Opinie o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych: Facebook LinedIn

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

Zuzanna

@Ktośś czy rozpocząłeś już pracę w Euro Bank S.A.? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich wrażeniach? Jak wyglądają pierwsze dni jako Młodszy Doradca ds. Wierzytelności? Chętnie dowiem się więcej o Twoich pierwszych doświadczeniach w nowym miejscu zatrudnienia.

Bum

Jak się pracuje w Euro Bank-u, atmosfera dobra czy korpo?

Laa

Niestety najgorsze jest to że w każdej korporacji praca związana ze sprzedażą wygląda podobnie i będzie coraz gorzej ... To wina konkurencji oraz postępującej cyfryzacji ( oddziały będą wypierane przez aplikacje mobilne i internetowe - młodsi klienci obsługują się sami) . Efektem tego jest coraz większa desperacja firm na wyniki i co za tym idzie mobbing, stres i wogóle syf ... Podobnie robi się w sieciach komórkowych, ubezpieczeniach itp ... W przyszłości prace obsługowo - sprzedażowe będą powoli zanikać i jeśli ludzie nie będą mieli dobrego zawodu typu programista, lekarz, inżynier to traficie pod most

Bartek

Czy jesteście pewni, że nie można napisać, coś pozytywnego o firmie? Może mocno wyśrubowane procedury są bardzo męczące i dlatego tak źle sie pracuje? A jak sądzicie czy poprawa atmosfery w pracy zmieni coś na lepsze?

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
eurobankowiec

Pracuje juz 3-rok w Eurobanku. (ogólnie to jeden z dłuższych stazow) na stanowisku specjalisty. Ds. Sprzedazy. Jeśli aplikujecie do firmy to musicie ugrać sobie jak najwyższa podstawę bo potem nie ma możliwości na podwyżkę a jak jest to oczekują Bóg wie czego. Jak masz plany zrobione to inwestycji nie zrobiłeś to tajemniczego klienta zawaliłeś itd. Nowe osoby zarabiają więcej i to jest powód ciągłych rotacji. Zamiast nagrodzić pracownika wieloletniego to każą mu pracować za mniejsza stawkę, gdzie nowy zanim sie wdroży i zacznie robić plany mija 6miesiecy. Regulamin premiowania sie zmienił na plus natomiast juz zobaczyli ze ludzie zaczęli zarabiać na premiach normalne pieniądze to lada dzień wprowadza aneksy i mnóstwo obcinek do premii,

wiesiek

W windykacji kołchoz, masa bzdurnych tabelek, raportów, raporcików itp. Wszechobecna presja i darcie mordy na pracowników. Stawki nie powalają, premie coraz mniejsze - ZA WSZYSTKO SĄ CIĘCIA a oczekiwania rosną - ciągle jesczcze więcej tabelek do wypełniania. ODRADZAM STANOWCZO

Zuzanna

@Pytaniewedług tego, co widnieje na stronie internetowej banku większość Dyrektorów Stref awansowała w ramach programu rekrutacji wewnętrznych. Może zainteresują Cię też dodatkowe informacje https://www.eurobank.pl/sciezki-awansu-w-sprzedazy,94,162.html

Mam pytanie-jak aktualnie wygląda praca w windykaci terenowej oraz czy nadal Dyrektorami Regionu zostają wybitni fachowcy w dziedzinie windykacji i bardzo ciężko pracujący na wynik regionu?

Bartek

Wygląda na to, że bank otwiera nowy oddział? Taka lista potrzeb kadrowych w jednym mieście na to wskazuje. Czy wiecie coś więcej na ten temat? Aplikowałem na doradcę.

Ktośś

Witajcie. Niedługo rozpoczynam prace w oddziale wroclawskim na stanowisku Młodszy Do radca ds. Wierzytelności. Czytajac niepochlebne opinie nabieram watpliwosci. Az tak.jest tam zle?

Amatorka

Czy może mi ktoś powiedzieć jaki jest powód tak długiej listy ofert pracy? Jakiś nowy oddział otwierają?

Maciej

Osobom czytającym opinie na temat tego "banku" serdecznie odradzam korzystanie z usług. Natkniecie się Państwo na bardzo wysokie opłaty w zamian otrzymując bardzo słabą obsługę. Bank wymaga od klientów wszystkiego, w tym ponoszenia każdej nawet najdrobniejszej opłaty za jakikolwiek ruch. Z kolei jeżeli klientowi należy się zwrot nadpłaconej pożyczki/kredytu ze strony banku, występują nagle niezwykłe okoliczności uniemożliwiające zwrot. A to brakuje jakiegoś dokumentu, a to kogoś nie ma, a to jakaś szara eminencja wypowiedziała się gdzieś w centrali negatywnie, a to ktoś czegoś nie doczytał. Zawsze jest jakiś powód i batalia o zwrot swoich pieniędzy potrafi trwać nawet rok. Jeżeli macie alternatywę polecam inny bank. Eurobank to byle jaki bank dla ludzi bez wyjścia.

Zuzanna

@Nie ma ludzi niezastąpionych cieszysz się, że nie pracujesz już w Euro Bank S.A.. Mógłbyś powiedzieć dlaczego? Jak wspominasz swoją pracę w tym banku? Jakie miałeś do niej zastrzeżenia? Takie konkretne informacje będą bardzo pomocne dla osób, które rozważają aplikację na którąś z licznych ofert pracy.

Nie ma ludzi niezastąpionych

Jak ja się cieszę, że mnie tam już nie ma.

Bubelek

@Piotr Polas..k Zanim zaczniesz oczerniać firmę to pomyśl trochę! Nikt nie zmusza Cię do kredytu w tym banku , każda firma ma swoje stawki i jak będą wygórowane to nikt nie będzie korzystał. Pracuję tu i nie narzekam. Generalnie to forum dla pracowników a nie dla klientów.

Daria

Euro Bank to rzeczywiście typowa korporacja i tu nie ma miejsca na użalanie. Twarda rywalizacja, wypracowywanie zadań , komu nie odpowiada taki system musi szukać innej firmy. Firma jest dobra jedynie my nie nadajemy się.

Zuzanna

@Pracownik eurobanku.A na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy? Czy firma zapewnia dodatkowe szkolenia?

Pracownik eurobanku.

Pracuję w Eurobanku od roku i nie mogę powiedzieć, że to moja najgorsza praca. Jak każda korporacja ma swoje wady i zalety...trzeba się umie po prostu odnaleźć. Odnosząc się do kwestii finansowych..tak, to co wynegocjujesz to masz przez najbliższy rok, dwa...dużo w gruncie rzeczy należy do nas..to nasza broszka aby dobrze się sprzedać i mieć dobre warunki. Jak czytam wpis, że dziewczyna z doradcy klienta poszła do lidla to pytam się co ona robiła w banku..strasznie czyta się te wszystkie wpisy ludzi, którzy ni w ząb nie mają doświadczenia w branży a oczekują kokosów...Na wysokie wynagrodzenie trzeba sobie zapracować, a jeśli decydujesz się na pracę w korporacji to decydujesz się na jeden wielki wyścig. W każdy banku sa plany a raportowanie swoje codziennej pracy to standard wśród korpo. Reasumując polecam na początek ! Nie jest źle :)

Zielona

Czy Euro Bank posiada jeszcze ofertę pracy dla doradcy klienta w Poznaniu? Widziałam takie ogłoszenie w marcu.

Gregor

@DKT teren Euro Bank S.A. jest miejscem pracy dla osób odpowiedzialnych. Widać , że teraz znalazłeś swoje miejsce!

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) - Wrocław

• Jak się pracuje w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Kandydaci do pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)