Opinie o Premium Distribution Sp. z o. o. w Jawor

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Premium Distribution Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Premium Distribution Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Distribution Sp. z o. o. w Jawor

Maciek

Jakimi autami jeżdżą PH?

jak robisz swoje to jest ok a jak nie to wstawia kogoś za ciebie

młody

Właśnie przepracowałem pierwszy dzień i jest spoko. nie narzekam jak narazie, praca jest lekka i w ogóle. Polecam w 100%

nowy

Spoko praca i pracownicy też. Wypłaty nie są najgorsze więc polecam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Premium Distribution Sp. z o. o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Nie jest tak źle, praca dość lekka i jest dość sympatyczna atmosfera. Ja jakoś nie narzekam... Radze samemu sprawdzić a nie słuchać się innych którzy są tak strasznie pokrzywdzeni przez los....

jest spoko fajni ludzie wiec jak nie pracujesz bo nie dałeś rady to nie pisz takich głupot .Rozumiem siedzisz w domu i ci się nudzi .Polecam byle nie na mój teren

No tak, opluć można każdego.Ciekawe tylko skąd tyle goryczy czyżbyś okazał się nieudacznikiem? W firmie pracuje kilkadziesiąt osób ciekawe dlaczego Ci którzy sobie radzą, są z tej pracy zadowoleni i zarabiają dobrze powyżej średniej.

Stefan

Ja tam pracuję i jest ok,

fachowiec

wujowo pracowałeś i oddział upadł ot co

ja jestem z e śląska pracowałem w firmie przez rok i było spoko ale zlikwidowali oddział szkoda

nowy

dopiero co się przyjełem do tej firmy i z czystym sercem moge powiedzieć że to są oszczerstwa. pensja no fakt na początek niska ale jest ok. zgadzam się z opinią powyżej, człowieku zastanów się co piszesz. co może zostałeś zwolniony i chcesz się odegrać? nie słuchajcie go, firma jest naprawdę wporządku!

daro

a tak właśnie kaczor przyznaj się czemu już tam nie pracujesz.

daro

hahaha myślisz że jesteś wszystko wiedzący?! niech inni przyjdą i się sami przekonają, a nie piszesz jakieś śmieci i myślisz że jesteś kimś. człowieku zastanów się. bo jak narazie to tylko głupotą świecisz!!!

zadowolony

moim zdaniem jest w tej firmie coraz lepiej. pomalutku się rozwija i jest więcej lepszych pracowników z którymi da sie normalnie pracować. wypłaty również się poprawiły i to znacznie więc polecam.

ja tam pracuje już 2 lata i jakoś nie narzekam. fakt nie jest najlepiej ale powiedzcie mi gdzie jest perfekcyjnie?! miła atmosfera i życzliwi współpracownicy. więc jeśli masz zamiar pisać takie oszczerstwa to najpierw się 2 razy zastanów a potem pisz....

Daniel

Czyżby kolejny niezadowolony pracownik ??? ciekawe ilu jeszcze ich będzie?

Daniel

To co zostało wyżej zacytowane to niestety prawda. Firma oszukuje ludzi na wszystkim, także swoich kontrahentów. Najlepiej mieć wszystko na piśmie a i tak to nie wystarczy bo będą wykręcać kota ogonem.

współpracownik

To bardzo zła firma. Nie polecam. Tam sie krótko pracuje, zresztą jest duża rotacja ludzi. Nie płacą wypłat i wszystko mają na lewo. Co chwilę jakieś awantury (usunięte przez administratora) Szefostwo dobrze się bawi kosztem reszty. Myślą , że sa (usunięte przez administratora) - a mają lewe ręce do roboty. Kontrahenci też mają z nimi kłopoty, bo nie chcą płacić zobowiązań. Lepiej z nimi nic nie mieć wspólnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Distribution Sp. z o. o. - Jawor

Premium Distribution Sp. z o. o.
1.8/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Mieczysława Niedziałkowskiego 28
    61-578 Jawor

Premium Distribution Sp. z o. o.