Opinie o CRAMO w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CRAMO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CRAMO o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRAMO w Krosno

swiadek

z czwartkowych rozmow w kuluarach wiadomo że nie tyle co chcą zwolnić co po prostu ktoremus kończy się umowa w maju lub czerwcu i nie beda przedłużać. Kierownicy z wawy niech się wypowiedza-oni wiedzą najlepiej

klos

Na minskiej też zwolnili serwisanta W ubiegłym roku, Teraz czas na Modlinską

olisadebe

Co nowego wymyślą? Już Ci mówię.... jeszcze bardziej będą wytwarzać ciśnienie i wmawiać głupim szwedom ze to oni są najlepszymi managerami a ludzie są do kitu. To ich stara śpiewka, ale przyjdzie czas i na nich

rebson

spotkanie jak każde wcześniejsze, typowe pranie mózgu. serwisant z mińskiej, to raczej pewne. Ostatnio z tego co wiem poleciał z puławskiej a modlińska chyba bez zmian

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CRAMO spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
kolega

Dziś znowu było pranie mózgów na Puławskiej, ciekawe co nowego wymyslą.... Szukają serwisanta na Warszawę, jak obstawiacie, kogo tym razem chcą zmienić?

bolo

masz złe wieści, kierownik sam sobie brykę skasował, tylko jak zwykle szuka kozła ofiarnego

Bazyliszek

A to nie jest przypadkiem ten Marian co skasował brykę kierownikowi na mińskiej? jego chwała sięga daleko poza wasze regiony...

dżambalaja

Marian zamiast wypisywać na forum wracaj ze zwolnienia do roboty leserze.

Madagaskar

Kilou tou , kilou tam , kilou zrobi czystkę Wam .

dubaj_2010
@Madagaskar

Powiem ci tak, nie muszę się podpisywać, każdy jak będzie bardzo chciał po moim IP dojdzie kto ja jestem, nie ma idealnych pracodawców ale takie sranie do swojego gniazda jakie tutaj widzę jest po prostu żenujące.

...........

Tłumok to jesteś ty bo włażenie w tyłek przełożonemu i sprzedawanie kolegów traktujesz jako prace która sprawia ci satysfakcję. A jeśli wymagasz od kogoś żeby się podpisał to sam też się podpisz prostaczku. Podejrzewam że miałeś trudne dzieciństwo, koledzy nie chcieli się z tobą bawić, w piaskownicy brakowało ci zabawek. Takie dzieciństwo odbija się na teraźniejszym życiu i niestety starasz się wynagrodzić traumę z dzieciństawa a jedyna na co cię stać to być ślizgaczem :)

Obserwator

A jestem zadowolony, robię to co lubię, czyli czerpię satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, jeśli jesteście tłumokami i nie potraficie się wykazać to nawet robota przy łopacie może być dla was trudna i bolesna ! Zastanówcie się nad sobą, chyba jesteście przyzwyczajeni do obijania i zarabiania za to dużej kasy więc umieszczacie takie prostackie wpisy. Czemu nie macie odwagi podpisać się nazwiskiem.

klos

a co to za prostak jest kierownikiem na mińskiej? podobno niezły ślizgacz, bez wazeliny wchodzi w każdy tyłek. Kiedyś takich na pal nabijali, a teraz trzeba się z nimi męczyć. Ciekawe ile jeszcze pociągnie zanim ktoś go ubije

andrut

Cisza bo większość pracowników szuka pracy. Ciśnienie jakie wytwarza RB jest ciężkie do wytrzymania.

klocek
@andrut

ciśnienie wytwarza bo sam ma ciśnienie. Prezes go (usunięte przez administratora) na całego.

klocek

cisza na tym forum, nic sie nie dzieje. Każdy taki zadowolony z pracy?

Mappet

Mappety mają się dobrze:D

kolega

Niestety prawda o CRAMO jest okrutna. Beznadziejne zarządzanie, ciągłe straszenie zwolnieniem, presja na wyniki.Jak ktoś lubi być poniżany za 2 tyś to zapraszamy. Proponuje szukającym pracy w tej firmie, najpierw porozmawiać z jakimkolwiek serwisantem lub PH. Można się dużo dowiedzieć i zastanowić nad swoją przyszłością. Kariery w Cramo nie zrobisz. można tylko zimę przetrzymać i szukać normalnej pracy

praca

cześć wszystkim,prawie zostałem pracownikiem tej firmy,na szczęście szybko przejrzałem na oczy.... kierownik oddziału Poznańskiego spoko gość chociaż nie rozumiem co facet z taką wiedzą i doświadczeniem tam jeszcze robi??? wytrzymałem 2 dni i uciekłem,ta firma powinna nazywać sie MATRIKS , tam liczą sie tylko tabelki i exel nie wspomnę na iloma programami jednocześnie operuje facet zarządzający tym oddziałem. Pełen szacun dla KO oddziału, szkoda tylko że szef nie widzi jak zapierdalasz od rana do wieczora. odradzam pracę w tej firmie !!!!!

Ralfik

Hej, A ja jeszcze pamiętam czasy z Seicento. To były czasy :). Pozdrowienia dla Krakowa i całej starej kadry. Ma ktoś kontakt do mapetów?

Mocno NieZorientowany

Hej czy dobrze rozumie? Szym-on już wyleciał z Kie-c? Hej czy tam w tym C pracuje jeszcze ktos ze starej kadry? oczywiście poza Pio z WR. Dajcie znać

kolek

A można wiedzieć jakie auto oferują (słyszałem ze seicento)? Dostałem zaproszenie na stanowisko pH do Radzionkowa i nie wiem czy tracić czas

obserwator
@kolek

Seicento w cramo nie było i nie ma, są za to samochody 2 osobowe z GPS i taki czeka

Zostaw merytoryczną opinię o CRAMO - Krosno

CRAMO