Opinie o Bumar w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bumar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bumar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bumar w Koszalin

zainteresowany

to jak tam w konsu jest podobno mozna lekko wyciagnac 2100-2300 bez zadnych nadgodzin

Jeden z Bumaru

Syf jaki był taki pozostał nie naruszony zupełnie nic się nie zmieniło.A to na wesoło żywcem z bumaru.- Mam dla państwa dwa komunikaty w sprawie wypłaty wynagrodzenia w tym miesiącu. Jeden jest dobry, a drugi zły - powiedział szef. - Zacznę od złego: z powodu przejściowych trudności pensja w bieżącym miesiącu będzie niestety niższa niż w ubiegłym... Po sali przebiegł szmer dezaprobaty. - ... ale za to, i to jest ta dobra wiadomość - kontynuował szef - będzie wyższa niż w miesiącu przyszłym!

nnn

pozdrawiam pracownikow ...

byly

zelek delmiaczek co tam u Ciebie ? czyzbys nagle zostal dobrym pracownikiem ze o Tobie szanowny magiku cisza otoz nie donosza mi sluchy codzien o Tobie .. spokoj masz teraz remonty itp nie ma tematu na Twoj temat heheh ps pamietaj w pracy jest alkomat na dyzurce od pewnego czasu ...

obecny
@byly

daj spokój chłopakowi. teraz go dzwonek pogania do pracy, a poza tym chłopak teraz widoczny jak rybka na patelni...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bumar spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
logo firmy Nocne kompletowanie zamówień internetowych
Golden Serwis Sp. z o.o.
lorrd

panie traczek jak sie wchodzi na hale to jest dziendobry prawda

byly

cos na forum ucichlo czyzbyscie nie mieli juz o czym pisac tak pieknie jest w bumarze

smerdajajeczny
@byly

A co, tak źle było w Bumarze?

nicpon

o czym marze? o bumarze

obibok

bumar to dobra firma aby się czegoś nauczyć można dużo rzeczy zyebać i mieć wy yebane nawet strączek uczy się zarządzania wiadomo z jakim skutkiem... ( 2 zmiany} priorytet hmmm

gość

Jedność? Jeżeli chcecie aby wszyscy pracownicy się zgrali, to może zacznijcie traktować WSZYSTKICH pracowników(może nie z miłością)ale z szacunkiem. Dotyczy się to wszystkich hal. Mamy teraz nowych + Ukraińców, może czas na refleksje, czemu tak jest? Może czas kur*a spojrzeć prawdzie w oczy i zrobić rachunek sumienia. Mamy w firmie boidupów,przydupasów ale i wyłącznie na własne życzenie. Co do nowych to im szczerze współczuje i nie zdziwię się jak poszerzą ,,zacne" grono przydupasów i boidupów,albo zwyczajnie spier*olą z firmy, więc traktujcie ich jak do tej pory to będzie tylko gorzej...

Bumar

He he stabilne warunki pracy, umowa o pracę. Dobre sobie szkoda że nie dodali tego, iż zanim dostanie się umowę o pracę trzeba rok ponad pracować zatrudnionym przez agencje pracy. Na co tygodniowych umowach a po tym czasie jeszcze się wykłucić o nią. Te oferty to niezła ściema.

.... tofik

a ja chciałbym serdecznie podziękować panu Komorowskiemu i Tuskowi za naszą zieloną wyspę :D hmmm a ciekawe czy Tusk też robi na zachodzie przez agencję haha

Jeden z was

Każdy bochater wszyscy się madrzą każdy jeden jest specjalista, a jak co do czego to (usunięte przez administratora) eb po same jaj spuszczają. Tylko krzyczeć umią na chali,że to źle tamto nie tak, nikt się nie interesuje. To we (usunięte przez administratora) jeden z drugim i porządek zrób jak umiesz. Wszyscy pracuja i pracować będą bo wyjścia nie mają.Albo skończcie te (usunięte przez administratora) albo powiedzcie dyrektorom to co myślicie w twarz a nie za plecami o nich pieprzycie. Bo az mnie korci (usunięte przez administratora) zeby na środek chali wyjść i powiedzieć co tym myśle wszystkim w twarz.

persil

Weszlem do domu,trzasłem drzwiami,pierdłem,żygłem i wyszłem bo chamstwa nie zniese.

LatamNaMiotle

A kogut znosi jajka bo jajko to zbuk

Jesteś fantastyczny

wujek dobra rada

Panie 'WISS'! Co z tą 'waszą filozofią'? Doczekam się odpowiedzi? Nie trzeba referatu. Prosiłbym krótko, w telegraficznym skrócie. Pozdrawiam

Wiss
@wujek dobra rada

Nasza filozofia to maksimum pracy za minimum płacy wy obiboki i partacze! Do pracy przychodzi się z radością, pozytywnie naładowanym, a wychodzi się z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku! A nie jak wy - do pracy za karę i byle 12h bezproduktywnie przeleciało z czego 4 w nadgodzinach! Śmiejemy się tutaj z was w głos czytając te wasze żałosne wypowiedzi.

@Wiss

No to elegancko! Pośpiewajcie sobie: https://www (usunięte przez administratora) com/watch?v=RYbmcXsAEaI Pozdrawiam

kindziol

i odwalcie sie od mistrza ze nic nie robi. jakbyscie mieli tyle raportow i donosow napisac to tez byscie nie mieli czasu pracowac! dajcie mu spokoj i nie obgadujcie za plecami!

obs

ktoś z Waszej ekipy podpisał się jako wiss, wbija Wam szpilę w (usunięte przez administratora) i wszystko to łykacie jak młode pelikany heh :) Mój kolega pracuje w Bumarze i polecił mi poczytać tą świetną lekturę, którą sami tworzycie. Oby tak dalej Panowie bo śmiechu tu pod dostatkiem ;)

Wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd.Zaczynam wstydzić się tego iż jestem pracownikiem tej firmy.Po objerzeniu materiału filmowego i przeczytaniu artykułu, zamieszczonego na wyżej wykazanej stronie,całkowicie mnie zatkało. Jeszcze kilka takich numerów a będziemy produkować wyłącznie cywilne sztuki,o ile i to się nie zepsuje.Pora najwyższa szukać inne go źródła odchodów.W Bumarze się narobisz,a nie zarobisz.I jeszcze wstydu najesz.

@pracownik

no i co takiego wynika z tego artykułu? Że sprawne wozy wróciły bo coś sie rzeszowianom nie podoba? w Rumunii te wozy jeżdżą i nie ma problemów(jak na te chwile-odpukać) a strażacy tamtejsi to chyba rzeczywiście nie przepadają za komendantem skoro napisali taką listę niezgodności ( bo ciężko nazwać brak taśmy antypoślizgowej czy wysuwanej szuflady na aparaty tlenowe jak to określili "usterka" LOL) nie widzę powodu do wstydu... bardziej bym się wstydził na miejscu dyrekcji zarówo obecnej jak i uprzedniej swoich decyzji... jak się tworzy renomę i buduje podnośnik od którego zależy ludzkie życie to stawia się na jakość podzespołów, kooperantów i wykwalifikowaną dobrze opłacaną kadrę i jeszcze jedno PROTOTYP się robi jeden i po wyeliminowaniu wszelkich niedoróbek i słabych punktów możemy myśleć o wprowadzeniu do produkcji... życzę obfitych przemyśleń bo problemów jest więcej... aha a ty wiss to weź się zajmij pasaniem owiec... przyjmujecie ludzi bez narzędzi to czym mają pracować? chodzą chłopaki nie z kąta w kąt tylko się o narzędzia proszą... zanim sobie następnego "zasoba" zatrudnicie to lepiej wydać jego wypłatę na narzędzia ;)

inny

No wiesz widzę ze na rowerach znasz się lepiej jak na podnośnikach.Może pora więc żebyś zajął się wspomnianymi rowerami.Skoro ty umiesz je projektować,a prace przy podnośniku zostaw komuś kto umie to robić.Wtedy nie będą wracać na gwarancję.A ty będziesz mógł robić to co umiesz.

głosBumaru

Panowie za 40 złoty to już wolę w domu siedzieć ;).

Zostaw merytoryczną opinię o Bumar - Koszalin

• Jak się pracuje w Bumar?

Zobacz opinie na temat firmy Bumar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bumar?

Bumar