Opinie o CRAMO w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CRAMO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CRAMO o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRAMO w Krosno

100 % racji

Koledzy, moja kariera w CRAMO zakończyła się dosyć dawno temu, ale z tym d.o. to masz 100% racji - 1000 pytań a klient czeka.... i czeka .... w końcu szybka analiza klienta za strony d.o. i .... nici z dealu ... szkoda słów na tego człowieka ....

Ślązok

Cześć chłopcy i dziewczyny ;-) Pozdrowienia też dla (usunięte przez administratora)o ile jescze tam pracuje ;-) No i witojcie ludziska ze Śląska(usunięte przez administratora) No ale co tam będę tak serdecznie zagadywał witał się i pucował....... Przejdźmy do mojego meritum to sedna sprawy.... Ludzie ludzie ludzie co wam mogę powiedzieć - opuściłem ten "Przybytek dobroci i luksusu" jakim jest S(c)RAMO kilka miesięcy temu chcieli mnie odstrzelić za szczere słowa za to że przewidywałem jak zmieni się rynek jak zmieni się koniunktura na rynku jak wszystko będzie wyglądało za moje szczere słowa przemyślenia i cięty język firma podziękowała tzn chciała gdyż nie dałem im tej satysfakcji i sam się zwolniłem-jak na to patrzę dzisiaj to powiem szczerze że jak jest dobrze w danej branży i na rynku to i w firmie jest dobrze.Jak zaczyna się sypać to jest (usunięte przez administratora)....trzeba umieć przetrwać ciężkie momenty chwile ale w S(c)RAMO nie ma takiej opcji gdyż nik nie wyciąga konsekwenji nie przewiduje co będzie jak się potoczy rynek który bankrutuje zaciska pasa i się kurczy więc uciekajcie zanim nie będzie już gdzie........ Premie były przez pewien okres czasu jak wszstko szło dobrze ale jak wszystko poszło się walić dzięki mądrym Ludzą jak (usunięte przez administratora) którzy nie wiedzą jaką taktyke zastosować jaki obrać kierunek strategię to firma tonie tonie a wody coraz więcej nawet juz dzisiaj zalała metro w warszawie może tam tez S(c)RAMO buduje ten przybytek dobrobytu:) Ale powiem wam jedną rzecz to ludzie świadczą o poziomie pracy o wizerunku o warunkach i kulurze pracy,w tej firmie tego już nie ma...... NIe będzie widzicie co się dzieje a marudzicie narzekacie, umiecie tylko pisać męcić i narzekać-jak widzicie że jest tak źle i że macie dość zmieńce prace co nie umiecie nie potraficie czy jesteście tacy daremni że nadajecie się tylko na S(c)RAMO skończcie pieprzyć tylko weźcie sie w garść i ruszajcie do przodu im szybciej sie wygrzebiecie z tego (usunięte przez administratora)tym lepiej dla was ja wyszedłem na prosta pracuje w gigancie polskiego rynku paliw płynnych i jestem doceniany szanowany mam wsparcie jest plan wizja są szczere rozmowy każdy sie słucha wzajemnie wymienia opinie poglądy więc ludzie weźcie się w garść i ruszcie do przodu niż twkić w tym syfie. Moja rada taka (usunięte przez administratora) ale jak już galoty są za Ciasne co najlepiej można było zaobserwować w Marciszówce Ci co byli wiedza o czyich galotach mówie to powinni wiedzieć że w S(c)RAMO nie ma miejsca na pesymizm i demotywatorów pracy czyli realistów. Ludzie więc mniej smętów wiecej energii i chęci i zmieniać robotę zanim was wszystkich (usunięte przez administratora)na pysk tak jak Kolege z Bielska trzymej się Rubelku tak jak Opole Krzysiek szacun tak jak Babice Łódź Poznań Wrocław można tak wymieniać w kółko więc ludzie walczcie o swoją przyszłość o siebie. (usunięte przez administratora)

Witam, możecie mi powiedzieć jak wygląda praca w Cramo - Oddział- Łódź?

obecny

Po ostatnich zwolnieniach i likwidacjach oddziałów widać że [usunięte przez moderatora] nie jest nastawiony na sukces, jest wręcz pesymistą, a wiemy ze szkoleń w Marciszówce że w Cramo nie ma miejsca dla pesymistów

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CRAMO spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
ten

africa - 2012-09-26 23:43:25 \"Z opowieści: Cramo się sypie i topnieje, kryzys dał się we znaki, w tv mówią duże firmy budowlane ogłaszają upadłość lub są bliskie upadłości, dużo utopionej kasy, spokojna i zdrowa presja na wyniki i cele, pionki to mięso armatnie, gnot wypalony to do wymiany bo musi szczelać, brak przemyślanych planów strategicznych ratunkowych, nie konkurencyjne ceny, bardzo zdrowe ciśnienie, same nowe maszyny, mnóstwo nie zadowolonych osób z pracy i wiele innych superlatyw które i tak można znaleźć w każdej korporacji\" . Po to ta strona więc polecam pracę w Cramo dla ludzi chętnych wyzwań i szukających niezapomnianych wrażeń. yehhteraz szukaja PH na warszawe jak zamkneli jeden oddzial ,oraz w łodzi jeden oddzial, a co lepsze nikt nie chce pracowac za marne 2500 netto,starego berlingo dostac i robic 40 wizyt bo tak [usunięte przez moderatora] karze,premie to co co jest na marsie,nikt tego nie widzial i nikt nie zobaczy więc ludzie omijajcie szerokim łuuukiem cramo ,bo tu titanic idzie na dno

africa

robin hood

jesteśmy od tego by gonić króliczka (premię) a nie go złapać. Koleś z Krakowa został nagrodzony za uprzejme donosy na Nas i nie musi się nikomu z ludu podlizywać bo lud nie ma mu nic do zaproponowania ani stanowiska ani kasy. Lud tu nic nie znaczy - zwykłe mięso armatnie. Zrozumiał na czym polega gra i w nią wszedł. Nic nie da żaden list do Prezesa w Finandii. W Gdyni zawalił się namiot, szczęśliwie nikt nie zginął, były kiero wysłał list do Finlandii ze zdjęciami i co??? i nic. Gdynia przez 4 miechy trzymała sprzęt pod chmurką w śniegu, deszczu i błocie i w biurze pod nogami klientów a mechanicy naprawiali go w budce ochrony i Finlandia nic nie pomogła. Orwel pełną gębą. Finowie, nie mają nic do gadania. pozdro

Życzliwy

A mnie sie widzi że narzekanie nic nie da. Napisać list do Prezesa w Finlandii o sytuacji załogi i ... koledzy przekonamy się jaka będzie reakcja lub żadna. Ja tymczasem raczej się zawijam puki się kryzys nie rozpanoszył

ojciec dyrektor

P.H - 2012-08-28 20:55:59 @ TVN co Ty piszesz , chyba pominołeś się z powołaniem idz do [usunięte przez moderatora] do tv albo gazety głos niedzielny , może tam mohery Ci uwierzą. Bo ludzie Cramo nie ...tak samo pomyślołem, ze koleś filozof grecki niezadowolenie ludzi logiczne, a zmienianie pracy ot tak to czysta teoria w praktyce jest różnie, a narzekać trzeba i mówić o tym - zwiększa się szanse na zmianę tych stołków jak ci co kasę zainwestowali się zorientują, że te kasa ucieka przez takie chore zarządzanie koleś nie filozuj więcej - albo idź do tvn do rozmów w toku :)

P.H

TVN

dobra, nie mój cyrk nie moje małpy (od jakiegos czasu ;]), jak komu się nie podoba niech odejdzie. Naprawdę to nic trudnego i strasznego. My Polacy cały czas się uczymy, staramy się być lepsi, staramy się utrzymać, donosimy, informujemy, Cramo jest jak pociąg który jedzie, ktoś wsiada ktoś wysiada jedni narzekają inni nic nie mówią. Czasami doczepią więcej wagonów czasam mniej ale ten pociąg jedzie i będzie jechał. Kilka osób chce wykoleić lokomotywę nie dlatego aby było lepiej ale z zazdrości. Z kilku pasażerów porobili kontrolerów ale pociąg jedzie. Co będzie jak w pociągu odczepicie lokomotywę ? nic wagony dalej będą jechać rozpędzone do nastpnej stacji, lokomotywy. Ja pracując nigdy nie dostałem czego takiego jak premia. Dlatego nie trułem innym jak jest źe ale sam zmieniłem coś w swoim życiu. Pamiętajcie,fakt iż nie dostajecie premii, mówią wam że nie pracujecie, że za mało tabelki w tabeli, zabierają wam auto, nie liczą waszego prywatnego czasu....to świadczy tylko o waszych słabościach. Jak jesteś dobrym w tym co robisz, to jesteś zadowolony a jak jesteś niedoceniany to zmień pracę. Nie bronię tutaj DO BM x2 oni sa zadowoleni - sprawcie tak abyście i wy bili zadowoleni. Czy się uda??? nie wiem wiem, że wielu się udalo pracuja w innych firmach turlają swojego dropsa. Pomijam konduktora z Krakowa który w momencie pierwszsych słów po awansie zraził sporo osób do siebie i stał się niewiarygodny. A to chyba najgorsze.... Życzę Wam wszystkiego najlepszego, aby praca była przyjemnoscią a nie kolejnym dniem w Cramo. odcinanym z metra.

Aaron

Czy to prawda że ma zostać zatrudniony Dyrektor ds rotacji, Kontroler ds cięć kosztów i Specjalista ds złomowania? - I OD KIEDY?

ten

[usunięte przez moderatora] wysyła listy ze można byc częscia tortu cramo,natomiast nie napisał ze trzeba zarabiac min 2000euro,wiec w panstwach szwecja i finlandia jak sie zarabia 2000euro to nikt tam nie chce pracowac ,bo kuroniowka wynosi 1700euro,sam ten fakt swiadczy o miedzynarodowej firmie cramo,oni w kazdym kraju wykorzystuja pracowników ,nie dadza zarobić,a w dodatku prezes na polske okrada pracownikow z premii ,ja bynajmniej nie dostalem od 8 miesiecy jak pracuje mimo iz plan wykonuje,Panie [usunięte przez moderatora] oddaj premie pracownikom a dopiero wysylaj zapytania o akcje cramo tzw onecramo

cirkebaut

ten oddział w Opolu to też jakas dziwna historia. zatrudnili gościa we wrześniu a oddział dostał do przygotowania dopiero w styczniu. i odrazu plany. sam to on sobie mógł skoczyć na plany. powinni mu dać kogoś i juz . ale daro nasz wielki wymyślił pewnie chytry plan i zakończył on sie lipą. kolesia wyj..... a zatrudnili jakiegos nowego co podobno pojęcia nie ma . tamten pewnie nie podkładał sie daro.

misio

wiecie co... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. ja już nie pracuję w Cramo i szczerze tęsknie za tą firmą, fajnie było. Ciągłe podchody, konspiracje, zawiść, ploty etc. tego już nie mam w nowej firmie - tylko praca i praca.... są jakieś wakaty, chcę wrócić :)

bolo

widzę, że nie tylko u nas w rami jest układ personalny na stanowiskach, masakra - orasz a oni ci tabelki wymyślają :(

cirkebaut

najwięcej roboty maja ci nasi pomocnicy d.o. walą w kule aż czeszczy, ich stanowiska można by zlikwidowac i dać po pare groszy więcej tym co coś robią. mieli nam pomagać w pozyskiwaniu kluczowych i co ? nawet jak zdąbedziesz klucza to w negocjacjach cenowych i tak ci nie pomogą bo żeby opuścić 10 zł. na wynajem 4-mc podestu to powie że to ch.... klient ( a skąd ty to możesz k... wiedzieć jak nigdy u niego ze mnna nie byłeś) i dzwoń do darka. ( a ten jak zwykle albo nie odbiera albo ma milion pytań a klient czeka w kontenerze na odp.) masakra jakaś. pytanie konkursowe ;) dla południa - komu pomógł t.s. i j.k.

rockyq

Zostałem zaproszony na drugą rozmowę , tym razem był już Pan dyr razem z kierownikiem oddziału.Byłem tylko z czystej ciekawości. Firma przedstawiona w samych superlatywach , chociaż powiedziano że zarobki są \"normalne\" , a przełożeni jednego dnia mówią tak innego inaczej .... Duży koncern więc trzeba spełniać standardy.

Anioł Stróż

Powiem CI tak......wszystkie opinie które tutaj czytasz są jak najbardziej prawdziwe,na czasie i odnoszą się do sytuacji jaka aktualnie panuje w tej firmie. NIe ważne czy to Bydgoszcz,Kraków,Wrocław,Radzionków,Warszawa,wszedzie będziesz traktowany tak samo i siedział w tym syfie po uszy spędzając sen z oczu po nocach rozmyślając "co ja zrobiłem" początek jest zawsze fajny,ale to co dzieje się potem przechodzi ludzkie pojęcie,mobbing to podstawa w tej firmie,wiecej siedzisz przed kompem i produkujesz tabele,raporty,a od niedawna wygłasza się co tydzień postulaty na "monday mitingu" to jest dopiero cyrk wstajesz i prezentujesz ściemy jakie udało Ci się przygotować bo prawdy mówić nie można,trzeba kombinować(usunięte przez administratora)moja rada taka daj se spokój i omojaj szerokim łukiem.

rockyq

Aktualnie trwa rekrutacja do oddziału bydgoskiego . Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej . Na rozmowie jak to zwykle bywa , wszystko "piekne i kolorowe" . Duzo negatywnych opinii , rozumiem ze ominac firme szerokim lukiem ?

Zostaw merytoryczną opinię o CRAMO - Krosno

CRAMO