logo Radwag

Radwag

Radom

Opinie o Radwag

Abc 2016-11-12 20:30:38
Skąd ci przyszło do głowy, ze jestem programistą?Programista wyklety? Czekam na twoje bajeczki. Chętnie się pośmiejemy. W przeciwieństwie do ciebie zarabiam i stac mnie na samochód, a ty dalej dojeżdżaj do pracy rowerem.

Ośmieszaj się dalej, bo wróżenie marnie ci wychodzi, ocenianie również.

Przykład wziąłem z programistów, którzy są lepsi od ciebie.

aaa 2016-11-12 23:46:41
15k do zarobienia a ty płaczesz bo nie chcieli ci dać 3.5k ?
Programista wyklęty 2016-11-13 19:25:04
"Jeśli uwazasz, ze na umowie b2b ktoś nie ponosi odpowiedzialności, grubo się mylisz. Za niezrobienie nie dostaniesz kasy. Do tego się nie przyznasz. Tak samo jak nie przyznasz się, ze z radwaga Cię wywalili bo programować nie potrafisz. O b2b tak sie wypowiadasz bo nawet na skarpety nie zrobiłbyś. Tam twoje kłamstwa jaki zaje... jesteś nie przejdą."

Jak nie zrobisz to nie dostaniesz kasy - owszem i to wszystko (tylko jak tak masz skonstruowaną umowę), to całe ryzyko, znasz Ty się na ekonomii? Nie, tacy jak ja nie ponoszą ryzyka za wykonanie pracy, nie mamy zysku jak zrobimy szybciej, wręcz przeciwnie, mamy większy zysk jak dobry prawnik za pracowanie dłużej, chociaż my tego nie nadużywamy, ty widać jesteś kiepściutki, skoro Ci płacą za efekt pracy nie za czas.

sami pisali pracownicy radwaga, że ireneusz dawał mi 3000 a ja chciałem 3500 czemu kłamiesz?
no na B2B nie ma piertolenia, jak mi nie podoba się pracodawca, to po 2 miechach mogę odejść nie końcąc projektu, z kasą w garści za te 2 miechy jak kontrakt opiewał na 3 miechy, co najwyżej będą ujadać jak dzisiaj radwag i jego marne programisty z łapanki i po znajomości. Co do kontraktu, to zalezy jak jest umowa skonstruowana. W radomiu może i musisz wykonać całe zlecenie, ja generalnie nie muszę, na żadnym zleceniu tak nie miałem. Ty sobie możesz po radomskiej uczelni pomarzyć o takich warunkach, ale lansuj się dalej na forum jaki to ty jestes super hiper, a widzę, że nieznani do tej pory programiści zaczynają już Was prześcigać -mnie doganiają, Was prześcigają.

Do aaa: to kierowniki radwaga ujadają, że się nie zgodziłem pracować za 3500 i ich podwładni od flaszeczki, że nie dałem im łapówki i nie chciałem na nich robić za śmieszny grosz, nie dociera do Ciebie czy kłamiesz?
przestrzegam innych dobrych programistów przed radwagiem, reszta zgodzi się na warunki radwaga.
aaa 2016-11-13 19:31:47
"to kierowniki radwaga ujadają, że się nie zgodziłem pracować za 3500"

ale ja napisałem "15k do zarobienia a ty płaczesz bo nie chcieli ci dać 3.5k ?"

Programujesz tak jak czytasz ze zrozumieniem? Czy kłamiesz?
Programista wyklęty 2016-11-14 15:13:01
pomylilem sie, kierowniki ujadają, że nie zgodziłem się pracować za 3000zł tylko chciałem 3500
jeden do stu dla mnie po tylu latach raz się pomyliłem, Waszych kłamstw całe tabuny odkryłem na wierzch

manipulatorze i kłamco z radwaga
aaa 2016-11-14 19:20:15
Stu? Nawet jednego nie widzę, płaczku z internetu, biedaku z goworka.
Programista wyklęty 2016-11-14 22:49:28
bo jestes kłamca z radwaga nie mylić z radwagu analfabeci
aaa 2016-11-15 15:28:54
Czy byli w twoim życiu jeszcze inni źli kierownicy i inne złe firmy? Ile razy zaproponowano ci zbyt niską pensję? Czy tylko Ireneusz rozpowiadał na mieście kłamstwa o tobie? Czy ludzie z innych firm też ci kłamali?

Odpowiedz szczerze, staram się wybadać jak bardzo uszkodzony przez życie jesteś.

Tu się nie ma co śmiać czy obrażać, może jeszcze można ci jakoś pomóc...
Programista wyklęty 2016-11-15 18:42:59
dlaczego wyrzucili belmonda za łapówki?

trolu z radwaga, odpowiedz szczerze, bo może jeszcze da się uratować radwaga, ciebie nie, ty nie chcesz się uczyć dalej, rozwijać, życzycie mi śmierci, bo nie chce ci się próbować nawet mnie dogonić.

owszem w innych firmach w radomiu gdzie płacono mi jeszcze mniej (mega janusz-softy) kierownicy, którzy umieli mniej ode mnie również naopowiadali, że nic nie umiem, bo chcialem podwyżkę, jakbym siedział cicho to bym dostawał dalej śmieszne pieniądze, ale ja jestem na to za mądry i na tyle pewny tego, że jestem od was lepszy, że nie godzę się pracować za 3000zł.

Masa ludzi, klientów indywidualnych, którzy płacą mi za godzinę czasu znacznie więcej niż wy januszki, doceniają moją wiedzę, mówią mi, że nie spotkali w Radomiu osoby z taką wiedzą informatyczną, marketingową (jeśli chodzi o internet), programistyczną, możecie mi pozazdrościć. Udzielam korepetycji z programowania w Radomiu i zdalnie, mam swoich stałych klientów, którzy przychodzą do mnie po wiedzę na szkolenia. Dla was szkoleń nie ma i nie będzie, bo nie dość, że kłamiecie, to z chęcią byście mnie okradli - przywłaszczyli moją wiedzę i sprzedali kierownikowi radwaga jako swoją. Tak było podczas pracy w radwagu - nie dałem się wykorzystać, to ujadanie się zaczęło, że niby nic nie umiem. Wykładanie marketingowo polega też na tym, że jeśli ja coś umiem lepiej od ciebie, ty sie odemnie nauczysz, to albo w pierwszej kolejności będziesz brał ode mnie szkolenia i to regularnie, albo zatrudnisz mnie u siebie w firmie, bym wspierał merytorycznie zespół. Z wami nie ma żadnej z tych opcji, dlatego Radom tak jest omijany przez inteligencje, bo generalnie kradniecie pomysły. Ja umiem na tyle dużo, że nie dam się okraść cwaniakom. Myślisz, że mnie podpuścisz? Powiesz, że nie umiem skoczyć z dachu i skocze? Umiem, ale głupi nie jestem, zobaczę kasę, będę pracował, Wam powiedziałem 3500 brutto na okres próbny, dostałem 2200 brutto, to sobie z was jaja robiłem, napisałem, kod tak, bym tylko ja wiedział jak go poprawić i zaproponowałem, albo dostane tyle ile ja chce, albo piszcie sobie od nowa. Ujadajcie dalej cwaniaczki z radwaga.

Do pracowników radwaga obecnych i przyszłych - nie przemęczajcie się, poczytajcie o strajku włoskim, bo kierowniki wykorzystują. Największe światowe autorytety widząc co się dzieje, piszą książki o tym, że majątki cwaniaków powinny być wyżej opodatkowane, nie tylko od spadku, ale co roku powinni płacić podatek od wartości kapitału powiedzmy powyżej 1 milion euro i ja popieram taki podatek. Wtedy pieniądze, które się Wam należą za Waszą ciężką pracę, trafią do Was w postaci zasiłków, inwestycji w drogi, baseny, teatry, kina, rozrywkę, dopłaty do barów mlecznych, wytrwajcie, my prawdziwa inteligencja polska nie pozwolimy byście byli okradani, byłem, widziałem, opisałem nie raz co sie dzieje w takich firmach jak radwag, gdzie lepszy spoza układu nie może się przebić przez szklany sufit powiązań kolesi od wódki. Inteligencja chce wprowadzić podatek od majątku, a cwaniaki za to, że po dobroci nie byli sprawiedliwi, zapłacą nie tylko podatek, ale poniosą społeczne konsekwencje swoich czynów. Może przez to, że walczę po stronie zwykłego człowieka, jestem na mieście pomawiany, że nic nie umiem, może w radomiu nie dostane już pracy w zawodzie (za 3000 i tak nie pójdę do pracy, bo wstyd za takie śmieszne pieniądze robić, więc mi to wisi, nie przejmujcie się), ale i tak wiem, że warto walczyć z tym dziadostwem dla zasady, dlatego, że warto być uczciwym. Cieszę się, że inteligencja słyszy nasz głos, cieszę się, że jestem po stronie nie posiadaczy majątków, tylko ludzi pracy, którzy mają swoje kwalifikacje. Lepiej trzymać z Wami niż z tymi nierobami, którzy odziedziczyli majątki, nic nie umieją, a lepszych od siebie niszczą, szczują. Zandberg też jest według Ciebie kiepskim programistą? Wykłada na uczelni, ty możesz co najwyżej wyłożyć się na znajomości języka programowania, którym się posługujesz, bo ja sprawdziłem Waszą wiedzę w radwagu i po kilku latach łapaliście się na prostych pytaniach, nie znaliście odpowiedzi.

Dodam, że w Rdm jest jedna fajna firma, która płaci spokojnie 20zł na godzinę pracy (3500 brutto) a pobiera 70zł brutto za godzinę pracy swojego pracownika. Takie są marże w Radomiu, nie ściemniaj, że nie wiedziałeś, że tyle sie bierze za prace programisty, bo tyle jest warta. Wiadomo, że nie mają 100% obłożenia czasowego za tą stawkę, ale tak to wygląda. Wiem, że 70zł biorą, bo wycyckałem od nich tą informację. Nadal uważasz, że jak firma pobiera 70zł za godzinę albo zarabia tyle co radwag na inżynierach,
Programista wyklęty 2016-11-15 18:44:02
ciąg dalszy ujadaczu z radwaga
Nadal uważasz, że jak firma pobiera 70zł za godzinę albo zarabia tyle co radwag na inżynierach, powinna płacić mniej niż jedną trzecią tego co pobiera? Nadal będziesz ujadał, że podatki za duże, że ZUS, że to, że tamto, by zapłacić jak najmniej? Nadal będziesz coś opowiadał o kwalifikacjach i ich mistycznemu brakowi, będziesz robił z ludzi wielbłądów a za granicą się okazuje, że więcej warci, nawet w Wawie nagle warci 2-3 razy tyle? Może za duże to jachty cwaniakówi uposażenia kierowników, dlatego im się w zadach poprzewracało.
aaa 2016-11-15 19:09:37
gdzie zostali programiści radwagoscy zatrudnieni za więcej niż czy tysiunce? Jakieś dobre znane w świecie firmy ? - Mettler
Jaki procent programistów dojeżdża z prowincji, bo z Radomia nikt nie chce pracować za czy tysiunce? - 0%
dlaczego wyrzucili belmonda za łapówki? - nie wyrzucili. Ktoś cię okłamał (!!!).

Reszty twoich wynurzeń nie chce mi się czytać, ale zakładam, że znowu nazwałeś mnie jakimś kłamcą czy innym liberałem.

Myślałeś nad moimi pytaniami? Potrafisz to jakoś tak zebrać, ubrać w słowa? Czy to jeszcze za wcześnie, nie ten moment, potrzebujesz więcej czasu?
Pamiętaj, jesteśmy tu wszyscy dla ciebie, chcemy ci pomóc :)
Programista wyklęty 2016-11-15 21:14:22
Mettler - taka sama firma produkująca wagi i pomiarowe urządzenia, microsoft to nie jest, ale ty czymś musisz się podniecić.
Jaki dobry programista z PL pracuje dla radwaga za czy tysiunce (albo w ogóle pracuje)? - każdy ma więcej niż 'czy tysiunce' - > gdy tam pracowałem inni mówili, że zarabiają po czy tysiunce po kilku latach, okłamaliście mnie wtedy czy teraz? Poza tym nie odpisałeś, który znany programista pracuje dla was, nie ma takiego.
0% dojeżdza ze wsi? dziwne, bo większość mieszkała albo w rajcu, albo na wsi. znowu ściemniasz. Chyba, że radwaga na wieś przenieśli, wtedy uwierzę ;)

ja na twoje pytania Ci odpowiedziałem - inni, którzy płacili mi mało i ja się nie zgodziłem opowiadają kłamstwa, że nie znam się na swojej pracy, rzucają mi kłody pod nogi, swoje błędy próbują przypisać mi, co świadczy o tym, że są słabi jak kierownicy w radwagu, klienci indywidualni są zadowoleni z mojej pracy, niektórzy są niezadowoleni, że się nie sprzedaje tak tanio jak wy, ale to tylko w radomiu. Umiesz czytać ze zrozumieniem czy celowo pomijasz niewygodne dla siebie moje odpowiedzi?

Wy chcieliście mojej śmierci, każdy może sobie przewinąć i zobaczyć wasze posty z 1 listopada, ja pomagam ludziom, ale tylko tym, którzy na to zasługują, nie tym, którzy próbują wykorzystać mnie i kupić moją pracę poniżej rynku. Tym z zamiłowania pokazuje gdzie ich miejsce w szeregu :).

zachęcam do brania 500+ pracowników radwaga, wiem że kierownikom się to nie podoba, bo jedynie jak potrafią zmotywować pracownika to słynnym - "rób za ile ci daje albo tam są drzwi". Przy polityce PiSu tracą te cenne argumenty.
aaa 2016-11-16 01:44:02
Cały czas cię okłamujemy. Wszyscy cię okłamują. Każdy kłamie.

Kompleks masz jakiś?
To też wyleczymy, wystarczy, że się jeszcze bardziej przed nami otworzysz.

Śmiało!
Programista wyklęty 2016-11-16 17:04:21
czyli to też ja chciałem, żebym się otruł i powiesił 1 listopada wyrocznio prawdziwa z radwaga? ;)
aaa 2016-11-16 17:56:25
Nie wiem, co mnie o obchodzi.
olo 2016-11-16 22:01:29
Ciekawe jaką masz posadę w Tej firmie???
Wynaturzanie się nad "najlepszym programistą" i sposób erudycji w jaki to czynisz świadczy o Tobie człowieku.
Ale cóż! Gdy zaczniesz szukać pracy będziesz w C.V. mógł poszczycić się doświadczeniem w kopaniu leżącego... .
Programista wyklęty 2016-11-16 22:43:22
ja nie leżący.
ale masz rację, kłamliwy ten koleś aaa, ale najśmieszniejsze, że deklarują chęć pomocy mi, gdy 1 listopada chcieli uczynić moim świętem. Ciekawe czy chcą mnie zabić, nie wiem czy mam się bać. Muszą mnie strasznie nienawidzić za to, że nie dałem się wykorzystać i ostrzegam przed ich taktykami innych programistów z Polski, głównie z Radomia i okolicznych miejscowości.
Chciałbyś trafić do firmy, w której podjudzają Cię byś się powiesił albo otruł? Ja nie.
Co się tam dzieje w ich głowach? Nie dość, że chcą mnie teraz zniszczyć jak to komuchy nieroby i nieuki (są dowody na to, że jestem niszczony, że próbują mnie niszczyć informatycy z Radomia pewnie na zlecenie cwanych pracodawców) to życzą mi publicznie śmierci przez otrucie oraz powieszenie, najlepiej dla nich jakbym to sam zrobił. Nie mniej to mnie nazywają wariatem, bo nie pozwalam im wyzyskiwać słabszych, jestem tak silny, by się postawić nie tylko w swoim interesie, za co mnie wyrzucono, ale również w interesie słabszych, także tych, którzy chodzą do MOPSu po pieniądze na dzieci. Pozdrawiam Wasze dzieci kobietki, niech rosną zdrowe na złość kierownikom.

Deklaracja - nie mam zamiaru odebrać sobie życia przez powieszenie, otrucie czy w inny sposób. Jeśli mi się coś stanie, może to być wina kogoś z radwaga. Nie mam zamiaru zginać jak niektórzy politycy z PL w upozorowanym samobójstwie, nie mam zamiaru być ofiarą grasującego "seryjnego samobójcy".
Czuję się dobrze, spotykam się z dziewczyną, znajomymi, nawiązuje nowe znajomości, imprezuje, nie ćpam, nie spożywam alkoholu, uprawiam czynnie sport, nie robię nic ryzykownego, nie szaleje, nie wykonuje ryzykownych zakładów, omijam hazard i inne nielegalne gry i zabawy, stronię od kłopotów, ulicznych bójek, walk na maczety, znam prawo, nie zaczynam, nie wszczynam burd. W przypadku gdybym wpadł w depresję lub inny ciężki stan psychiczny, wiem gdzie zgłosić się po pomoc, dlatego nie ma możliwości, bym w ciężkiej depresji popełnił samobójstwo, prędzej zatrzymałbym radiowóz, przywalił policjantowi i kazał się zamknąć w celi, aż by mi przeszedł stan, w którym chciałbym targnąć się na swoje życie. Chociaż prędzej bym policjanta poprosił o pomoc, o zawiezienie mnie na SOR, by tam podano mi odpowiednie leki. Nie ma możliwości bym z moim przeszkoleniem odnośnie psychologii, psychiki i wielu innych oddziaływań psychotronicznych dał się wprowadzić komukolwiek w stan psychiczny zagrażający mojemu życiu lub zdrowiu. Chociaż jak widać zdarzało się, że osoby, które były w układzie i umiały mniej ode mnie z powodu, iż nie dałem się wykorzystać próbowały wprowadzić mnie w ciężką depresję i życzyły mi śmierci podobnie jak osoba na wątku 1 listopada.
Jeśli mi się coś stanie, może to być upozorowane, zainicjowane, zaplanowane.

Pozdrawiam i życzę spokojnych snów :)
aaa 2016-11-17 00:16:50
Zabijasz to ty nas, po raz kolejny prawie udławiłem się ze śmiechu czytając twoje fantazje. Zapamiętać... nie jeść orzeszków czytając świra z goworka.

"są dowody na to, że jestem niszczony", "Nie mam zamiaru zginać jak niektórzy politycy z PL w upozorowanym samobójstwie"

"Chociaż prędzej bym policjanta poprosił o pomoc, o zawiezienie mnie na SOR, by tam podano mi odpowiednie leki" - zrób to teraz, tobie na prawdę przyda się jakieś leczenie.

"próbowały wprowadzić mnie w ciężką depresję i życzyły mi śmierci " - a ja życzę ci szybkiego wyzdrowienia.

Btw, a może to ty życzysz mi śmierci? Ty chyba celowo pisałeś takie bzdury żebym się udławił. Zwolniło by się miejsce w Radwagu, może po raz kolejny spróbował byś szczęścia, może się przez ten czas douczyłeś. Zgadłem?
były 2016-11-17 12:43:15
Czy w tym radwagu coś sie zmieniło czy dalej jest to zakład pracy chronionej do inteligentnych inaczej?
Jedziesz z tym leczeniem widać masz doświadczenie jako pacjent... .
aaa 2016-11-17 19:54:43
Ciebie też zwolnili? ;) Kurde, cholernie trudno być zwolnionym z tej firmy, poza programistami i elektronikami to poziom faktycznie jest marny. Musiałeś być na prawdę ułomny, jak ten Programista Wykręty.

A, i ten 'aaa' wyżej to nie ja tylko jakaś marna podróba.
były 2016-11-17 21:04:16
Muszę Cię rozczarować - sam odszedłem.
Może właśnie jak bym był ułomny i na dodatek strzelał z ucha to pracowałbym do dziś. A tak przynajmniej w spokoju postawie klocka w kiblu i nie mam dylematów s której strony powinienem się podcierać. Człowieku nawet golę się przed lustrem przy włączonym świetle!
Programista wyklęty 2016-11-17 22:33:06
w zyciu nie wróciłbym do radwaga, gdzie jest wydzielona ubikacja dla handlowców, a programista dostaje opier za to, że zrobił kupkę w świętej ubikacji. Wszyscy moi znajomi polewali z tego. Ja i tak chodziłem robić kupkę do kibelka salesów, bo tam tylko się dało wejść do klopa.

Ale masz rację ciężko zostać wyrzuconym z radwaga. wystarczy tylko brać pensję jaką dają i można pracować do emerytury. Za 3000 zł brutto. O więcej trzeba zawalczyć w biurowy mortal combat.
aaa 2016-11-18 00:40:59
Wspaniale!
Możesz teraz zapisać się do klubu Programisty Nieszczęsnego. Będziecie sobie razem narzekać na Radwag i opowiadać śmieszne historie o robieniu kupy.
były 2016-11-18 07:14:26
Nie rozumiem skąd tyle frustracji w Twoich wpisach. Czyżby leki się skończyły... .
Trzeba odrobinę odwagi aby przynajmniej spróbować być obiektywnym. Pewnie jest to Twoja pierwsza praca. Współczuję. Ale przynajmniej z opieka medyczną nie ma problemów.
Psychiatra 2016-11-18 17:56:32
człowieku, czy Ty jesteś normalny?
Gościowi życzą śmierci, a Ty się śmiejesz?
Na pogrzebach też ryczysz ze śmiechu, a płaczesz na weselach?
Weź proszeczki, bo widzę, że masz problem ze sobą i z emocjami. Szukam dla Ciebie skali szaleństwa w Koranie i Starym Testamencie, skoro jeszcze nie jesteś zdiagnozowany.
aaa 2016-11-18 18:42:25
Klub Programisty Nieszczęsnego nie odpuszcza. Sam sobie rady nie dawał to kolegę zawołał? Czy to znowu rozdwojenie jaźni?
były 2016-11-18 21:41:32
Widzę, że z schizofrenią na bieżąco jesteś.
Tak jak pisałem wcześniej jedyne dobro w tej firmie to opieka medyczna dla ćwierć inteligentów.
Nie zwalniaj się chłopie z radwaga bo sobie w życiu nie poradzisz.
były 2016-11-19 07:55:43
Prosty człowiek proste konkluzje... .

Po raz kolejny powtarzam da się odejść z podniesioną głową z radwaga. Nawet po kilku latach pracy... .
Męczysz tym ujadaniem widać skutki uboczne jak przy każdym leczeniu muszą być.

ps. w Radomiu są jeszcze inne firmy zatrudniające ludzi technicznych gdzie warunki są zgoła odmienne od tej zgnilizny w której siedzisz. I nie są to Biedronki czy lidle. Są nawet przyjęcia. Ale z Twoją erudycją i wrodzonym poszanowaniem innych marne szanse widzę.
aaa 2016-11-19 10:44:58
Zły Radwag boli przez całe życie, inaczej byś tu nie siedział i nie płakał ;)
Programista wyklęty 2016-11-19 20:35:03
czemu?
Ja mam z Was niezły ubaw. Wchodzę, żeby się zrelaksować, gdy się zestresuje, napisać Wam prawdę o Was i patrzeć jak ujadacie jak pieski na wsi, z której pochodzisz.
W Radomiu są nie najgorsze firmy, ale jest ich garstka. Ja w tym mieście nie znalazłem miejsca pracy dla siebie owszem, jednak wynika to z faktu, iż mam zbyt wysokie kwalifikacje, nie dlatego, że mam za małe. Pracodawcy z Radomia nie byli w stanie zagospodarować mojego talentu, poniżając mnie, próbując udowodnić, że nic nie umiem, chcieli bym pracował dla nich za grosze. Za pieniądze, które tu się płaci, do pracy się nie wychodzi z moją wiedzą. Nie czuję złości do tych, którzy uczciwie powiedzieli, że ich na mnie nie stać, wręcz chciałem im pomóc za darmo lub taniej niż normalnie pracuje, ale tym, którzy ośmielili się mnie pomówić, że niby nie umiem, jadę dla sportu. I owszem nie zajmuje się tylko programowaniem, mam inne gałęzie, które dają mi kasę, bez łaski.
Najlepszym dowodem na to jest ostatnia wypowiedź kierownika z Sortera, który uważa, że jeśli ktoś programuje bazy danych, to że nie poradzi sobie z algorytmami w projektach wizyjnych. Jego umiejętności zarządzania personelem sprowadzają się do tego, by znaleźć kogoś, kto już umie to co oni robią, a najlepiej robił coś podobnego w domu lub pracy, by wykonać projekt dla Sortera, a oni tylko zarobią.
Na szczęście, ja wiem, że to złe podejście, Wy nie wiecie i nie da się Wam tego przetłumaczyć, gdyż zatrudnialiście do tej pory tak samo słabych programistów jak Wy jesteście słabymi kierownikami. Nie wiecie moim zdaniem o co biega w IT. Wielokrotnie to sprawdzałem i wielokrotnie miałem racje. To czego Wy wymagacie jest ekonomicznie nie możliwe, a już na pewno nie opłacalne, ale Wy chcecie koszty przerzucić na głupszych od siebie i boli Was, że pisze o tym i kto jest mądry, zrozumie mnie i nie da się Wam wykorzystać.
Szukajcie dalej programisty wag, systemów wizyjnych jak feministka męża. Brecht jest z tego niezły. Co do mnie, owszem zamierzam otworzyć firmę informatyczną, ale praktycznie z Wami nie mam zamiaru współpracować, bo Wy nic nie kumacie, dajecie się robić w bambuko cwańszym zleceniodawcom. Najlepszy opis niedawno widziałem, klient, który chce by mu zrobić coś za stałą stawkę (np stronkę internetową) i potem dokłada pracy, by efektywna stawka za pracę wyniosła 15zł nazywany jest rekinem. Z takimi klientami się nie robi interesów, w każdym razie ja nie robię. A w Radomiu większość to takie januszki. Bawcie się w swoim sosie, zostawiam Wam tych klientów, nie płaczcie, że Wam ich odbieram.

Czasem mam wrażenie, że dresy z bramy na żeromie zasiadają dzisiaj na stołkach kierowniczych w tym mieście, techniki podobne, skutki też. Ja jestem ten, który przestrzega - nie wchodźcie do tej bramy, może uderzyć po kieszeni. Boli Cię, że nie macie argumentów na moje tezy, tylko życzycie mi śmierci, obrażacie? Było się uczyć.
Jeśli chodzi o mnie to ja się ciągle uczę, ale nie dlatego, by dla Was pracować, nie umiecie zatrudnić kogoś z moim talentem. Możecie mi szkodzić, dokuczać, niszczyć, bawcie się dobrze, jestem untouchables.
aaa 2016-11-19 20:53:28
Ach jaki ty mądry i utalentowany jesteś. I jaki bezpodstawnie narcystyczny. Radwag nie przyjął do pracy, nie zgodził się dać takiemu geniuszowi 3500zł a przecież to tak mało. Dziś pewnie zarabiasz tyle pisząc HTMLki siedząc na kiblu, jakimś lepszym niż Radwagowy. I ta twoja wiedza, wykraczająca daleko poza możliwości płacowe całego Radomia.... Czy jest w ogóle na świecie firma, którą stać na takiego geniusza?

A tak na poważnie... taki niby mądry i bystry jesteś a nie widzisz, że z każdym postem robisz z siebie większego idiotę ;)
Programista wyklęty 2016-11-19 21:26:05
no widzisz, radwag dawał 3000 zł, ale ja się nie zgodziłem, wybacz, ja się cenie, muszę mieć rentowność, Wy chcieliście rentowność mieć moim kosztem.
Owszem za HTMLki dzisiaj się zarabia 3500-5000 zł jak się co nieco umie we froncie i to nie jest szczyt. Ty w backendzie tyle nie wyciągniesz w radwagu, dlatego wybacz, HTMLki sa łatwiejsze i więcej za nie już płacą, więc nie opłaca się uczyć embedded czy OpenCV, by popracować sobie w Waszych firemkach.
Wiem boli, żegnaj Gienia świat się zmienia, coraz trudniej o jelenia.
aaa 2016-11-20 12:46:34
Jak już tak bardzo chcesz tu występować jako dwie różne osoby to postaraj się pisać w trochę innym stylu, zadbaj o dobór innych słów oraz, przede wszystkim, zachowaj jakiś sensowny odstęp czasowy pomiędzy postami. Programisto Żałosny ;)
Programista wyklęty 2016-11-21 01:01:11
tylko na takie porady Cię stać, tyle umiesz. Masz doświadczenie w pisaniu na 20 nicków na forum. Gratulacje, premia wpadnie.
aaa 2016-11-21 15:50:38
Lepsze porady kosztują, nie stać cię za pensję z Biedronki.
Tomek. 2016-11-22 13:28:34
Byłem niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej do Radwagu do działu handlowego. Rozmowa była bardzo rzetelna i konkretna. Trwała ponad godzinę, 2 rekrutujących. Dostałem email z podziękowaniem. Jestem w stanie nawet zrozumieć, dlaczego nie zostałem wybrany. Więc uważam, że firma zachowała się bardzo profesjonalnie.
Programista wyklęty 2016-11-23 00:48:37
gdybym był prezesem Microsotu z pensją rzędu 100.000 dolarów rocznie, też by mnie stać nie było, wolałbym o poradę zapytać profesjonalistę, a w radwagu ich brak, przewaga kolesi od wódeczki.
aaa 2016-11-23 16:24:33
Co ty tak z tą wódeczką? Kompleks jakiś? Zaszyty alkoholik czy jak?
Swoja drogą trzeba być idiotą, żeby za cenę flaszki odrzucić propozycję zatrudnienia za takie pieniądze, o jakie tu od dwóch lat płaczesz. W dwa dni by ci się ta flaszka zwróciła, nie musiał byś tak na Goworku płakać. No, chyba że coś jest na rzeczy, małpiego rozumu po wódce dostajesz? Boisz się pić z innymi?
Programista wyklęty 2016-11-23 23:29:21
napisałem nie raz, nie jestem łapówkarzem jak wy
za 3000 zł z moimi kompetencjami to jest głupota pracować. Dałem szanse kierownikom radwaga zatrudnić mnie za 3500 i 20% podwyżki rocznie, co im się nie spodobało
i masz rację jestem od was mądrzejszy, bo gdybym dał łapówkę jak wy dajecie, to byłbym z wami związany złamaniem prawa i zostałbym niewolnikiem, bo byście mi wypominali, że pracę sobie załatwiłem za flaszkę i o żadnej podwyżce nie mogłoby być mowy.
Manipulatorze, oszuście z radwaga.
Niech ludzie wiedzą jak to działa, skończy się wyzysk pracownika w radwagu
aaa 2016-11-24 01:54:54
Na razie to pracownicy z Radwagu mają z ciebie niezły ubaw. Nigdzie nie napisałem, że jesteś ode mnie mądrzejszy, nawet gdybym chciał kłamać to bym tak nie napisał. Są pewne granice, od razu było by widać, że sobie żartuję ;)
Psychiatra 2016-11-24 19:33:25
pracownicy radwaga ("a" na końcu analfabeto), życzyli śmierci osobie, którą uważają za chorą psychicznie. Tym samym zgaduje, że popełnili przestępstwo usiłowania podżegania do samobójstwa.
Czy więcej tego typu osób pracuje w tej firmie?
Czy to napisał wyrzucony z firmy Belmond, który odszedł bo musiał odejść, inaczej dostałby dyscyplinarkę.
Tylko pytania stawiam, staram się zrozumieć sytuację.
aaa 2016-11-25 00:50:27
A skąd ja mam wiedzieć kto to napisał? Jak na moje to napisał to sam Programista Je**ięty/Psychiatra/Były który ma problemy emocjonalne, próbuje zwrócić na siebie uwagę, pisze coś, co potem da mu pretekst do kolejnego płaczu na forum i okazywania pretensji do całego świata.

Dawaj więcej, ubaw mamy.
Psychiatra 2016-11-25 21:44:06
a to hakerów macie w radwagu też, którzy się podszywają pod Programistę Wyklętego?
eno eno, jestem pod wrażeniem.
No tak, bo przecież każdy, kto nie robi dobrego marketingu radwagowi to nienormalny.
Prawa jest jednak taka, że w umowie o pracę czy w regulaminie pracy jest zapis, że należy szerzyć dobry wizerunek firmy. Wy pewnie macie za to dodatkowe premie od kierownika.

Jeśli chodzi o dział IT w radwagu, to jest on mizerny i piszą tu niestworzone historie, by potencjalny absolwent chciał pracować w tej firmie 3 lata za 3000zł brutto, bo niby się czegoś nauczy. Nauczy się tyle samo co na radomskiej uczelni czyli kombinować, ściągać, wyzyskiwać innych, zrzucać na nich pracę, na siebie zasługi, koszty również na pracownika spoza układu. A PiS walczy z układami.
aaa 2016-11-25 21:56:29
Pisanie pod czterema nickami i podawanie się za cztery rożne osoby jest za to jak najbardziej normalne.
Jestem pewien, że gdyby dział IT Radwagu został ubogacony twoją osobą to był by on najlepszym działem IT na świecie. Nasze wagi latały by w kosmos, z twoją pomocą oczywiście, Programisto Szalony :)
były 2016-11-25 22:54:00
aaawkors po waszemu... .
Miałem już się nie udzielać ale jeszcze ten jeden raz się skuszę. Namówiłeś mnie!
To, że brak Ci odwagi aby swoje wypociny podpisywać jakimkolwiek sensownym podpisem dowodzi mimo wszystko teorii @programisty poczętego, że jesteście chorzy i tylko takich ludzi przyjmujecie do zespołu. Niestety lub stety takie wnioski emanują z Twoich kulawych wypocin którymi raczysz nas już od kilku stron. Widać jakieś benefity zbierasz z tego tytułu... .
Skąd w Tobie człowieku tyle jadu!? Żona Ci nie daje? Czy ktoś Ci kazał udawać celebrytę wśród inteligentnych inaczej.
Przepraszam. Staram się pisać językiem dla Ciebie zrozumiałym. Wybacz nie mam doświadczenia... .

ps.
tak miedzy nami weź chłopie sprawdź leki jakimi zakładowy koniował Cię raczy! Ewidentnie Twoje wpisy mogą świadczyć o zażywaniu substancji pochodnych pavulonu... .
aaa 2016-11-26 00:26:51
Wszędzie doszukujesz się złośliwości Radwagu, spisku jego pracowników przeciwko tobie. A prawda jest prostsza - bawisz mnie. Piszesz śmieszne rzeczy, ja napiszę dwa zdania, ty musisz wymóżdżyć z pięć, przy okazji zaznaczyć jak to górujesz nad pracownikami Radwagu, jaki to ty mądrzejszy jesteś. A nie umiesz przestać pisać bo ja nie chcę, żebyś przestał. Chowasz się za kolejnymi nickami, że niby koledzy, że niby jest was więcej a większość ma rację. To jak picie do lusterka, w twoim przypadku do trzech lusterek. I to chyba jedyni kompani do butelki jakich w swoim smutnym życiu znalazłeś. jedyni, którzy się z tobą zgadzają.

Moja tożsamość nie ma najmniejszego znaczenia, za to twoja stała się oczywista w momencie, gdy zawołałeś swoich niewidzialnych przyjaciół. Alkoholicy tak mają ;)
Programista wyklęty 2016-11-27 09:18:58
wag tam też się używa :)
Psychiatra 2016-11-27 12:33:10
bawi was ten Programista Wyklęty, tak że pragniecie jego śmierci?
normalny ty jestes?
odloty macie w tym radwagu w kosmos - co ćpacie? wasze wagi polecą w przestrzeń na pewno, jako odpady cywilizacji na wysypisko śmieci w kosmosie
aaa 2016-11-27 12:54:04
Powrót do poprzedniego nicku? Nie chlaj tyle to będziesz bardziej przekonujący, ten teatrzyk mógł ci się udać, gdyby głowa nie zawiodła ;)
wróg publiczny 2016-11-30 02:00:00
twoje wagi też lataja w kosmos jak Stark
Zostaw swoją opinię o Radwag - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radwag