Opinie o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BULTEN POLSKA S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BULTEN POLSKA S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

Napoleon

Dziś się okaże co nam nasz cudowny zakład da za te zyski jakie generował jak pracowaliśmy po 7 dni w tygodniu. Mam nadzieję że nie wygwizdasz nas znów Napoleonku jak to robiłeś cały rok nie wspomnę już o darmowej niedzieli za dzień wolnego.

Justyna
@Napoleon

Pewnie chodziło Ci o premie na święta? I co, dali?

Łukasz

Witam mam pytanie znalazłem na Aplikuj.pl ofertę pracy w zakładzie BULTEN OPERATOR LINII DO OBRÓBKI CIEPLNEJ (4800-5500 zł UoP brutto/mies.) to prawda czy ktoś się rozpędził i mu się liczby trochę pomyliły.Będę wdzięczny za szczerą odpowiedź

Oper
@Łukasz

Podstawa 3433 , premia ok. 500 dodatek za system czterobrygadowy ok.500 tzw.szkodliwe 200zl kartki zywieniowe190 zł i dodatek za nocki ok 200-300 zł

ŁUKASZ
@Oper

Wszystkie kwoty są podane oczywiście w brutto?

Oper
@ŁUKASZ

Tak

LolA
@Oper

Mam pytanie jaką pracę wykonują kobiety.

Justyna
@LolA

To jest dobre pytanie, i jeszcze jakby ktoś z pracujących napisał, czy premia ta jest stała, albo może uznaniowo, więcej albo mniej?

coco

Witam, wie ktoś ile w tym roku dostaniemy naświęta?

Niezgoda
@coco

Chyba zartujesz , będzie minimum z socjalnego, kasy nie ma ale w czwartek pożegnanie prezesa w knajpie podobno, zawsze możesz wstąpić i podziękować

Pożegnanie bez żalu.
@Niezgoda

Na pożegnanie prezesa(małe p) powinna pójść tylko bożenka. Jedyna beneficjentka zmian po odejściu Andersa. Inni nie muszą, chyba że są głodni.

Pat

Panie Prezesie. Jak okręt tonie to szczury uciekają pierwsze z pokładu. Dziękujemy.

Koksu
@Pat

Przeliczył się chłopina myślał że u nas to produkcja taka jak na taśmie w Fiacie a tu go przerosło to od razu wiater gdzie indziej...ciekawe jaki teraz zakład będzie niszczył ?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie BULTEN POLSKA S.A. na stanowisko Recruitment Leader? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Przyjazny pracodawca hahaha

No to zobaczymy jak się wykarza nasi dyrektorzy już za niedługo Mikołaja, ciekawe co nasze pociechy dostaną bo od kiedy zmienila się dyrekcja to nasze dzieci Bulten ma głęboko gdzieś. Już w pierwszym roku ich rządów dzieci zostały zapomniane. Zobaczymy jak się zachowają w tym roku, ale coś czuję że nic z tego nie będzie. Bulten został już pogrzebany przez tych dwóch idi..ów.

Dyzuooo
@Przyjazny pracodawca hahaha

Przecież już dawno było mówione że znowu dla dzieci nie będzie nic. Jest przecież konkurs plastyczny. Szkoda gadać.

@Przyjazny pracodawca hahaha

Nic nie będzie przecież kryzys...a 2 elektryczne volva kupione bo przecież muszą być "eko" i stacja do ładowania za X baksów. A pracownikom cały czas się wpiera że nie ma kasy na nic w szczególności na podwyżki. O premii na świeta też pewno możemy zapomnieć ale władza na pewno profity będzie miała. Tak się własnie szanuje pracowników bez których by ten zakład nie istniał.

Niesmaczny

Polityka zakładu bardzo dziwna. Pierwsze zwalnia się ludzi a za niecały tydzień ogłoszenie o pracę jako Magazynier. No coś tu jest chyba nie halo...władza robi tylko i wyłącznie z siebie (usunięte przez administratora) Obecnie Bulten to...dno pod każdym względem zarobkowym też bo inaczej tego nazwać nie można.

Key
@Niesmaczny

Bardzo delikatnie określiłeś bulten ja bym raczej powiedział że to jest (usunięte przez administratora) jakich mało, dwaj panowie chcą za wszelką cenę zrobić korporację co najgorsze są osoby które im w tym pomagają. Prawda jest taka że goście nie maj pojęcia o produkcji na tak dużą skalę, wydaje im się że to jest linia produkcyjna a prawda jest taka że tu nic nie ma wspólnego z powtarzalnością, każdy wyrób jest inny, każdy wyrób "rządzi" się swoimi prawami a dla nich jest nie pojęte że kanały od podkładek są inne. Na pracownika w dobie szalejącej inflacji nie ma kasy ale na wszystkie pierdoły opisane w innych opinia kasa jest, mało tego zatrudniają jakieś firmy kogucik do likwidacji tzw mikroprzestoi a gościu nie ma bladego pojęcia o produkcji śrub i o procesie produkcji. (usunięte przez administratora) pracownika na każdym możliwym kroku wydaje im się że są bogami a prawda jest taka że bulten to chodzący trup,(usunięte przez administratora) zakład w którym kiedyś pracować to było COŚ a dziś to szkoda się odzywać bo zostaniesz wyśmiany a gwóźdź do trumny to są zarobki, na rozmowach obiecywane 4000 podstawy po 10 latach a prawda jest taka że po 10 latach to jest problem zarobić 3700 netto ... Omijajcie ten zakład szerokim łukiem i nie dajcie się zwieść na piękną fasadę bo w środku to jest gnijąca ryba a jak wiadomo ryba psuje się od głowy ...

Jogi
@Key

Fakt zapomniałeś dodać ze na każdym kroku jest kłamstwo i matactwo nic nie wiedzą ploty sieja spacerują po zakładzie bandami i łapią pokemony . Nic nie ma ze wszystkim problem najważniejsze słupki tablice pokemony i inne bzdury pracownik sie nie liczy. Kasa tragedia w większości zakładów teraz na dzień dobry mozna dostać miedzy 4000-3700 netto !!! A w tym sypie ledwo 3000 żenada kiła mogiła (usunięte przez administratora)i kamieni kup a

Kukułka

Witam,są przyjęcia do bulten?jestem zainteresowany złożeniem CV i chciałbym się dowiedzieć czy pracujecie 5 dni w tygodniu i czy jest dużo roboty,bo nie interesuje mnie praca trzy dni w tygodniu albo postojowe, pozdrawiam,jaka stawka mniej więcej na początek, pozdrawiam

@Kukułka

Są...ale zwolnienia...

Marko

Witam. Na jaki zakład jest wysyłany pracownik, który docelowo będzie miał pracować w zakładzie w Radziechowach? Tymczasowo do Bielska czy Wilkowic? Na jakie zarobki może liczyć pracownik na stanowisku operator obróbki powierzchni pracując 5 dni w tygodniu bez nadgodzin? Pozdrawiam

Diamentyyy
@Marko

Jeżeli obróbka to do Bielska. Na początek myślę że 3 tys na rękę

Marko
@Diamentyyy

No to niestety, nie ma sensu zupełnego miejscowym z okolic Żywca dojeżdżać czy do Bielska czy do Wilkowic za 3000zl wypłaty.

Greg

Hej pytanie kiedy otworza oddzial w radziechowach I czy beda potrzebni magazynierzy oraz kierowcy kat c+e

Jarosław Kaczyński
@Greg

I jaka stawka magazyn?

John

Długo się zastanawiałem czy pisać o zakładzie w którym się pracuje ale po znajomy mi pokazał opinie postanowiłem rozwiać wątpliwości dla przyszłych kandydatów do tego ”przyjaznego pracodawcy" Niestety ale wszystkie negatywne opinie są w 95% prawdziwe, pieniądze są na każde fanaberie nowych rządzących i nikt nie widzi tego że niektóre ich wypociny nie mają kompletnie nic wspólnego z poprawą bezpieczeństwa l, mało tego od kiedy ci panowie są w zarządzie ilość wypadków skoczyła gdzieś o ok 200% a już nie wspomnę o stworzeniu sytuacji potencjalnie wypadkowej bo takie są na prawie każdym kroku na każdym wydziale . Wielu pracowników ze stażem powyżej 10-15 lat na pewno pamięta Złotą erę Bultenu kiedy człowiek z dumą i uśmiechem na twarzy mówił gdzie pracuje, dziś w dobie komputerów i szybkości przepływu informacji lepiej się tym nie chwalić bo naprawdę nie ma czym .. Kiedyś w tym zakładzie pracownik był Kimś dziś jest to kundel którego można obkładać dosłownie za wszystko od nieudolności w planowaniu po braku w doświadczeniu w zarządzaniu tak dużym zakładem. Na każdym stopniu produkcji są elementarne braki w procesie ( narzędzia, zamawiane małe ilości podstawowej podkładki a odwrotnie w podkładzce która idzie raz na rok) próby zastępowania sprawdzonych rozwiązań systemem 5S a to jest nic innego jak made in China. Pracowników biurowych przybywa jak grzybów po deszczu w sezonie a żaden z nich nie ma zielonego pojęcia o procesach takich jak tłoczenie, walcowanie czy hartowanie ale liczy się że praca załatwiona i ciepła posadka jest i dobra wypłata bo po co ma stać biurko puste ? Lepiej przyjąć kogoś na sztukę .. Patrząc na zarobki to niestety ale Bultenu plasuje się w ogonie Bielskich firm i są to zaniedbania tylko i wyłącznie osób rządzących w zakładzie bo nikogo innego.. Kierownictwo nie słucha głosu dobiegającego z hali a szkoda bo mogło by to opłacić No ale po co jak lepiej drżeć mordę i wyzywać i jak to słynne powiedzenie krążące po halach " pierwsze słychać później widać " tylko teraz jest ich dwóch w drugi Gorszy od pierwszego a miało być tak Pięknie .. Niestety źle się na to patrzy jak pomimo większego doświadczenia na maszynie osoba która była od jakości próbuje uczyć doświadczonych pracowników co i jak mają robić, mało tego Ci którzy tą produkcję ciągną do przodu bo się im jeszcze chce wiecznie dostają po uszach a Prawdziwe Lebry są głaskanie po ramieniu i słyszą " oj ty nie dobry popraw się " chyba (usunięte przez administratora)na wadze. Reasumując to moje wypocinki Przyszłych kandydatów i kandydatki na stanowiska fizyczne pragnę z CAŁEGO serca przestrzec przed propagandą jaka usłyszycie na rozmowie WSZYSTKO to jest bujda na resorach, zrobią wszystko żeby Was zbałamucić a jak już wejdziesz toś przepadł jak Ciotka w Czechach ..

Ugabuga

Co tam słychać w świecie nepotyzmu bultenowskiego ? Jak tam rodzinka , trzymacie się cieplutko ? :)

Robot

Witam,ma ktoś może informacje jak będziemy pracować,do kiedy ma tak potrwać że będziemy robić 3 dni

Domi
@Robot

Robicie 3 dni ?? A za dwa macie postój ? Czy jak to wygląda ?? Miałam się przyjmować

@Robot

To jest dziwne... w Żywcu oraz w Łańcucie jest pełno pracy. Jak patrzę na strony w branży, to inne firmy cały czas rekrutują na dobrych warunkach. Ten postój jest chwilowy czy coś dłuższego? Ktoś coś wie?

Rico
@Gość

Bo tak gdzie kończy się sens i logika zaczyna się bulten ... Ten zaklad dawno stracil prawo nazywania siebie "zaklad przyjazny pracownikowi" malo tego stracił nawet miano zakladu stabilnego zatrudniania bo nigdy nie wiesz czy jutro ci ktos nie podziękuję za robotę... Szkoda co pisac wystarczy poczytać wcześniejsze oponie i bedzie obraz papierowego bultenu ..

@Rico

W firmie z Łańcuta płacą od 5000 - 8000 zł brutto na sam START + zapewniają mieszkanie firmowe na start pracy. Jeśli ktoś jest zainteresowany zachęcam do kontaktu (mail w nicku) :)

pracalancut@interia.pl

Patrząc na komentarze opisujące firmę przez jej obecnych i byłych pracowników, tym bardziej zachęcam do oferty związanej z Łańcutem :) Wystarczy przesłać CV na adres z nicku. W razie pytań również jestem do dyspozycji!

M. Ch. Jk

Co tu taka cisza, czyżby krzykacze podwyżkę dostali

Podwyżka
@M. Ch. Jk

Co za idiotyczny wniosek ćwierćinteligenta. Weź się do pracy żeby przywrócić poziom tej firmie. Żenada

NICKFURY
@M. Ch. Jk

Zastanawiają się nad Łańcutem. Tam dają do 10k miesięcznie i mieszkanie na rok a patrząc na komentarze to atmosfera lepsza.

Lotnik
@NICKFURY

A wybiera się ktoś do tego lancuta? Paru chętnych chyba jest

Domino
@Lotnik

O jakiej firmie mówicie ?

Interest
@Domino

Tak, w Łańcucie już było kilka osób na rozmowie. Ja też się zastanawiam nad tą opcją. Podobno można nawet wyjechać na 6 miesięcy do pracy i gwarantują mieszkanie. Trzeba się skontaktować z Panią Anią.

Domino
@Interest

Ale jaka to firma w Łańcucie :-) jak znaleźć ja itp

@Domino

@Domino, Zapraszam do kontaktu mailowego: pracalancut@interia.pl - chętnie przedstawimy wszelkie informacje :)

zainteresowana

Witam Czy na stanowisko "Pracownik Magazynu" lub "operator maszyn" w Bulten zatrudnia się tylko mężczyzn? Czy kobiety też mogą składać swoje cv na te stanowiska?

.....BILI
@zainteresowana

jak cwiczylas cieżary zapraszamy na pakowarki w Wilkowicach .

mgal22

Witam, co sądzicie o warunkach pracy, na jakie zarobki można liczyć na stanowisku technik laborant? Zabierałam się do pisania cv i czytając opinie przeraziłam się. Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi

kandydat

Nie polecam, na rozmowie o prace panie z hr obiecują kwiatki, przy podpisaniu umowy co innego. omijać

BoBby

Jak tam rodzina ?

Skoro nowy ma podstawy 3433 to teraz niech się niektórzy ludzie zastanowią za co robią w bultenie po kilku latach. Brawo kierownictwo. Jak przeszeregowania to dalej tylko swoim. Za chwilę nowy zarobi więcej niż stary. Pogratulować

Aleksandra

W Wieprzu koło Żywca zaczynaja budowę nowego zakładu Bulten. Myślałam że jak otworzą, żeby się tam przyjąć, ale gdy poczytałam opinie to jednak zrezygnuje. Wierzę że opinie są prawdziwe, bo sama paracuje na produkcji i wiem jak jest.

Ktoa
@Aleksandra

Ale szczerze Ci powiem to napewno lepiej niż hutchinsony i inne zakłady w zywcu

Mateusz
@Aleksandra

Opinie są jak najbardziej prawdziwe. To (usunięte przez administratora) XXI wieku.

@Mateusz

Na jakie zarobki moze liczyc pracownik z Doswiadczeniem z Konkurencyjnej Firmy?

Ss
@;-)

Z doświadczeniem. Jakim na jakie stanowisko byś chciał przyjść

@Ss

Operator Maszyn

Surogatka

3 na rękę po 6 miesiącach egzamin i podwyżka

@Surogatka

I jak taki egzamin Wyglada?

Ss
@;-)

Teoria , rysunek , przyrządy i ta maszyna na której będziesz pracował.

Zostaw merytoryczną opinię o BULTEN POLSKA S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w BULTEN POLSKA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BULTEN POLSKA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BULTEN POLSKA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 11 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BULTEN POLSKA S.A.
  • Bukietowa 60