sobie żarcik na 1 kwietnia. Prześledź chociaż raz bez jakichkolwiek uprzedzeń i bez stronnictwa jak wyglądały moje odpowiedzi i co na nie wpływało... I przestań mnie oskarżać o wszystko co złe...

Obserwator
@Wyklęty

Ale Ty jesteś smutny, aż żal.

Co tu się dzieje
@Ireneusz

Aż takie ciśnienie macie na programistów? Tylko czemu nie przekłada się to na presje płacową? Z tego co wiem, płacą Państwo nieadekwatnie do doświadczenia, więc będzie ciężko znaleźć kogoś za te pieniądze. Porządne firmy płacą znacznie więcej niż Państwo

Radwagianin2
@Co tu się dzieje

Po co płacić więcej? Przychodzą takie Wyklęte albo z podobnymi kwalifikacjami i pracują. Czasem ktoś się wybije i idzie zarabiać normalne pieniądze, czasem ktoś się zbuntuje i odejdzie byle gdzie a potem płacze przez lata jaki to radwag zły... Bywa. Jeden dostał by więcej to od razu pozostali by chcieli, a tak to nie ma, nie podoba się, tam są drzwi, idź, próbuj szczęścia w wielkim świecie, ciekawe czy z umiejętnościami po radwagu dostaniesz gdzieś więcej.

Co tu się dzieje
@Radwagianin2

No po Radwagu za wiele się nie zarobi... Dlatego nie polecam pracy w tej firmie na stanowisku programisty. Widać brak szacunku do pracownika ze strony kierownictwa, władz, i na tym forum. Widać brak rozwoju, inwestowania w pracownika, bo jeszcze nie daj Bóg odejdzie taki jak się nauczy za dużo. Współczuje chłopakom, którzy muszą tam pracować na stanowiskach programistycznych. Ciesze się, że kłamstwa kierownictwa zostały ujawnione i każdy wie, że nauka programowania na wysokim poziomie w Radwagu to osymoron. Teraz każdy to będzie chciał się poważnie rozwijać w IT, będzie wiedział jak wygląda sytuacja pod względem rozwoju, merytorycznym oraz płacowym, za co Ci serdecznie dziękuje insiderze

Radwagianin2
@Co tu się dzieje

Nie wiem o jakich ty kłamstwach tu piszesz, ale chyba wiem kim jesteś, zmieniasz nicki w zależności od potrzeb. Tak się składa, że to co napisałem jest wiedzą powszechną, nikt tu nic nie ujawnił, nie odkrył żadnego spisku. Jakaś tam (usunięte przez administratora) istnieje tylko w twojej wyobraźni. Szkoda, przez chwile myślałem, że zajrzał tu ktoś z zewnątrz, ale to znowu Wyklęty piszący sam ze sobą.

@Radwagianin2

Ty jesteś mną i gadasz ze mną (znaczy ja sam ze sobą, będąc Tobą)? Za dużo w Cyberpunka poginasz Wielokrotnie na forum Gowork aaa i jego koledzy przekonywali jaki to Radwag super. Zaraz będziesz mnie przekonywał, że to nie ja obaliłem tą tezę, tylko kierownik Ireneusz we własne osobie był orędownikiem polepszenia jakości w Radwagu kosztem zwiększenia pensji programistów oraz zatrudnienia najlepszych w Polsce specjalistów od programowania urządzeń wbudowanych, by Radwag mógł się poszczycić najlepszą kadrą programistyczną w Polsce Przypomnę Ci, że gdybym nie zaczął Radwagoskich kłamstewek ukazywać publicznie, nadal mielibyście stronę na Joomli :D Co Ty nie napiszesz, żeby Twoje było na wierzchu... ani grama krytyki nie zniesiesz... przestań pić alkohol w święta, bo powiem proboszczowi Twojej parafii :P (albo wezwę egzorcystę do Ciebie, by wypędził złe moce xD)

Nie Wyklęty
@Wyklęty

w Radwagu na stażu byłeś w 2012 roku, czyli około 9 lat temu. A ty jeszcze czujesz (usunięte przez administratora)?

@Nie Wyklęty

Żarcik na prima aprilis aż tak zabolał, że po tygodniu swędzi? Może kup maść na ból tyłka a może to kwestia tego, że dzisiaj musiałeś iść do pracy na 8 rano :D

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w RADWAG Wagi Elektroniczne?

Nie

Zbyszek

Czy warto składać papiery na kontrolera jakości? Jak wygląda praca KJ w Radwagu?

seom

A programista wyklęty po latach, pod zmienionymi nickami wraca do najwyższej formy i jedzie znowu po waszej firmie RADWAG po innych forach, tym razem na forum profilowym Ajmer polewa po was i to ostro.

Irek
@seom

W sumie to miłe że ktoś o Nas pamięta.

Rekrutacja jest wstrzymana?

Czy ktoś ma rzetelne informacje odnośnie wynagrodzenia na stanowisku doradcy techniczno handlowego? Jaka jest podstawa, jakie premie o czy targety do zrobienia

Sergiusz
@Zainteresowany

Po pierwsze, tyle dostaniesz ile wynegocjujesz. Nie licz na specjalne premie. Będziesz miał dodatkową kasę od nadwyżek limitu sprzedaży (dosyć wysokiego, choć pewnie na początku będziesz miał czas na wdrożenie). Jednak trudno go wyrobić. Czasami dają dodatkową premię za droższe produkty (komparatory, wagi analityczne 4Y i najciekawsze, pod względem handlowym - wagi dynamiczne). Problem w Radwagu polega na tym, że obowiązuje zasada wilczego stada. Nie daj sie zwieść tzw - "rejonizacji" - to fikcja. CRM, oprócz kontroli Twojej pracy, daje także wgląd, do budowanej przez Ciebie bazy, handlowcom z Radomia. A ci bezwzględnie będą podbierali co ciekawsze kąski. A do CRMa musisz w tej chwili wpisywać wszystko. Nie licz specjalnie na zgłaszania reklamacji. Rozstrzyganie sporów w tej firmie to farsa. Szczególnie, jak nie jesteś swojak (a na początku nigdy nie jesteś). Musisz mieć wszystko, czarno na białym, że byłeś u klienta pierwszym kontaktem. I może wtedy sprzedaż pójdzie na Twoje konto. Sprzedaż produktów Radwagu to pewien proces. Znajdujesz klienta, piszesz ofertę i czekasz na akceptację. To czasami trwa kilka tygodni lub miesięcy. Ty spokojnie czekasz na odpowiedź, a za Twoimi plecami, handlowcy z Centrali, kontaktują się z Twoimi potencjalnymi klientami. Czasami nawet nie zmieniają ceny (walka upustem uderza w zysk właściciela, a to nigdzie, również w Radwagu, nie jest mile widziane). Jednak są inne sposoby, aby klient skorzystał z oferty z Radomia. Dodatkowo do tego wszystkiego dochodzi sposób nadzoru nad handlowcami. Wysoki stopień niekompetencji osób Cię nadzorujących, przy pełnym poparciu właścicieli firmy, doprowadzi każdego na skraj rozpaczy szybciej niż myślisz. Zobacz ile w tej chwili szukają osób na stanowisko handlowca - to nie jest przypadek. Mnóstwo starej kadry odchodzi. Aby nie było samych negatywów. Są wypłacalni. To bardzo zamożna firma. Pensje na koncie bez opóźnień. Gościu od floty to donosiciel i generalnie nieciekawa figura. Wszystko, czego się dowie, przekazuje właścicielowi. Nie daj się zwieść jego pozornej przyjaźni. Jedynym celem jego działań jest zdobycie Twojego zaufania. Wszelkie Twoje wpadki, nawet mało istotne, dotrą na czwarte piętro bezzwłocznie. Podsumowując - jak nie masz wyjścia - aplikuj. Jak masz alternatywę, odpuść sobie.

Rekrutacja eksport

Dzień dobry, jak wygląda praca w dziale handlowym (eksport)?

Belmondo

Cześć wszystkim! Siema dyrekcja. Jak przygotowania do świąt? Największe pozdrowienia dla "Zielonego" i "Lebiedzia". Podobno teraz macie stołówkę z kucharzem. A ja biedny muszę po restauracjach... Pozdrówka dla wszystkich. Dla tych co szukają pracy to rada: Forum nie jest najlepszym źródłem informacji a pytania o wielkość zarobków są "z (usunięte przez administratora) To jak pytanie ile kosztuje auto osobowe. ...aaa jakie to auto i jak wyposażone. Kawał: Złapał górnik złotą rybkę i rybka mówi: - weź no mnie wypuść to spełnię jedno twoje życzenie Górnik: - jedno? Podobno złote rybki spełniają trzy życzenia Rybka: - dzisiaj mogę tylko jedno bo mam okres Górnik myśli i po dłuższym zastanowieniu mówi: - chciałbym dobrze je.ać aż do 80 lat Rybka: - żeś wymyślił, no dobra, to w której kopalni ????

Ślusarz

Co jest z tą ofertą na ślusarz na Olx, jest już prawie miesiąc, czy za dużo wymagają i nie mogą znależć, czy brak czętnych do pracy?

@Ślusarz

Dzień dobry. Jedna osoba została już zatrudniona, ale być może będzie konieczność zatrudnienia kolejnej. Jeśli to ogłoszenie wzbudza u Pana takie zaciekawienie, to proszę aplikować ;) Wymogi wobec kandydata są jasno określone i jeśli je Pan spełnia, to zachęcam do wysłania zgłoszenia. Pozdrawiam Administrator Konta

Uczciwy

Witam dostałem zaproszenie na rozmowę na ślusarze do nadwagu czy może ktoś mi przybliżyć jakie zarobki są i atmosfera w pracy

@Uczciwy

I zatrudnili Cię?

Wiecie czy w RADWAG Wagi Elektroniczne szukają chętnych na staż?

Kerio

Zapytaj się ich.

Uczciwy

Co tam się dzieje jaka kasa jest

Sgtefan
@Uczciwy

Znowu Radwag cenzuruje? Tego, co poza internetem ludzie opowiadają o firmie nie da się ocenzurować. Radwag jest znany w Radomiu, na swoją opinię pracował od dawna.

@Sgtefan

Co masz na myśli mówiąc o cenzurowaniu wpisów? Komentarze mogą być usuwane jedynie wtedy, gdy są one niezgodne z regulaminem portalu. Czy mógłbyś rozwinąć co masz na myśli, mówiąc o zapracowaniu na opinię przez tego pracodawcę?

Genowefa
@Adam

Nie no, super firma, poważnie. Sami wykwalifikowani ludzie, kadra zarządzająca niesamowicie kompetentna a kierownicy działów to ludzie "do rany przyłóż". Nie wierzysz to idź popytaj. A najfajniejsze jest to, że płacą ci nawet za te nadgodziny, których nie przepracowałeś.

Alicja
@Genowefa

@Genowefa Nie wiem czy nie robisz sobie żartów. Tutaj każda obiektywna opinia jest cenna. Tak więc napisz proszę czy można robić nadgodziny w RADWAG Wagi Elektroniczne? Jaka jest Twoim zdaniem ogólna atmosfera w tej firmie? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

Redmi
@Alicja

Popracuj a się przekonasz. Jeśli dasz się polubić i polubisz innych, zaakceptujesz panującą atmosferę.

Zostaw merytoryczną opinię o RADWAG Wagi Elektroniczne - Radom

• Jak się pracuje w RADWAG Wagi Elektroniczne?

Zobacz opinie na temat firmy RADWAG Wagi Elektroniczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RADWAG Wagi Elektroniczne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RADWAG Wagi Elektroniczne?

Kandydaci do pracy w RADWAG Wagi Elektroniczne napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RADWAG Wagi Elektroniczne