Opinie o JB Consulting w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie JB Consulting. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w JB Consulting na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JB Consulting w Kraków

Witam Trafiłem tu przypadkiem. JB prowadzi moją księgowość. Całą działalność oceniam na 4 plus. Czytając opinie stażystów, mam wrażenie że większości się wydaje że w drugim dniu pracy będą nie wiem kontrolować inne księgowe w charakterze biegłej. Niestety kserować też się trzeba nauczyć. Kilka kwiatków praktykantów i stażystów (jakoś 10 osób) z którymi miałem wątpliwą przyjemność pracować u siebie w biurze: - zadanie wysłać scan dokumentów do ważnego klienta - scan wysłany do góry nogami (na pytanie dlaczego? bo tak się zeskanowało) - skserować kilka kartek (dokumenty dołączane do ważnych pism) - wszystkie kopie krzywe (nie poradziła sobie praktykantka z położeniem oryginału na szybce ksera) - wynieść śmieci (w biurze była kolejka co dziennie kto inny wynosił worek 15 metrów do kontenera) - worek zostawiony o 9 rano przed głównym wejściem do firmy bo o 16 będzie książę szedł w tamtym kierunku to wrzuci do kontenera. - pytania młodych ludzi po studiach jak zrobić pdfa z worda to norma - funkcja wyjustuj w edytorze tekstu, jakaś czarna magia - zwrócenie uwagi żeby sprzątać po sobie (jakiś kubek, czy talerz) - to już mobing na stażyście. Nie generalizując tak 2 osoby na 10 wykazały minimum inicjatywy, oraz podstawowych umiejętność nie związanych nawet z zawodem ale z obsługą samego siebie, reszta powinna przychodzić do pracy z jakimś opiekunem żeby ich cały czas instruował i trzymał za rączkę.

Konkurencja
@Tomek

To uważaj bo Ciebie też opiszą, że stażyści muszą sprzątać biuro i w ten sposób są poniżani. Ogólnie bardzo cenne spostrzeżenia mąż Tomku. Straszne to pokolenie wychowane na dobrobycie. I takie on-line.. . Szkoda, że tacy mądrzy jak na forum nie są w pracy.

xdd Nowy wpis
@Konkurencja

tylko to nie rola pracownikow/stazystow wynosic smieci:)

Daniel Nowy wpis

Czy normalnie pracujecie, może doczekam się informacji o ewentualnej pracy w firmie?

Anita Nowy wpis

@Ania Nic dziwnego, że dobrze piszesz gdyż firma ma w internecie świetne opinie!!

Ania Nowy wpis

Współpracuję z firmą JB od 2017 roku do chwili obecnej , współpraca przebiega bardzo dobrze, nie mam żadnych zastrzeżeń .Mogę jak najbardziej polecić tego pracodawcę.Firma JB jest wypłacalna i nie ma problemu z rozliczeniami w relacji pracodawca-pracownik. Atmosfera w biurze jest przyjazna.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie JB Consulting? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Knotek

Może zabrakło młodym chęci do pracy? Może taka praca to nie jest ich bajka?

Iza

CZY TA CISZA NA FORUM TO WYNIK TAK DOBREJ PRACY?

Joanna

@Asiatak. Jestem moderatorem forum GoWork. Jestem tu aby pomóc w uzyskaniu informacji na temat firmy JB Consulting. Wszystkie opinie na forum są istotne dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.

Asia

@Joanna od marca zadajesz tyle pytań. Jeśli jesteś tego wszystkiego ciekawa to idź sobie do jb i oceń na własnej skórze. Każdy "odbiór" ma inny, ty najlepiej ocenisz to sama, czy ci pasuje czy nie. (Chyba,że jesteś moderatorem gowork i probujesz rozwijać opinie=serwis)

Każdy wie

Widzę, że nawet sami nie widzicie w niczym problemu, czyli na zmiany tez liczyć nowi nie mogą. Nie polecam.

Joanna

@Każdy wie czy możesz wytłumaczyć czemu uważasz, że firma okazuje się nieporozumieniem? Czy w firmie nie ma możliwości awansu lub podwyżki? Czy chodzi tylko o niskie zarobki? W jaki sposób Pani Dyrektor ma problemy z obecnością innych kobiet w miejscu pracy? Powiesz coś więcej na ten temat?

Każdy wie

Firma kreująca się na profesjonalną i szanującą człowieka, okazuję się niestety nieporozumieniem. Jeśli szukasz zarobków godnych i uczciwych, to nie tutaj... Dodam, że Pani Dyrektor faktycznie ma problemy natury behawioralnej i problemy z obecnością innych kobiet w miejscu pracy. Ogólnie jeśli chcecie pracować w „rodzinnej” firmie, gdzie jesteście tego gorszego sortu bo jesteście obcy, to miejsce idealne. Nie podzielam opinii wcześniejszych, że taaak wiele można się tutaj nauczyć.

Joanna

Pracujesz właśnie lub odbywasz staż w JB Consulting? Chętnie dowiemy się jakie są największe plusy z pracy w firmie. Jak wygląda typowy dzień stażysty?

Asia H.

i bardzo często to konkurencja psuje opinie ;)

lopi
@Asia H.

to akurat prawda. JB jest porządną firmą moim zdaniem .

Asia H.

Czytając te opinie zastanawiam się skąd ktoś brał pomysły na tak negatywne i barwne opisanie tej firmy. Jestem obecnie na praktykach w JB, kończę właśnie 1 miesiąc i nie jestem w stanie nic firmie zarzucić. Atmosfera jest bardzo wesoła i przyjazna, praktykanci nie są wykorzystywani do kserowania i robienia kawy. Przez miesiąc zdążyłam się bardzo dużo nauczyć, a przede mną jeszcze 2 kolejne...i już boję się rozstania z tymi sympatycznymi ludźmi ;) Polecam wszystkim, którzy są otwarci i chcą zdobyć praktyczną wiedzę. PS: Luiz, zejdź na ziemię, idąc na jakikolwiek staż nie masz pewności zatrudnienia po jego skończeniu, taka opcja jest w przypadku, gdy na prawdę się wykażesz oraz jeśli będzie wolne stanowisko. Jeżeli twoim jedynym celem jest późniejsze zatrudnienie, a nie rozwój samego siebie to składaj cv do korporacji.. prawdopodobnie mają tam więcej stanowisk i może spodoba im się sposób w jaki parzysz dla nich kawę. Pozdrawiam ;)

Asia

Polecam, miła atmosfera i profesjonalna firma.

Rafał G

Witam ! Polecam staż w firmie jb consulting, można się wiele nauczyć, zdobyć doświadczenie i przede wszystkim profesjonalna na poziomie kadra zarządzająca przedsiębiorstwem wraz z Panem Prezesem. Warto podwyższyć swoje umiejętności w Instytucji Finansowej jb consulting. Pozdrawiam

jB Consulting

Firma jB consulting zarejestrowana jest jako firma szkoleniowa w Wojewódzki Urzędzie Pracy w Krakowie dlatego też prowadzimy program praktyk przygotowujący do zawodu księgowego/ej. Aby otrzymać szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z działem administracji biuro@jb.com.pl lub 533-370-050, która zajmuje się już bezpośrednio kwestią zatrudnienia praktykantów. Praktyka jest bezpłatna. Jednak ostatnio dzięki intensywnemu rozwojowi udało nam się zatrudnić 3 praktykantki już na stanowisku Młodszej Księgowej. Na pewno same chętnie opowiedzą czy praktyka w naszej firmie się opłaca. Zapraszamy na nasz facebookowy profil www.facebook.pl/jbconsulting Do zobaczenia w jb consulting

ased

hmmm....zastanawiajaca sprawa z tymi stazami... Mozecie napisac wiecej szczegolow dotyczacych zatrudniania ludzi na staz? ja osobiscie jestem osoba chetna od zaraz. Poprosze o wiecej informacji m.in. komu będę bezpośrednio podlegać, czy praca na tym stanowisku wiąże się z dużą samodzielnością w działaniu, i jaki jest zakres obowiązków takiego stazysty?? Pozdrawiam...

jB consulting

Dzień dobry, Każda firma ma swoją politykę, jB consulting rocznie dysponuje około 40 miejscami dla stażystów, zaś z racji na ograniczoną powierzchnie biurową staże odbywają się w różnych terminach. Akurat we wrześniu zakończone zostały dwa staże, dlatego dysponujemy obecnie taką właśnie ilością miejsc. W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu z działem administracyjnym, tel. 533-370-050 lub za pośrednictwem e-mail: biuro@jb.com.pl. Każdy z Państwa uzyska tam najświeższe informacje o aktualnej liczbie miejsc dla stażystów

Zostaw merytoryczną opinię o JB Consulting - Kraków

JB Consulting