Opinie o EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. w Pańki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. w Pańki

leonek

warto isc na rozmowe? jakie warunki oferuja przede wszystykim jaka kasa z doswiaddczeniem?

joto

Nie

@leonek

Warto iść dowiedzieć się więcej polecam

Czemu strata czasu przychodzą nowe osoby i chwala sobie prace nie osadzaj po sobie dobrze bo akurat komus ta praca sie spodoba i bedzie chcial pracowac z reszta zalogi.

UHO
@leonek

Firma XX wiek nie mylić z XXI ,zarządzanie XIX mnóstwo papierów nikomu niepotrzebnych Pozdro dla jeszcze pracujacych

Xxx

Hmm, ale wypłatę pomniejszy o kwotę bonów.

Xxx

A jak pracownikom nie wypłaca się ustawowej należności za nadgodziny, czy to też jest przekazywanie wiary?

Rr

I gdzie te talony

Witam. Firma ekomex poszukuje nowych pracowników za pośrednictwem(usunięte przez administratora) Osobiscie bylem na rozmowie o prace i nie polecam. Byłem umówiony na godzinę 10:00. Prezes zamiast ze mną pogadać, wolał iść do siebie pić kawę. Całkowity brak szacunku. Rozmowę zaczęliśmy o godzinie 10:30, ale nie na długo... Po chwili dostał telefon i powtórka z rozrywki. Wrócił po 20 minutach. Poszukuje pracy jestem świeżo po ukończeniu kursu i szukam pracy do przyuczenia na poczatek współpracy, o czym poinformowałem jakiś tydzień wcześniej wypełniając kwestionariusz zatrudnienia. Zaproponowano mi stanowisko pomocnika ślusarza , co jest śmieszne (dobrze wiedział, ze aplikuje na stanowisko spawacza) . Nasza rozmowa trwała 3 minuty. Po tym jak olewał sprawę , żeby ze mną porozmawiać zniechęciłem sie całkiem co do tej firmy. Osobiście odradzam, bo na samym początku już widać brak szacunku do osób szukających u nich zatrudnienia... Aczkolwiek jest to odczuwalnie tylko i wyłącznie ze strony samego prezesa tej firmy reszta pracowników była bardzo miła .

Dorota

@Ja A, czy któryś z pracowników Ekomex próbował coś zrobić, aby upomnieć, poprawić atmosferę pracy ze strony przełożonego?

Brałeś udział w rekrutacji do EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Dorota

Nadal są braki kadrowe? Nie znalazłam żadnego aktualnego ogłoszenia o pracę. To znaczy , że sytuacje się ustabilizowała ?

Dorota

Hej, Szef, interpunkcja cię zdradza... he, he...

@Dorota

Twój wpis trochę niewiele wnosi, a są tu osoby szukające konkretnych opinii na temat pracy w Ekomex. Widzę, że wiesz coś o tej firmie. Jak oceniasz atmosferę w tym miejscu?

Jacek

Dobry pracodawca szanuje dobrych pracowników, polecam pracę.

dawny

Rozpaczliwie poszukują tanich robotników a realia są inne. Lokalną opinie mają zepsutą. Marek sam sobie na to zapracował :)

Dorota

Przerwę Wam na moment tę dyskusję. „Ekomex” od 1999 roku projektuje i produkuje maszyny dla przemysłu spożywczego, a ich maszyny ponoć dorównują najwyższym standardom światowym. Powiedzcie mi zatem, czy w takiej firmie jest miejsce dla osób bez żadnego doświadczenia zawodowego?

obecny
@Dorota

Tym maszynom do światowej jakości bardzo daleko. Te maszyny są tanie.

asa

Najważniejsze jest to, że w pełni można liczyć u nich na stabilne wynagrodzenie, bo premia pewnie normalnie się trafia do podstawy zarobków. A wypłata jaka?

Spoko
@asa

O jakiejkolwiek stabilności można zapomnieć, atmosfera i organizacja, to tragedia!!!

Dorota

Pamiętaj proszę, że to, co napisane jest na forum, to jedynie opinie różnych osób. Są one bardzo ważne, jednak nie zastąpią tego, jak sam udasz się na rekrutację do firmy Ekomex i osobiście ją ocenisz. Jeśli udasz się tam na rozmowę, to proszę - koniecznie opisz jej przebieg. Będę bardzo wdzięczna.

gorol
@Dorota

Zapraszam i koniecznie opisz jak było .Sam jestem ciekawy na jakie stanowisko aplikujesz i co Ci obiecano. Pamiętaj jednak że opinie tutaj piszą różne osoby jednak tu pracujące i mające na temat firmy wiedzę.Pozdrawiam.

Niee, (usunięte przez administratora) głupoty

gorol
@.

Dlaczego nie i usunięte przez admi. głupoty?Czyżbyś poznał się na firmie już na etapie rozmowy wstępnej?Jeśli tak to napisz coś więcej.

Dorota

Wpisy sprzed kilku lat mogły zostać poddane archiwizacji, gdyż na portalu liczą się najświeższe informacje z życia firmy. Coś, co kiedyś miało miejsce, dziś już nie musi. Wiele spraw związanych z firmą "Ekomex" na przestrzeni lat mogło ulec zmianie. Zachęcam więc wszystkich pracowników firmy o dodawanie najświeższych informacji odnośnie tego pracodawcy.

Dorota

@Vadim, rozumiem, że Twoje zdanie o firmie Ekomex jest pozytywne? Czy możesz napisać coś więcej o nadchodzących zmianach w firmie? Czy można liczyć na nowe oferty pracy, możesz wiesz coś na ten temat? Jacy pracownicy będą poszukiwani, na jakie stanowiska będzie można aplikować? To forum na pewno odwiedzają od czasu do czasu potencjalni kandydaci i są ciekawi co słychać w tej firmie.

Vadim

Monitoring w firmie, to sprawa całkiem normalna i należy do niej po prostu przywyknąć. A czy chodzi o względy bezpieczeństwa, czy uczciwości, nie ma co tego roztrząsać. Prawdą jest, że firma wchodzi w nowy poziom rozwoju, zmienia się podejście i być może w niedalekiej przyszłości, pewne rzeczy zaczną być zauważalne. A każde zmiany, generują stres, bo kto chce się zmieniać?

Dorota

@anonymous, czy w firmie Ekomex dostrzegasz wyłącznie same minusy? Na pewno jest w tej firmie coś, co możesz uznać za plus. Czy możesz podzielić się tą informacją z innymi osobami? Jeżeli długo pracujesz już w tej firmie, to na pewno udało Ci się znaleźć jakie plusy i pozytywne strony. Co myślisz na ten temat?

Dorota

@Ciekawy, monitoring to temat, który w każdej firmie wzbudza dyskusję. Wielu pracowników ocenia jednak to zagadnienie jednostronnie. Monitoring zapewnia bezpieczeństwo pracownikom, czy próbowałeś na to popatrzeć z tej strony? Przeczytaj wpis użytkownika @Obecny. Polecasz kandydatom przeczytanie opinii sprzed 10 lat. Czy rzeczywiście uważasz, że przez dekadę w firmie Ekomex nic się nie zmieniło?

Obecny
@Dorota

Zmieniło się przez 10, ale na gorsze.

@Dorota

Opinia na temat monitoringu wyrażona z pozycji właścicieli.Jakie bezpieczeństwa dla pracowników?Na parkingu czy szatniach? a może w wc?Dalej polecam opinie na temat firmy sprzed 10 i więcej lat bo są dalej aktualne.Fakt przyznaje zmieniło się wiele na wizerunku medialnym ale nie społecznym .

"Rodzinna atmosfera" pełna inwigilacja. Kamery są wszędzie, nawet w szatniach. Firma w ogłszeniach poszukujących pracowników nie podaje nazwy, tylko nr tel. chyba wstydzą się swojej marki. Jest tak wspaniale, że nawet ukraińcy Uciekli.

Obecny
@Nowy

Nowy. W szatniach sa kamery bo byli pracownicy ktorzy kradli z szafek rzeczy a odkąd sa to sie skaczyly kradzieze. A Ukraincy sami zrezygnowali a reszta jakos pracyje. To chyba masz jakies trefne informacje zanim zaczniesz cos pisac to sie zastanow pozdrawiam Cie.

Ciekawy
@Obecny

Potwierdzam kamery szlaban i całkowity nadzór nad pracownikami.(usunięte przez administratora)

Zdecydowana większość wypowiedzi to prawda

Dorota

@Luidzi No portalach z ofertami pracy nie ma obecnie ogłoszeń, dotyczących pracy w Ekomex. Nie znaczy to jednak, że nie poszukują pracowników. Możesz jeszcze trochę poczekać, a może pojawią się jakieś propozycję pracy. Ja radzę skontaktować się z nimi osobiście http://ekomex.eu/contact/ i po prostu dopytać. Daj znać, jak czegoś się dowiesz.

były
@Dorota

Czyżby nawet na tym forum szukano pracowników?

Snoop Dog

Pojawiła się oferta pracy na stanowisku konstruktora. Czyżby pan Z. już nie pracował?

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto starać się o pracę?

Wolfik
@Zainteresowany

Pracuje się znakomicie. Postów nie czytasz?

Luidzi

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Vero

Super firma. Czesto tu gosci pogotowie, policja, prokurator, duzo wypadkow. Polcam wszystkim desperatom ktorzy nie poszli do Legii, tylko w Legii jest kasa, a tu nie.

Obeny
@Vero

Firma jest ok A że zdążył się wypadek to tylko nieszczęśliwy przypadek A że była policja i inni to normalne w pracy jeśli jest zdarzenie no chyba że jesteś tukiem i się nie znasz.

Obeny

Jednak jesteś TUKIEM jeżeli było zgłoszenie na 112 to z automatu powiadamiaj policję A jeżeli tego nie wiesz to po prostu zamilcz psie.

Zostaw merytoryczną opinię o EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. - Pańki

• Jak się pracuje w EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.?

EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.