Bumar

Koszalin

Opinie o Bumar

były pracownik 2016-08-02 10:54:58
Polecam pracę w Bumarze. Pracowałem tam przez kilka lat i dobrze wspominam. Wypłata zawsze terminowo, możliwość nadgodzin w ramach umowy o pracę, różnorodność zadań i ciekawe otoczenie. Polecam każdemu, kto pragnie czuć się potrzebny i spełniać się zawodowo.
pracownik 2016-08-03 08:51:17
Zarobki bardzo dobre jak naKoszalin, terminowo i w ramach umowy o pracę. A sama praca jest rozwojowa, można się wiele nauczyć i zdobywać doświadczenie. Polecam!
Dar 2016-08-03 13:37:13
Na początek pracownik produkcyjny o profilu np. mechanika może liczyć na ok. 1900zł netto. Przy kolejnych umowach stawka ta jest zwiększana odpowiednio do zdobytego doświadczenia i zaangażowania pracownika. Warunk pracy wydają się więc być bardzo korzystne i konkurencyjne jak Koszalin.
Gorąco polecam pracę w Bumarze wszystkim, którzy chcą się rozwijać zawodowo i zdobywać nowe umiejętności oraz kwalifikacje.
marze o bumarze 2016-08-05 21:16:53
Hahaha a to dobre jest co piszesz Bumar sie nie rozwija tylko rozpada niebawem zobaczysz hehehe
były 2016-08-06 22:12:13
niestety takie czasy dziadostwo a w Bumarze zaczęło się tak robić już od kilkunastu miesięcy wstecz więc to co tu napisano jest wielce prawdopodobne
były 2016-08-07 13:32:30
Zachowam tę wiedzę dla siebie , nic ona już nie zmieni a ja mam spokój odkąd odszedłem z Bumaru.
Smiech na sali 2016-08-10 21:14:58
Wyglada jakby dyrektor pytal odpowiedz jest powyzej a ja tylko potwierdzam dzialania WISS jest to samo co w bielsko bialej o tyle lepiej ze nie ma dwoch zmian pracuje tu wiele osob ktore i tak zarabiaja po roku czasu nie wiecej niz 1900brutto i dalej przez agencje takie sa fakty nie robmy ludziom wody z mózgu ludzie obudzcie sie i sprawdzcie oferty w lidlu bumar sie chowa ;)
Rafael el czakaron 2016-08-11 23:17:21
tak nie wątpliwie masz racje, jednajk nie zmieniaj treśći mojej wypowiedzi gdyż chodzi tutaj głównie o warunki, podejscie, atmosferę i intencję pracodawcy!!! a nie pieniądze które i tak są marne w całym zakresie stanowisk tejże firmy ( mówimy tu oczywiście o F.M. Bumar Koszalin ) Wiadomo że są ludzie którzy zarabiają np 3500 ( np. nowy mistrz elektryków ) i przytym nie znają się na tej pracy , a pieniądze biorą za to ze są uszami i oczami prezesta.Tacy też są potrzebni heheheheh burki !!!
ho ho ho 2016-08-12 21:45:40
tak wiem w twoim przypadku do świętego mikołaja hehehehehehehe możesz sobie pomarzyć
Kocham dyrektora 2016-08-14 16:51:21
Tak tak zaglądaj po pracę na gowork na pewno daleko zajdziesz :-D
Pacyk 2016-08-22 23:02:35
No i nie dowiemy się co takiego jej zrobili... To lepsze niż horror.
wóz albo przewóz 2016-08-23 18:58:32
jak ktoś jest słaby to szybko zniszczy, ale jak ktoś potrafi jebnąć pięścią w stół to nic go nie zniszczy .
A jak nie w stół, to komuś w mordę można powiedzieć co się myśli . I albo wóz albo przewóz .
nowy 2016-08-25 19:38:03
rako nie wiem jak szukasz ale na stronie jest taka zakładka i są oferty pracy wiem bo sam szukałem i się zastanawiałem aby aplikować, ale to co tu czytałem hmm no nie wiem teraz czy się pchać w tą firmę
Kocham dyrektora 2016-08-27 09:00:27
Nic ci nie szkodzi, chodź chodź będzie fajnie :-) dobra zabawę na pewno będziesz miał gwarantowaną a przynajmniej do pierwszej wypłaty :-)
Marcin 2016-09-13 18:21:13
Czytam te komentarze i strasznie dużo tu tych negatywnych. Naprawdę jest tam tak źle? Chyba jakaś stała kadra od której można się uczyć tam została? Nie wiecie czy można składać do nich cv? Proszę o odpowiedź zależy mi na pracy tam.
Wkurwiony pracownik 2016-09-14 20:58:10
Popracuj tam trochę to zrozumiesz, gwarantuje ze wystarczą tobie 3 do 6 miesięcy i bedziesz tak samo pisał jak inni. Wiec pierw się zapoznaj ze środowiskiem a potem komentuj bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mnie ty i tobie podobni.
Juhas 2016-09-15 12:20:58
To jeśli Ci tam się nie podoba to się zwolnij. Po co tam jesteś?
Juhas 2016-09-15 19:05:29
Przepraszam Cię, moja odpowiedź miała iść na post wyżej, a kliknąłem na Twój. Mój błąd!
Kasztelan 2016-09-16 22:21:15
Adres jakiej firmy
Paff 2016-09-18 19:23:55
Co ty ćpiesz?
Kasztelan 2016-09-19 20:11:47
to ja ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] powiem ile mam pensji a raczej zapomogi 1800zł na rękę nie całe za 176 godzin pracy miesięcznie i co ty na to to jest ta super pensja !!!! więc nie pierdziel takich głupot . A skoro tam jest tak różowa to dla czego na raz zwolniło się kilku pracowników co ????
Kasztelan 2016-09-19 20:12:11
Kasztelan 2016-09-20 23:18:02
No to jesteś chyba zadowolony czy zadowolony co ? po drugie tylko słyszałeś i to wystarczy abyś był zadowolony.a tak konkretnie to z czego z tego ze płacą najniższa krajową , oszukują na godziny pracy, czy ze okradają swoich pracowników . Wo gule to co ty wiesz o Bumarze i z czego jesteś zadowolony skoro znasz tylko ze słyszenia pajacu jeden bo ja tam pracuje nadal i nie jestem zadowolony z tych rządów błaznów
Kasztelan 2016-09-20 23:22:21
Bumar NIE NALEŻY DO POLSKIEGO HOLDINGU OBRONNEGO po prywatyzacji zabroniono im używać logo bumarowskiego !!!!! więć Wiss który kupił w nie zgodny sposób z prawem tę firmę załozył sprawę i procesowali się o LOGO BUMAR -u i niestety wygrali ALE ZAZNACZAM BUMAR KOSZALINNIE NALEZY DO POLSKIEGO HOLDINGU OBRONNEGO !!!!!!
Prawilny 2016-09-21 20:43:06
Przestańcie już biadolić pierd... ol..ić jak wam źle i nie dobrze .nie pasuje to się pozwalniajcie banda pedałów i tchórzy kur.....w..a robicie w jednej firmie razem i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] każdemu obrabiacie nie macie co robić to może byście się robotą wreszcie zainteresowali za to wam płaca i przestańcie/ przestań się pod ludzi podszywać kondonie jeb......a...n...y bo cała fabryka wie kto jest na wypowiedzeniu i nie podszywaj się bo prokuratura jest w Koszalinie i wyjdzie kto i co pisze cały czas obsmarowaliście już tyle ludzi że bania mała masa bzdur by tylko komuś doje....b..a...ć tak dla jaj . ten ostatni post był o konkretnej osobie jednej osobie nie pisze tu ale no ku....r..wa musiałem się odezwać jeszcze raz coś takiego to bd zawiadomienie do Koszalińskiej prokuratury i w końcu ktoś zdemaskuje te dziecinadę . moja rada nie wycierajcie sobie nikim mordy bo to się źle skończy .
Kocham dyrektora 2016-09-26 16:09:04
Hej słuchajcie nie wiecie czy są jakieś oferty pracy u nich? Hahaha! Dawno nie było takich wpisów!
Rysiek 2016-09-27 21:22:11
Skąd wiesz o premiach skoro jesteś z poza firmy co cwaniaczku ??? nawet jak by były to żaden nowy nie dostanie idioto nie uważasz . Do czego chcesz się załapać , kto powiedział tobie o Bumarze i co ty wiesz w ogóle o firmie ??? Piszesz pierdoły i sam nie wiesz po co !!! Prawda . Osoby które są zainteresowane pracą po prostu przyjeżdżają do firmy i rozmawiają w Sekretariacie a ty myślisz ze napiszesz na tym forum i co debilu zaraz prace dostaniesz
Janek z Raduszki 2016-09-28 14:27:37
Z którym, z tym, co to się przewrócił?
Kocham dyrektora 2016-09-30 22:58:21
Tak poszukują, bo w związku z wywrotką na Czechach będą wymieniać u nas połowę kadry. Aplikuj.
@Bumar bęc - jak moderator się wyśpi, to usunie Ci ten link.
Bumar bęc 2016-10-01 06:49:49
To wrzucę nowy no problem :)
Jeszcze pracuję 2016-10-02 16:08:53
Prezes od zawsze miał zdanie że nie ma ludzi których nie da się zastąpić. Oczywiście, ale są ludzie których odejście mocno odbija się na efektach działania firmy i dlatego już od dawna nie ma kadry która powinna tworzyć trzon tej firmy. Wszystko oparte na świeżakach, których prezes może sobie ustawiać pod siebie. Tak poustawiał, że teraz na Czechach ma podnośnik na boku. Brawo prezes, z niecierpliwością czekamy na wyniki czeskiego dochodzenia. Nawet jeśli zamkną te firmę to ja się nie martwię, bo znajdę inna pracę, ja mam zawód w ręku.
Jeszcze pracuję 2016-10-02 17:26:12
Nie, dla niego nowe i młode osoby to pionki które może sobie łatwo poustawiać. Tylko tyle. Zawsze miał każdego za g......no i zawsze będzie miał.
Jeden taki z Polski ( klient firmy ) 2016-10-02 18:22:22
Wiecie, co mnie zdziwiło, jak kiedyś wszedłem na teren firmy (halę produkcyjną) i zobaczyłem pracowników. Każdy spośród pracowników był ubrany inaczej. Jeden w zielonych spodniach i koszulce, inny jeansach i bluzie w kratę jeszcze inny w roboczych spodniach i nosił bluzę z kapturem. Ktoś inny w spodniach dresowych i koszulce sportowej (T-shirt). A rozpoznanie pracownika od kierownika czy jakiegoś brygadzisty było niemożliwe !!! Faceci, którzy przyjechali któregoś dnia z serwisu, gdyby nie firmowy samochód z logo firmy to w ogóle bym nie wiedział ze to pracownicy firmy Bumar Koszalin. Ubrani w jakieś zielone i niebieskie szmaty wyglądali hehehehe :) jak robole z budowy. Najlepsze było, to ze chodzą tak ubrudzeni, w tych ich szmatkach jakby w ogóle ich nie prali. I to jest wizytówka firmy Bumar Koszalin pracownik jak z placu budowy.I serwisanci których nie można rozpoznać ze to serwis !!!! żenada !!!
Wiesiek Paleta 2016-10-03 23:08:29
bardzo dbają o pracowników jak chuj kurwa!!! A wypłata terminowa tylko za nadgodziny trzeba się kurwa naczekać w chuj bo kasy nie ma firma i wszystko na kredytach zapierdala
Wiesiek Paleta 2016-10-03 23:08:58
Kocham dyrektora 2016-10-07 16:48:28
A czemu został usunięty ostatni wpis wieśka palety o dyrektorach czytających to forum?
Forest berry 2016-10-08 10:21:38
Tak, tak! Popłynie strumień środków finansowych! Antoni M. weźmie firmę pod skrzydełko i załatwi kontrakt na dostawę podnośników do 13 pułku nabijania gaśnic.
Antoni 2016-10-08 13:45:37
Tak, ogłoszenie na dźwigowego, do podnoszenia podnośników.
Bumar to syf 2016-10-09 13:57:08
Ale masakra te podnośniki to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jedno wielkie wszyscy strażacy na forach suchej nitki na Bumarze nie zostawiają !!!!!
Pracownik fabryki maszyn Bumar koszalin 2016-10-17 22:49:04
Moja wynosi 1870 zł a co ci z tego myślisz ze za tyle nadgodzin i czas poza domem i rodziną i cięzką prace fizyczną niecałe 1000 zł to jest bardzo dużo
Pracownik fabryki maszyn Bumar koszalin 2016-10-17 22:52:38
Cztery soboty po 8 godzin to masz już 32 godziny do tego dziennie 8 godzin normalnej pracy i do 15:00 i nadgodziny do 18:00 lub 20:00 co dzień cały miesiąc to jest ok codziennie po trzy nadgodziny to policz ile to jest i czy się opłaca za 1000zł miesięcznie
Marek 2016-10-17 23:48:22
No to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pojechałeś !!!
czak ...... mię czak :) 2016-11-02 22:12:57
hoooojjjj z Bumarem już niedługo nikt nie bedzie miał pracy buhahahahaha bo zwalniają ludzi tak kilkadziesiąt osób zostanie zwolnionych już zwolniono do dnia dzisiejszego kilkunastu pracowników a to dopiero początek hehehehe a tych mądrych z tego forum zapraszam do składania podasń o pracę hehehehehehe
Ochódzki Ryszard 2016-11-04 20:59:25
A od Stycznia "MOJE SEKRETY" . Zaczyna się robić wesoło we firmie HEHEHEHE...
Wiesław paleta 2016-11-05 22:19:41
Nie nie nie to będzie z serii " trudne sprawy " i "dlaczego ja " bu hahahaha
Wiesław paleta 2016-11-05 22:20:19
Nie nie nie to będzie z serii " trudne sprawy " i "dlaczego ja " bu hahahaha
Brok 2016-11-26 18:10:48
To co się dzieje w firmie Bumar to istny skandal i zwykłe oszustwo. Pozostałe pieniądze z funduszu socjalnego miały byc wypłacone na święta Bożego Narodzenia 2016 roku, a okazało się, że związki spotkały się dwa Solidarnośc i związek Zawodowy Pracowników Bumaru. Zdecydowali, że przeniosą resztę pieniędzy na Wielkanoc 2017 roku, a nie pomyśleli, że będzie bardzo dużo zwolnień do 31 grudnia 2016 roku i dlaczego Ci ludzie co są zwalniani 31 grudnia 2016 mają nie dostac tych pieniędzy, a przepracowali cały rok. Było referendum wśród pracowników, aby pieniądze zostały wypłacone lecz nie było zgody. Poczuli krew, że mogą miec więcej kasy na Wielkanoc kosztem pracowników, którzy zostali zwolnieni przed 31 grudnia 2016. Jak może związek zawodowy Solidarnośc, który powinien stac murem za pracownikiem zgadza się na takie sytuacje. Reasumując wychodzi na to, że wolą więcej dla siebie zagranąc pieniędzy niż żeby wypłacono tym, którym naprawdę te pieniądze by się przydały.
Georg 2016-12-03 17:59:25
Nie wiecie czy planują zatrudniać jeszcze w tym roku?
Kocham Dyrektora 2016-12-06 20:43:37
A czy nie wiecie czy planują sprzedać firmę chińczykom? Bo nie wiem czy już zacząć się uczyć języka?
on 2016-12-09 20:23:02
dobry zaklad dla ludzi nieambitnych ktorzy lubia dawac sie wykorzystywac (nie) polecam
Zostaw swoją opinię o Bumar - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bumar