Opinie o PKM Sosnowiec w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PKM Sosnowiec. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PKM Sosnowiec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKM Sosnowiec w Sosnowiec

Ryś

Proponuję wszystkim niezadowolonym z komunikacji miejskiej korzystać z taksówek....wtedy będziecie zawsze na czas....bo przecież taksówki w korkach nie stoją????

Bardzo nie miła pani, (usunięte przez administratora)

91 weekend

Za nie dlugo jak tak dalej bedZie szlo to sobie ukraincow beda musieli zateudniac a I tak odejda

Byly
@91 weekend

Ukrainiec za taka kasę nie przyjdzie ha ha

Pasażerka

A ja bym bardzo chciała pozdrowić kierowcę linii 811 w stronę Katowic, który 15 listopada był na Alei Róż o godzinie 10, mam nadzieję, że kiedyś Pana spotkam!

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Młody

Cześć jest szansa na parę pytań do stałego pracownika? Mam 20 lat i zamierzam coś robic w kierunku kat D. patrykoo2715@gmail.com kontakt

Miro

A wiecie może czy firma potrzebuje kierowcę? Jakieś podpowiedzi?

Kierman
@Miro

Cały czas potrzebują. 15,60 brutto, po 3 miechach 16,60 + masa dodatków z premią za oszczednoścć paliwa. Z wolnego także praca jako overtime. Nie ma co się zastanawiac, tylko jeździć.

Znam cie
@Miro

Miro przecież wiesz że potrzebują kierowców

Ali.

Witam jak wyglądają zarobki na warsztacie ? Jako mechanik spawacz. Jak z socjalem bony gruszki trzynastki? Z góry dzieki

Łucja
@Ali.

Dzień dobry, miałabym te same pytania jednak odnośnie stanowisk administracyjnych w PKM Sosnowiec. Tam też są najpierw umowy na czas próbny? Otrzymam tutaj informacje?

Byly kierowca

Praca odpowiedzialna i strsujaca atmosfera kiepska . Ja jak pracowalem wziolem wyplaty max 2900zl z narodzInami a najmnien wziolem 2300zl nie mam dodatku do stazowego. Cale szczęście ze juz tam nie pracuje. Za wszytko karaja finansowo. Odradzam ;)

redmi

dlaczego az tak zle ? 2300 bez dodatku nie jest zle

Melon
@Byly kierowca

A ja pracuję prawie 30 lat i nie narzekam.Nigdy nie byłem ukarany.

mistrz
@Melon

bo jezdzisz kolego na jednej lub dwoch iniach tak jak wiekszosc kierowcow z dlugoletnim stażem

Patriota
@Byly kierowca

To mniej mają na magazynie biedronki, Zasuwać muszą o wiele szybciej.

ktos123

Szczyt wszystkiego w tym tygodniu zostałam kilkukrotnie chamsko potraktowana przez kierowce linii 55 w Sosnowcu. Autobus przyjechał minutę wcześniej a mimo ze byłam na czas drzwi zostały mi zatrzaśnięte prosto przed nosem .

Arbiter
@ktos123

Jakby przyjechał spóźniony i nie zdążyłabyś, to kto do kogo miałby pretensje? Tylko potrafisz mądrować i nic więcej pożytecznego nie umiesz?

beerek

33 st na plusie a autobus bez klimatyzacji!!! Oszczędności czy inna przyczyna?? Autob nr 35 godz 10:40

ONYX
@beerek

MOZE TO BYL AUTOBUS TYPU MAN WIEC ZERO W NIM JEST KLIMY

Gość.

Witam. Czy może mi ktoś napisać na forum coś o firmie myjące autobusy w zajezdni Gołąnòg.

@Gość.

Potrzebna jest nazwa firmy która zajmuje się sprzedażą myciem.

@Gość.

Ciągle są przyjęcia z tego co widzę , bardzo duża rotacja pracownikow . Ktoś widocznie psuje tam atmosferę ????????????

tom87

ciekawe ile potrzebują kierowców bo w jaworznie czy tychach to cos kolo 50 kierowcow

Aneta

@tomasz877 Zapewniam Cię, że tak nie jest, ponieważ nie jestem pracownikiem w pkm sosnowiec. Moim zadaniem jest aktywna pomoc innym użytkownikom forum w zasięgnięciu informacji o danym pracodawcy. Jeśli zatem mógłbyś coś dodać o pkm sosnowiec, to bylibyśmy Ci bardzo wdzięczni.

tomasz877
@Aneta

moge tylko tyle powiedziec co powiedzial wczesniej kolega solaris i nowy pracownik zarobki na dziesiejsze czasy są bardzo słabe to jest wstyd zeby były takie w takiej pracy ktora jest bardzo odpowiedzialna

@Aneta

Potrzebna pilnie informacja o firmie myjącej autobusy w zajezdni Dąbrowa Górnicza gołonóg.

Kierowca

Troszkę nie tak. Na początku przez 3 miesiące próbnego byś miał te 13.50. Po próbnym z automatu 14.20. Po nowym roku niby ma pójść w górę płaca minimalna więc pewnie tu też stawkę podniosą. A co do linii masz wybór. Jeśli byś chciał być na tak zwanego skoczka to gwarantuję że robił byś wszystkie linie. Ale jeśli dostaniesz auto na "stan" to już inna rozmowa. Jedne auta robią głównie wioski,inne Będzin,inne Katowice. To już zależy co byś za sprzęt miał na stanie. A poza gołą wypłatą jest jeszcze premia,też z automatu. No chyba że coś przeskrobiesz to po tej premii. Do tego jeszcze jazda z wolnego. Starają się dawać wtedy dłuższe zmiany-a to już setki.

Autobus LZ
@Kierowca

Rozumiem ale tzw. skoczek to jest już ustawowo zrobione zaraz jak sie przyjmujesz z tego co wiem nowo przyjęty nie ma za bardzo co do gadania i skoczkiem jest sie od razu chyba ze sie po znajomości np. kierowca który jeździ już w pkmie i powie ze ten nowy to jest od niego wtedy taki nowy ma trochę ulgi. 13.50 brutto to jest 10 zl na rękę szału nie ma ..za godziny nominalne max 1800 zł z wolnego przychodzą ponoć stare szofery wiec tez ciężko się załapać premia jest uznaniowa chyba rozmawiałem kiedyś z szoferem co jezdrzą teraz tymi nowymi solarisami czy tymi hybrydami to trzeba uważać na spalanie jak jest za duży przepał po premii a w tych nowych teraz ponoć jest tak ze patrzą nawet na przekroczenie prędkości ze jadać opóźnionym nie mogą za bardzo podgonić bo potem muszą pisać wyjaśnienia z powodu przekroczenia prędkości i znów po premii.

Autobus LZ
@Autobus LZ

Wracając jeszcze do charakteru pracy może to co mówisz to faktycznie tak jest ale nie rozumiem tylko jednego ze jest duża rotacja nowo przyjętych szofery gadają ze przyjdzie nowy popracuje tydzień dwa miesiąc i sie zwalnia i następny i tak w koło na 10 nowych zostaje 2 3 max .. wiec coś musi być nie tak. Sam znam dwa przypadki osób co się przyjęły i zwolniły po raptem 1.5 tygodnia czasu .

Magazynier
@Kierowca

A ja na magazynie mam 22zl na godzinę. No ale nie mam socjalu, wysługi lat, 13ki. Żenujące te zarobki, tak przez myśl mi przeszło .......

JAJA
@Kierowca

Nie rób jaj a z kąd ty się urwałeś, żucają jak śmiecia a zarobki ? popatrz https://www.olx.pl/oferta/14-20-brutto-osob-do-ochrony-galeria-handlowa-dabrowa-gornicza-CID4-IDv7Ev9.html#2ebed72b6c

@Autobus LZ

Nie stety tak jest. Nie Znam osobę za którą zapłaciłem przyjęli mnie i po miesiącu zwolnili.

Nie nie

Lepiej tam nie pracowac moja rada

huawei
@Nie nie

dlaczego ?

A
@Nie nie

Czy możesz uzasadnić swoje zdanie właśnie wybieram do pracy tam marne zarobki?,zła atmosfera? czy co?

Aneta

Widziałam, że do pracy w PKM Sosnowiec poszukiwane są obecnie nowe osoby - między innymi kierowcy, ale także mechanicy napraw pojazdów samochodowych i elektrycy (więcej: https://www.pkm.pl/?str=praca ). Czy ktoś może mógłby potwierdzić, czy oferowane na stronie internetowej stanowiska są aktualne? A może ktoś z Was aplikował niedawno na któreś z nich? Dajcie znać, jak wygląda sytuacja!

@Aneta

Tak, jak najbardziej są aktualne.

Aneta

Dziękuję za udzielenie tej istotnej informacji na forum! Po Twoim nicku i wiedzy wnoszę, że pracujesz obecnie w PKM Sosnowiec. Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? Może mógłbyś je wymienić. Takie zestawienia są często bardzo ciekawe i wiele mówią o pracy w danym miejscu. A może wiesz też, czy nowo zatrudniony pracownik już od pierwszych dni pracy może liczyć na stabilną umowę o pracę na dłuższy okres czasu?

@Aneta

Pierwsza na próbny, kolejna na 3 lata.

Stanowczo odradzam mala kasa kiepsa atmosfers

olo

Czytam i śmiać mi się chce co za bzdety

jean claude van damme

daremna jest ta praca chyba ze masz wysługe lat i na starość chcesz zostać znerwicowanym alkoholikiem hahaha

Szary pracownik

I okazalo sie ze ten mały kurdupel wywalil z planowania najlepsza osobe na magazyn po to aby z magazynu kobieta poszla do planowania do gołonoga a dodam ze ta kobieta z magazynu ma w rodzienie radnego. Ten radny chce aby ona pracowala w biurowcu a nie magazynie. A ten maly pionek lize mu .... i nie szanuje dobrej osoby i traktuje kogos jak jakis przedmiot zero zrozumienia. Nie chce sie juz tam pracowac nie umieja szanowac tego co maja.

Reeed
@Szary pracownik

A chociaż Pani, która była w magazynie ma jakieś wykształcenie?

Bilii
@Szary pracownik

Zazdrość i złośliwość ludzi nie ma granic....podniecasz się tym, że ludzi oczerniasz?

Blee
@Szary pracownik

Szary pamiętaj, że złośliwość wróci do Ciebie że zdwojoną siłą

Aneta

@Nowy pracownik Bardzo Ci dziękuję, że postanowiłeś podzielić się z nami swoim zdaniem o pracy w pkm sosnowiec - w ten sposób na pewno pomogłeś szczególnie zainteresowanym użytkownikom. Z Twojej wnioskuję, że głównym zarzutem wobec firmy są - Twoim zdaniem - zbyt niskie zarobki. Uważam, że sprawa wynagrodzenia to raczej kwestia indywidualna. Jak długo tam pracowałeś? Pamiętaj również, że na forum publicznym nie wolno stosować wulgaryzmów i nikogo obrażać.

Bartek
@Aneta

Pani Aneto, naucz się polskiego.

Zostaw merytoryczną opinię o PKM Sosnowiec - Sosnowiec

• Jak się pracuje w PKM Sosnowiec?

Zobacz opinie na temat firmy PKM Sosnowiec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKM Sosnowiec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKM Sosnowiec?

Kandydaci do pracy w PKM Sosnowiec napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKM Sosnowiec
2.1/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Lenartowicza 73
    41-219 Sosnowiec