Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

aaaaaaaaaaaaaaa

Tereso zwana Anetą sama się pierw ogarnij.przykra jesteś,a porządki zacznij robić od siebie.powinnaś pracować w KGB .KTO SRA WE WŁASNE GNIAZDO.przemyśl to

™™™™

Stanie w banie

*******(:_)

Ochrona sama powinna kazde jedne nocki brac panów na wyrywki a nie przymyka na nich oko a w innych grypach co się działo na nockach udali ze niewidzo wiec jaki sens jest zglaszac do nich żadnego bo tu so układy i ukladziki

zdziwiony

Jacy wy wszyscy debile jesteście. Tereska wywalasz brudy na forum a jeżeli była taka sytuacja to trzeba było to zgłosić na ochronę i na pewno by zareagowali a nie po czasie żalić się. Na tym forum to mogę napisać że święty mikołaj tworzywo przywiózł i każdy ma w to uwierzyć ? Nie jestem z Ochrony podkreślam ale dziwię się takim sytuacjom. Widzę nieprawidłowość ale sama nie zgłaszam a potem żalę się - Śmieszna jesteś. To tak jakby widzieć pijanego kierowcę ale nie reagować a potem mieć żal do policji że go nie złapali. Rozumu troszkę trzeba mieć i wtedy jakoś będzie lepiej

Monter

szybki

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
do maku

Ale zeby pić trzeba najpier mieć a jeśli tym panom pod dopiskiem endi to nie pasuje to niech się zwolnio ciekawe czy wtedy będę mieć co PIC

Tereska

Panowie widac się osrali ale oczerniacie nie te osobę co powinni-co teraz udajecie niewinnych niepijacych abstynentów szkoda ze was nie nagrali jak sie zataczaliscie ,czas zrobić z wami porzadek a ochrona niech wezmie wkoncu się w garsc i zrobi porzadek z tym pijanstwem

maku
@Tereska

Ej Lala, żeby żyć trzeba pić :)

@@@@*

Jakie 2tys o czym wy piszecie w firmie sprzątające to bawet najnizszej krajowej nie dostaniecie

xxxx
@@@@@*

2 tys.to jakis zart.Cycek nawet umow o prace nie daj ,tylko ludzie na czarno robio a umowe dostaja dopiero po miesiacu.

Tereska

Kolejna nocka w gr.A mija pomyślnie dla 2 panów ktorzy postanowili wziasc przyklad z poprzednich grup popelniajacych błąd-tylko tamte grupy jyz sie wyleczyly .My widzimy to co noc jak panowie piją przed pracą lub w ciagu pracy ale nikt tego glosno nie komentuj.To niejest dobry sposob na to by nocka szybko minela Panowie Brygadzisci albo sie ogarniecie i przestaniecie pić albo czas to zglosic.Chociaz jak zawsze w takich mometach ochrony niema.Ale kto by pomyślał ze najlepsza gr A zacznie bawic sie w pijanstwo.Ostrzegam przyjdzie czas ze i wam to sie skonczy wkrótce bo tu chodzi o bezpieczenstwo nasz wszystkich.

endi1171
@Tereska

witam PANIA 'TERSKE' SŁODKĄ ZEMSTĘ PANI WYMYŚLIŁA ZA TO ŻE NIE CHCIELI CHŁOPAKI PANIENCE WNIEŚĆ PIWA NA ZAKŁAD-I MIELI RACJĘ .PROSZĘ SIĘ OGARNĄĆ I SAMEMU ZROBIĆ Z SOBĄ PORZĄDEK A DOPIERO OCZERNIAĆ INNYCH.JAK TO FAJNIE KOGOŚ OCZERNIAĆ ALE KOCHANIEŃKA TO NIE WIOCHA W KTÓREJ MIESZKASZ TYLKO ZAKŁAD PRACY I ZAJMIJ SIĘ SOBĄ.A JAK CHCESZ DOSTAĆ AWANS DO BIURA TO PRZEFARBUJ SIĘ NA BLOND I ŁYKNIJ TROCHĘ KULTURY BO TO BĘDZIE CI POTRZEBNE.POZDRAWIAM

jo

Hoojoo

shrek

Tak pojechała do Honolulu małpy drażnić

mhm

Czyżby pani kierownik wyjechała do pracy za granicę, do córci?

stefan

Co wy chcecie od Pani Mistrzyni to bardzo mila osoba :) A co do ubioru to niezle sie ubiera a jak zalozy szpileczke to mmmhmm :)

Zołza

Już środa, a pieniążków na koncie nadal nie widać

XXXX

Lakiernia już schodzi na psy. Widać tylko chodząco pania mistrzyni w takiej spódniczce że ledwo zakrywa jej (usunięte przez administratora) Przyglada sie ludziom i daje wiecej pracy że ci ludzie nie moga sie wyrobić a ona tylko patrzy zamiast coś z tym zmienić. Co za babsko cholerne z niej. Nie dziwię sie że na takie przezwisko jak u góry pięknie wygląda a na dole nawet nie umyje nóg. Niech sie ona wezmie a nie tylko pizde rozwali w biurze i wielka dama.

administracja

oświadczenia o dochodach rodziny nie są widzi mi się DY, zbierane są po to by wszystko było zgodnie z przepisami, jeżeli Panu "zwykły" nie pasuje nie musi składać owego oświadczenia, ale niech nie liczy wówczas na jakiekolwiek dofinansowanie z funduszu, bo nie będzie możliwe określenie sytuacji materialnej i podstawy do wypłaty świadczenia. Kolejna sprawa - fundusz socjalny nie jest "nasz" bo środki na nim zgromadzone nie są potrącane nikomu z wynagrodzenia lecz pracodawca zobowiązany jest odprowadzać określone kwoty w ciągu roku na konto funduszu, nigdzie też nie jest określone, że należy się Panu dofinansowanie na książki. Wydatkowanie środków socjalnych jest corocznie uzgadniane przez pracodawcę i związek zawodowy, który wciąż u nas istnieje. Żadna nie wykorzystana kwota nie przepada, wszystkie pieniądze są na koncie funduszu i przechodzą na następny rok jeśli nie zostaną wydatkowane na bieżąco. Każda realizacja harmonogramu za każdym razem wyświetlana jest na monitorze znajdującym się w stołówce, wystarczy czasem się tym zainteresować i poczytać wyświetlane informacje. Przede wszystkim Panie "zwykły" jeśli nie chce Pan być zacofany wystarczy przyjść do biura i zapytać o to co Pana interesuje, zamiast pisać tu takie głupoty...

@administracja

A moze tak zamontowac drugi monitor na drugiej stolowce.Tam nie docieraja zadne informacje.

google

Powiedziałem na spokojnie wszystkie informacje. A co do ostrej gry to po co właściwie tak się rozpisales? Ludzie gadają w czym polowa to prawda. Wiec wystarczy ze będziesz słuchał a wszystkiego się dowiesz pozatym również reprezentujesz ciemnogród bo tu robisz. A jak odradzasz firmy to po co się tu męczysz?

zwykły

google po co tak ostro . Człowiek się po prostu pyta bo mu zależy na każdym groszu. Można normalnie odpowiedzieć i tyle. Po za tym człowiek się pyta bo u nas jest ciemnogród. W sąsiedniej firmie L., ludzie już dawno wiedzą kiedy i ile dostaną tylko w DY takie zacofanie. i to już od kilku lat. Ludzie sprawdzają konta co dzień bo może już przelali a gdyby było ogłoszenie kiedy i po ile to by spokojnie czekali na przelew i nie zawracali głowy. A z papierami nie świruj bo powinno was (usunięte przez administratora) obchodzić ile zarabia moja żona i jaki jest dochód w rodzinie. Ja pracuje u was i dostaję za pracę 1300 do ręki i socjalne mi się należy. Gdzie pieniądze na dofinansowanie na książki dla dzieci, należy się a gdzie to zostało rozdysponowane? Strojów roboczych nie ma właściwie w tej firmie nic nie ma. Dla tych co szukają pracy - stanowczo odradzam tę firmę

google

Wypelniales/as papiery? Wiec dostaniesz. Dostaniesz okolo tydzień przed urlopem. Jakieś 4 stowki.

maku

A co z wczasami pod gruszą?

ppppp

Co wy mówicie o mobbingu w DY???? Przecież była PIP i żadne z Was gęby nie otworzyło bo majdami trzęsło. I na ch.... oni tam przyjadą. A teraz kierowniczka zła i nie dobra ???? Trzeba było gadać prawdę jak była kontrol , a traz to możeta ją cmoknąć w tą tłustą, grubą ......(w cztery litery)

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.