Opinie o Premium Distribution Sp. z o. o. w Jawor

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Premium Distribution Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Premium Distribution Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Distribution Sp. z o. o. w Jawor

Józef Nowy wpis

napisałbym jak mi sie tam pracowało ale boje sie ze w tym (usunięte przez administratora) państwie gdzie szary obywatel jest (usunięte przez administratora) zostanę spalony i pozamiatany. Moje sugestie dla Premium Distribution Sp. z o. o.: wyluzować się Lubię atmosferę w Premium Distribution Sp. z o. o. za: smak konserwy

Janusz Nowy wpis

Ogółem bardzo fajna firma, wszyscy sa jak jedna wielka neapolitańska rodzina. Kierownik, pan Giuseppe to człowiek honoru, surowy lecz niesprawiedliwy, zawsze uśmiechnięty z uwagi na bliznę po brzytwie. W razie urlopu zdrowotnego pracownicy dostają rybę zawiniętą w gazetę, a na święta obcięty łeb konia w charakterze premii. Stawki są nie do odrzucenia. Nie można powiedzieć, nikt nie może narzekać.

Patrycja Nowy wpis

@Szary człowiek piszesz, że nigdy nie mogłeś liczyć na otrzymanie wynagrodzenia na czas. Czy chodzi tu, tak jak wcześniej wspominał jeden z użytkowników, 2 dniowe opóźnienia? Co też rozumiesz przez to, że pracodawca nie dba o pracowników? Mógłbyś powiedzieć na ten temat coś więcej?

Szary człowiek Nowy wpis

Okropna firma, jednak z najgorszych w jakich pracowałem. Nigdy nie wypłacali pieniędzy na czas i śmieją ci się jeszcze w twarz. Nie dbają o pracowników i ciagle stwarzają jakieś problemy jak np. raz kiedy zabrakło mi paliwa na dowóz, kazali mi zatankować, a potem nie chcieli oddać pieniędzy bo wiedzieli już ze odchodzę. Trzymać się lepiej z daleka.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Premium Distribution Sp. z o. o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Patrycja

@Warczy dalej pracujesz w Premium Distribution? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju w firmie. Wspominasz, że jesteś bardzo zadowolony ze swojej pracy. Możesz powiedzieć dlaczego? Co sprawia, że warto pracować właśnie u tego pracodawcy?

War

Mam wrazenie, że jesli chodzi o premium distriution to jest super

brzoskwinia

Stawka minimalna. umowy dość sezonowe-pracujesz 2-3 msc i koniec. jak jest przestój w produkcji to każą ci iść na urlop wypoczynkowy- a powinno być przestojowe płacone. mafijna atmosfera pana B.

ofshore

ogólnie to wpisują się tutaj ludzie którzy nigdy nie pracowali w Premium Distribution( nie Premium Distributors - handel napojami alkoholowymi), a praca jak każda inna, są wymagania, jest wynagrodzenie, z wypłatami się nie spóźniają za bardzo -max 2dni. tylko ta wypłata...najniższa....

Jak jest sie przedstawicielem handlowym na rejon kotliny kłodzkiej to współczuje!! Do wyrobienia kosmiczny target na biednym rejonie, inni zostawiają jedynie ochłapy wsrod sklepów a ty sie martw. Na dodatek trzeba szukać nowych klientów i człowiek sie tylko w*urwia. Nie polecam pracy na stanowisku przedstawiciela. Jest to firma ktora liczy tylko na sprzedaż, snoby!!

Bylypracownik

A najgorzej jak maja syf i inni przedstawiciele (usunięte przez administratora) sie na twój rejon i potem tylko nerwy, bo jeden Ci zabierze punkt sprzedaży, drugi Ci zabierze...

nick

Problem jest np. związany z brakiem składek w ZUS-ie

Byly

Chyba jesteś śmieszny, ze oferty dla przedstawicieli wyglądają niezle... Sam sprzedaj jaworowego za tyle kasy ile wymagają to sie osr*** a nie sprzedasz. Firma kogucik, brak reklamy i ciagle słyszysz tylko sprzedaż sprzedaż sprzedaż, a nic od siebie...

Kamacz

Przydałyby się bardziej wiarygodne informacje poparte przykładami a jeśli było by to możliwe to nawet jakimiś dowodami, bo takie rzucanie słów może być pociągane do konsekwencji jakimi jest wizyta w sądzie. Nie chce bronić firmy tylko dowiedzieć sięcoś wiarygodnego. Ostatnio zresztą cicho zrobiło się Premium Distribution.

ikikikujyhy

na stronie widnieją zapiski i wszystkie badania są potwierdzone więc nie wiem dlaczego nick tam ma wątpliwości. A jeżeli chodzi o pracę u nich to są od czasu do czasu jakieś ogłoszenia i gdzie ich szukać jak coś? w jaki sposób zazwyczaj poszukują nowych pracowników i jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna?

nick

A wystarczyło przeczytać wcześniejsze opinie i nie podejmować pracy. ...u mnie sprawa wygrana, wyrok niby jest i co z tego...dobrze że z tym krajem nic mnie już nie łączy. Banda krętaczy którzy bezkarnie oszukują

Oszukany

Jak najdalej od tej firmy i pseudoprezesa. Teraz firma zarejestrowana jest w Zielonej Górze i ma prezesa słupa. Nie zapłacili mi za 2 miesiące,sprawa w sądzie w toku,podobnie jak kilku moich kolegów. Oszukują pracowników i kontrahentów. Radzę omijać szerokim łukiem

nick

Może po to, żeby nic nie było na właściciela. Ma tyle spraw w sądzie, tyle odszkodowań do wypłacenia, że w oczach prawa lepiej nic nie mieć, nieprawdaż? A poza tym nikt nie wspomniał że źle prosperująca firma. Po prostu [usunięto przez moderatora] i tyle. A najłatwiej się dorobić wyzyskując i oszukując.

DEVIL

czasami ludzie nie chcę widzieć takich rzeczy sądząc że akurat im się to nie przytrafi. fakt negatywne opinie są pisane w większość przez ludzi, którzy odeszli z tej firmy gdyż dosyć mieli bycia oszukiwanymi. Niestety taka jest prawda. ja sam odszedłem z tej firmy po tym jak nie wypłacono mi należnej wypłaty.

dziadek

Wielki chłam jest w tej firmie jeździ się po 12 godzin przeładowany przeżuca się tyle ton w miesiącu za marne 1700 zł i ciągle dodają obowiązków. Pracownicy są traktowani gorzej niż zwierzęta w rzeźni poniżani i zastraszani. Nowi pracują najwyżej 2 miesiące i uciekają. Więcej nie trzeba nic dodawać bo jeśli firma nie umie utrzymać pracowników to tylko żle o niej świadczy. Pan B.

Wojtek

TEJ FIRMY NIKOMU NIE POLECAM. NEGATYWNE OPINIE TO JEST CZYSTA PRAWDA. Jak nie wierzycie to zapytajcie jakiegokolwiek pracownika co miał styczność z tą firmą.

kalif

Firma która nie istnieje zatrudnia ludzi (bo umowy nie podpiszecie z Premium Distribution Sp. z o.o. tylko z Broklicz ), tylko w tym kraju jest to możliwe. Zanim cokolwiek podpiszecie sprawdźcie w swoich źródłach, unikniecie problemów. Ogłoszenia znów się ukazują, bo firma zatrudnia nowych pracowników. Praca za najniższą krajową, bez ubezpieczenia ma się rozumieć....żenada.

wujek

dno, dno, dno. To [usunięte przez moderatora] i tyle. Przekręcają wszyskich i tak żyją. Załatwili juz wiele uczciwych firm i ludzi, bazują na naiwności tych co wierzą w uczciwy biznes. Nie polecam. Pewnie w tych napojach to jest podrobiona nawet woda ... Kpina i wstyd - polscy biznesmeni. Świat schodzi na psy.

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Distribution Sp. z o. o. - Jawor

Premium Distribution Sp. z o. o.
1.8/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Mieczysława Niedziałkowskiego 28
    61-578 Jawor

Premium Distribution Sp. z o. o.