Opinie o EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. w Pańki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. w Pańki

Lulu

Daj se spokój z ta praca szukaj innej ja byłem pół roku i do tej pory żałuje ze tammposzedlem ale mam inna i nareszcie wiem ze żyje pozdrawiam montaż i spawanie.

Pan

Pracuje tu 2 lata i już się rozglądam za inna praca bo to jest koszmar i tyle

Mareczku nie unoś się bo i tak nic nie sprzedałes nic nie zrobiłeś tylko auto doprowadziłeś do dużego remontu

Były pracownik - sprzedaż

Witam serdecznie Jeżeli chodzi o firmę Ekomex piszę to już z perspektywy czasu. Dziwię się sobie że znajduję czas żeby wracać myślami to tego nieporozumienia. Firma sprzedaje swoje maszynki głównie za granicę, tutaj nikt tego nie kupic ponieważ przy małej produkcji cięzko uzyskać dobra cenę. Jedynie zagranic. Na polskę sprzedają przedewszystkim używane. Młody szef łukaszek to tylko figurant ,,stary papa'' ciągnie za sznurki:). To firma dla młodej osoby na 6 miesiecy max , albo emeryta. Wszyscy na umowach śmieciowych, smiać mi się chce bo sam peichociński do nich jeździł ale widać każdego można kupić. Firma nie rozwojowa, własne produkcja zalicza dołek a próbują dystrybuować maszyny. Firma złożona przede wszystkim z rodziny i znajomych więc to nie stwarza dobrych warunków. Powiem wam ciekawostkę na koniec współpracy mieli pretensje że klocki hamulcowe są wytarte ,nie rozumiem tych ludzi. Umowę podsunęli mi do podpisania że pracowałem do końca marca. Za 2 tygodnie kwietnia nigdy pieniędzy nie dostałem. ''Firma'' bez wizji , bez szans na normalną umowę , pilnują tylko swoich z rodziny. Na ostatnich targach na stoisku było wszystko chyba tylko pralki zabrakło. Szkoda na nich czasu. Takiej atmosfery i dziadostwa nigdzie nie spotkałem , jest to z pewnością najgorsza firma z jaką miałem do czynienia. NAPIS NA DRZWIACH EKOMEXU BRZMI,, ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZDESPEROWANYCH''. Piszę to nie w złości a ku przestrodze, firmy krzaki omijamy. Pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji do EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
wielgus

Dobra, może na początku ktoś taki potrzebuje mentora, jest młodszym specjalista i tyle, a jak ktos szybko sie uczy to potem pracuje już w pełni samodzielnie.

wiatam słyszalem ze odszedl znowu dobry pracownik z montazu. o ile wiem to macie nowego kierownika pana A. masakra i tyle pozdrawiam.

szwf

zmiana szefa z wielką pompą a wypłat dalej brak

Moim zdaniem najgorszy jest pan(usunięte przez administratora)

Ratalne:)

Anonim - 2010-04-06 21:51:28 Orientujecie się jakie stawki dają frezerom "niebotyczne" czyli wielkie obiecanki...

Orientujecie się jakie stawki dają frezerom

Serdecznie dziekuj� tu wszystkim którzy wypowiedzieli sie na temat tej firmy,Mialem tam pracowac jako piaskarz,uzgodnilem nawet wysokosc wynagrodzenia z szefem( 1800 zl netto na pocz�tek) ale z tego co tu przeczytalem moze byc tylko jeden wniosek.pozdrawiam

NOWY

Witam mam pracować w tej firmie ale po tych opiniach powstał BARDZO duży znak zapytania. Czy na dzień dzisiejszy się COS zmieniło ?

pracujący jeszcze

Już grubo po nowym roku i ciągle wmawia nam się brak wydajności,niechęć do pracy,niechęć do pracy w soboty,a kasy strumień płynie tylko nie do naszych kieszeni.Taka smutna prawda.

Jurek

duzo ludzi odchodzi i nikt nie chce przyjsc nowy do tej firmy ogłoszenia jedne i te same są od miesięcy jedne i te same.

tomek

jesteście daremni i takie jest moje zdanie bo jak tu nie pracujecie to widocznie jesteście mało przydatni do pracy albo wiecznie mieliście coś do powiedzenia. a z drugiej strony ciesze się że już z takimi ludzmi nie pracuje bo przez nich były wieczne problemy. a że są problemy z wypłatami to jak w każdej firmie jak sie komuś nie podoba to niech się zwolni i znajdzie prace gdzie indziej pozdrawiam.

Jacek

Pracowałem w tej firmie jako elektryk w 2007 roku do czasu mojej choroby .W tym czasie ludzie chwalili sobie tą pracę . Czyżby w tak krótkim czasie wszystko tam się pozmieniało ? Pozdrawiam

a

Powiedz,jaki jest Twój stopień pokrewieństwa,lub grubość kabla?

Zostaw merytoryczną opinię o EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. - Pańki

• Jak się pracuje w EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.?

EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.