Opinie o LAMAR sp. z o.o. w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LAMAR sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w LAMAR sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAMAR sp. z o.o. w Oleśnica

Weronika

@były pracownik a czy w ogóle PIP kiedykolwiek interesował się lamarem? Nie wygląda to z waszych relacji zbyt kolorowo, ale też ciężko uwierzyć, że przy takiej praktyce firmy, nikt nie zgłosił tego procederu do PiPu.

Weronika

@byłypracownik, jestem na forum moderatorem, zatrudnionym przez serwis gowork.pl. Dopytując o kwestie wypłacalności mam na celu, dobro potencjalnych pracowników, którzy nadal interesują się podjęciem pracy w Lamarze. Nie doprecyzowałeś, czy takie sytuacje zdarzają się cały czas i czy próbowałeś w jakiś sposób je rozwiązać, dlatego zadaje pytanie odnośnie tych kwestii.

Zacznijcie ludzia płacić więcej i dajcie porządne umowy o pracę bo ta reszta (garstka)ludzi ucieknie, a nowych ludzi do pracy nie widać. Oby nowy kierownik coś wskoral o ile mu panstwo z góry pozwolą.

Weronika

@patryk czy takie sytuacje zdarzały Ci się często podczas pracy w lamarze? Wskazuje się, że jednak wynagrodzenie - jego wysokość i terminowość - to aspekt zatrudnienia, który dla pracowników jest najważniejszy. Gdy coś się dzieję nie tak, to wpływa to bezpośrednio na ocenę pracodawcy.

@Weronika

Malwina ups przepraszam Weronika to się zdarza co miesiąc dobrze wiesz ,przestańcie się zgrywać ....

Pracownik Biurowy

Na rozmowie były dwie osoby, w tym dyrektor sprzedaży. Atmosfera całkiem przyjazna.

Znajomość procedur, poprzednia praca, język angielski.

Leszno
Jojo

Pracownicy którzy naprawdę coś potrafią i mają jakieś doświadczenie nie są wcale doceniani zero zero szacunku do pracownika . Okroja Cię z każdej strony jak nie z wypłatą to z urlopem i na odwrót porażka !!!!

Weronika

@Nowa w jakim sensie wypłata jest wypłacana pod stołem? Jeżeli podpisana została umowa między pracodawcą, a pracownikiem, to zarówno jedna, jak i druga strona ma prawo wymagać respektowania jej zapisów. Dotyczy to również formy wypłacania wynagrodzenia. Jak to wygląda w lamarze?

Nowa
@Weronika

nie wierzę !!!!! jest to na nieszczęście praktykowane w coraz mniejszej ilości firm ,na rozmowie sa inne ustalenia a potem jest inaczej !!!! !! nawet osoby z długoletnim stażem strające się o kredyt hipotew aby wszystko było zgodne z prawem.Malwina nie wierzysz w to co piszesz skąd te kolejki każdego 10????

@Nowa

Szanowna Pani, Podpisana umowa – tak jak zaznaczył to użytkownik @Weronika jest obligatoryjna dla obu stron. Zarówno Pracownik jak i Pracodawca są zobowiązani do respektowania sprecyzowanych warunków. Nie wywiązanie się z umowy grozi jej rozwiązaniem przez jedną ze stron. Z poważaniem Zespół LAMAR

LAMAR

Szanowna Pani, Dziękujemy za wyrażenie opinii na temat firmy. Zwrócimy szczególną uwagę na przedstawione aspekty. Z poważaniem, Zespół firmy LAMAR

Ola

Jak wygląda praca w biurze? Jest szansa na otrzymanie umowy o pracę? Jaka jest atmosfera? Sporo jest negatywnych opinni ale głownie dotyczą stanowisk na produkcji.

Łukasz

dostałem ofertę jako przedstawiciel handlowy. Napiszcie jak wygląda praca na stanowisku handlowca w tej firmie. Jakie są zarobki? czy też są problemy z otrzymaniem umowy?

handloweic
@Łukasz

zapytaj osobę która cię rekrutowała ilu handlowców odeszło od powstania działu handlowego ))) na chwile obecną od marca odeszło 3 na 5 .Dlaczego?????

Tajemniczy

Miałam wysyłać swoje CV na stanowsiko Elektryka, ale po przeczytaniu waszych opinii o firmie, stwierdziłem że dam sobie spokój.

XyZ

Widzę dużo nieprzychylnych opinie o firmie lamar :) jeśli mógłby ktoś napisać o obowiązkach i specyfice pracy kierowcy w oddziale Łódź warto nie warto? Jakie godziny pracy? Jakie wynagrodzenie? Jak wygląda załadunek? Czy jest fakturowanie czy gotowkowo? Czy jakieś kary za samochód? Jeździ się w pojedynkę czy w dwie osoby? Będę wdzięczny za wszelkie informacje

@XyZ

krótko, specyfika pracy w Lamarze w Łodzi jako kierowca jest taka...że ten Lamar nie ma oddziału w Łodzi...ale niech się Pan nie martwi...ten Lamar to i tak wielka porażka....

Co tam się dzieje wszyscy odchodzą ,a magazyn to wogole znowu odeszła fajna ogarnięta dziewczyna.Pewnie mają dość. Roboty tyle one robią, a nikt tego niedocenia bo to tylko magazyn. Zero szacunku czekać tylko aż te 3 ostatnie pójdą.

LAMAR

Szanowna Pani, uprzejmie prosimy o szersze rozpisanie problemu pod adresem opinie@lamar.com.pl , lub korzystając z anonimowego formularza opinie.lamar.com.pl . Z poważaniem, zespół LAMAR.

LAMAR

Szanowna Pani Firmy zmagają się z różnymi wyzwaniami, szczególnie jeśli zespół liczy blisko 300 osób. Jednym z nich jest fluktuacja kadry, to proces naturalny. Przedsiębiorstwo tworzą ludzie. To oni także budują atmosferę pracy. W naszej ocenie niedopuszczalna jest sytuacja, w której osoba zgłaszająca przełożonemu pomysł czy zagadnienie wymagające poprawy, otrzymuje negatywną łatkę nadaną przez pozostałych pracowników. Dlatego uznaliśmy za zasadne uruchomienie konkretnych, anonimowych platform służących wyrażeniu swojego zdania. Chcielibyśmy poznać czynnik Pani rozgoryczenia, ponieważ tylko takie opisanie problemu da nam podstawy do reakcji oraz odnalezienia satysfakcjonującego rozwiązania. Pozdrawiamy, zespół firmy LAMAR.

noone
@LAMAR

Gdybyście tylko potrafili tak samo łagodnie, elokwentnie , wyrozumiale i na poziomie zachować się w codziennych kontaktach jak tutaj.

JOANNA

Obóz pracy odradzam przerwy zabierają pięcio minutowe

Weronika

@Wyrwas według Ciebie w lamar nie panuje pozytywna atmosfera. Czy dotyczy to całej firmy, czy konkretnych działów?

Weronika

@Romi_234, a na jakie stanowisko chciałeś aplikować? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy czy atmosfera mogą się nieco różnić w zależności od docelowego stanowiska.

Romi_234

Hmmmmmmmmmm. Prestraszyłem się, nie będę aplikować do Lamaru.

Weronika

@Fiołkowa, dziękujemy za tak szczegółową opinię. Może być cenna dla przyszłych kandydatów. Wspominasz również o tym, że jeżeli chodzi o wynagrodzenie to panuje duża nierówność. Co to oznacza? Co masz konkretnie na myśli? Czy jest ono zależne od stażu pracownika?

@mecenas
@Weronika

Podwyżek nie będzie bo budują halę kpiny ludzie odchodzą i coraz więcej Ukraińców ... Garba można się dorobić ...

Wyrwas
@Weronika

ryba psuej się od głowy ..... nie ma dobrej atmosfery jak myślisz dlaczego ludzie odchodzą i nie chcą tam pracować????

Weronika

@Olexy piszesz, że w firmie panuje duża rotacja pracowników. Co według Ciebie to oznacza? Na jakich stanowiskach?

huh

Wszyscy doradzają a ja bym spróbowała...

@1

@Niezadowolony generalnie to wszyscy donoszą)) Ty na pewno też bo skoro jesteś niezadowolony a pracujesz to pewnie trzyma cię premia za przekazywanie.....

Weronika

@Niezadowolony, a co możesz powiedzieć o pozytywnych aspektach pracy w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o LAMAR sp. z o.o. - Oleśnica

• Jak się pracuje w LAMAR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LAMAR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAMAR sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LAMAR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LAMAR sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LAMAR sp. z o.o.