ZAKŁAD INNOWACYJNY TECHNIK ENERGETYCZNYCH "PROMAT" SP. Z O.O.

Opinie o ZAKŁAD INNOWACYJNY TECHNIK ENERGETYCZNYCH "PROMAT" SP. Z O.O.

admin 2015-07-29 12:36:36
Jak pracuje Ci się w firmie ZAKŁAD INNOWACYJNY TECHNIK ENERGETYCZNYCH "PROMAT" SP. Z O.O. ? Czy zasady i obowiązki są jasno sprecyzowane? Czekamy na Twoją opinię.
Zyczliwa 2016-07-05 09:56:40
Od momentu gdy jest nowa dyrektor finansowa, większość starej załogi si zwolniła. ludzie pracowali po 15-20 lat ale z taką suką nie można pracować. Sama tylko lawiruje i się lansuję jako alfa i omega.
Dyrektor, która się zna tylko na Taryfie w teorii, nie mogła sobie poradzić z papierami i zatrudniła nowego który za nią zapierdala a ona dyrektoruje. Nie polecam teraz tej firmy, sama chwilę pracowałam i żałuję. Na dodatek mydli oczy zarządowi- jaka to ona wspaniała.
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD INNOWACYJNY TECHNIK ENERGETYCZNYCH "PROMAT" SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD INNOWACYJNY TECHNIK ENERGETYCZNYCH "PROMAT" SP. Z O.O.