Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

stefan

w LG kleja spoko:)

kasia

skoro nie pasuje Wam sklepik to po co w nim kupujecie? Przecież nikt wam nie każe :)

fiona
@kasia

śmieszna jesteś p.Kasiu nie prościej będzie podpisać się prawdziwym imieniem no ale .....gdzie tu prawda Gdyby była alternatywa dla sklepiku..marzenie kolega prezesa nietykalny.Jaka żona-chyba narzeczona,a sklepikowa chyba z PRL

kasia
@fiona

Tak mi rodzice dali na imię i tak się podpisuje :) śmieszna? Dlaczego tak uważasz?Bo wypowiadam swoje zdanie?Wolny kraj,każdy ma do tego prawo :)

fiona
@kasia

no dobrze -nie śmieszna lecz mało prawdziwa,bo gdzie niby mają pracownicy coś kupić -jedynie w tym z Bożej łaski sklepiku.Sporo osób kupuje w automacie ale .....nie wszystko jest dostępne.naprawdę to Mobbing ,mobbing, mobbing-i w całym zakładzie i w tej pożal sie firmie sprzątającej a ile donosicieli-jak komarów nad jeziorem.Nie ma szacunku dla człowieka -lepszy szacunek dla tych ptaszków latających pod dachem.Zresztą nie ma koleżanek w pracy-są znajome twarze

@fiona

Zresztą nie ma koleżanek w pracy-są znajome twarze.... święte słowa w tym momencie trzeba uwazac kazdy kazdego pdpierdala zeby nie stracic pracy.... takie są realia

Tytus

Witam wszystkich z Dong Yanga widze ze duze sie dzieje teraz w tym zakładzie ,wspolczoje tym zwyklym pracownikom co tam pracuja i tej bezczelnej kierowniczki jak zwykle jak jest audyt to wszystko ladnie pieknie a potem zapierdol by nadgonic produkcje tu chodzi o ilosc a nie jakosc aby duzo narobic a czy gumki sa to niewazne.A co do tych kanapek i sklepiku to sanepit niech nasla bo to po prostu obzydliwe zeby robic i spzedawac kanapki pracownikom w taki sposob jak oni je robia i tymi brudnymi koreanskim pazurami blllllllle typowe na koreancow oszczedzaja na wszystkim niedlugo pracownicy benda papier do (usunięte przez administratora) z soba nosic bo zakladu miebendzie stac.....

madzialena

Lakiernia w DY to przedsionek piekła na ziemi, podwajanie norm i redukcja etatów to ostatni krzyk kierowniczki jak tu przypodobać się koreańcom. ciekawie co dalej, sama stanie na taśmie???? Jak jest audyt to wszystko idzie wolno, jak nie ma to taśma na maksa. dziwne, że jeszcze nie wykryli, że gumki w stendach odpadają, bo kleju nie ma czasu dawać.

Monter

szybki

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
wkórwiony

Mamy od jakiegoś czasy firmę sprzątającą i sklepik pod wodzą koreańczyka i jego żony. Apel do policji zajmijcie się tym.Naprawdę warto. 60 % kobiet sprzątających pracuje bez żadnej umowy. To są kobiety które są nawet są na zwolnieniu chorobowym a on ich przyjął i pracują. Sklepik to chyba działka policji skarbowej. Nigdy nie dostałem tam paragonu za zakupiony towar. Kasy fiskalnej też tam nie widziałem. I najlepsze - sprzedają kanapki robione przez nich na zapleczu bez zaplecza sanitarnego. Nie mają gdzie rąk umyć a te kanapki robią. Kanapki bez daty ważności i bez informacji o składnikach. A może ktoś jest uczulony na ser lub pomidora. Ale jak kupuje to nie ma nigdzie informacji i oczywiście dalej bez podatku bo bez kasy fiskalnej. Ludzie nie kupujcie tam i nie dorabiajcie chama. Szanowna policjo filtrujecie różne portale więc jak to czytacie to zróbcie porządek i u nas. Bo syf jest

//////

czyżby zbliżał się koniec ?????????????

obserwator

A największym dupowlazem jestes Ty !!!

k

zakład dupowłazów

trrr

Bo oni wola dac tym bezmozgowcom brygadzistkom i mistrzom po wykształceniu zawodowym fryzjerkom krawcowom itd te podwyżki niż wam!

eee

co taka cisza w dong yangu . Kogoś zwolnili?

bobo

Super, miały być podwyżki a tymczasem nawet Ci, którzy mieli je dostać zostali olani. Róbcie tak dalej! Dawajcie więcej tym, którzy krótko pracują ale wiedzą co i jak podlizać, a resztę bełtajcie z błotem tak jak należy. Dla ludzi nawet 100zł to dużo...

A

Pozdro zwłaszcza dla dlugowłosych brunetek z gr.A :)

ABC

Gr.A i tak wymiata :) Pozdro :))))

ktos

gr C najlepsza w opierdzielaniu sie ! pozdro chlopaki :)

zbiku

Najlepsza gr C pozdro chlopaki :)

jak ktos kiedys bedzie mial czelnosc powiedziec ze ten drugi magazyn nic nie robi to niech puknie sie w glowe i idzie tam chociaż na 30 minut! Ci ludzie walcza z czasem, zapieprzaja az im pot po d.. leci!!Spakowanie jednego wózka zajmuje im 3 minuty! a i tak s (usunięte przez administratora) e nic nie robią. Te kobitki nie maja już siły stać ale pakują z honorem! Wielki Szacun Drodzy wspolpracownicy! u nas na linii to nic chociaz linia zapier.. jak glupia..

amigos

Dlaczego ktoś usuwa opinie w języku angielski????? Czyżby nasze kierownictwo nie chciało żeby Koreańczycy dowiedzieli się co tu się dzieje!!!! Pani kierownik to słoma z butów wystaje, że po śladach to i do domu jej by trafił, a wyzwiska to i głuchy bu usłyszał. Takie hrabiostwo.

ktos

inspekcja pracy nie pomoże była już kilka razy i wszystko jest ok. a w rzeczywistości popsute paleciaki, niesprawne widlaki zagrażające życiu, brak odzieży ochronnej nawet nieraz głupich rękawiczek nie ma. Brak butów ochronnych dla ludzi z magazynu i innych tzw. latających, nie raz widziałem jak wózkiem transportowym najechali sobie na nogę. to na pewno bolało. A pan od BHP wraz z panią od ochrony środowiska chodzi sobie po zakładzie i różnego rodzaju zdjęcia na palarni i napisy w toaletach przywiesza. Zajęcie godne wykształcenia. Koszulki z napisem firmy nam kupują i myślą że to załatwi wszystkie problemy. A że krzyczą to tylko dla tego że brygadzistom już tak głowę rozwalili normami że sami już nie wytrzymują i to tylko wina dyrektorów i nas zwykłych ludzi że się na to zgadzamy. Ale pracować trzeba niestety. Byłem kilka razy na hali wysyłek jako pomoc do pakowania i tam to dopiero jest piekło. Prawdziwa walka z czasem. Zrozumiałem to dopiero jak musiałem tam popracować bo zawsze myślałem że akurat tam jest ok. Czasem mają pół godziny aby coś przepakować i wysłać żeby do LG dojechało i tam dopiero nerwy puszczają bo presja czasu do tego doprowadza. Widziałem jak brygadzista wózkiem widłowym po towar na naszą halę jeździ bo czas nagli a kierownik magazynu sam wózki wkłada na samochód, a u nas kierowniczka lakierni nigdy nie dałaby rady popracować fizycznie bo duma jej na to nie pozwala. Ona krzyczy na mistrzów i brygadzistów a oni muszą nas popędzać. Dziwny zakład ale o pracę ciężko

u bram piekieł

Ciekawie jak długo tak mamy jeszcze zapier..... normalnie gorzej niż maszyny, o poniżeniu na każdym kroku nie wspomnę. Dlaczego jakoś w LG ludzie pracują normalniej i nie nikt nie wydziera jałopy nad tobą - to wszystko pachnie mobbingiem i inspekcją pracy. Popracujemy, zobaczymy pod warunkiem że przeżyjemy. ciekawie kiedy zaczną nas na noszach wynosić???? Czyja to zasługa - naszej kochanej PANI kierownik, brygadzistów czy może dyrekcji, chyba trzeba tych ostatnich zapytać.

jp

I jutro do pracy rodacy :D

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.