Opinie o fabryka śrub Bispol w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy fabryka śrub Bispol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w fabryka śrub Bispol o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o fabryka śrub Bispol w Bielsko-Biała

xxx

[usunięte przez moderatora],ocknj sie!!!! strony nie da sie zablokowac!!! chyba ze ja kupisz!!! i zmień te [usunięte przez moderatora] okulary bo Ci głowa w monitor wpada na naradach!!!!! aha, i nie rób z siebie posmiewiska, łażac rano na obchodach!!! i tak na niczym sie nie znasz to czemu to służy???? byłeś choc raz na hali by z ludzmi gadac/??? NIE!!!!!! bo nie wiesz [usunięte przez moderatora] co powiedzieć!!!!!! cała polska budowała stolice po wojnie po to by takie [usunięte przez moderatora] jak ty nie miały za grosz szacunku do ludzi!!!!!!!!!!!!

xx

anonimowy alkoholik - 2013-04-07 07:59:38 Nie rozumiem o co wam chodzi, przecież BISPOL to wspaniała firma! Tylko dzięki niej nauczyłem się że ŚWIAT NA TRZEŹWO JEST NIE DO PRZYJĘCIA!!! Pozdrawiam całą ekipe, tęsknie za wami chłopy!my też [usunięte przez moderatora]

anonimowy alkoholik

xxx

[usunięte przez moderatora] zwolnili i to forum umiera, tak jak bispol.!!! ale nędza :(

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie fabryka śrub Bispol, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik produkcji? Podziel się swoimi wrażeniami!
awe

to [usunięte przez moderatora] , trzeba miec w głowie [usunięte przez moderatora] zeby ludziom za 3 zmiany (usunięte przez administratora) dawac 1200 zł to nawet na zycie nie starczy dobrze ze nie mam tak zle bo masakra by byla.

xxx

awe - 2013-03-21 12:01:38 Jakie sa zarobki na poczatek na stanowisko Obsługa maszyn do obróbki plastycznej na zimno1200:)

awe

jacy ludzie taki zaklad proste! czepiacie sie kazdego ,kazdego wysmiewacie a sami tam robicie zal! podobno [usunięte przez moderatora] zwolnili :)

damy prace

ahahaha - 2013-03-18 18:55:51 aahahahah bardzo fajna oferta rpacy kolegio , a teraz ktos z was nadal tam pracuje ? sa przyjecia? jaka minimalna placa jakie stanowiska?raczej zwolnienia, a płaca jak wyżej. a stanowiska wyłącznie tłoczarz-sponsor:)

ahahaha

damy prace!!

Fabryka Srub Bispol zatrudni osobyw każdym wieku na stanowiska TŁOCZARZ - SPONSOR!!! Wymagania-brak Oferujemy-prace w miłej atmosferze, terminowe przelewy z pensji na konto firmy,opiekę medyczną(psycholog,psychiatra). Gwarantujemy-niezbyt duże zarobki pozwalające na wegetacje od wypłaty do wypłaty, atrakcyjny pakiet kar i nagan,dla najefektywniejszych zwolnienia dyscyplinarne.Chcesz sie urobić a nie zarobić, nie zależy Ci na pieniądzach a na interesie firmy slij CV na meila -- [usunięte przez moderatora].ZAPRASZAMY!!!! Nasze motto ---WSZYSCY PRACUJECIE NA NASZA FIRME!!!!!!!!!

nowy wódź

przyjaciel kulki - 2013-03-10 01:29:49 Rozumiem [usunięte przez moderatora] że to na tych porannych naradach obdarzacie się czułymi pieszczotliwymi określeniami z panem Rysiem. Mam nadzieję że te pieszczoty kończą się jedynie na słowach. Czy może zaczęliście się już dotykać?Niczego wam nie [usunięte przez moderatora]. Poprostu ktoś tą firmę musi utrzymywać i po burzliwej naradzie u [usunięte przez moderatora] , cechującej się wzajemnym zrozumieniem padło niestety na pracowników fizycznych!! Tak chciał los!!:)

Fizol

Prawdziwy Damian - 2013-02-22 15:02:26 I jeszcze jedno!! Jestem Mistrzem pierwszej kategorii!!!! Wiem gdzie sie wkłada drut i wiem gdzie wylatuja srubki!!! Mało tego wiem również gdzie leca skrawy!!! Ponadto byłem szkolony w celach wywiadowczo-szpiegowskich!! Jestem ceniony przez przełożonych:). [usunięte przez moderatora] mówi na mnie pieszczotliwie "MOJE ALLEGRO" bo wie że mu sprzedam wszystko!! he he. choć na hali mówia na mnie IPN - i nie chodzi tu podobno o IZBE PAMIECI NARODOWEJ a rzekomo to skrót od [usunięte przez moderatora]. Choć z tym sie nie zgadzam bo ja nie donosze a wyłacznie informuje!!! I to tyle z mojej strony!!!Naprawdę wiele wiesz o drucie. wiesz gdzie się go wkłada, gdzie wylatują śrubki i skrawy. Ale tego że ten drut musi wogóle być żeby taki jak ja mógł wyrobić normę to [usunięte przez moderatora] nie wiesz. Kulka napisz coś [usunięte przez moderatora] bo mi słów brakuje. Proszę. Kuleczka odezwij się.

przyjaciel kulki

Mam nadzieję że[usunięte przez moderatora] jest bardzo zadowolona z tych spotkań.

przyjaciel kulki

Rozumiem [usunięte przez moderatora] że to na tych porannych naradach obdarzacie się czułymi pieszczotliwymi określeniami z panem [usunięte przez moderatora]. Mam nadzieję że te pieszczoty kończą się jedynie na słowach. Czy może zaczęliście się już dotykać?

prac.

Widzicie, tak narzekaliście na [usunięte przez moderatora] to teraz zobaczycie wszyscy co z Nami zrobi nowy szef produkcji, pora uciekać zanim do...ie nam karę za to że wogóle tam jesteśmy.

no panowie i panie, piszcie coś o nowych zmianach bo sie robi nudno:(

kornik

[usunięte przez moderatora] jak kornik wyscigowy- bez skrupółw zaatakował dębowe drewno:):):):):):):) A to szkodnik jeden!!!!!

Prawdziwy Damian

I jeszcze jedno!! Jestem Mistrzem pierwszej kategorii!!!! Wiem gdzie sie wkłada drut i wiem gdzie wylatuja srubki!!! Mało tego wiem również gdzie leca skrawy!!! Ponadto byłem szkolony w celach wywiadowczo-szpiegowskich!! Jestem ceniony przez przełożonych:). [usunięte przez moderatora] mówi na mnie pieszczotliwie "MOJE ALLEGRO" bo wie że mu sprzedam wszystko!! he he. choć na hali mówia na mnie [usunięte przez moderatora] - i nie chodzi tu podobno o IZBE PAMIECI NARODOWEJ a rzekomo to skrót od [usunięte przez moderatora]. Choć z tym sie nie zgadzam bo ja nie donosze a wyłacznie informuje!!! I to tyle z mojej strony!!!

Prawdziwy Damian

Nie podszywajcie sie podemnie!!! Ja jestem wzorowym pracownikiem,z ogromną wiedzą i zaangazowaniem!!! Dzieki ludzią takim jak ja ten zakład podniesie sie z kolan !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o fabryka śrub Bispol - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w fabryka śrub Bispol?

Zobacz opinie na temat firmy fabryka śrub Bispol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w fabryka śrub Bispol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

fabryka śrub Bispol