TIME SECURITY Sp. z o.o.

Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

Robcio

Firma Tima to każdego(usunięte przez administratora) woda jak chcesz to deszczówka jak kranówka nie dobra bo mineralna jest dla nich nie dla robiła i nic się nie należy a na wypłatach też (usunięte przez administratora) jak chcesz podstawę zarobić to warunek(usunięte przez administratora) jedynie poniżać dlatego odchodzę od nich . Proszę omijajcie tą firmę szerokim łukiem .

Taka ja

Nie polecam firmy najgorsza jaka może być

urszu...
@Taka ja

Tak to prawda zgadzam się z przedmówczynią NIE POLECAM

Stefan

To teraz wiesz co za koordynatorzy sa w tej firmie mijaj z daleka ........

yhm
@Stefan

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka

Ppp

Wszędzie tak jest robią pod siebie grafik najlepiej żeby ktoś za nich robił nocki lykendy święta bo oni mają rodziny albo są psycholi bo firmy na takich bazują kierownictwo w żywe oczy kłamie że przyjmą jest ok albo jak pracujesz u nich to nagle cie zwalniają przeszłam z firmami dużo wiem co pisze

Fantomas

Jak się pracuje w systemie 12 godz to wolnego powinno być minimum 24 godz, a nie 12 na 12 absolutnie dniowka na dniowke czy nocka na nockę. Tak się prezesostwo wymyśliło że niepelnosprawnych mogą tak lekceważyć. Przecież zgarniaja grubą kasę z pefronu za zatrudnianie osób niepełnosprawnych

Anusiak

W KIELCACH na obiektach ludzie nie mają wody , mdleją w czasie ostatnich upałów , sprawa powinna zainteresować się PIP .

Pracownik Ochrony

Rybnik

Pracowałem w waszej fimie

Bronisław

czy te 3010 brutto, które jest tu proponowane to kwota już stała do końca? Nie ma szans, aby po roku dostać podwyżkę?

Taka Prawda
@Bronisław

No co TY najniższa Krajowa przez cały rok , a jak uważasz że jest inaczej to chyba z Marsa spadłeś . Taka płaca to norma w każdej firmie Ochroniarskiej , Takie są czasy i tak było od zawsze i to się nie ZMIENI

Marko
@Bronisław

Dla firmy się liczy żebyś miał najwyższy stopień niepełnosprawności znaczny względnie umiarkowany żeby firma miała za ciebie dobre dofinansowanie z pefronu. Ja pracowałem trzy lata w tej firmie i mi nie przedłużyli umowy woleli trzymać 80 latków na obiekcie a byłem sumiennym pracownikiem robiłem grafiki na obiekcie taka prawda o Time Security.

samson

Na jaki czas macie tu podpisywane umowy?

@samson

Dzień dobry. Pierwsza umowa jest zawierana standardowo na miesiąc. Jeśli chodzi o kolejne, to już zależy od kilku czynników, np. od kształtu i długości zawartego kontraktu na ochronę. Wszelkie niezbędne, precyzyjne informacje uzyska Pan telefonicznie w naszym Dziale Rekrutacji.

samson

Dziękuję za odpowiedź

rambo
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Jak wygląda kwestia podwyżek?

@rambo

Zasadniczo jak w każdej pracy. To zależy od przebiegu życia zawodowego, osobistych predyspozycji, stażu w firmie i ochronie, dodatkowych kompetencji i umiejętności itd.

rambo
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Ale szansa na takowe istnieje tak?

@rambo

Podobnie jak w kwestii awansu, nadgodzin itd. - tak, istnieje.

Stach

Jak wyglada sprawa zwrotu za leki i paliwo? Wnioski złożone w styczniu, nikt nic nie wie.

@Stach

Dzień dobry. Jeżeli chodzi o leki - to z zasady zwracamy koszty praktycznie w każdym przypadku, oczywiście określony procent, zależny od wysokości dochodów. Jeśli zaś chodzi o dojazdy - najprawdopodobniej wniosek znajduje się w kolejce, ale mamy zbyt mało szczegółów, aby to stwierdzić jednoznacznie. Uprzejmie prosimy o doprecyzowanie, co to znaczy, że "nikt nic nie wie"? Gdzie próbował Pan pozyskać informacje na powyższy temat? W razie dalszych pytań prosimy o tel. pod nr: +48 535 453 076, w godz. 8:30-15:00.

@Stach

jak pytasz na goworku, to nic dziwnego ze nikt nic nie wie, musisz zapytać u źródła

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

co za bzdury drogi TIME. pracowałem u was trzy lata żadnego zwrotu za leki od was nie otrzymałem jechając na turnus rehabilitacyjny. musiałem jechać w ramach swojego urlopu. żadnego dofinansowania od was nie otrzymałem mądremu dość oszustw od SZANOWNEJ TIME...........

J.h
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Zwroty za leki czy dofinansowania są tylko w reklamie firmy,w tzw "obiecankach" I teori,

Miszel

Całkowita prawda czekamy na TIME jak jej nie zabiorą na inny obiekt odchodze z Makoszowy.....

wroclaw

znowu szukaja do pracy u nas najpier zwalnia sie ludzi ze upominaja sie o wode a potem szuka sie nastepnych baranow do pracy najwazniejsze o nic sie nie upominac nawet swoj dlugopis trzeba nosic bo nie ma sluzbowych

@wroclaw

super sie wypowiadasz o kolegach po fachu, sam jesteś baran, nie pozdrawiam

vistula

ja proponuje wprowadzic w tej firmie bykowe co miesiac 10 procent bylo by wtedy na kranowke dlugopisy ubraniarobocze kompletne i na firmowy ubiur dla kordynatora region dolnoslaski boo nie wypada tak paradowac chyba ze firma nie dba o wizerunek no i wiecej zwalniajcie ludzi z doswiadczeniem

@vistula

bez powodu na pewno nie zwalniaja, to ze ktoś ma dośw nie zawsze znaczy, że jest dobry

w

kolego praca po 24 to tu norma tak samo jAk zwrot za leki cz dojazdy jak bendziesz bardo ale bardo uparty to dostaniesz i doplaty i normalny grafik ale i to sie nie zdziw i kopa to miotla ktora zamiata wiesz w ktora strone

byly fan

time to najlepsza firma lepszej nie znajdziecie to nie prawda ze firma nie zapewnia wody pijesz kranowke ile chcesz bez ograniczen ci co mowia ze brak wody to nie ludzie to wilki powiecie ze cos ze mna nie tak ale opilem sie tej kranowki zs mnie jeszcze trzyma to pisalem ja byly pracownik nie jarzabek time najlepsza jest

Potencjalni kandydaci na pracownika ochrony TIME sami zobaczcie jak traktowani są pracownicy z wypowiedzi tu udzielonych przez pracownika biura możecie sobie wyobrazić jak to wygląda już sama wypowiedz że pracownicy mogę pić wodę z kranu świadczy o kulturze i poziomie biura, w Biedronce butelka wody oaza kosztuje 67 groszy robicie z siebie dziadów nie dostarczając wody mineralnej dla pracowników gdzie mają kran z wodą.Co taka firma może wam zaoferować jeśli szkoda im na wodę .Najważniejsze żeby tylko brać pieniądze z PFRON do tego to są pierwsi.Zrozumcie wreszcie że życie nie tylko po to jest by brać z drugiej strony czy ktoś widział kiedyś aby grabki brały od siebie a nie do siebie i właśnie tak to działa niestety.Jednak muszę trochę obronić tą firmę bardzo oszczędzają dbają ale o siebie.Kto z was z TIME był na dofinansowanych wczas kto z was miał dofinansowanie do leków dopłatę za paliwo itp. inne firmy to mają i pracownicy z tego korzystają .

@były pracownik

I znów strzał kompletnie niecelny. Otóż udzielamy dofinansowania osobom zatrudnionym w zakładach pracy chronionej - na zakup leków i innych środków medycznych (zaopiniowanych przez lekarza), turnusy rehabilitacyjne, zakup i naprawę sprzętu rehabilitacyjnego, przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych. A także na inne indywidualne potrzeby, które można uzasadnić we wniosku jako niezbędne osobie z orzeczeniem o niepełnosprawności (np. ze względu na stan zdrowia czy ciężką sytuację finansową). Udzielamy pomocy w formie zwrotu kosztów, w formie pożyczki bezzwrotnej lub pożyczki zwrotnej - NA WNIOSEK PRACOWNIKA, a zatem takowy trzeba najpierw złożyć. Za leki można składać wnioski każdorazowo, za niektóre inne rzeczy np. raz w roku. Komisja orzekająca zbiera się zawsze pod koniec miesiąca, to ona ustala zasadność poszczególnych wniosków i wysokość dofinansowania. Decyzja nt. przyznania pracownikom środków w ramach pomocy indywidualnej i wysokości tych środków uzależniona jest od aktualnej wysokości środków zgromadzonych w funduszu rehabilitacji, sytuacji materialnej i losowej wnioskodawcy czy opinii przełożonego nt. jakości świadczonej przez wnioskodawcę pracy. W razie potrzeby pomagamy wypełniać odpowiednie wnioski w naszym biurze.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Z Pana/Pani wypowiedzi to normalnie raj na ziemi macie tylko ile w tym prawdy.Proszę wejść na olx wpisać praca śląskie i ochrona jest tam wiele waszych ogłoszeń w i w żadnym nie ma wzmianki ze zapewniacie taki socjal.To taki raj że szukacie ciągle pracowników i odnawiacie ciągle te same ogłoszenia może nikt nie chce iść do waszego pseudo raju ? Może macie za dobrze i nie każdy chce pracować w tak wspaniałej firmie.Dziwne prawda ?

Mirek
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

GOŚCIU CO PISZE były pracownik MA RACJĘ MOJA MAMA PRZEPRACOWAŁA U WAS KILKA LAT I Z TEGO CO PISZECIE NIC NIE MAŁA NA PROŚBY BYŁA JAK PISZE były pracownik ODPOWIEDZI MY TEGO NIE MAMY

@były pracownik

Typowe. Dej, dej, dej! Czy się stoi czy się leży. I oczywiście - macie to załatwić za mnie, ja chcę zasiłek i pińcet plus, bo sam nie umiem, nie orientuje sie, zarobiony jestem. A potem pretensje do całego świata i narzekanie w necie, oczywiście anonimowo. Umysłowy (usunięte przez administratora) bis.

H-J
@były pracownik

W sumie mi to obojętne, bo nie pracowałam akurat w Time, ale czytam różne oferty, dyskusje i opinie. I oprócz tego że czasem jest tu całkiem śmiesznie :) to jednak niekiedy przydałoby się trochę podstawowej wiedzy. Ludzie poczytajcie sobie troche o wodzie, o tej z kranu i o tej butelkowanej, bo chyba nie za wiele o tym wiecie i opowiadacie jakieś niesprawdzone teorie. No ale warto cokolwiek czytać i kumać coś z ekologii. Kto nie chce, niech nie pije, jasna sprawa, ale przynajmniej nie ma sensu opowiadać głupot. Nawet nie wiecie, jaki (usunięte przez administratora) potrafi być w plastiku, ale jak ktoś ma małe dzieci to pewnie się orientuje. Zresztą polecam filtry do wody jakby co, ale nie podam jakie, bo zaraz się przyczepicie, że reklamuje.

@real

Wypowiedz na poziomie pierwszej klasy podstawówki nawet nie na temat proszę się podszkolić z pisowni

Darek

POZIOM TAK NISKI ŻE SZKODA SIĘ WYPOWIADAĆ NIE PISZ NIE RÓB SOBIE WSTYDU

@H-J

Moment moment skoro woda z kranu jest bardzo dobra wręcz lepsza niż butelkowana jak pisze pracownik biura to po co filtry do tej wody ?co do plastiku firmy produkujące napoje takie jak kubuś i inne produkują soki w plastiku i te soki przechodzą najwyższe kontrole jakości

@Darek

poucza ktoś kto musi używać wersalików żeby poczuć się ważniejszym... na swoim wstydzie się skup lepiej

@były pracownik

jak już się odnosi do czyjejś pisowni czy ortografii, to samemu wypada mieć o tym jakieś pojęcie. sprawdź lepiej w necie termin "interpunkcja" i może dopiero wtedy cwaniakuj.

H-J
@były pracownik

Krotko bo nie miejsce i czas. Byc może nie wszedzie woda z kranu jest idealnej jakosci, ale przynajmniej jest bardzo rygrorystycznie badana przez caly czas, bo po prostu musi. Ja mam dzieci, wiec stosuje dla nich dodatkowo filtry. To chyba zrozumiale, tak mi sie wydaje. A jesli to kogos naprawde interesuje, to polecam troche poczytac o czastkach mikroplastiku i jego wplywie na organizm. To m.in. w kwestii butelek. Ale nikogo na sile przekonywac nie mam zamiaru, bo kazdy ma swoj rozum i czyta co chce. Ja w kazdym badz razie z plastiku zrezygnowalam. Pozdrawiam.

dariusz
@real

WITAM jestem inwalida choruje na serce i grupe mam od urodzenia leczPSEUDO POLSKIE WLADZE ODEBRALI MI JA ,teraz mam grupe czasowa choruje na serce ,,migotanie przedsionkow A POLSKIE WLADZE ODMAWIAJA MI DOFINANSOWANIA NA LEKI ,4-Y RAZY WROKU MOGE TYLKO SKOZYSTAC Z MOPRU NA LEKI A RESZTE MUSZE ZEBRAC POD MARKIETAMI dostalem propozycje pracy w tej firmie ochroniarskiej zobacze czymie przyjma choc watpie bo wiekszosc firm szuka zdrowych inwalidow .a nie chorych /.

Ola
@były pracownik

Jeżeli możemy pić wodę z kranu to ja poproszę zaświadczenie z sanepidu że faktycznie tak jest!!! Akurat u nas nie nadaje się do picia nawet po przegotowaniu!!!!!!!

@Ola

Szanowna Pani, a który to obiekt, gdzie woda nie nadaje się do picia?

@Ola

to stwierdzenie to nie do mnie tylko do Time Security ja twierdzę że żadna woda z kranu nie nadaje się do picia jedynie po przegotowaniu !

J.h
@H-J

Do Twohej obszernej wiedzy : co do ekologi... wystarczy częstować wodą w szklanych zwrotnych butelkach.... I zdrowo i ekologicznie ;))

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

PRAWDA W OCZY KOLE ...... jaki strzał nie celny.. ja za trzy lata od was nie dostałem żadnego dofinansowania. jadąc na rehabilitację musiałem jechać w ramach swojego urlopu a niektórzy dostawają urlop specjalny na rehabilitację do 21 dni. chcieliście mnie oszukać w 2019 roku z urlopem tylko ja się nie dałem tylko kadrowa wyjaśniała tą sprawę od kwietnia do grudnia. żadnej premii dodatkowej kompletnie nic.

@były pracownik

Ale wiesz, że to co twierdzisz przegrywa w kamień papier nożyce z naukowymi faktami, nie?

@J.h

To teraz powiedz mi, w którym sklepie idzie nadal takie dostać, bo dosłownie wszystkie zalane są plastikiem, nawet cole w szklanej ledwo idzie dostać, a wody w szkle to już lata nie widziałem

irys

A ty zawsze byłeś dzbanem i nadal jesteś dzbanem i co?

irys

Kiedy wy się nauczycie, że ten profil nie służy do wywlekania cudzej prywaty

irys

Chcecie poplotkować to idźcie na pudelka

irys

Bo potem ktoś wejdzie na profil zobaczy to i pomyśli "jezu co za ludzie", bo tacy jak ty robią wszystkim pracownikom taką wizytówkę...nie każdy chce być z tym utożsamiany...

Szukam pracy w mieście Mysłowice na stanowisku Specjalista Ds. Administracji. Najlepiej na Specjalista Ds. Administracji. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Dzień dobry. W tej chwili mamy otwartą rekrutację na stanowisko biurowe w Mysłowicach, ale o nieco innym profilu: Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych. Nie jest to zatem dokładnie to, o co Pan pyta, nie wiemy więc, czy będzie Pan zainteresowany. Aby uzyskać najbardziej precyzyjne informacje, można ewentualnie skontaktować się z naszym Działem Rekrutacji, pod numerem tel. +48 535 505 149. Pozdrawiamy!

Piszecie tutaj że w ochronie nie powinni pracować ludzie z grupami inwalidzkimi,Kochani niejednokrotnie jest to jedyny dochód aby utrzymać rodzinę nie każdy ma rentę a jeśli już ma to śmieszną w wysokości 800- 1200 zł więc trochę wyrozumiałości.Wszystko inaczej ma się do emerytów, nie mówię że wszyscy ale większość mają emerytury górnicze nie małe od 3000 do ponad 6000 zł i nie jednokrotnie słyszałem od nich teksty PRACUJĘ BO SIĘ NUDZĘ W DOMU,MUSZĘ CÓRCE POMÓC W STUDIACH,MUSZĘ AUTO ZMIENIĆ BO TE JUŻ MA 3 LATA,ZARABIAM SOBIE NA PAPIEROSY I PIWKO.Jest różnica bo emeryt może a nie musi pracować a niepełnosprawny z rentą czy bez musi utrzymać rodzinę,Wierzcie mi gdyby państwo dało każdemu niepełnosprawnemu rentę w wysokości najniższej krajowej to żaden nie przyszedł by do pracy w ochronie nie pozwalałby się poniżać za takie pieniądze.Pamiętam jak emeryci pracowali za 2,90 zł na godzinę w hetman-parasol to nie śmieszne ale prawdziwe.

@były pracownik

Dzień dobry. Tylko że ogólnym problemem w aktywizacji osób z orzeczeniem o niepełnosprawności nie jest bynajmniej ich nadmiar na rynku pracy, ale spory deficyt. To prawda, że branża ochrony jest być może jedyną, która otworzyła się szerzej na potrzeby społeczne i ekonomiczne osób niepełnosprawnych, ale wciąż bardzo duża ilość tych osób pozostaje albo na utrzymaniu rodziny, albo korzysta z zasiłków, których wysokość bez wątpienia jest niewystarczająca. Dlatego pojęcie-klucz: AKTYWIZACJA ZAWODOWA jest w tym wypadku tak istotne. Pozdrawiamy!

@były pracownik

Ja byłem pracownikiem TIME SECURITY W SPÓŁCE SKY ONE. OD 19 lutego 2018 do 31 stycznia 2021. przez dwa lata byłem osobą co sporządzała grafiki na obiekcie na TĘŻNI SOLANKOWEJ W LIGOCIE - ZADOLU NA UL. WCZASOWEJ. cały 2019 i 2020 i styczeń 2021 nie było żadnych problemów w tym okresie i firma nie przedłużyła ze mną umowy. umowa mi się skończyła 31 stycznia 2021. woleli trzymać emerytów i rencistów nawet 80 - letnich. a mnie bez renty wysłali na BRUK.. W TYM ROKU W KOŃCU PO OSMIU LATACH WALKI Z ZUSEM ZOSTAŁEM W KOŃCU RENCISTĄ. OD LISTOPADA 2021 DO 8 LIPCA 2022 BYLEM BEZ PRACY. W TYM OKRESIE DZIENNIE WYSYŁAŁEM PO KILKANAŚCIE OFERT O PRACĘ ALE BEZ REZULTATU. NA RAZIE MAM UMOWĘ DO KOŃCA WRZESNIA. ALE NA PRAWDĘ DOSTAŁEM SIĘ Z ŁAPANKI. OD DWUCH TYGODNI KIEROWNIK nie może ustawić grafiku na brak ludzi dał wszystkim urlopy a na obiektach nie ma komu pracować. złe rzeczy dzieją się w każdej firmie ochronialskiej. w systemie cało dobowym godziny z ledwością sa na cztery osoby dla piątej osoby tylko dwie służby 12 godzinne. a 13 trzeba wy urlopować. staż pracy ogólny mam blisko 40 - letni. do czterdziestu lat pracy brakuje mi jeden rok i pięć miesięcy.. za to życzę firmie TIME SECURITY - ŻEBY W KOŃCU PRZEGRALI PRZETARG NA ZIELENI MIEJSKIE BO ZA BARDZO SIĘ TAM ROZPANOSZYLI.

Niepełnosprawny były pracownik

Zależnie od obiektu, bo nie wiem jak jest gdzie indziej. Ostatnią wypłata nadgodzin poskutkowała tym, że część osób pieniędzy nie dostała, inni dostali kilkaset złotych mniej. Koordynatorzy najchętniej wlezliby w (usunięte przez administratora)administratorom chronionego obiektu. Woda, tak jak już tu ktoś pisał "Po co, sanepid sprawdzał i kranówka jest zdatna do picia". Zmieniacie się na danym obiekcie wcześniej niż regulaminowo? Koordynator przyjdzie i każe pisać notatki służbowe za to, że o 16:50 była już nocna zmiana. Tragedia. Obchodów na obiekcie jak najwięcej, zero logicznego myślenia. Kto przecież patrzy na ludzi z trudnościami w poruszaniu się, robiąc obchody co 2h po X piętrach ?

@Niepełnosprawny były pracownik

A kto w tej firmie mysli mianują się na wzajem i tylko wyzysk popieram wyzej wpis

Time Securty: -wydają odzież roboczą, w tym buty, krawat, koszulę i spodnie robocze -z wynagrodzeniem problemu osobiście nigdy nie miałem, aczkolwiek współpracownicy mieli różne doświadczenia -szef ochrony był naprawdę w porządku, ale tak jak z obiektami - kwestia lokalizacji i zespołu -z grafikiem podobnie, jak w przypadku wynagrodzeń, dodatkowo faktycznie całkiem elastyczny -głównie dzięki zasłudze ludzi, z którymi się pracowało, a nie samej firmy -z kierownikiem też można było załatwić sprawę, jeśli zaszła taka potrzeba -odnośnie upałów i wody - tak jak było już wspominane - powiedzą, abyście korzystali z kranówki (wiadomo, że chodzi o redukcję kosztów). I wiecie, może to nie jest coś obligatoryjnego, ale jednak taka odpowiedź wzbudza zażenowanie, kiedy w poprzednich pracach nigdy z tym problemu nie było -o paski wynagrodzeń najlepiej pisać na maila co miesiąc, bezproblemowo je otrzymacie -do kadr ciężko się dostać, raczej będziecie mieli styczność z pośrednikiem. Każdy może sobie sam dopowiedzieć z czego to wynika. Osobiście pierwszy raz spotkałem się z tym, by kadry były strzeżone jak forteca. Czasami łatwiej byłoby coś załatwić bezpośrednio, przekazywanie informacji od od Annasza do Kajfasza wychodzi z różnym skutkiem -Pani pracująca na HelpDesku pomocna i sympatyczna. Gorzej z Panem - mam wrażenie, że pracuje tam za karę. Kompletnie nie nadaje się do pracy z petentami. Mam świadomość, iż trafiają mu się różni ludzie, jednak jego postawa skraca się do tego, żeby Cię jak najszybciej spławić. Taka to pomoc do załatwiania spraw pracowniczych. Powtarzasz argumentację 5 razy, a Pan dalej snuje swoje insynuacje. -czasami zdarzają się pomyłki w karcie pracy. Trzeba na to uważać. Rozliczenie godzinowe jest kwartalne -za nadgodziny płacą, przy czym początkowo były wypłacane kwartalnie, obecnie co miesiąc. W innych miejscach może to wyglądać inaczej. Umowy są dwie, przy czym pierwsza ma swój limit wynagrodzenia (10), a na drugą trzeba czekać po 25 -z dodatkowych rzeczy na pewno firma dostarcza czajnik -firma nie przeprowadza uciążliwych kontroli na obiektach - przynajmniej u nas tak było. -na wielu innych obiektach była spora rotacja pracowników. Ludzie są niezadowoleni z różnych powodów. Pomijając kwestię warunków pracy osobiście mam wrażenie, że warto byłoby popracować nad budowaniem relacji z pracownikami. Zupełnie inaczej się pracuje, jeśli kierownik bywa na obiekcie, potrafi wysłuchać jakie obiekcje i spostrzeżenia mają pracownicy. Sam osobiście na oczy nie widziałem kierownika, jedynie rozmawiałem telefonicznie. -o dofinansowaniach z PEFRONUa nie słyszałem. Muszę jednak być szczery, nigdy też specjalnie się nie interesowałem, czy firma zwraca koszty za cokolwiek. Ludzie mają porównanie do innych firm ochroniarskich, u których wcześniej pracowali i tam np. kwestia kontaktu z kierownikami, PEFRONEM, dofinansowaniami, zaopatrywaniem w butelkowaną wodę wyglądała inaczej. Jedni zostali z wygody, drudzy chcieli odejść do wcześniejszej firmy, lecz nie było dostępnych etatów, trzeci rzucili wypowiedzeniem itd. Najlepiej jest powiedzieć - nie podoba się to się zwolnij. Time obrał cięcie wydatków, kosztem pracowników, by podczas przetargów być konkurencyjnym, więc gdzieś to później wychodzi bokiem. Najwidoczniej musi się opłacać, uwzględniając różne sprawy sądowe i rotacje pracowników. Tragedii nie ma, ot wpływ polityki i strategii firmy wpływa bezpośrednio na jej opinię. Znajdą się zadowoleni. Na pewno jest potencjał, aby było naprawdę dobrze, jeśli coś się zmieni kiedyś w sprawie ww. czynników. Mimo wszystko będzie na to potrzeba długich lat, albo zmian bezpośrednio w zarządzie.

ol23

Są jakieś typowe godziny pracy czy to różnie wypada?

@ol23

Dzień dobry. Jeśli pyta Pani/Pan o godziny pracy naszego biura, to od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Jeśli zaś chodzi o godziny pracy na obiektach, które ochraniamy, to oczywiście bardzo rozmaicie. Pozdrawiamy!

sims
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

a po ile godzin na obiektach?

@sims

Są zmiany 8-godzinne i 12-godzinne. To zależy choćby od tego, że nie wszystkie posterunku są przecież 24-godzinne.

ol23

Ok, dziękuję bardzo

Dorotka

Hahahaha! :)

logik

yyyyy... no fajnie, tylko jak mają dostarczyć to zaświadczenie, że woda jest zdatna do picia, jak nie wiadomo gdzie...

Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIME SECURITY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 425.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 279, z czego 82 to opinie pozytywne, 92 to opinie negatywne, a 105 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TIME SECURITY Sp. z o.o.