Opinie o PKM Sosnowiec w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PKM Sosnowiec. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PKM Sosnowiec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKM Sosnowiec w Sosnowiec

Rudy

Nie polecam tego zakładu zarobki marne i panuje obłuda i fałsz

Xyz

Zarobki marne odpowiedzialnosc bardzo duza sa plusy ale wiecej minusow kary xa brak biletow itd. Atmosfera w firmie kapa chyba ze masz ciocie wujka albo tatusia to luz. Nie polecam radzil bym innego zajecia szukac

Aneta

@Ktos, pracujesz w pkm sosnowiec? Możesz uzasadnić swoje zdanie? Powiedz nam na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w pkm sosnowiec. @91 weekend, Twój komentarz nie jest dla mnie jasny. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?

Ktos

Dajcie ludzie sobie spokoj z ta praca dobra moja rada

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Aneta

@Kierowca, @KIEDYS TAM NIE STETY PRACOWALE, czy możecie uzasadnić swoją wypowiedź? W tej chwili Wasze komentarze wnoszą niewiele informacji do dyskusji. Zachęcam Was do tego, abyście rozwinęli swoje wypowiedzi o dodatkowe informacje odnośnie pracy w pkm sosnowiec.

@Aneta

Kary kary I jeszcze raz kary nie tak latwo sie zwolnic. Nepotyzm panuje. A robisz za jałomuzne trakryja Cie jak smiecia. Ja juZ tam nie pracuje jupi!

KIEDYS TAM NIE STETY PRACOWALE

Pkm sosnowiec nie nie I jeszcze raz nie polecam szkoda waszego czasu I co najwazniejsze waszych ciezko zarobionych PIENIEDZY

Byle kto

Wiadomość do szarego pracownika Wydaje mi się że kurdupel słowo to może ci zaszkodzić bo przecież wiesz że kierownik siedzi na necie i śledzi życie prywatne pracowników powinieneś go nazwać jak Kargul Pawlaka konus jest ładnie No i uważaj za tego kurdupla możesz zostać zwolniony dyscyplinarnie taka jest wypowiedź tego konusa Zresztą cała zajezdnia chuczy że starych pracowników zwalnia dyscyplinarnie a prezes cofa tą decyzję więc wydaje mi się że decyzje są pochopne i nieuzasadnione więc nie odpowiedni człowiek na stanowisku

tomasz877
@Byle kto

niech dzwigna zarobki płaca okolo 2400 tylko wtedy kiedy przyjdziesz przynajmniej dwa razy z wolnego inaczej 2000zl max wiekszosc kapusi robi w zamian robia stałe linie z lepsza iloscia godzin oraz zarobkami nowi dymaja przez najblizsze pol roku rok dziennie na innych liniach plus do tego dochodza kary za byle co ... masakra

Aneta

@Byle kto Po Twoim wpisie wnioskuję, że musisz być pracownikiem w firmie pkm sosnowiec. Co możesz powiedzieć nam o warunkach pracy, które tam obowiązują? @Obserwator Co masz konkretnie na myśli? Twoja wypowiedź może się wydawać mało zrozumiała - szczególnie dla nowych użytkowników forum. Proszę, abyś zatem wyjaśnił nam swoją myśl.

Obserwator

Ludzie nie piszcie bo sobie prawda zaszkodzicie jak chcecie pisac to klamcie ze jest pieknie ze jest super ze kierownictwo ok

Aneta

@tomasz877 Rozumiem, ale problem wynagrodzenia jest jednak już indywidualną kwestią. A jak długo pracujesz w pkm sosnowiec? Może po pewnym czasie pracodawca doceniłby Twoją pracę i podniósł nieco stawkę? @Szary pracownik Twoje rozżalenie może być jakoś uzasadnione, ale pamiętaj, że wypowiadając się na forum publicznym musisz przestrzegać regulaminu Gowork - zatem nie obrażaj nikogo i wypowiadaj się w sposób stosowny. Proponuję, byś dodał coś jeszcze na temat samej specyfiki pracy w pkm sosnowiec, a nie tylko skupiał się na układach tam panujących. Zachęcam Cię do dyskusji.

Aneta

@Nowy pracownik Cieszę się, że bierzesz aktywny udział w dyskusji. Przykro również, iż praca w pkm sosnowiec nie była wstanie spełnić Twoich oczekiwań. Skupiasz się na samych negatywnych stronach pracy w tej firmie, może dostrzegać jednak jakieś jej pozytywne wymiary?

Nowy pracownik

Do Anety pracuję nadal ale jak napisałem wcześniej będę zwijał stąd żagle Rozglądam się już za pracą więc praca w PKM jest policzona godzinami pozdrawiam wszystkich

Nowy pracownik

Zapomniałem dodać ze 2200 zl na rękę nie mam jeszcze żadnej wyslugi lat Jeżeli ktoś by porównał zarobki w firmie to powiem tak jesteś młodym tatą to pracując tu nie uczymasz rodziny pozdrawiam wszystkich

Nowy pracownik

Witam wszystkich czytających,Chciałem się podzielić zarobkami w pkm sosnowiec,Wiec juz mowie przy 160 godzinach zarobiłem 2200 zł śmiech na sali ktoś wspominał o premi ale niema co liczyć bo premia jest albo możesz ja stracić za (usunięte przez administratora) no to bez premi bym zarobił 1800 zł,Kobieta w sklepie czy przy zieleni zarabia więcej niz kierowca w pkm sosnowiec,Ja będę się z pkmu zwijal bo żadna przyszłość wiec odradzam tu prace,.Kierownictwo beznadziejne karierowicze ,Słyszałem ze prezes to równy gość nie miałem okazji jeszcze prezesa poznać osobiscie lecz widuje czsemJeszcze raz odradzam pracy w pkm bo zarobki to poraszka

Aneta

Zapraszam was do podzielenia się nowymi opiniami dotyczącymi pracy w firmie pkm sosnowiec w Sosnowcu, wszelkie nowe informacje typu: obecny rozwój firmy oraz wygląd warunków pracy i dodatków pracowniczych, będą bardzo mile widziane na forum.

Driver

Witam, mógł by ktoś napisać ja wygladaja zarobki dla nowo przyjętych kierowców ? Czy każdy weekend trzeba jeździć ? Jeżdżę na tirach i szukam pracy na miejscu. Pozdrawiam

Aneta

@Kierowca dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że jesteś zadowolony z tej pracy. Możesz powiedzieć, czy oprócz wynagrodzenia można liczyć również na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny?

@Aneta

Masz normalne urlopy,wczasy pod gruszą,w lato impreza firmowa w Boguchwałowicach. Jeśli chcesz wiedzieć więcej to zostaw jakieś namiary,a wszystko na bieżąco Ci wyjaśnię.

pawelmac25
@Kierowca

Czesc. Jestem jedna noga w golonogu. Mozesz mi powiedziec ile bylbym w stanie zarobic. Niby mi powiedzieli ale nic z tych wyliczen nie rozumiem. Pozdrawiam. Pawel. Prosze o kontakt pawelmac25@wp.pl

Kierowca

A jak nie chcesz to nic na siłę

Autobus lz
@Kierowca

Wszystko Pieknie ładnie ale ja chcialem sie rownież przyjac do PKMu ale jak mi dali liste 35 lini i na to dali mi 7 dni to zrezygnowalem bo tego sie nie da poznac w takim czasie

@Autobus lz

I niepotrzebnie zrezygnowałeś. Jeśli jesteś z okolicy to część linii szybko byś skojarzył. Mógł byś ćwiczyć te,które mają trasę gdzieś dalej czy takie,które są bardziej skomplikowane. Poza tym jak dostaniesz miesięczny grafik to masz tam wyszczególnione co robisz w danym miesiącu. Są jeszcze aplikacje na komórki. Są tam wszystkie linie KZK GOP. Prowadzi jak GPS. Ja tam już trochę pracuję,a nie znam do tej pory wszystkich linii. Na planowaniu też są ludzie. Jeśli wiesz że nie dasz sobie rady na danej linii to zawsze mogą Ci zamienić na inną.

Autobus LZ
@Kierowca

może i masz racje ale rozmawialem juz z dwiema osobami ktore tam pracowaly pare tygodni i tylko tyle planistki powiedzialy ze musisz byc elastycznym taki jest wymog a nie ze nie znasz lub nie poznasz lini jeszcze podchodza do kogos np. co dopiero zdal prawo jazdy na autobus i daja mu od razu linie na katowice i do tego na przegubowego ... porazka podejscie

@Autobus LZ

Nie wiem gdzie chciałeś iść. Czy na Zagórze czy na Gołonóg. Ja robię na Gołonogu i uważam że tu jest fajnie. Zawsze idzie się z planistkami dogadać. A co do przegubów. Dużo lepiej się prowadzi po mieście jak deskorolkę. Tym to dopiero trzeba uważać.

Autobus LZ
@Kierowca

Byłem na gołonogu .. wiem ze potrzebują kierowców bo nie ma kto jeździć ale brakuje mi jeszcze do dodatku stażowego 10 lat pracy aby podnieść sobie pensje bo za nominał godzin co oferują 13.50 brutto to bardzo słabo.. jeszcze w takiej pracy która jest dość odpowiedzialna . uwazam ze powinni zmienic podejscie do nowych pracownikow jesli chodzi o grafik i organizacje pracy nie moze tez tak byc ze np. kierowcy jezdza tylko na liniach ktore im odpowiadaja ci starsi stazem np. Będzin tam jezdrza tylko jedni i ci sami i wałkuja dosłownie 5 lini ktore tam jezdza 24 99 104 800 269 i tam ktos nowy nie pojdzie bo stała ekipa jezdzic dostaja linie 27 18 175 635 gdzie nie chca jezdzic kierowcy .

Gówniarz
@Kierowca

Fajnie bo już kierownika nie ma za to Zagórze ma przerypane

autobus lz
@Kierowca

Kolego i dowiedziales sie ile taki mlody bierze wyplaty??

Stary

Do gowniarz masz na mysli J,B dokladnie dupolirzec

Kierownik
@Stary

Ładnie to tak szkalowac kolegów z pracy? W Internecie nie jest się incognito tak do końca a za oszczerstwa można nawet zostać dyscyplinarnie zwolnionym

Stary

W pkm kierowcy to kapusie chodza i liza (usunięte przez administratora) kierownictwu donosza na innych kierowcow jednym zdaniem kierowcy to cioty

Gówniarz
@Stary

No wiadomo a sami dorabiają na stacji kontroli pojazdów .

Zostaw merytoryczną opinię o PKM Sosnowiec - Sosnowiec

• Jak się pracuje w PKM Sosnowiec?

Zobacz opinie na temat firmy PKM Sosnowiec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKM Sosnowiec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKM Sosnowiec?

Kandydaci do pracy w PKM Sosnowiec napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKM Sosnowiec
2.1/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Lenartowicza 73
    41-219 Sosnowiec