Opinie o Codar Security w Pyrzyce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Codar Security. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Codar Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Codar Security w Pyrzyce

Krzysztof

Polecam. Rzetelna firma, wyrozumiały pracodawca, prawidłowe rozliczenia. Lubię atmosferę w Codar Security za: Są prośby urlopowe wszystko można zaplanować i pogodzić z pracą

Beata.
@Iza

Podemij pracę a sam zobaczysz... Owszem płacą na czas. Ale i tak (usunięte przez administratora) pracowników. Zobacz na umowę o pracę. Jaka widnieje na niej stawka za wynagrodzenie na pełny etat? 1000 zł brutto. To jest uczciwe‽

Andrzej Nowy wpis

Polecam pracę w Codar. Czytam te wpisy i zastanawiam się czy to konkurencja je pisze. Ja przez 12 lat pracy nie mam żadnych uwag. Kasa na czas, urlopy wykorzystane, o co bym nie poprosił do pracy dane, dojazdy płacone, grafik układany pod nas, telefon całodobowy działa i jest pomoc w trudnych sytuacjach, atmosfera super i obiekty fajne. Szefowa nawet PIT roczny pomaga rozliczyć za darmo bo się zna. A jak komuś się pracować nie chce to na wszystko będzie narzekał.

Co jaki czas w Codar Security można ubiegać się o podwyżkę?

Czarny Nowy wpis

Polecam pracę w firmie Codar. Fajny zespół ludzi nigdy z niczym nie ma problemu. Pieniądze na czas zgodnie z przepisami, nadgodziny oddane w czasie kiedy mi pasowało. Dla mnie ważny był kontakt z szefową. Zawsze odpowiada na pytania nawet te trudne. Dbają o pracownika, mi pomogli w trudnej rodzinnej sprawie. Uzyskałem pomoc ze specjalnego funduszu wystarczyło złożyć prosty wniosek. Jako jedyna firma nie stosuje umów zleceń. Szkoda że zdrowie mi nie pozwala na pracę. Innym polecam. Uczciwy pracodawca.

Kaziu

Można na dwa sposoby. Ja sobie odbierałem godziny wtedy kiedy mi pasowało.

Julia Nowy wpis
@Kaziu

A płatne zgodnie z KP?

Pracownik Ochrony

Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie ale w miłej atmosferze. Czas rozmowy około 30 mińut. Wcześniej Dyrektor zapoznaje się z CV.

Pytania nie były zaskakujące dla osoby z doświadczeniem. Było pytanie, której jednak mnie zdziwiło czy ja mam jakieś pytania?

Mania

Pracowałam w Codar kilka lat i odeszłam na emeryturę. Jeszcze pracowałam jako emeryt przez rok. Nigdy nie spóźnili się z wynagrodzeniem i zawsze było ono zgodne z kodeksem pracy. Od każdej złotówki odprowadzali wszystkie składki ZUS co ma wpływ na nasze emerytury. Teraz to doceniam. Korzystałam ze wszystkich przywilejów osób niepełnosprawnych a nawet więcej. Ja dostałam na leki i okulary. Dużo osób dostaje na dojazdy. Dostaliśmy krzesło i oczyszczacz powietrza na obiekt. Planowali grafiki pod moje potrzeby. Nie ja dostosowywałam się do nich a oni do mnie do moich wizyt lekarzy, wyjazdów itp. Ludzie tego nie doceniają. Teraz szukałam pracy to firmy proponują "(usunięte przez administratora)" albo na zlecenie. A jak pytam czy uwzględnią wizyty lekarskie to pytają czy się z choinki urwałam. Ja polecam pracę w Codar jak będzie możliwość to tam wrócę.

@Mania

O, to może powiesz mi czy oni chętnie przyjmują osoby bliżej emerytury do pracy? Czy bardziej są nastawieni na młodsze osoby? Czy to nie ma znaczenia? I trzeba mieć jakieś doświadczenie?

Kaziu

Kiedyś pracowałam w Codar i poszedłem na emeryturę. Ja złego słowa nie mogę powiedzieć o firmie. Teraz żałuję bo mogłem pracować jeszcze 2 lata ale bałem się że państwo znowu coś wymyśli i nie da mi wogóle tej emerytury. Teraz jak odpocząłem to mam problem ze znalezieniem pracy. Poszukującym pracy polecam Codar bezpieczna i uczciwa firma.

Krzysztof

Iza
@Krzysztof

Dla wielu osób oprócz warunków finansowych liczy się także atmosfera panująca w miejscu pracy. Co możesz powiedzieć na temat atmosfery w Codar Security? Pytam o opinie dotyczącą relacji pracownik-pracownik, bo jak wnioskuję relacje z pracodawcą można ocenić pozytywnie. A może wiesz też coś na temat świątecznych dodatków do wynagrodzenia - czy pracodawca przewidział coś takiego?

patrycjusz
@Iza

Jak ktoś lubi pracować w firmie w której nie liczy się prawda tylko donosicielstwo,to proszę bardzo.

Beata.

Dorcia

Co za bzdury pisze zatrudniają osoby niepełnosprawne A jak choruje to co jak najszybciej bo trzeba zwolnić A nie ma się tym.zajac jak zatrudniają na niecałe etaty.oni tylko imię pięknie mowic

Jestem osobą niepełnosprawną . Firma Codar securit jest jedyną firmą która traktuje osoby niepełnosprawne z szacunkiem ,czego nie da się powiedzieć o innych ochronach . Do szefowej można zawsze i o każdej porze zadzwonić . Zawsze jest miła i serdeczna ,chętna do pomocy jeżeli się pomocy potrzebuje. I nie zamieniłabym tej firmy na inną. Współpracownicy bardzo sympatyczni . Obiekt na którym ja pracuję jest super , aż się chce do pracy przychodzić . Wynagrodzenie zawsze na czas. Pracę w firmie Codar polecam każdemu.

Endi

Bardzo dobra firma polecam. Ja zarabiam więcej od nauczycieli, wszystkie składki odprowadzane są na czas. Ja pracuję już 6 lat i nigdy ani jednego dnia się nie spóźnili z kasą. Normalna firma chodzę na urlopy nawet wodę do picia latem dostaję. Obiekty mają bardzo fajne i spokojne oby do emerytury dopracować.

Tomek1973
@Endi

Pracowałem w Codarze, bardzo fajna firma, dbają o pracowników, miłe szefostwo ,polecam

Bon34
@Endi

Co Ty Piszesz???!!!.Najgorsza firma(o ile można nazwać ją firmą) Pani która ma wszystkich gdzieś w (usunięte przez administratora) i nabijatylko kabze. Żeby się przekonać musisz się zatrudnić to uwierzysz. Odradzam.

Barbara
@Endi

Cześć Endi, skoro pracujesz w Codarze już 6 lat to na pewno udało Ci się dobrze poznać warunki pracy :) Napisz, czy przez te lata udało Ci się może w firmie uzyskać podwyżkę? Często się one zdarzają? Jak można sobie na nią zapracować i o ile wtedy wzrasta nam wynagrodzenie?

Mariusz

W jakich godzinach pracujecie w ochronie w Codarze? Są to stałe godziny? Chciałem się też dowiedzieć czy są nocki i czy jest dużo nadgodzin.

On

@Krzysztof urlop bez problemu można pod siebie dostosować ?

Czy zdarzają się nadgodziny w Codar Security?

patrycjusz

wynagrodzenie i owszem na czas ale (usunięte przez administratora)z wszystkiego co się da.

zainteresowany

A może ktoś słyszał żeby firma szukała nowych pracowników?

TB

Polecam pracę w Codar. Mają bardzo dobre obiekty na których faktycznie osoby niepełnosprawne dają radę mimo swoich niepełnosprawności. Wynagrodzenie zawsze na czas, urlopy, uwzględniane prośby z wizytami lekarzy. Poza tym w biurze ważni ludzie mają dyżury i można normalnie porozmawiać (nie unikają telefonów). A i ważna sprawa można korzystać z funduszu dla niepełnosprawnych to naprawdę działa trzeba tylko złożyć wniosek z opinią lekarza. Kto szuka stabilizacji polecam

Jonasz

@Ambasadorka Możesz jakoś uzasadnić taki wpis? Może to inspiracja konkurencji?

Janek

Pracuję 5 lat i mam wrażenie jakby firma była inna od wszystkich. Pracowałam w innych firmach i pracownik był w ogóle nie zauważalny. To co wyróżnia Codar uwzględnianie w grafikach moich lekarzy, imprez rodzinnych itp, nie muszę już się zamieniać, łatwy dostęp do szefostwa oprócz dyżuru w każdy poniedziałek to z każdym problemem można podjechać porozmawiać i doradzić się (tego nie było nigdzie), taka rodzinna atmosfera nasza grupa jest zgrana i nie ma takiego strachu że przyjedzie szefostwo i będzie się czepiać i za byle co opieprzać, nie ma tego stresu, bo są wymagający ale wyrozumiali. Telefon czynny całą dobę i wiem że jak coś się wydarzy to zawsze szefostwo mi pomoże.Na początku to nie wierzyłem że ten telefon ktoś w nocy odbierze. W innych firmach to koordynatorzy mówili żeby dzwonić ale jak się zadzwoniło to afera była. Tutaj tak nie jest . 1 raz zadzwoniłem o 2.00 w nocy pomogli bez żadnych problemów. Jak dla mnie to ważne. Bardzo polecam firmę.

Bolo

Wiecie może czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

eldi
@Bolo

tak

mako

Co to za ochrona jak wygrywają przetarg za 12,27 netto za ochronę w Lubuskim , to nie pokrywa najniższego średniego wynagrodzenia, nawet przy zatrudnieniu osoby niepełnosprawnej nie są pokryte koszty firmy. Myślę, że jest to dobry temat dla Urzędu Skarbowego, więc powiadomię Urząd I ZUS. Te pozytywne opinie sami sobie piszą.

Patrycja

Wasze ostatnie opinie pozytywnie odnoszą się do Codar Security. Nie udało mi się znaleźć ich strony internetowej, ani żadnych nowych ofert pracy. Czy pracodawca jest aktywny w internecie? W jaki sposób dowiadujecie się o planowanych rekrutacjach? Czy, Waszym zdaniem, można spontanicznie aplikować do tej firmy? Jak oceniacie Codar Security jako pracodawcę?

Zostaw merytoryczną opinię o Codar Security - Pyrzyce

• Jak się pracuje w Codar Security?

Zobacz opinie na temat firmy Codar Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Codar Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Codar Security?

Kandydaci do pracy w Codar Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Codar Security