TIME SECURITY Sp. z o.o.

Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

Domiś

Czy w najbliższym czasiefirma organizuje jakie piknki dla pracowników? Tego typu jak niedawne wycieczki do Wisły, wigilijki na zamku, imprezki z pokazami itp.

@Domiś

Z całą pewnością, jeśli taki event będzie się miał odbyć, firma o tym poinformuje z odpowiednim wyprzedzeniem.

Domiś
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

O to super ze firma poinformuję bo już myślałem że te eventy to jakaś tajemnica czy też wydarzenia dla wybranych

Adi12

Oczywiście że nie informowali i dalej tego nie będą robić , odpowiedź z firmy to kolejna ściema zresztą jedna z bardzo wielu :))

Bolo

Zatrudniając pracownika z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności pracodawca ma możliwość ubiegania się o comiesięczne dofinansowanie kosztów jego płacy. Nieistotne ile osób niepełnosprawnych mamy zatrudnionych i czy jesteśmy zakładem pracy chronionej czy nie.

Naafiri

Czy w Mysłowicach znajduje się główna siedziba firmy? Zastanawiam się nad aplikowaniem na specjalistę ds. finansowych i chcę dopytać - czy wymagają wykształcenia kierunkowego?

Naafiri
@Naafiri

W jakich godzinach się tutaj pracuje w biurach?

@Naafiri

Tak, główna siedziba firmy TIME znajduje się w Mysłowicach, przy Placu Wolności 2. Biuro pracuje do godz. 15.00. Na stanowisko Specjalisty ds. finansowych nie wymagamy wykształcenia ściśle kierunkowego, aczkolwiek na ten moment rekrutacja na ww. stanowisko została zawieszona.

Ilona

W przypadku oferty na stanowisko Specjalistka ds. prawnych ile trwa ten wspomniany okres próbny? Bo napisali, że dopiero po nim jest część dodatków. I czy jest normalnie płatny tak jak reszta pracy w późniejszym czasie?

paweł
@Ilona

Na umowie o pracę miałem 3 miesiące okresu próbnego, co prawda na innym stanowisku. Podejrzewam jednak, że na umowie o pracę raczej właśnie takie 3 miesiące zazwyczaj obowiązują.

Jorek
@paweł

A potem jest umowa na określony czy od razu bez terminowo dają?

waldek
@Jorek

ja sie doczepie do pytania, bo chcial bym sie dowiedziec gdzie mozna znalesc czy sa ogloszenia aktualne?

waldek
@Jorek

i czy jak nie ma takich ogloszen to czy mozna poprostu do nich zadzwonic? albo email zeby wyslac cv bo jak ktos sie zwolni to moze wtedy sie przyda

Farfocel
@waldek

na ich stronie głównej masz normalnie ogłoszenia na time group jak cos tam jest to fajnie wypisane

@Farfocel

a możesz powiedziec coś wiecej na temat przebiegu takiej rekrutacji? ogolnie pytają o cos konkretnego, sprawdzaja bardzo czy raczej wszystko na luzie?

@Farfocel

a jakies uprawnienia trzeba miec? np. jakąś broń sie dostaje czy jak to tutaj wyglada?

@serio

Bronią w ochronie mogą posługiwać się (tam, gdzie jest to wymagane i dozwolone prawem) wyłącznie uprawnieni i przeszkoleni do tego pracownicy w ramach tzw. SUFO, czyli specjalistycznych uzbrojonych formacji ochronnych. Przy tym zadania te mogą realizować wyłącznie pracownicy wpisani na listę kwalifikowanych pracowników ochrony.

@serio

Kształt i przebieg procesu rekrutacyjnego w pewnej mierze zależą także od tego, na jaki konkretny obiekt odbywa się rekrutacja (szczegółowe wymogi kontraktu), natomiast firma ze swej strony stara się go maksymalnie uprościć - oczywiście na tyle, na ile to możliwe. Na ogół rekrutacja odbywa się w trzech etapach: wstępne zgłoszenie (zazwyczaj telefoniczne); osobista rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem, jeśli jest on zainteresowany kandydatem; badanie lekarskie i podpisanie wymaganych dokumentów).

Racuch
@serio

od siebie dodam, że jak przechodziłem przez proces rekrutacyjny to było to dosyć przyjemne i jako były pracownik mogę śmiało powiedzieć, że rekrutacja tutaj jest naprawdę okej. Wyżej został opisany typowo proces, natomiast wolałem dodać swoje trzy grosze odnośnie samej atmosfery :)

Racuch
@serio

Więc jedyna moja rada jest taka żeby podejść do tego na swój sposób i przedstawić się jak najlepiej ale zbytnio się nie stresować, bo nie ma czym. Ja od siebie daję plusa.

Gucio
@Racuch

a jak praca? duzo ma sie na glowie czy raczej standardowa praca w ochronie, mozesz powiedziec cos wiecej?

kosztus
@Gucio

To raczej zależy od dnia i tego co się dzieje, ale wydaje mi się, że to dosyć standardowa praca tak jak napisałeś

tanko
@kosztus

a jak patrza na orzeczenie o niepeln.? przejdzie to tutaj?

Daga
@paweł

I potem ci przedłużyli? Dobrze by było wiedzieć, czy są duże szanse, że się dostanie na dłużej potem pracę. Szukam pewnego czegoś. I na ile umowa potem jest?

@tanko

W jakim sensie "przejdzie to tutaj", bo chyba nie do końca rozumiemy sens pytania? Czy przyjmujemy do pracy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności? Tak, również.

@Jorek

Potem dostaniesz umowę tymczasowa. 2 dni urlopu za przepracowany miesiąc. Wypowiedzenie do 2 tygodni najdłużej bez względu na przepracowany u nich czas tzn. miesiące czy lata

torcik
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Z jakim stopniem niepełnosprawności przyjmują Państwo do pracy?

Wei
@torcik

a doświadczenie tutaj trzeba mieć?

@Wei

Niekoniecznie. To zależy od zajmowanego stanowiska i rodzaju posterunku.

neptun
@Wei

ja nie mialem ale to akurat takie ogloszneie mi sie trafilo, sa czesto wymagania ze trzeba miec doswiadczenie jednak

Baylon

wiesz może jakie to doświadczenie oczekują i czy na przykład jak pracowałem pół roku na ochronie to może być?

atleta
@Baylon

z tego co ja patrzylem byly ogloszenia w ktorych nie wymagali doswiadczenia, tzn bylo mile widziane wiec to ze masz pol roku to i tak dobrze

Pracownik Ochrony

Pomyślnie

Gdzie pracowałem

Sisi

Witam mam pytanko co z drugą częścią naszych wypłat bo słyszałam że jakieś pomyłki były

Krysia
@Sisi

Ale jak drugą częścią wypłat? To w ratach ta wypłata była czy co? Często takie pomyłki się zdarzają?

@Sisi

Wszystkie należności są wypłacane zgodnie z umowami, czyli do końca miesiąca.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Baku baku. Dlaczego mi nie wypłacono za marzec za 24 godz.przepracowane?

@Krysia

To zależy od kierownika co poda do kadr. Chcę się upodobac firmie to cie oskubie i poda mniej. Jak się nie będziesz szybko upominac o swoje to sami ci nie oddadzą. Szukają frajerow

Luiza
@Edek

Na jakiej zasadzie działa ewidencja godzin że sugerujecie, że kierownik może coś nazmieniać? Macie jakieś listy do wypisania na zasadzie kiedy była praca i ile godzin? Czy inaczej jest to liczone?

Zofia
@Luiza

Macie na obiekcie listę obecności którą podpisujecie zaczynając pracę i wpisujecie tam datę i ilość przepracowanych godzin ? podpisujecie się pod tym ?

Fredo
@Edek

Maksymalna ilość nadgodzin w roku kalendarzowym nie może przekroczyć 150h . Tyle w temacie tak mówi kodeks pracy.

Proszę o ewentualnych brakach wody informować odpowiedzialnego kierownika.

Asia
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Może tzw. kierownika Molde?

chętny do pracy

Czy ta firma przyjmuje do pracy w ochronie może też ludzi z symbolem 01 - U i 02 - P na orzeczeniu o st. niepełnospr. ?.

@chętny do pracy

Jesteśmy ZPCHR-em, więc tak - również.

Hulej

czy dostaje się tutaj jakiś mundur i inne potrzebne wyposażenie? trzeba do tego coś dopłacać ze swoich czy firma wszystko pokrywa?

Hulej
@Hulej

od razu dopytam tez ile mniej więcej czas rekrutacji tutaj wychodzi?

@Hulej

Tak, firma zapewnia niezbędną odzież identyfikacyjną, obuwie i wyposażenie zgodne z zapisami poszczególnych kontraktów.

@Hulej

Staramy się, aby proces rekrutacji przebiegał jak najsprawniej i ograniczał się do niezbędnego minimum. Meritum, po rozmowie wstępnej, zazwyczaj ogranicza się do rozmowy z kierownikiem, badania lekarskiego, wypełnienia pakietu dokumentów i wydania odzieży identyfikacyjnej.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

A płaci pieniądze z Kuźni z Bielska Białej pracownikom ze zlecenia?

MARKO
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

trzy lata pracowałem - w tej firmie ANI JEDNEJ PARY OBUWIA NIE OTRZYMALEM. A CO TO ZA UMUNDOROWANIE TISCHERT Z KRÓTKIM RĘKAWEM NA LATO I ZIMĘ........ AMEN.

Dzimi
@MARKO

Widać że główka boli czuli masz P02. Firma ma pełny zestaw umundurowania jesień, zima, lato. Jeżeli chodzi o buty kto zużył przyjeżdża do firmy do magazynu odzieży wymieniają na nowe. Marko bzdury wpisujesz ponieważ nie potrafisz się pogodzić że zostałeś zwolniony. Bardzo proszę nie wchodź na Forum bo od paru lat wpisujesz to samo czuli bzdury.

ochrona

Widziałem ofertę do pracy na olx i w sumie zastanawiam się nad doświadczeniem, kojarzycie czy tutaj nie ma wymogu doświadczenia? bo nie widziałem tego. A co do elastycznego grafiku to jak to wygląda?

@ochrona

Nic nie trzeba umieć. Oprócz słodzenia koordynatorowi. Co do elastyczności, to zależy jak będziesz potrzebny koordynatorowi w jego planach, na ustawienie zmian.

Madzia
@007

Ale zapewniają pełny etat? Czy przy tej elastyczności moze być różnie z godzinami? w ogóle to ile za h teraz dają?

serio

jestem tu nowy i szczerze to najpierw martwilem sie iloscia negatywnych komentarzy i narzekaniem ludzi ale serio? teraz dochodze do wniosku ze to moze nie z pracodawca jest problem skoro taki poziom soba tu prezentuja niektorzy pracownicy...

Ooo
@serio

A w codziennych kontaktach z koordynatorem, innymi ochraniarzami, czy osobami z biura, to jak z odnoszeniem się do siebie? I czy zapewniona jest jakaś minimalna ilość godzin w miesiącu, bo nie wiem, ile bym zarobił?

@Ooo

W codziennych kontaktach staramy się być dla siebie pomocni i życzliwi (choć ludzie to oczywiście tylko ludzie). A jeśli chodzi o ilość godzin - zazwyczaj i najczęściej oferujemy pełen etat.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

I nie płacenie za nadgodziny!

Patka

Tata od dawna pracuje jako ochroniarz. Firma wystawiła ofertę dla stanowiska szefa ochrony i namawiam go żeby spróbował. W ogłoszeniu nie ma podanych żadnych widełek, podpowie ktoś w jakich granicach zarobki? Bo, że umowa o pracę to już wiemy. Samochód służbowy jako benefit z ogłoszenia na wyłączność pracownika, można nim dojeżdżać bezpośrednio do domu? Premie są wypłacane co msc?

Dzień dobry. Pytaliśmy w HelpDesku i żadnej takiej informacji nie było. Kiedy rzekomy problem był zgłaszany i na jakim obiekcie?

Dzień dobry. Informujemy, że główne biuro i siedziba firmy od paru już lat nie znajduje się w Katowicach przy Pukowca, ale w Mysłowicach przy Placu Wolności 2.

Grażyna

Pracuję w tej firmie od października 2022 jako kwalifikowy pracownik ochrony. Jestem zadowolona, dobrze zarabiam i płacą regularnie. Problem jest głównie pomiędzy pracownikami, bowiem niektóre osoby które pracują od lat razem na tym samym obiekcie nie szanują nowych , ryją bezczelnie pod nimi.

Iv
@Grażyna

Zgadzam się że firma dobra ale nie spotkałam się tutaj z takim traktowaniem od innych osób jak piszesz. Pewnie zależy na kogo trafisz. Ja na ludzi nie mogę narzekać akurat. Dogadujemy się.

Zaciekawiony
@Iv

A jak to właśnie jest? Pracujecie w stałych ekipach, zawsze z tymi samymi ludźmi, czy są jakieś rotacje obiektów?

Zaciekawiony
@Grażyna

A mogłabyś powiedzieć jak wygląda forma zatrudnienia? Bo zależałoby mi na umowie o pracę, a boję się że tutaj mi zlecenie będą chceli dać :/

@Grażyna

Jesteś Kwalifikowanym Pracownikiem Ochrony Grażyna? To gdzie zdawałaś egzamin na licencję II Stopnia ? Z jakiego miasta jesteś? Jaką masz umowę ? Z jaką spółką TIME ?

Ephaim
@Zaciekawiony

właśnie, jak to jest z tymi obiektami, jesteście przypisani do iluś czy to jest zamiennie?

Ochraniamy wiele obiektów na terenie całej Polski, więc możliwość wyboru czegoś odpowiedniego dla siebie istnieje. Kwestia tego, gdzie akurat mamy aktualne zapotrzebowanie na pracowników.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

a mozna gdzieś sprawdzic liczbę dostepnych obiektow czy dopiero podczas rozmowy o prace takie kwestie wychodza?

@serio

W sprawach szczegółowych proszę się kontaktować z firmowym Działem Rekrutacji, gdzie można uzyskać najbardziej aktualną informację na temat lokalizacji, gdzie aktualnie poszukujemy pracowników. Firma ochrania rozmaite obiekty na terenie całej Polski i zatrudnia ponad 1500 osób, więc zapotrzebowanie na ręce do pracy również zmienia się w zależności od realizowanych kontraktów i okresu ich trwania.

Grażyna
@Zaciekawiony

Każdy pracownik umawia się z pracodawcą co do sposobu zatrudnienia. Zarabiam bardzo dobrze, pracuje na obiekcie który należy do dobrych. Jeżeli się sprawdzisz to też dobrze zarobisz. Ja pracuje w ochronie prawie dwa lata/ dokładnie będzie to 31.07.2023 r. Nie pracowałem nigdy wcześniej w ochronie.Jestem technikiem ochrony,również kwalifikowany pracownik ochrony. Nie jest łatwo znaleźć się w grupie ktora że sobą pracuje wiele lat. Ale jak chcesz to zarobisz dobre pieniądze. I nie jest prawda że tylko wybrani zarabiają

Ciekawy
@Grażyna

A orientujesz się, ile bym zarobił na stanowisku strażnika, pracownika ochrony, na którego zgłoszono właśnie zapotrzebowanie? Wśród wymagań, pogrubioną trzcionką napisano, że wymagane jest orzeczenie o niepełnosprawności. Jakaś konkretna grupa jest wymagana?

Beata

Ile zarabia specjalistka ds. prawnych, skoro w ofercie jest podane, że mają 7 godzinny dzień pracy? Z jednej strony chciałabym mniej pracować, z drugiej nie jestem pewna, czy to może się opłacać, liczę na wasze opinie.

@Beata

Dzień dobry. Wszelkie szczegółowe informacje można oczywiście uzyskać w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Przecież nie podpisze Pani umowy bez świadomości tego, ile zarobi, prawda?

Czokowiec

W sprawie pracowników ochrony na obiekcie Czok Debiensko. Chciałem się zapytać kiedy firma zrobi porządek z pracownikami ochrony na tym obiekcie, mianowicie kiedy panowie z bramy głównej wkoncu przestaną chodzić się kąpać na łaźnie należąca do czoku i to jeszcze w dodatku w czasie trwania służby... Kolejna sprawa jest Pani z ochrony w blond włosach doczepianych ,Pani L, notorycznie jest widywana na bramie głównej mimo że pełni służbę w patrolu, chyba że od jakiegoś czasu na bramie głównej jest 3 osobowy skład... Mało tego Pani ta już kilkukrotnie była widziana przez pracowników czok jak opala się przed posterunkiem w niekompletnym umundurowaniu..

@Czokowiec

Dziękujemy za informację. Postaramy się przyjrzeć bliżej sygnalizowanym przez Pana problemom.

Frania

Ja w sprawie czasu pracy, proszę o rozjaśnienie mi tej kwestii. W ofercie na pozycje Specjalistka ds. prawnych mówią o 7 godzinnym czasie pracy. A jakie jest płacone, jak za siedem czy osiem? Rzadko się spotykam z takimi godzinami pracy, ale jak się spotykałam, to właśnie płacili jak za cały etat, to był taki benefit na zachętę…

@Frania

Wszystkie szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia są oczywiście podawane podczas ostatecznej rozmowy kwalifikacyjnej, przed podpisaniem umowy, także nic nie pozostaje bez niezbędnych wyjaśnień.

Zuza

Ja chciałabym podpytać o długość dyżuru/służby. W ogłoszeniu na stronie firmy pisze że 12/24h - od czego to zależy czy się pracuje cała dobę czy tylko pół? To jest jakoś według grafiku wymienne czy jak już się wybierze to potem tylko takie służby się ma?

@Zuza

Długość służby zależy od kilku czynników, m.in. od danego obiektu. Są rozmaite długości dyżurów. Zależy to również od samego kontraktu, tam też są wskazywane konkretne godziny. Ponadto istotne znaczenie ma grafik służby, który ustala się przy pełnej obsadzie posterunku.

router
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

a to jest wcześniej ustalane w jakich godzinach się pracuje, prawda? w sensie nie może być iluś zmian pod rząd 12-godzinnych? jak to wygląda?

Zainteresowana

Naprawdę nie przyjmujecie ze stopniem lekkim? Rozmawiałam z kierownikiem rejonu ,ale po informacji , że posiadam st.lekki już ponownego odezwu nie było.

@Zainteresowana

Oczywiście, że przyjmujemy również osoby ze stopniem lekkim. Nie znamy treści Pani rozmowy z kierownikiem, być może o braku odzewu z jego strony zadecydowały inne czynniki. Posiadanie orzeczenia nie jest przecież jedynym kryterium zatrudnienia.

spragniony

kierownik juz trzeci zmieniony biora informowane o wodzie a wody brak tak samo bylo rok temu sytuacja jest monitorowana a upaly skoncza sie za 2 miesiace a zysk zostanie wody

@spragniony

O ewentualnych brakach wody proszę informować odpowiedzialnego kierownika. Można też dzwonić na firmowy HELPDESK i zgłosić problem.

Wilhelm

Jest oferta na pracownika ochrony w Krakowie, można się dowiedzieć w jakim rejonie jest obiekt?

@Wilhelm

Ponieważ w Krakowie ochraniamy kilka obiektów (np. Politechnikę Krakowską), trudno to jednoznacznie określić, ale wszelkie szczegółowe informacje uzyska Pan w trakcie ewentualnego procesu rekrutacyjnego - można się kontaktować telefonicznie z naszym Działem Rekrutacji.

red
@Wilhelm

a ktos z pracownikow moglby sie wypowiedziec jak sie ogolnie pracuje w tej firmie? jakie sa tu warunki?

Agnieszka

Znalazłam ogłoszenie dla Specjalistki ds. przetargów. Firma pisze, o dofinansowywanie kursów i szkoleń jak również o rozwoju pracowników. Czy w zamian za takie szkolenia pracownicy podpisują tzw. lojalki? Na jakiej zasadzie to działa? Faktycznie jest możliwość awansów? Można liczyć również, że wraz ze wzrostem doświadczenia wzrośnie również wynagrodzenie?

Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIME SECURITY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 420.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 274, z czego 81 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TIME SECURITY Sp. z o.o.