TIME SECURITY Sp. z o.o.

Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

B

U NAS PROBLEMU Z WODA MINERALNA NA GDDKIA NIE MA POPRZEDNIA FIRMA ZALATWILA Z DROGOWKA ZE MOZEMY PIC ICH WODE MUSZYNIANKE A NIE TEN (usunięte przez administratora) Z KRANU JEST PROBLEM OD SAMEGO POCZATKU Z DLUGOPISAMI ALE PROBLEM ROZWIAZALISMY SAMI U KIEROWNIKA DROGOWKI MAMY Z ICH LOGO U NAS SZKODA GADAC I ZGLASZAC NIC SIE NIE DOPROSISZ KORDYNATOR TO IGNORANT JUTRO ITO JUTRO JUZ TAK OD 8 MIESIECY ON SAM POTRZEBUJE POMOCY CALY CZAS BRAK PRACOWNIKOW W POPRZEDNIEJ FIRMIE KTORA OCHRANIALA BYLO TO NIE DO POMYSLENIA OGOLNIE JEST BARDZO SLABO

Ola

W kranie jest.

Leo

Jak masz zamiar rozmawiać ze mną w ten sposób, to ja dziękuję za taką dyskusję. Z mojej strony to ostatnie co mówię w twoim kierunku, nie mam czasu ani ochoty na wyzywanie się z jakimś frustratem. Bez odbioru

Pitbull

Całkowicie się zgadzam z całym szacunkiem do świata że osoby niepełnosprawne nie powinny pracować w ochronie a jest ich co najmniej 75 procent a ludzie którzy mają licencje i 22 lata stażu nie pofa z targu z Będzina jak np Samomieso pajac wokalista Myslovitz żałosne a na zachodzie np w Niemczech posiadanie grupy wyklucza cię z tej branży także Brawo Gowin (usunięte przez administratora) za tzw uwolnienie zawodu

Leo
@Pitbull

Czy ty się dobrze czujesz? o czym ty w ogóle gadasz?? Chociaż - nie odpowiadaj, nie chcę wiedzieć...

Heniek
@Pitbull

Opinia jak opinia, niezbyt pogłębiona, ale co zrobić. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - syty głodnego nie zrozumie. Ale te bezsensowne osobiste wycieczki mógłbyś sobie chłopie podarować. Nic nie wnoszą do sprawy, nawet jeśli jakaś zazdrość ci je podpowiada.

@Leo

U niego nie najlepiej

Pracownik Ochrony

Rybnik

Pracowałem w waszej fimie

Balbin

Fajny film reklamowy w rolach głównych młotki i gwiazdor Artur W i interwencja a nie powiedział że ma klamkę na kapiszony no (usunięte przez administratora) niezly cyrk a gdzie ta woda no wziol Samomieso na koncert Myslovitz ha ha ha

Diler
@Balbin

nie wiem co tam wąchasz ale widze że to nieźle kopie ha ha ha ha ha

Do bura firmy Time Sekurity Tylko prawda was wyzwoli ,na kłamstwie i obłudzie nic nie zbudujecie !

@były pracownik

Do BYŁEGO PRACOWNIKA Odnajdywanie obiektywnej prawdy warto klarownie oddzielać od sztuki rzucania stwierdzeń rzekomo prawdziwych. To oczywiście efektowne i przynosi chwilowy poklask, ale na dłuższą metę się nie sprawdza.

Nie jestem w stanie przekonać was wszystkich najlepiej przyjmijcie się do Time Security i sami się przekonajcie jak tam jest .Życzę wam wszystkim powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym i jeśli wam będzie zle pamiętajcie zawsze gdzieś jest lepiej wystarczy się rozejrzeć i zmienić swoje życie na lepsze.

Typowa firma która jest ustawiona tylko na pobieranie dofinansowania za niepełnosprawnych z PFRON. dla kwalifikowanych pracowników umowa zlecenie co jest śmiechem w tych czasach.Co dają w zamian praktycznie nic szkoda im na długopisy,książki służby,umundurowanie nie wspomnę o jakichkolwiek dofinansowaniach do leków czy zwrot za paliwo.Omijajcie tą pseudo firmę z daleka.Ja tam przepracowałem rok i to stracony rok w moim życiu wierzcie mi że na rynku jest tyle fajnych firm ochroniarskich ze jest z czego wybierać.Jeśli potyka tej firmy się zmieni to kierownicy i cały zarząd będzie musiał obstawiać posterunki czego z całego serca im życzę i wiem że się spełni.

@były pracownik

Szanowny Były, papier i internet są bardzo cierpliwe i wiele przyjmą. Dobrze jednak trzymać się faktów. Rozumiemy, że nie wszystko wygląda identycznie ze strony Pracownika i pracodawcy, zapewne czasem zdarzają się też jakieś niedociągnięcia, ale jednak bez przesady. Można formułować opinie, nawet niezbyt sprawiedliwe, ale warto to robić w oparciu o realia. Nie spotkaliśmy się jeszcze z zarzutem braku na obiektach długopisów, książek służby czy odzieży ochronnej / identyfikacyjnej dla pracowników (rodzaj tej odzieży zależy od zapisów w umowie, staramy się to powtarzać przy każdej okazji). Przypominamy również, że książki służby i odzież Pracowników podlegają kontroli ze strony Kontrahentów, więc wszystko musi być zgodne z zapisami w umowach.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Nie spodziewałem się innej odpowiedzi przecież jako lojalny pracownik biurowy firmy nie może Pan/Pani inaczej pisać o firmie jak tylko w samych superlatywach.Ja może przypomnę kilka nie wygodnych dla was faktów które to fakty rzucą trochę cienia na wasze rozjaśnione i pobawione wad słoneczko,Nie jest tak że przyjmujecie ludzi a po jakimś czasie każecie im robić pracownika kwalifikowanego za własne pieniądze bo jak to mówią w biurze nie mamy dla Pana obiektu tylko z kwalifikacjami.Następna sprawa jak pracownik kwalifikowany się do was zgłosi to proponujecie mu umowę zlecenie co jest naprawdę śmieszne,Pamiętam jak mojemu zmiennikowi który miał grupę inwalidzką na oczy nie dowidział została zaproponowana mu opcja aby zrobił pracownika kwalifikowanego z bronią no dobrze że jeszcze nie na snajpera.Dlaczego w województwie śląskim tak wiele jest waszych ogłoszeń na kwalifikowanego na zlecenie na portalu ogłoszeniowym olx i ciągle je odświeżacie ? Tam gdzie jest dobrze tam nie ma przyjęć do pracy bo przy dobrej pracy ludzie się trzymają i dbają o tą pracę. Pamiętam że w wielu firmach ochroniarskich byli wynajęci z biur pracownicy aby pisać na go.work dobre opinie o firmach no jest to żałosne bo firmy nie przyjmują do siebie żadnej krytyki

anonimowY

Dokładnie tak

robotny
@były pracownik

ty jak tak jestes taki zorientowany we wszystkim to moze bys zalozyl swoja firme i nas wszystkich pozatrudnial? a moze juz masz?

byy pracownik
@robotny

Nie mam włąsnej firmy uświadamiam was że od was zależy przyszłość jaką firmę wybierzecie tak będziecie żyć i teraz tak jest że jest z czego wybierać

Słowiński Sebastian

Najlepsza to jest woda mineralna z dodatkiem minerałów haha.

Otóż udzielamy dofinansowania osobom zatrudnionym w zakładach pracy chronionej - na zakup leków i innych środków medycznych (zaopiniowanych przez lekarza), turnusy rehabilitacyjne, zakup i naprawę sprzętu rehabilitacyjnego, przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych. A także na inne indywidualne potrzeby, które można uzasadnić we wniosku jako niezbędne osobie z orzeczeniem o niepełnosprawności (np. ze względu na stan zdrowia czy ciężką sytuację finansową). Udzielamy pomocy w formie zwrotu kosztów, w formie pożyczki bezzwrotnej lub pożyczki zwrotnej - NA WNIOSEK PRACOWNIKA, a zatem takowy trzeba najpierw złożyć. Za leki można składać wnioski każdorazowo, za niektóre inne rzeczy np. raz w roku. Komisja orzekająca zbiera się zawsze pod koniec miesiąca, to ona ustala zasadność poszczególnych wniosków i wysokość dofinansowania. Decyzja nt. przyznania pracownikom środków w ramach pomocy indywidualnej i wysokości tych środków uzależniona jest od aktualnej wysokości środków zgromadzonych w funduszu rehabilitacji, sytuacji materialnej i losowej wnioskodawcy czy opinii przełożonego nt. jakości świadczonej przez wnioskodawcę pracy. W razie potrzeby pomagamy wypełniać odpowiednie wnioski w naszym biurze. Dlaczego nie piszecie o tym w publikowanych przez was ogłoszeniach o pracę ? Dlatego żeby nikt się o to nie upominał bo tego nie ma .Tak to po przyjęciu pracownik zaczął by się domagać tego co było zawarte i zagwarantowane w ogłoszeniu TO JEST PROSTE !

Cira
@były pracownik

dokładnie były pracownik racja !

Witam w ogłoszeniach o pracę jakie publikujecie jest zawsze że zapewniacie elastyczny grafik (pisany na gumie ) umowę o pracę (to się wyróżniacie bo inne firmy dają umowy ale ustne lub pisane na tabliczkach glinianych) stabilne zatrudnienie,Nie ma tam nic odnośnie żadnego zaplecza socjalnego,Dziwne bo na każde moje i kolegów pytanie odnośnie tego o czym pani/pan tu wspomina była jedna odpowiedz u nas tego nie ma.Proszę nadal pisać te super opinie o TIME życie wszytko weryfikuje i na obłudzie i kłamstwach nic nie zbudujecie.Prosze nadal pisać w samych superlatywach o tej firmie w końcu darmo tego pan/pani nie robi trzepa sobie dorobić nie ? życzę smacznej wody z kranu.

Magda
@były pracownik

Rozwaliłeś system - elastyczny grafik (pisany na gumie ) umowę o pracę (to się wyróżniacie bo inne firmy dają umowy ale ustne lub pisane na tabliczkach glinianych) stabilne zatrudnienie, To jest hit !! rozbawiłeś mnie brawo !! pracowałam w Rybniku w tej firmie i potwierdzam co piszesz ! pozdrawiam Cię !

TEŻ BYŁY PRACOWNIK
@były pracownik

popieram tą opinię w 100 % życzę smacznej wody z kranu mnie rozwaliło ! szacun ...

Zbyszek Gliwice
@były pracownik

Tak jest w tej firmie tylko robić i o nic nie pytać jak spytasz to jesteś już dla nich wrogiem

Jerzyna ze Szczecina
@były pracownik

Nadworny bajkopisarz z TIime Security słabo się stara były pracownik pisze konkretnie i na temat z lekką nutką żartu co się podoba ale to wszystko prawda szczera prawda też pracowałem w time niestety

Wody mineralnej nie potraficie zapewnić pracownikom w zamian proponując im wodę z kranu a piszecie że taki socjal zapewniacie kto wam w to uwierzy ? jedynie naiwni ludzie których jak dobrze wiecie jest coraz mniej

To jeszcze raz ja widziałem tu wpisy odnośnie niedostarczanej wody mineralnej dla pracowników ochrony.Proszę aby ktoś kto tu pisze z ramienia biura nie pisał głupot.Ochraniałem budowę i był tam dostęp to wody pitnej z kranów i jakoś pracodawca przywoził nam regularnie wodę mineralną do picia i pracownikom budowy ich pracodawcy też przywozili .Niestety jak kierownik TIME SECURITY zobaczy tylko zlew i kran to już mu się błyszczą oczy ile też nie zaoszczędzą niech robole piją wodę z kranu ważne że my w biurach mamy super wodę w butelkach.To się nazywa kreatywne oszczędzanie przecież trzeba premię wypłacać w biurach i kasę na wczasy mieć.Teraz pracuję i nadal wożą nam wodę mineralną pomimo że są zlewy i krany i ta woda jest zdatna do picia.Liczy się kochani szacunek do pracownika a nie tylko zysk,zysk,zysk...........Niestety Time Security to firma krzak roboty pełno pieniędzy brak......

@były pracownik

I znów musimy Pana rozczarować - w biurze również pijemy wodę z kranu, ponieważ jest dobrej jakości, często lepszej niż niektóre wody butelkowane. Jest to zgodne z istniejącymi przepisami. Oczywiście, jeśli ktoś ma ochotę, może sobie kupić wodę, sok czy colę - we własnym zakresie. Tak to wygląda od strony faktów, a nie wymysłów.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Skoro woda z kranu jest taka dobra czasem lepsza niż butelkowana to jest wyjście z sytuacji proszę podawać kranówkę gościom którzy was odwiedzają w biurze a pracownikom rozwieść te wody butelkowane po obiektach

@były pracownik

Pijcie to wodę sami z kranu jak tak wam smakuje aż się postacie tam to jest dyskryminacja i znęcanie się nad osobami schorowanymi . Kiedyś się wezmą za was PIP i beknięcie za wszystkie krzywdy i upokorzenia tych schorowanych ludzi .

Ona

Marko czytam i zastanawiam się co za bzdury wypisujesz. Zarówno Time jak i większość innych firm ochroniarskich chętnie zatrudnia ludzi z grupą. Szukasz i szukasz i nie znajdujesz. Problem chyba tkwi w Tobie samym. Chociaż praktycznie jestem była pracownicą to nie narzekam na tę firmę. Ludzie piszą tu różne rzeczy. Chcesz pracować w ochronie to musisz wiedzieć że to nie biurko i 8 godz. dziennie. Tu się wygrywa i przegrywa przetargi. Tu się pracuje w dni wolne i w nocy. Tu nie da się wszystkiego do końca zaplanować bo taki X zachla a inny rzuci robotą. Pracowałam na różnych obiektach. Takich oszołomów co twierdzą że muszą się wyspać /oczywiście w pracy/ jest wielu. Ale spotkałam też wielu porządnych i wartościowych ludzi. Praca To nie koncert życzeń. Jeśli Cię przerasta zrezygnuj, ale nie szkaluj. Ja nie dałam rady więc zrezygnowałam

idek

Dokładnie!!

idek

Świetnie powiedziane

Na temat
@Ona

Też nie rozumiem tej ciągłej nagonki i hejtowania tutaj. bez sensu, czasem sie ma wrażenie że to jakiś (usunięte przez administratora) a nie zwykła firma. A potem dzwonisz do nich i rozmawiasz z sympatyczną panią na infolinii i wszystkiego co chcesz można się łatwo dowiedzieć

Lunax

Chyba nie musi ci się tłumaczyć z powodów...Kim ty myślisz, że jesteś, że ludzie mają ci się tłumaczyć?

Ona

Są pewne powiedzenia, może stare ale bardzo mądre,, każdy sądzi według siebie,, Albo inne o bardzo podobnej wymowie,,uderz w stół a nożyce same się odezwą,,. Ja myślę, że ty jesteś świetnym pracownikiem tylko nie na te stulecie

dokładnie

Kargiel
@były pracownik

ALE TA FIRMA NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z OCHRONĄ LUDZIE Z GRUPAMI Z CHOROBAMI PSYCHICZNYMI TRAGEDIA

Azu

Czy w ogóle przyjmują do pracy ze stopniem lekkim czy tylko 2

@Azu

Dzień dobry. Oczywiście, przyjmujemy do pracy również osoby ze stopniem lekkim, ale to zależy od konkretnego zapotrzebowania i warunków na obiektach oraz oczekiwań stawianych przez kontrahentów. Pozdrawiamy!

Srk
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Słucham oczekiwania od kontrahenta ? To dlaczego na nie których obiektach trzeba mówić że nikt nie pracuje z grupą ????coś ta teza jest naciągana

Czarek
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Tak jasne z lekkim ale na zlecenie

Pracodawca jest zobowiązany zapewnić wszystkim pracownikom wodę zdatną do picia lub inne napoje (kawę, herbatę, wodę mineralną, soki) może (kawę, herbatę, wodę mineralną, soki) są w biurze ? poszukajcie dobrze powinny gdzieś tam być

Kriss

Nad wejściem do biura powinien być napis Porzućcie wszelką nadzieję, Wy którzy tu wchodzicie. !

@Kriss

:) Doceniamy sarkastyczne poczucie humoru. Przedstawimy ten intrygujący pomysł kierownictwu firmy.

Dzień dobry. Jeśli to zaspokoi Pana ciekawość - owszem, w biurze również pijemy wodę kranową, ale oczywiście, jeśli ktoś chce, kupuje sobie butelkowaną. Albo lemoniadę, Colę czy Oshee, więc je też może Pan zobaczyć w siedzibie firmy, ale to nie znaczy, że jest przez nią fundowana. I owszem - woda w małych butelkach jest przeznaczona dla Gości, Kontrahentów itp. Ale też każdy może ją nabyć w dowolnym sklepie, jeśli akurat taką lubi. Jeśli na Pana obiekcie występuje jakiś aktualny problem z dostępem do wody, prosimy, aby najpierw powiadomić o tym fakcie bezpośredniego przełożonego. Pozdrawiamy! Proszę poczytać poniżej : Pracodawca jest zobowiązany zapewnić wszystkim pracownikom wodę zdatną do picia lub inne napoje (kawę, herbatę, wodę mineralną, soki), bez względu na rodzaj, miejsce wykonywanej przez nich pracy, a także warunki atmosferyczne. Obowiązek ten wynika z par. 112 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 roku w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Wspomniany przepis wskazuje dodatkowo, że ilość, rodzaj oraz temperatura wspomnianych napojów musi być dostosowana do warunków wykonywania pracy i potrzeb fizjologicznych pracowników.

@były pracownik

Ależ zgoda: "pracodawca jest zobowiązany zapewnić wszystkim pracownikom wodę zdatną do picia". I tam, gdzie dostępu do takiej wody nie ma lub z jakichś innych przyczyn dostęp do takiej wody jest utrudniony, wodę dowozimy. Oczywiście, w sytuacjach awaryjnych - również.

były pracowik

Dzień dobry. Jeśli to zaspokoi Pana ciekawość - owszem, w biurze również pijemy wodę kranową Tak oczywiście, jesteście tak uczciwą firmą że wam wierzę pewnie i tak pracownicy mają lepiej że piją wodę z kranu bo wy w biurze zrzucacie klapy ze spłukiwaczek wc i nabieracie z nich wodę do picia ojojoj biedni pracownicy biura jak mi was żal tak się poświęcacie żeby pracownicy ochrony mieli lepiej od was chwała wam za to.Naprawdę czy wy macie pracowników ochrony za prymitywne istoty które są tylko maszynkami do zarabiania dla was pieniędzy ? Jeśli tak myślicie to jesteście w błędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIME SECURITY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 425.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 279, z czego 82 to opinie pozytywne, 92 to opinie negatywne, a 105 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TIME SECURITY Sp. z o.o.