TIME SECURITY Sp. z o.o.

Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

Jacek

Jestem z Łodzi mam umiarkowaną grupę czy są przyjęcia do pracy i jak z godzinami jest

@Jacek

Dzień dobry. Tak, w tej chwili akurat są - obiekt to szpital. Po wszelkie szczegóły prosimy dzwonić do naszego Działu Rekrutacji, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:30-14:00, w godz. 535 505 149.

seweryn
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

a można tylko tu zapytać czy to będzie praca na zmiany? jakie godziny?

@seweryn

Zdecydowanie najpełniejsze i najbardziej precyzyjne informacje uzyska Pan w Dziale Rekrutacji.

Honorata

Hej, szukają teraz w internecie Szefa ochrony w Mysłowicach. Widziałam ogłoszenie z zapiskiem, że dają UoP, ale nie ma tam info, czy jest to praca zmianowa? Czy jest jedna zmiana taka stała, bez nocek i weekendów? Wiecie coś?

Ilona

Wyjaśni mi ktoś po krótce jeszcze, na czym polega ten „atrakcyjny system premiowy” w ofercie na szefa ochrony? Chciałabym wiedzieć dokładnie, z czym pracownik zostaje na koniec miesiąca, nie tylko jeśli chodzi o pieniężne benefity. Pozdrawiam serdecznie.

@Ilona

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja na wspomniane stanowisko szefa ochrony została już zakończona. Pozdrawiamy.

EL

W ogłoszeniu na szefa ochrony nie ma wymienionych jakiś specjalnych wymagań, na pewno są jakieś dodatkowe umiejętności, które będą najbardziej porządane, chciałbym się dowiedzieć jakie to mogą być co może przeważyć na korzyść kandydata na to stanowisko

@EL

Polecamy bezpośredni kontakt telefoniczny z firmowym DZIAŁEM REKRUTACJI, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:30-14:00, pod numerem tel. 535 505 149. Tam można uzyskać najbardziej dokładne i aktualne informacje.

Pracownik Ochrony

Pomyślnie

Gdzie pracowałem

Hanna

Nie rozumiem jak firma mogła przejąć stróżówki z pracownikami? To jedna firma ich zwolniła i od razu ta druga zatrudniła? To jest jakieś porozumienie między nimi czy o co tutaj chodzi?

Ilona

Witam. Tam w ogłoszeniu na szefa ochrony napisali, że auto dają normalnie, tylko prawo jazdy oczywiście trzeba mieć. A czy normalnie koszty paliwa pokrywają w 100%? Jak to jest rozwiązywane przez nich, z własnej kieszeni trzeba coś płacić czy nie?

Agnieszka
@Ilona

Z własnej kieszeni nie trzeba płacić za nic , skoro masz służbowy samochód do swojej dyspozycji przez całą dobę to przecież nie będziesz do niego tankować paliwa za swoją kasę , tylko na fakturę z nipem firmy , a oni to wpisują w swoje koszty . Oprócz tego dostajesz bony na obiady , służbowy laptop , komórkę i długopisy . Mieszkanie służbowe też dostaniesz , ale tylko jeśli nasz stały meldunek w innym mieście niż pracujesz i zaledwie jedno pokojowe . Prawo Jazdy nie musisz mieć , też ci załatwią , bo mają znajomości jeszcze z czasów MO . Dopłacają do wczasów , koloni , leków , okularów , protezy zębów , rąk i nóg , wszyscy pracownicy dostają bony okolicznościowe na zakupy w Kauflandzie i podarunki na święta . Przywilejów i dopłat jest bardzo dużo a chętnych do pracy i tak brakuje nie wiadomo dlaczego .

Nie bardzo rozumiemy takie wpisy jak ten pani Agnieszki. Może to były jeszcze spóźnione obchody prima aprilis? Ale z doświadczenia wiemy, ze podobne fantazje wpływają na dezorientację kandydatów do pracy. Tylko po co?

Hanna
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Trochę to wygląda jak ironia w tym wpisie. Ja ponownie zapytam - jak jest z kosztami paliwa? Tankuje się na jakąś kartę flotową? Czy firma zwraca za faktury?

@Hanna

Uprzejmie zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną (kontakt przez firmowy Dział Rekrutacji) - wszelkie szczegółowe kwestie są wyczerpująco wyjaśniane w jej trakcie.

Honorata

Czy wiecie coś o rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Finansowych? Wiecie kto ją prowadzi? Czy sprawdzają znajomość jakiś programów księgowych itp.?

w okularach
@Honorata

a gdzie ty widzisz taką rekrutację? też by mnie to interesowało

Pracuś
@Honorata

to ogłoszenie widziałem tutaj - na GoWorku i na OLX chyba też

astygmata
@Pracuś

trzeba patrzeć gdzie się da... jak chce się pracować

zazi
@astygmata

ile czekacie na odpowiedź od nich?

Aga
@zazi

nie jakoś długo, ale teraz okres przedświąteczny więc może trochę to dużej zająć

vito
@zazi

nie uważasz że to nie da się tak dokładnie odpowiedzeić ile?

Patryk 95

Pracuję w tej firmie od blisko 4lat jako pracownik ochrony. Jeśli mogę się podzielić swoją szczerą opinią to zdecydowanie mogę polecić pracę w naszej firmie kadra kierownicza oraz dyrekcja dba o swoich pracowników zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie kierownika pod którego się należy w moim przypadku jest to Pan Tomasz Kasperczak pierwszy raz się spotykam z tak życzliwym człowiekiem dba o dobro swoich pracowników można zawsze liczyć na pomoc i wsparcie dlatego też moja opinia na temat pracy i relacji pracownik kadra kierownicza jest bardzo pozytywna

@Patryk 95

Mówisz tylko o swoim oddziale czy w jakimś szerszym kontekście się wypowiadasz?

Weronika
@Patryk 95

Czy na każdym stanowisku pracownicy mogą liczyć na takie podejście? Jakie zarobki masz tutaj jako ochroniarz? W jakich kwestiach szefostwo służy pomocą? Czy pracownicy dostają bony okolicznościowe i podarunki na święta?

Ernest
@Weronika

Weroniko bony i paczki to nie wszystko nawet dają podpaski kobietą co miesiąc haha

Dzień dobry. Mamy obiekt w Mysłowicach, ale w tej chwili wszystkie stanowiska są obsadzone, więc na ten moment nie rekrutujemy.

Warto też dzwonić do naszego Działu Rekrutacji - tam zawsze mają najbardziej aktualne informacje. Proszę próbować - REKRUTACJA / pon-pią 8:30-14:00: 535 505 149.

Telefonicznie rekrutacja działa w podanych godzinach, ale można też napisać mail (na adres: rekrutacja@time-group.com.pl), ewentualnie - jeśli to możliwe - zajrzeć do siedziby firmy w Mysłowicach (działamy w godzinach 8.00-15.00). Zapraszamy.

Cobra

Ja pracuje od niedawna i jestem zadowolony z pracy a prace trzeba szanować tym bardziej że teraz znaleźć jakąkolwiek pracę jest ciężko firma mi się podoba i będę ją polecał

@Cobra

Pracujesz jako pracownik ochrony, czy jakieś inne stanowisko?

@Cobra

I opowiesz może jak wygląda rekrutacja do firmy?

@Nenes

Staramy się możliwie jak najbardziej uprościć i skrócić proces rekrutacyjny, do niezbędnego minimum. Stąd na ogół ogranicza się on do dwóch etapów: 1) wstępna rozmowa z Działem Rekrutacji i pozyskanie niezbędnych danych; 2) osobiste spotkanie z kierownikiem danego obiektu i jego ocena, czy dany kandydat spełnia wszystkie oczekiwane kryteria. Kierownik podejmuje ostateczną decyzję i w następnych krokach następują już badania lekarskie, podpisanie stosownych dokumentów, wydanie ubioru z magazynu itd. Ta procedura dotyczy oczywiście pracowników liniowych. W przypadku pracy biurowej są oczywiście pewne różnice, tzn. rozmowa wstępna odbywa się z dyrektorem/szefem odpowiedniego działu, czasem także z asystentem zarządu ds. personalnych.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

O, to super, że nie jest to zbyt skomplikowane i nie ciągnie się jak makaron

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

jak chodzi o pracowników ochrony, to pierwszy etap to telefoniczna rozmowa jest?

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

a z ciekawości ile trwa tak średnio to osobiste spotkanie?

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

i czy na tym drugim spotkaniu pokazujecie obiekt? są jakieś testy czy po prostu rozmowa, tyle że z bezpośrednim przełożonym?

@Nenes

Nie, zdecydowanie nie jest. Wynika to oczywiście z tego, że pracują u nas także osoby z rozmaitymi niepełnosprawnościami, chcemy więc jak najbardziej ułatwić im skuteczne poszukiwanie pracy.

@bojowy

Dokładnie. Pierwszy etap to telefoniczna rozmowa z naszym Działem Rekrutacji.

@bojowy

Rozmowa z kierownikiem trwa na ogół ok. 15-20 minut.

@bojowy

Jeżeli dana osoba jest chętna obejrzeć obiekt przed podjęciem pracy, podajemy adres i jest możliwość podjechania tam, zawsze ktoś z naszych pracowników jest na miejscu. Najczęściej jednak nowi pracownicy poznają obiekt podczas szkolenia. Ponadto cała charakterystyka obiektu i pracy na nim jest podawana przez kierownika podczas rozmowy. Dodatkowo, w niektórych przypadkach kierownicy umawiają się z kandydatami na obiekcie, po uprzedniej rozmowie. Zresztą, dość często nowi pracownicy znają te obiekty, gdyż mieszkają w okolicy.

dzięki za szczegółowe odpowiedzi

anonimowY
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Jakie szkolenie bzdury jak się przyjmiesz to dopiero poznajesz teren itp.

qba
@anonimowY

a ludzie w miarę tacy w porządku, można coś pogadać? jak atmosfera?

uki
@qba

u mnie ludzie spoko, do pogadania

Nina
@anonimowY

(usunięte przez administratora) ją przed przyjęciem miałam 3 obiekty do obejrzenia i sobie wybrałam głównie patrzyłam na dogodny dojazd bo obiekt jak obiekt na każdym trzeba robić pozdrawiam

Andy
@Nina

no fakt lokalizacja jest istotna, ale to spoko miałaś, że mogłaś sobie wybrać

nowy

nowy pracownik ma tu czego szukać? doświadczenia nie mam ale mam chęci do pracy. da się tu w spokoju bez zbędnych ceregieli pracować?

uki
@nowy

no pewnie ze tak, nie wiem jak podchodza do doswiadczenia bo ja mialem, ale tak to robota spoko

fenix
@nowy

nie wymagają doświadczenia. piszą że warto mieć ale nie trzeba.

fenix
@nowy

na ochrone przynajmniej. bo zakladam ze o to pytasz

wito
@nowy

jak masz checi do pracy i jestes robotny to powinno sie udać

armstrong
@wito

to mam, wysyłam cv i zobaczymy czy się odezwą

armstrong
@wito

pytanie: soboty są pracujące?

@armstrong

No wie Pan - w branży ochrony pracujące są piątki, świątki i niedziele - taka specyfika. Obiekty pod naszą kuratelą nie mogą przecież pozostawać bez ochrony.

Andy
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

no to jasna sprawa, że obsługa musi być cały czas..

Przyjmujecie ludzi bez doświadczenia w ochronie?

@Adam

To zależy od wymogów kontrahenta i charakteru poszczególnych obiektów, ale ogólnie rzecz biorąc - tak, przyjmujemy także osoby bez doświadczenia w ochronie.

Sajmon

Pracowałem w kilku miejscach i time to totalnie zwykła normalna firma tymbardziej dziwi mnie że ludzie tak pyszczą

Kojot
@Sajmon

To chyba totalnie zwykła normalna sprawa ze ludzie pyszczą bez względu na realne warunki. Witamy w Polsce

MIło nam to czytać. Dziękujemy za opinię.

Even

Można gdzieś zgłosić jakąś pochwałę dla państwa pracowników?

Even
@Even

Uważam że to bardzo kompetentni ludzie, właściwe osoby na właściwym miejscu! Dziękujemy za ochronę, tak trzymać!

@Even

Tak, oczywiście. Jeśli ma to obrać ścieżkę oficjalną, proszę przesłać maila pod adres: sekretariat@time-group.com.pl lub kontakt@time-group.com.pl

Krecik

Witam, czy firma posiada jakieś obiekty na terenie województw Pomorskiego/Warmińsko-Mazurskiego?

Zawsze miałem Was za poważniejsza firmę do czasu kiedy zaproponowano mi obiekt na nogach 24 h za najniższą karkowe na 1/16 etatu. Każdy co pracuje na takich dziadowskich warunkach powinien zawiadomić pip urząd skarbowy i ZUS. I napewno skontaktować się klientem który wymaga umowy o pracę ale napewno nie wie że na dziadowskich warunkach. Nigdy w życiu już u Was pracować nie będę. Przepisy się zmieniają i w nie dalekiej przyszłości będą was omijać szerokim łukiem

Sheff

Jakie obowiązki szefa ochrony? Organizowanie pracy w obiektach w jaki sposób konkretnie?

Sheff
@Sheff

Jeszcze coś co warto wiedzieć o tej pracy? Może jakieś widełki lub coś?

@Sheff

Ogólnie, do zakresu działań Szefa Ochrony należą: - Sprawowanie nadzoru i koordynowanie działań podległych jednostek na określonym terenie. - Zarządzanie zespołem pracowników ochrony fizycznej w danym oddziale agencji, kontrolowanie zgodności wypełnianych przez nich obowiązków z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi oraz stan zabezpieczenia obsługiwanych obiektów, - Zarządzanie procesem zatrudniania nowych pracowników ochrony fizycznej, oraz podwyższanie kwalifikacji osób aktualnie zatrudnionych, - Sporządzanie grafików dla pracowników, - Sporządzanie kart czasu pracy, - Sporządzanie harmonogramów czasu pracy, - Sporządzanie informacji na temat godzin pracy poszczególnych pracowników dla kadr w celu wypłaty, - Sporządzanie protokołów godzinowych dla klientów oraz stały kontakt z klientem, - Dbanie o dobry wizerunek firmy, - Ścisła współpraca z przełożonymi i innymi działami w firmie, np. działem kadrowo-płacowym, rekrutacji, księgowością. Pozdrawiamy!

kandydat
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

a ile osób ma pod sobą szef ochrony średnio?

Magda
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Czy jest ktoś w stanie z kierownictwa wytlumaczyc ,czy wszyscy pracownicy będą mieli zwrot podatku za Kuznice za rok 2022? Rozmawiałam z kierownikiem obiektu i niestety nie uzyskałam odpowiedzi na moje pytanie.

Zuzia
@Magda

Jeżeli przeczytałaś umowę to tam piszę do kiedy mają zwrócić podatek do 15-kwietnia.

@Magda

Szanowna Pani, ponieważ poszczególne umowy mają charakter indywidualny, nie znamy wszystkich ustaleń w nich zawartych. W celu uzyskania konkretnych informacji zalecamy kontakt z HelpDeskiem dla Pracowników, pod numerem tel. +48 533 329 991, od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-14:00.

H-J
@kandydat

To chyba zależy od konkretnego obiektu i umowy z kontrahentem. Większy obiekt, więcej posterunków, więcej pracowników ochrony. Dlatego raczej trudno podać średnią liczbę osób pod danym kierownikiem. Jest różnie.

Jacek
@H-J

Wrzucili przedwczoraj ogłoszenie dla kwalifikowanego pracownika ochrony. Wymagają w tym przypadku wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony i niekaralności. Jest tam też podane, że UoP, pełne umundurowanie i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Napiszesz, jakie kursy finansują, czy sami robią i ile dają zarobić?

Dzień dobry. Ze względu na specyfikę i dużą odpowiedzialność pracy w ochronie nie zatrudniamy osób niepełnoletnich.

Mani
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

To dlaczego przyjmujecie z grupami jeżeli jesteście odpowiedzialna firma. Bo ja bym wolał zdrowych niepełnoletnich sprawnych i wysportowanych .

Tom

Ochroniarzy nie wolno zatrudniać na umowę o dzieło Redakcja28 października 2016 Orzeczenia sądowe, Składki ZUS umowy o dzieło, umowy zlecenia, wyroki Sądu Najwyższego Osoby zajmujące się ochroną mienia nie powinny wykonywać swej pracy w oparciu o umowę o dzieło. Jeśli mają one realizować wyznaczone zadania w ramach stosunku cywilnoprawnego, to właściwa jest umowa zlecenia. Takie stanowisko zajął Sąd Najwyższy w wyroku z 25 października 2016 r. (sygn. akt I UK 446/15).

Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIME SECURITY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 419.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 273, z czego 80 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TIME SECURITY Sp. z o.o.