Opinie o Bumar w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bumar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bumar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bumar w Koszalin

Gromki

racje masz pracusiu.dobry pracownik pracuje ze zlamana reka!oby tak dalej i bedzie pochwala od dyrektora pracusiu! najlepiej tez sobie zlam i bedzie spokoj towarzyszu Z.

#pracownik#

Jak ci się coś nie podoba to się zwolnij PAJACU a nie pierdoły wypisujesz i ludzi debilami nazywasz bo swoją pracę traktują poważnie.

booomar
@#pracownik#

Znalazł się wielki pracownik patriota , w cztery litery kopany!!! A ty jak w delegacje jedziesz to pracuj a nie tam kasę nabijasz . Natomiast w zakładzie udajesz wielkiego pracownika obciagaro Zdzicha !!!

Prestididikator Rioletto

"Śmietanka spita"

krotosky

Chcesz jeść parówkę z bułką? Głosuj za Gomułką!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bumar spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
logo firmy Nocne kompletowanie zamówień internetowych
Golden Serwis Sp. z o.o.
boomarrrr

Jest Bumarrr są podnośniki , jest brzuch jest pępek , Są podnośniki serwis ma robotę, jest crunchips jest zabawa , Są próby są prubiarze ,są Czechy jest delegacja.

Ciekawy

E tam ja mam zajęcie. Koszę trawę i maluję ją na zielono!

skaner

wizyte w urzędzie pracy ci szykuja!

Ciekawy

A co takiego szykują nam nasi kochani konstruktorzy w najbliższym czasie?

GoomA

3 proponuje zamienic z 2 a 4 z 5 ale pozatym sie zgadza hehe nie ma to jak koledzy konfidenci

frik

hajduk na pozycje 1!!!

ojp

a jaka pozycje ma hhhujduk

DAWLO

JUZ JESTESMY JACUSIU MOZESZ PISAC MAILE

Edmund

ten zakład powinien zmienic nazwe na (usunięte przez administratora)

se jeszcze pracuje

Rampampam?

Rampampam
@se jeszcze pracuje

Już nie długo i pracować nie będziesz hehehehehehe :)

Jeszcze Polska nie zginęła.

Włączając się do tematu. "Pulpiciarnia" powinna zostać zlikwidowana, kiedyś pulpity robiło się na warsztatach i do tego powinno się wrócić, jakieś dzwne przeróbki, podłączanie przewodów komputerowych itd. miały by miejsce od razu przy produkcji danego pulpitu i na pewno w szybszym temtpie niż w komjsariacie, kościele czy jak tam to nazywacie. Pozdrawiam załogę bumaru oraz czytającą goworka naszą górę. P.S. prawie jak skrzynka pomysłów.

xxx

no tak jakby nie bylo to pomagaja kiedy sie cos poprosi jak tam na 6 Pzdr

bylo kiedys

witam wszystkich pozdrawiam pracownikow odnosnie bylych kolegow z pulpiciarni bylo tam dobrze i kto przyszedl po co kolwiek zawsze sie pomoglo jesli byla taka mozliwosc a teraz jakies zale , dajcie sobie na luz POZDRAWIAM

kuki

jak ktos nigdy na wozie nie robil tyko siedzi na (usunięte przez administratora) to skat ma wiedziec co jest 5 . kazdy z nich powienien isc na hale zeby zobaczyc co to jest prawdziwa robota

pk

kurva po tych palantach z pulpiciarni zwsze tzeba cos poprawiac

Bramborowy Ołomuniec TT

Pozdrowienia z Czech

Zostaw merytoryczną opinię o Bumar - Koszalin

• Jak się pracuje w Bumar?

Zobacz opinie na temat firmy Bumar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bumar?

Bumar