Opinie o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BULTEN POLSKA S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BULTEN POLSKA S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

Zastanawiam się nad zmianą pracy, czy mógłby mi ktoś określić na jakie wynagrodzenie mogę liczyć? Tylko szczerze! Produkcja. Pozdrawiam.

Lolokolo
@Zainteresowany

3300-3500 na rękę

Robson @

Cześć wszystkim . A ile można zarobić na pakowaniu z góry dzięki za odpowiedź.

Stary pracownik produkcji

Dla osób które chca podjąć tutaj pracę. Jest ogłoszenie, będą przyjęcia na rozmowie na słuchacie się ze zarobicie po paru latach z 5 tys na rękę. Prawda wyglada tak: na start około 3200-3300 na rękę zależy od tego ile wam wypadnie nocek. A po 10 latach tutaj ludzie zarabiają 3800 na rękę. Więc nie wierzcie w gadanie kadrowej że po paru latach kokosy, niestety nie. Ogólnie nie polecam tej firmy, dobrze tu to już niestety było teraz robi się (usunięte przez administratora) I niestety tloczarz i walcarz mają coraz więcej roboty, gadanie że włączysz maszynę i masz spokój to nie prawda. Coraz więcej pomiarów, badań, pierdół różnego rodzaju jest tego ogrom. A do tego jeśli nie połapiesz tej roboty, co zajmie 2 lata (mogą wam mówić że pół roku, zapomnijcie przyjdziecie spytajcie każdego starego operatora, tloczarz żeby złapać to 2lata minimum) więc zanim złapiesz o co chodzi w tej pracy to o stwierdzeniu że włączysz maszynę i masz spokój też zapomnij, zapieprzasz od komputera do maszyny, lub od zsypu do maszyny. A jak Ci się trafi ustawianie to niestety 8h sobie pogrzebiesz, a na drugi dzień pójdziesz się tłumaczyc głównej technolog co robiłeś i czemu tak długo i uprzedzam, co byś nie powiedział to ta baba nie rozumie, usłyszysz "co mi Pan tu będziesz pierdo..." (tak słowo które administrator usunie, niestety kobieta besz kultury). Podsumowujac, chcecie przyjdzie, moje słowa się sprawdza jak tylko zostaniecie sami na maszynie ;)

Nepotyzm
@Stary pracownik produkcji

Ale obiad dają xD

W porównaniu z innymi firmami, bardzo ciężka atmosfera podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Trzeba mieć dużo cierpliwości by wytrwać do końca rozmowy. Duży stres. Pytanie co to daje? Czy celem tego jest zniechęcenie kandydata? Czy raczej szukanie przyczyn, aby go nie zatrudnić do pracy?

Kandydat_2
@Kandydat

Potwierdzam. Pani na rozmowie zbeształa mnie ze jej nie słucham. Dzwoni z odpowiedzią ws rozmowy przed godz. 8:00 - pracy nie otrzymałam.

RURKU
@Kandydat_2

Te Panie są dziwne, dla nich czas stanął w 1978 . Naoglądały się chyba jakiś PRLowskich seriali , niskie iq mają nie mówiąć już o inteligencji emocjonalnej

Beata
@RURKU

A co one takiego mówią na tych rozmowach że aż taki stres?

@RURKU

Bo to prawda

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie BULTEN POLSKA S.A. na stanowisko Recruitment Leader? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
paffvlit

Chciałbym uprzedzić wszystkie młody osoby przed przyjściem na staż bądź do pracy do Bulten Polska. To jak traktuje się młode osoby w tym zakładzie jest bardzo przykre. Przesiąknięta (usunięte przez administratora) firma, jak i kierownictwo, zmusza młode osoby do pracy w starych, utartych schematach. Każdy z kierowników jest niemiły. Nic dziwnego, że młode osoby uciekają z tego miejsca jedna po drugiej. Nie dość że wynagrodzenie prosi o pomstę do nieba, to młode osoby są zatrudniane na śmieciowych umowach. Jeśli jesteś młodym człowiekiem- szukaj stażu gdzie indziej.

Młody

Witam jak wygląda praca na stanowisku operatora maszyn skrawających??

OG

Już minął ponad rok od mojego posta odnośnie NEPOTYZMU i jestem z niego bardzo dumny! Co jakiś czas wpadam tutaj popatrzyć jak kierownictwo niszczy morale ludzi tej firmy . Widzę , że co do syna kierownika miałem racje - już jest w biurze chłopak ! :D Dobrze, że spier****łem z tej firmy i dostałem okazję na rozwój oraz ogromny skok płacowy ( blisko 2 tysiące ). Także polecam , polecam. Ludzie o wiekszych ambicjach łączcie się i szukajcie pracy, która sprawi , że będziecie szczęśliwsi !

BULTEN POLSKA S.A. szuka kandydatów na stanowisko Kierownik. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 8000 ?

Kloszard

Tak od razu 8000 na rękę zapraszamy....z jakiej planety jesteście ?

Potencjalny pracownik

Witam. Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę w charakterze pracownika działu utrzymania ruchu. Czy może mi ktoś z pracowników przybliżyć ewentualne widełki płacowe oraz ogół atmosfery zakładu? Jakieś plusy i minusy? Nie mam nacisku na szukanie nowego miejsca zatrudnienia, ale ciekaw jestem co oferuje rynek pracy, a w tym przypadku konkretnie firma Bulten.

Kloszard
@Potencjalny pracownik

Poczytaj sobie opinie o tym zakładzie. Jeśli chcesz zmieniać na coś gorszego co masz to wal śmiało. Tu są same minusy organizacja pracy, zarobki nie mówiąc o podwyżkach , a traktowany jesteś jak plebs najgorszego sortu i zawsze wina zwalana na pracownika. Ja na szczęcie uwolniłem się od tego (usunięte przez administratora) w końcu mam dobrą pracę i godne zarobki.

Łukasz

Witam. Prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Inżyniera Jakości. Mam pytanko dotyczące ogólnie podejścia ludzi do jakościowców i obecnych jakościowców do ludzi, warunków pracy i na jakie zarobki można liczyć?

Zenek
@Łukasz

Jak to mówią . Jak sobie poscielisz tak się wyśpisz , kasa słaba 3.5-4 tys

Ciekawy

Witam wszystkich Mam takie pytanie Czy jest szansa pracy w tej firmie osobie z orzeczeniem o niepełnosprawności Proszę o jakąś odpowiedź

Kwiatek.

Jak tam podwyżki. Będzie po 100 zł chociaz w tym roku ? Czy tylko szlachta dostanie ?

Zainteresowany pracą

Disney

Na 1 zmianę

Vacek
@Zainteresowany pracą

Nie masz co wysyłać. Kierownik już dawno wybrany niejaki MM. Za sprzedawanie europalet "na lewo" dostanie stanowisko hahaha żenujące

Bond
@Vacek

Racja. Wszystko poukladane. Wy*ebali jednego z opakowan to na jego mjejsce szypko wcisli syna kierownika. Takoe uklady.

Gryvcio
@Bond

Co ty bredziss gość się sam zwolnił , a kogo mieli wzissc innych nierobów z magazynu czy pakowania

Tlusty benek
@Gryvcio

A z kad jest synek kierownika jak nie z pakowania?

venom
@Bond

idź pracuj nad ortografią a później spiski rób

@Vacek

To tak jak w bielsku też jest jeden taki na walcarkach "król Palet" T.W. co handluje na "lewo" paletami i nie tylko bo oleje też co chwila wynosi. I najlepsze to że ma przyzwolenie kadry kierowniczej która jak się zgłasza problem to problemu nie widzi....żenada.

Król
@TIM

Jacek jak tak bardzo potrzebujesz dorobić to zapytaj kierownika to też dostaniesz zgodę będziesz mógł wozić palety, żaden problem kiedyś pytałem czy mogę wziąć i zgodę dostałem także nie rozumiem po co piszesz tutaj takie rzeczy. Idź prosto do biura i powiedz co cię boli a nie donos na gościa przez stronę internetową. Żal mi takich oslow

@Król

Zajmij się lepiej robotą nieudaczniku bo na każdej zmianie jestes podpadnięty. Wiem jak pracujesz...zsypy pootwierane a ty palet szukasz zeby wywieźć. Ale pocieszę cie zostało to zgłoszone wyżej i skończą się układy bo na układy też są rady.

ŁysaPała

MM wilkowi nigdy nie mo dosc hehe musi sie na chapac A najlepiej wychodzi mu podpiepczaniem ludzi

Kloss
@Król

Miareczka się przebrała gościu twoje (usunięte przez administratora) zostanie ukrócone bardzo szybko myślałeś że jak zmienisz zmianę to nikt nie zauważy jak wynosisz palety i olej? to się pomyliłeś. Odpowiednie pismo już poszło do odpowiedniej osoby i nie znasz dnia ani godziny...a zgodę i papier to masz ale chyba...toaletowy....

Bieda
@Kloss

Nie tylko palety wynoszą!!szczególnie nocka

Jakiś czas temu firma BULTEN POLSKA S.A. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Gospodarczy? Jakie wrażenia?

TIM

Wrażenia takie że najniższa krajowa i zapierdziel na polu 8h...nie ważne czy leje czy słońce świeci.

Tim

NOOO dziś władze zakładu całkowicie potwierdziły że śmiało można bulten nazywać Kołchozem, Łagrem i (usunięte przez administratora) i że pracownik to jest nikt inny jak beduin który ma zapiera.... (usunięte przez administratora) i nie ma prawa pytać o nic a tym bardziej o nic się nie upominać. Trzeci rok z rzędu tłoczenia że zakład źle stoi, nie ma zamówień itp... W związku z tym podwyżek nie będzie..Tylko dziwnym trafem jak tylko zmienił się zarząd to zakład popadł w problemy i akurat to się stało trzy lata temu DZIWNE( nie winie tu pandemi). Każdy zakład wokoło COŚ pracownikom dał drobnie bo drobnie a tu dostaniesz figę z makiem i ordynarne tłumaczenie i brak przygotowania zarządu do rozmów z załogą. Władze są oderwane od rzeczywistości i żyją w jakim świecie klejem i rozpuszczalnikiem płynącym bo inaczej nie da się określić ich postępowania, mało tego im się wydaje że inflacja to jest coś wymyślonego i to co podają w tv to jest jakaś propaganda rodem z PRLu i nie trzeba brać pod uwagę rosnących cen i kredytów a to pracownik ma się martwić skąd ma wsiąść na to pieniądze bo oni nie mają- bo są NIEUDOLNI!!! Omijajcie ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem bo ten Łagr wyssie z was krew jak pijawka, doprowadzi was na skraju załamania nerwowego upodli jak pewien pan a wąsem inny naród i mało tego jak będziesz się chciał zwolnić to nie masz NAJMNIEJSZYCH szans na dogadanie się i będziesz dymał 3 miechy baa w między czasie będziesz szykanowany i będą na Ciebie polować żeby Cię jeszcze jakoś (usunięte przez administratora)... Ten zakład to jest (usunięte przez administratora)i metr mółu!!!

Wini
@Tim

Zapomniałeś dodać że najlepszym przykładem tego jak zakład robi w ciula pracowników jest to ile nowych mord widać na tzw Seafty Tour który nie ma nic innego za zadanie jak dowalić obowiązków beduinowi, a patrząc na ilość nowych mord to można wnioskować że w biurowcu jest porodówka i (usunięte przez administratora)... się jak króliki na łonce bo nikt o zdrowych zmysłach nie wytrzyma w tym (usunięte przez administratora)

ZW
@Wini

Parę lat temu za rządów pana Piotrowskiego zaklad funkcjonował bardzo dobrze. Umysłowych o wiele mniej i wszystko było ogarnięte. Odkąd zmieniła się wladza naprzyjmowane tępe ryje ktore odbijają sie od siebie bo nie wiedzą co mają robic a wyplate trzeba dać. Pytam sie po co oni są w tym zakladzie ??? Na to pieniadze są...zresztą na wszystko inne jest tylko nie na podwyżki dla pracowników...tam się mowi że kryzys...i cieżka sytuacja...śmiech na sali.

ZW

Ostatnio zrobiłem mały rekonesans po bielskich zakładach i niestety bulten jest na ostatnim miejscu jesli chodzi o zarobki i podwyżki takze trzeba w końcu jeb...ć tą robotą. I przestroga dla myslących o pracy tutaj paniom w kadrach nie wierzcie jesli chodzi o zarobki bo opowiadają bajki z palca wyssane...pierwsza wypłata weryfikuje wszystko. (usunięte przez administratora) najgorszy zaklad w BB

BULTEN POLSKA S.A. szuka kandydatów na stanowisko Magazynier. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 3600 ?

....

Tak ale brutto

Tim

Brutto z efektem ubocznym (nerwica, upodlenie,wrzody żołądka)

Chcę ostrzec kandydatów na stanowiska umysłowe.Pani z HR ( pewnie ta sama , o której piszecie na gowork ) strasznie miesza chcąc zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną. Nie mówi prawdy , która i tak wyszła z rozmowy.Na dodatek jest "odpychająca" i niemiła , "robi łaskę", że rozmawia z kandydatem.Chyba nie jest świadoma, że teraz rynek pracownika . Udaje, że czegoś nie wie o stanowisku, a potem mówi:"przecież panu mówiłam" .Stanowisko technik laborant jest w Bielsku, ale ...tylko na 2 lata.Później na zadupiu w Wieprzu za Żywcem:-)Taki drobny szczegół. Pani nie lubi jak się wstępnie zada za dużo pytań, bo wtedy ..pozdrawiam.Podziękowałem za spotkanie, nie skorzystałem.pozdrawiam wszystkich.

Olisadebe
@Kandydat

Ta pani to mówi prawdę tylko jak się myli i nie lubi kiedy ktoś podważa jej zdanie lub mówi prawdę . Wtedy próbuje przekrzyczeć , cienkie bolki robią w dziale HR w bultenie. W dodatku szerzą nepotyzm

Sznurek
@Olisadebe

Heh cała prawda też się o tym przekonałem na rozmowie kwalifikacyjnej:)

Jaką umowę oferuje BULTEN POLSKA S.A. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Sprzątaczka.

Ss

3 miesiące później rok a później na stałe

Zainteresowany pracą

Dzień dobry. Widziałem ogłoszenie o pracę na stanowisku kierownik magazynu Wilkowicach. Na jakie wynagrodzenie netto można liczyć na tym stanowisku ? Praca jest jedno / dwu / trzyzmianowa ? Dziękuję za informację.

Disney
@Zainteresowany pracą

To jest nowe stanowisko stawka nie znam proszę złożyć CV iść na rozmowę i napisać nam wtedy ile proponują

Zostaw merytoryczną opinię o BULTEN POLSKA S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w BULTEN POLSKA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BULTEN POLSKA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BULTEN POLSKA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 11 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BULTEN POLSKA S.A.
  • Bukietowa 60