Przetwórstwo Art.Spożywczych "ALTA"

Kołobrzeg

Opinie o Przetwórstwo Art.Spożywczych "ALTA"

meg 2013-11-08 11:15:18
witam mam pytanie ,staram sie o prace w firmie Alta .czy ktos moze wie jak tam jest?
as 2014-01-05 20:36:05
Zależy jako kto zaczniesz pracować... W sumie zakład to większy garaż, kobiety kręcą rybki a mężczyźni udają, że pracują. Od czasu do czasu wpada klientka która robi za dyrektora i próbuje straszyć załogę ale po jej wyjściu z hali jest luz.
Zarobki to minimum a o żadnych stanowiskach nie ma mowy. Brygadziści latają wszędzie i nigdzie, krzyczą i sami się nakręcają, kierownicy zmieniają się w tempie ekspresowym, w 2013 roku było ich troje lub czworo, ostatni z nich próbował chyba uspokoić atmosferkę ale sam się wykoleił po miesiącu. Poza tym jest spoko. Niektórzy piją z rozpaczy, że stara firma się rozpadła a obecna Alta to nie jest dawna Alta gdy właściciel sam próbował rybkę i decydował czy ma właściwy smak i dopiero wtedy puszczał do produkcji... dzisiejsza Alta to masówka dla potrzeb sieci więc na żadne sentymenty nie ma miejsca
były kierownik 2014-03-20 09:52:54
Polecam dla osób które mają za mało stresu, pracowałem tam przez miesiąc i się wykoleiłem jak to opisał "as" w poprzednim poście. Osoba zarządzająca firmą (Pani Dyrektor) w imieniu właścicieli zakładu wprowadza masę zamieszania przez co wiele rzeczy się "krzaczy" a wspomniani brygadziści ze strachu nie wiedzą gdzie mają być i co mają robić. Swój brak niekompetencji i małe wpadki przerabia na błędy ludzi jej podległych przez co sprawia wrażenie osoby niezastąpionej i jedynej rozgarniętej. Rozwiązania "bolączek" zakładu same się nasuwają dla bystrego obserwatora lecz trzeba umieć przebić się przez skorupę zwojów myślowych Pani Dyrektor aby je wprowadzić i by pracowało się tam z pewnym komfortem.

Popieram poprzednią opinię, że firma to większy garaż. Trzeba trochę inwestycji ze strony właścicieli aby poprawić stan techniczny lecz to pewnie nie będzie zrealizowane w najbliższej pięciolatce, a szkoda.

A praca fizyczna na produkcji (?) - jak ktoś umie pracować w systemie akordowym i jest w tym dobry oraz nie przeszkadzają Ci opary kwasu octowego to jak najbardziej polecam, jeżeli nie będziesz osobą funkcyjną np. magazynierem lub odpowiedzialnym za pakowanie i oznakowywanie towaru to możesz śmiało startować do firmy.

Opinię piszę gdyż zauważyłem, że Alta znowu poszukuje w internecie technologa kierownika - dla tej osoby życzę powodzenia.
koleś 2014-05-07 16:13:28
Alta poszukiwała technologów bo 3 kolejne Panie zatrudniane na to stanowisko zachodziły w ciąże. Z tego co wiem to nie ma to z niczym innym związku.

Mi się pracowało ok, byłem magazynierem, ale się przeprowadziłem. Trochę stresów i chaosu jak wszędzie.
Praca fizyczna ciężka, ale wiadomo jak jest.
Kasa była zawsze na czas, za nadgodziny płacili.
yac 2014-08-18 22:25:01
Witam,

A może ktoś podpowie jak wygląda praca w sekretariacie ( osoba do obsługi biura) ?
Jakie zarobki, klimat itp.
kolo 2014-09-19 11:00:18
jakie godziny pracy? w sensie jakie zmiany
viola 2014-12-12 21:31:26
miałam okazję pracować w tej firmie na produkcji i podzielę się opinią dla przyszłych pracowników ogólnie praca nie jest ciężka tylko jak słyszałam jak kobiety mogą być wredne i fałszywe to aż mi było nie dobrze są zwykłymi pracownikami a myślą że są chyba dyrektorem w szczególności przestrzegam przed Teresą taką niską a wredną że nie wiem co pracują też tam Ukrainki ale o nich nie mogę złego słowa powiedzieć fajne kobitki:) a brygadzistki to tylko pani Ola jest w porządku ta mała Magda to z gęby jest nieprzyjemna i nie kulturalnie się odzywa do pracowników a mężczyźni są ok
Świeżak 2015-07-15 23:24:01
To teraz moja kolej :)
1. Szef najlepszy jakiego miałam (a było ich już kilku :))
2. Koleżanki z produkcji obrobią Ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z każdej strony (nie wszystkie :))
3. Biuro, a produkcja to dwie różne rzeczy, więc wiadomo, że nigdy biuro nie zrozumie roboty.
4. Ukrainki - miłe i całkiem fajne kobitki.
5. Wypłata zawsze na czas, nie jak w firmie typu KRZAK.
6. Brygadzistki - nerwówka 100%, ale ogólnie ok.
7. Robisz - zarobisz! To normalne, za siedzenie nikt nie płaci :)
8. Więcej informacji na miejscu :)
monika 2015-10-28 09:46:03
wy tu piszecie ze praca jest fajna i spoko,a to nie jest prawda tam pracuja sami uposledzence a kadry ta sa oszusci i tyle bo przepracowalam cztery dni i mnie zwolnili a jak zapytalam czy dostane pieniadze to mi odpowiedzieli ze nie dostane bo musza pokryc koszty za bhp i za pranie,to jest normalnie zalosne,nie polecam isc nikomu tam do pracy bo tam tylko ludzi oszukuja i kazdy z tamtad ucieka....
Monika 2015-10-28 09:52:51
, - Meg-nie polecam isc tam do pracy wogole oszusci sa tam ze szok
Świeżak 2015-10-28 17:03:07
Marianna, może Monika powinna sprawę w Sądzie założyć? Hehe :) Monia przybij 5! Kolorowo, to tam nie jest. 90% pracowników z zazdrości lub innych powodów owinie Ci du..pe. Tylko czego tam zadrościć? Wszędzie dobrze, gdzie Alty nie ma :D
Monika 2015-10-29 10:04:06
Swiezak-oczewiscie ze bym piszla do sadu z tym ale ja tam trzy dni pracowalam i wogole nie dostalam umowy to nie mam podstaw isc do sadu a za te trzy dni powinni kase wyplacic a nie sami mnie zwolnili i jeszcze kasy nie dostalam.
gość 2016-01-07 22:05:02
jest dużo ofert pracy w alta... powie ktoś co nieco czy się pozmieniało ??? jak Pani dyrektor, atmosfera, ludzie i praca?? konkretnie chodzi o pracę dla brygadzisty. Pozdrawiam
Olek 2016-01-18 20:26:56
ile zarabia brygadzista , kierownik ?
były pracownik 2016-09-01 21:11:54
Byłoby fajnie gdyby właściciel przejrzał na oczy zmienił Panią Dyrektor , która stwarza nieprzyjemną,niemiła atmosferę- dlatego nikt nie chce tam pracować albo tez jest tak duża rotacja pracowników.
były pracownik 2016-09-01 21:12:49
zatrudniony 2016-09-20 22:15:20
ogólnie w ALCIE często pracownicy sie zmieniają a problemem jest chyba atmosfera i podejście do pracowników ze strony P,Dyrektor,która pracownika ma za nic,za kogoś gorszego.Właściciel super człowiek tylko jak w firmie będzie rządzić Blondyna -P.Dyrektor, przez którą nikt nie bedzie chciał tu pracować- to co właściciel ma do powiedzenia.Jedna osoba czy większość pracowników.......
As 2016-09-27 14:48:56
Przecież za atmosferę w firmie raczej odpowiadają pracownicy a szef?
Zostaw swoją opinię o Przetwórstwo Art.Spożywczych "ALTA" - Kołobrzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przetwórstwo Art.Spożywczych "ALTA"