fabryka śrub Bispol

Bielsko-Biała

Opinie o fabryka śrub Bispol

damy prace!! 2013-03-18 03:24:29
Fabryka Srub Bispol zatrudni osobyw każdym wieku na stanowiska TŁOCZARZ - SPONSOR!!!
Wymagania-brak
Oferujemy-prace w miłej atmosferze, terminowe przelewy z pensji na konto firmy,opiekę medyczną(psycholog,psychiatra).
Gwarantujemy-niezbyt duże zarobki pozwalające na wegetacje od wypłaty do wypłaty, atrakcyjny pakiet kar i nagan,dla najefektywniejszych zwolnienia dyscyplinarne.Chcesz sie urobić a nie zarobić, nie zależy Ci na pieniądzach a na interesie firmy slij CV na meila -- [usunięte przez moderatora].ZAPRASZAMY!!!!
Nasze motto ---WSZYSCY PRACUJECIE NA NASZA FIRME!!!!!!!!!
ahahaha 2013-03-18 18:55:51
aahahahah bardzo fajna oferta rpacy kolegio , a teraz ktos z was nadal tam pracuje ? sa przyjecia? jaka minimalna placa jakie stanowiska?
damy prace 2013-03-18 22:58:20
ahahaha - 2013-03-18 18:55:51

raczej zwolnienia, a płaca jak wyżej. a stanowiska wyłącznie tłoczarz-sponsor:)
ja 2013-03-19 09:27:41
jacy ludzie taki zaklad proste! czepiacie sie kazdego ,kazdego wysmiewacie a sami tam robicie zal! podobno [usunięte przez moderatora] zwolnili :)
awe 2013-03-21 12:01:38
Jakie sa zarobki na poczatek na stanowisko Obsługa maszyn do obróbki plastycznej na zimno
xxx 2013-03-21 15:14:47
awe - 2013-03-21 12:01:38

1200:)
awe 2013-03-21 15:16:24
to [usunięte przez moderatora] , trzeba miec w głowie [usunięte przez moderatora] zeby ludziom za 3 zmiany [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dawac 1200 zł to nawet na zycie nie starczy dobrze ze nie mam tak zle bo masakra by byla.
xxx 2013-03-27 15:58:02
[usunięte przez moderatora] zwolnili i to forum umiera, tak jak bispol.!!! ale nędza :(
anonimowy alkoholik 2013-04-07 07:59:38
Nie rozumiem o co wam chodzi, przecież BISPOL to wspaniała firma! Tylko dzięki niej nauczyłem się że ŚWIAT NA TRZEŹWO JEST NIE DO PRZYJĘCIA!!! Pozdrawiam całą ekipe, tęsknie za wami chłopy!
xx 2013-04-10 22:39:28
anonimowy alkoholik - 2013-04-07 07:59:38

my też [usunięte przez moderatora]
xxx 2013-04-12 16:59:13
[usunięte przez moderatora],ocknj sie!!!! strony nie da sie zablokowac!!! chyba ze ja kupisz!!! i zmień te [usunięte przez moderatora] okulary bo Ci głowa w monitor wpada na naradach!!!!! aha, i nie rób z siebie posmiewiska, łażac rano na obchodach!!! i tak na niczym sie nie znasz to czemu to służy???? byłeś choc raz na hali by z ludzmi gadac/??? NIE!!!!!! bo nie wiesz [usunięte przez moderatora] co powiedzieć!!!!!! cała polska budowała stolice po wojnie po to by takie [usunięte przez moderatora] jak ty nie miały za grosz szacunku do ludzi!!!!!!!!!!!!
cisza 2013-05-10 02:59:20
co taka cisza sie zrobiła??? tak sie poprawiło w bispolu???
józek mlycorz 2013-06-15 19:30:49
Teraz tylko patrzeć jak Bispol pada bo to już jest bliski koniec tej pięknej firmy z tradycjami. Aha również zarobiłem 1200 tak jak ty adam tak ze nie jesteś sam bo połowa załogi tak miała na wypłacie>
xxx 2013-06-20 09:42:45
warszawiak zamordował bispol. i dalej [usunięte przez administratora].sie za zeby trzyma!!!! mam wrazenie ze ten gośc nie ma zielonego pojecia o kierowaniu firma, o jakiejkolwiek robocie, nie mówiąc o jego braku inteligencji!! poprostu [usunięte przez administratora]!!
pieniazki 2013-07-09 20:37:39
pieniazki?? bardzo dobre!! składaj CV!!! buhahahahaha
no ciekawe kto? moze ja moze ty ?! 2013-08-29 21:16:38
bispol - zaklad żenada... praca tu jest dla ludzi zdesperowanych lub nie majacych aspiracji na lepsza.. tu cie nie zwolnia ale cie wydymaja jak stara poduszke.. a dyrektor to dno, typowy warszawski luj i szmciaz..zero szacunku dla ludzi za ktorych zyje zmarszczony krawaciarz
ibizb01 2013-09-05 20:47:39
Jedna z najgorszych firm.Bardzo niskie zarobki.Nepotyzm.Pracocholicy:[usunięte przez administratora].Z tym drugim nie można się dogadać(bardzo ordynarny).Pracuję w systemie 4 brygadowym i zarabiam ok.1600 zł.
ibizb01 2013-09-13 11:40:22
Oczywiście że tak.Trzeba tylko za niego zapłacić.GPS również(kompas).Niekoniecznie bezpłatnie.
mjr69 2013-10-03 20:24:53
czy ktoś mi może napisać co w bispolu robią spawacze?
wacus 2013-12-13 21:14:47
a na swieta to nic wstyd poprostu wstyd nigdy tak nie bylo choc byly gorsze czasy ale zawsze bylo ale warszawa i pan ryszard lubi sie bawic za nasze pieniadze wstyd ibrak slow
xxx 2013-12-21 08:41:20
ale podobno wigilija była:) ha ha ha (usunięte przez administratora) zorganizowała ta uroczysta wieczerze
boski 2014-01-10 21:17:58
nie ma to jak bispol, przychodzi wyplata w styczniu i waleczek siadl wiekszosci :) tu zapomnial tam zapomnial ale bedzie na przyszly miesiac, super oby tak dalej to pracownicy z torbami pojda :p( dobrze ze ze swoja wyplata sie nie pomylil) bispol jest the best najlepszy zaklad na podbeskidziu nic tylko robic (usunięte przez administratora)
leb 2014-04-20 13:01:10
robie tam i mam na wszystkich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sciemnia tam ile moge dwa i pol klocka wezme kto jest za tym zeby wolnemu obciac wyplate?
ohohohoho 2014-07-07 00:13:53
czterobrygadówka w bispolu???? owszem,ale dobry zarobek to raz, i nie przy tych dwoch idiotach.!! jedna pala ktora pojecia nie ma gada drugiemu debilowi, a ten dopiero pojecia nie ma!zenada!
ohohohoho 2014-07-15 01:48:21
czterobrygadówka jest w planach, ale za psie pieniądze!!! młody na start najniższa krajowa najmniej przez pół roku a potem obiecanki,cacanki i tyle z tego....robiłem to wiem ...
łał:) 2014-07-23 11:06:07
polecam strone bispolu. galeria foto-pierwsze zdiecie-pokemon!! hahahaha
m29153 2014-08-16 12:56:12
To prawda że w Bispolu teraz wody nie można pić
m29153 2014-08-16 12:59:00
Podobno do ubikacji to na zapytanie ? Napiszcie czy tam sie dzieje tak żle ? czy to oczywiście ploty???
xxx 2014-08-22 00:32:11
a ujjjj z całym bispolem, jest tyle normalnych zakładów, firm, a takim łajnem sie przejmujecie. Warszawiak zap...il socjal i i pewnie wode zaj...ebie, is racze pozamyka. bo u niego w tej pustej głowie nadal jest "kryzys", i trzeba koszty ciac
xxx 2014-08-25 00:49:11
jaki mateuszek??
zocha 2014-08-25 06:20:55
no ten ,,kierowniczek,,zmiany
xxx 2014-08-27 09:09:08
chyba pomyliłeś zakłady:) jaki Mateusz jest tam kierownikiem zmiany???? jest szef produkcji i majstrowie, ale zadnego kierownika zmiany tam nie znam
xxl :) 2014-09-08 15:28:58
do mirek- ty a do czego to napisałeś??????? jesteś technologiem czy Pan z w-awy ci kazał?? bo historie bispolu nie trudno soobie wygooglowac,a jak chcesz to i fotki na beskidi znajdziesz:P
krzywa 2014-09-15 12:17:39
Warszawiaka krzywa porwała ????
aaa 2015-01-19 20:05:19
Kto niby poszedł i dlaczego????
twoj przydupas 2015-02-07 00:44:37
i co rutek poleciales bo z zywca sie wyprowadziles hahah i dobrze wiekszego cwaniaka i wybujasa nie widzialem... bujalem sie po hali jak bys bąki odganial z ta pedalka grzywka pedero... oby ci bylo jeszcze hujowiej w zyciu jak mi zjebales cwelu !!!
ibizb01 2015-02-18 14:08:23
Pracowałem w różnych firmach(ponad 40-letnie doświadczenie zawodowe).W bispolu parę lat.Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam,że bispol jest zdecydowanie NAJGORSZĄ z tych,w których byłem zatrudniony.Wymagania duże,płace b.niskie.Jak długo można zwalać wszystko na kryzys?.Na początku mojej pracy w tej firmie były wczasy"pod gruszą",comiesięczne paczki żywnościowe,duża paczka na wielkanoc,premia"pod choinkę".Teraz nie ma nic!!!.Ale nikt nie chce się przyznać do FATALNEGO zarządzania.Trzymajcie się z daleka od BISPOLU !!!.
xxx 2015-02-24 05:52:18
jakie zarządzanie??? w tym zakładzie dopóki bedzie pan F. z panem W to nie bedzie zadnego zarzadzania!!! lizanie tyłka panu S przez obydwu panów, mydlenie oczu ze jest super, a kosztem czego??? pracowników!!!! pracowałem tam lata i widziałem z roku na rok jak ta firma sie stacza !!! a co do kryzysu -u pana F w głowie to do smierci bedzie siedział kryzys!!! dla tego chłopa słowo kryzys to była woda na młym!! pretekst do tego by wszystko ludziom bezczelnie ukraść!!!!! pozdrowienia Rysiu!! ani wstydu ani honoru!!!!
kulka 2015-03-04 10:36:22
Co tu wiele gadać. Trzeba powklejać zdjęcia.
ty niebieska ibiza 2015-03-24 21:14:02
Ibiza to ty co ci kury fete wydzubaly nie oddzywaj sie tak Robert ogarnial temat
Ale to bispol dzis jesteś jutro cie niema.. Zjedz fety to wystopujesz koles.
Firma ta niszczy ludzi z ambicjami tzn. Chcesz sie poświęcić pracy dać z siebie wszystko i przychodzi dzien wypłaty i co gowno a ni wyplata jak oczywiście cie ni obcoazyli.wiecej robisz mniej zarabiasz.i nie filiks bo gosc dla alkoholików niby huj ale ogarnia i wymaga ale w..o..l..n.. Nasz wykańcza bo sie z księżyca urwal i myśli ze zamiast bispol był dzie wolnypol hehehe pracownicy tylko z żywca co liżą. Mu obsrana dupe
xxx 2015-07-30 09:21:11
Monka- pracowałem tam lata, robiło sie coś z niczego, bo pilne! narzedzia do du..py były, materiał kupiony na złomie ale sie zrobiło i co ... i nawet dziekuje nikt nie powiedział, a tak jak pisze ktoś wyżej im wiecej robiłeś tym mniej zarabiałeś!! Pracownik jest wizytówka firmy?? owszem-ale nie takiej która go okrada a przełożeni nie maja do ludzi za grosz szacunku!! i niestety teraz to sie tam akurat dobrali pan F i pan W. Jeden i drugi traktuja ludzi jak szmaty za nic maja to ze to ich pensyjki nie biora sie z siedzenia za biurkiem tylko z tego co szary robotnik zrobi!!
olaf_86 2016-01-05 18:32:22
Jeśli tak miernie oceniacie zarobki i warunki pracy w Bispolu, a posiadacie doświadczenie na stanowisku operatora i ustawiacza maszyn do formowania gwintów na zimno, i nie przekroczyliście 45 lat,to piszcie na adres arrow3fast@hotmail.com. Legalna praca w Kanadzie czeka na Was!!!
Robotek 2016-01-14 19:21:48
Kiedyś parę lat w tym kierunku i specjalności pracowałem,
umiejętności wiedza doświadczenie zostały.
Sprawdzał ktoś bo jestem zainteresowany ile ludzi potrzebują do tej pracy i czy to ogłoszenie jest wiarygodne.
Piszcie
Robotek 2016-01-14 19:22:57
Kiedyś parę lat w tym kierunku i specjalności pracowałem,
umiejętności wiedza doświadczenie zostały.
Piszcie
zaxon 2016-01-29 10:04:58
RYCHU ODDAJ 50 EURO CO UKRADŁEŚ
taka prawda 2016-01-29 10:20:00
Witam jest to zakład gdzie kadra kradnie bierą łapówki za drut a dziadostwo jakie przychodzi od pana Pawlaka dają na produkcje a póżniej zwalają na ludzi że niszczą drut tak własnie działa jednoręki bandyta hahahahah biedny człowiek tak jak ten z działu technologicznego 50 euro od sajnagi zabrał miche cieszy jeszcze ludzi bedzie umoralniał
xxx 2016-04-23 20:21:55
ja tak sie zastanawiam ile jeszcze ludzi odbierze sobie zycie po traumie zwiazanej z praca w Bispolu???? i czy nikt, nikt!!!! nikt nie jest w stanie tej pier...bandy z warszawiakiem na czele ruszyc??? moze w koncu trzba prokuratury, sądów, donosów.... Panie F.. spier...pan tam skad przyszedłeś!!!!!!
arrow2fast 2016-04-25 20:43:46
Panie Jozefie

na jakich maszynach pan pracowal (pracuje) w Bispolu?
arrow2fast 2016-06-06 07:58:40
jesli jest Pan zainteresowany oferta pracy
to czemu nie widzielismy zgloszenia?

Standard Fasteners Ltd
Canada
poltek 2016-06-15 20:19:40
może jeszcze nie wysłał, zastanawia się nie wiem na co, na cud czeka... ja wiem jaką jesteście prestiżową firmą jeśli chodzi o produkcję śrub i wkrętów więc już za moment jak najszybciej wysyałam cv i czekam na zwrotkę
Zostaw swoją opinię o fabryka śrub Bispol - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fabryka śrub Bispol