Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

!!!!!

Można można .Kierownik każe i co zrobisz. Kogo w Eko obchodzą przepisy. Dobrze wszyscy wiedzą że nie można A godzą się A później po kątach gadają. A tak to do kierownika dobrze dobrze ok nie ma sprawy.Idiotow robią z siebie to ich Tak traktuje.

hm
@!!!!!

a co maja powiedzieć?jak się nie zgodza to znadzie pretekst żeby zwolnic,Ciekawe czy bys była taka bystra jakby tobie inspektora pracy sciagnely,kto wtedy by był idiota?no chyba ze ten który zapłaci mandat 3.000

Aga

A może chodzi o przejście z drugiej zmiany na pierwszą iwtedy brak odpoczynku

k.v.

A za jakie przejścia chcesz mieć płacone? Kilometry zrobione na sklepie? Jak piszesz o przejściu ze sklepu na sklep to za co mają ci zapłacić? Zmieniasz lokalizacje swojej pracy a jak masz problem to wezmą kogoś innego.

@k.v.

k.v. ale jestes bystra ja nie moge gdzie ty pracuesz...przesciem nazywane jest przescie z drugiej zmiany na pierwsza (naruszenie doby pracownicze)aaaaa ze sklepu nie mozna zejsc nie pracuje na wysokosciach co najwyzesz moge wysc ze sklepu.

Zosia
@:)

Przeciez to niezgodne z prawem.....nie można naruszać doby pracowniczej....

nn

Dziewczyny a jak jest u was macie placone za przejscia?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Ślusarz
Legnica
ELSUR sp. z o.o.
moja

wielkanocne?zapomnij,na gwiazdkę dostałaś 8 dych- żenada-a na Wielkanoc nie dają

kejsi
@moja

Ja tego nie rozumie a gdzie socjal-jest w ogóle coś takiego w tej firmie ...oj dużo by pisać..brak szkoleń BHP,brak ryzyka zawodowego,zatrudnianie matek dzieci do czwartego r. życia ponad normę,praca ponad godziny bez dodatkowego wynagrodzenia...nic tylko PIP czas coś z tym zrobić ...Biedronce się udało to czas na EKO:)

x
@kejsi

PIP ok ale czy masz dowody jakies na to ze pracujesz ponad godziny?nie, bo ze strachu przed utrata pracy poslusznie podpisujesz liste ktora kierownik podsuwa ci pod nos,szkolen faktycznie zadnych nie ma ale przy zatrudnieniu podpisujesz papierek ze szkolona byłas.Podpisujemy co nam pod nos podsuna bo zalezy nam na pracy i sami sie pakujemy w (usunięte przez administratora)

kejsi do x
@x

..dowody zawsze się znajdą żaden problem:)..yyy znaczy już znalazły:)

Luna
@x

Szkolenie BHP ma być raz na rok 8 godzinne ...i co z tego że przy przyjęciu podpiszesz po roku traci moc...

miki

Wie może ktoś jak pracuje się w Bojanowie ?. Bo mam zamiar złożyć podanie ?

bony

Będą bony na święta wiecie coś.

Masz racje w 100 procentach z tymi paznokciami

nowa

Pomalowane paznokcie ładnie wyglądają w sklepie odzieżowym Na mięsnym mają być czyste i zadbane

megan
@nowa

...pomalowane nie znaczy brudne! i nie ma przepisu że nie można malować te czasy już minęły...a ja maluje i co ktos mi zabroni?...skupcie się na rzeczach ważniejszych i istotniejszych a nie na paznokciach...święta tuż tuż ciekawe czy coś dostaniemy jakieś bony? Ktoś coś?

chaos

Paznokcie rzecz najważniejsza? W sklepach z żywnością nie można mieć malowanych ani długich paznokciWWybierając ten akurat zawód powinno zdawać sobie z tego sprawę Akurat ja jestem za tym żeby sprzedawca był schludnie ubrany czysty i bez malowanych paznokci.

nowa

Ale macie problem pomalować czy nie pomalować a jak tu pracować zeby lakier nie zszedł

hmm
@nowa

zrob paznokcie zelowe i po klopocie

antonina

Co za bzdury wypisujesz! Nie ma żadnej premii za aktywną a tym bardziej dla regionalnych.

majka

za aktywną to regionalna bierze największa kasę,za każdy sklep ma 450 zł na rękę,także o czym mowa

ania

hej jak u was na stoisku miesnym jest z pomalowanymi paznokciami bo slyszalam ze w coniektorych sklepach nie mozna miec pomalowanych paznokci chcialabym poznac wasze zdanie

Bea
@ania

Ania,maluj sobie, no chyba że kasy Ci nie szkoda i sobie zapłacisz mandat tak ze 250 zeta jak sanepid przyjdzie i wtedy nie będzie zmiłuj się.

@ania

i tak pracujemy w rekawiczkach wiec za problem:)u nas nie ma zakazu.Nawet gdyby sanepid sie doczepił to i tak pracownik płaci mandat.(nigdy sie nie czepiał)

ania
@ja

własnie o to chodzi ze dowiadywałysmy sie w sanepidzie i nie ma takiego zakazu tylko nasza pani kierownik tak mówi ze w kazdym eko tak jest

@ania

no to ta kierowniczka jakas stara zazdrosnica nie mozecie wygladac lepiej od niej.

Zosia
@ania

Aniu jak chcesz tak idealnie wyglądać w sklepie spożywczym to bys chyba musiała zostać przedstawicielem handlowym,wtedy hulaj dusza.......

xxx
@Zosia

juz nie przesadzajcie z tymi paznokciami chca niech dziewczyny maluja i tak pracujemy w rekawiczkach!mandat tez kazdy placi za siebie wiec w czym problem.

ktoś

To jest głupie co piszecie!!!!! Może niektóre rzeczy na aktywna są bez sensu i trudno je polecać - ale nasza regionalna nam pokazała ile z tego jest kasy i mamy z tego premie ( nie za sama aktywną ale ona tam wchodzi do obrotu) Polecamy aktywna bo cieszymy się ze jesteśmy najlepsze:) A wy pewnie przychodzicie do roboty na 8 godzin odwalic swoje i aktywna to dla was kolejna kula u nogi. Masz płacone za pracę a nie za odwalenie 8godzin "TO SIE SKUP NA SWOICH OBOWIAZKACH" bo takich leni to ja za koleżanki w pracy bym nie chciała.

a....

Właśnie najlepszy jest temat sprzedaży aktywnej.zarabiasz 1850 brutto,a robisz z siebie dzień w dzień debila. Chlera, jak klient chce makaron, to go znajdzie i kupi. W kółko straszenie, że jak nie sprzedasz, to zobaczysz. W naszym sklepie zastanawiamy się nad skargą do pip bo to już za dużo.

klient
@a....

Tak złóżcie skarge bo to biadolenie na kasie jest nie do wytrzymania.....porażka

Aga
@klient

Tak do proboszcza chyba on wysłucha!!!

klient
@Aga

TAk proboszcz was na pewno wysłucha i pokuta zada.....

kajoł jobs

Co Wy piszecie ? panią Anię zwolnili czy co bo nie kumam..a może awans? powodzenia jej życzę.

Tasia

Dajcie spokój. Pani Ania M. wiele lat pracowała w sklepie. Znała robotę i znała firmę. Wiedziała co i jak sie da, a co się nie da. Teraz przyjdzie jakiś młody ambitny Klakier bez pojęcia i będzie, chcąc się przypodobać DORowi, wdrażał swoje fantazje. Jeszcze zatęsknicie za panią Anią, której życzę wiele powodzenia i lepszej pracy

misia
@Tasia

Dokładnie,zgadzam się w 100% babka zna się na robocie i gadajcie sobie co chcecie całymi dniami zapiernicza a jeśli zalazła komuś za skórę to zapewne leniuchom i opier...czom.

Swistak

Jak nazywa się nowa Regionalna na Żarach i jaka ona jest?

Swistak

Podwyżki ..... Czy ktoś wie ile się zarabia w Żarach?

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.