Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

Mława

Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

gosia 2016-02-02 18:35
W tym zakladzie to mobing, krzyki na pracownikow, zero szaczunku dla pracownika. Wycisneli by z Ciebie wszystko ile sie da. Mozesz sie starac nie wiadomo jak i tak pierwszy pelecisz, chyba ze bedziesz chodzil i gadal na innych, podlizuchy zawsze maja latwiej w zyciu
ciekawy 2016-02-02 20:14
Ciekawski podaj telefon to ci podesle numerek do kilku a co nie wiesz kto komu daje? daja i to za darmoche
John 2016-02-06 07:59
W kontroli ciekawi ludzie pracują najlepsza jest czarnulka z mazią pomarańczy na buzi i żółtymi ząbkami na oraz jej koleżaneczkami machające pupcia aby szczoty jej tam brak
Robaczek 2016-02-06 08:04
Z tego co wiem to maja one temat na każda osobę aby nie na siebie . A najlepiej wychodzi im lizanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tworzenie plot oraz łaszenie sie do żółtych .. Damulki ze spalonego teatru
Obserwator 2016-02-06 19:41
Która czarnulka?
ciekawy 2016-02-06 20:34
John-dobry jestes zgadzam sie ona jest the best a ty mrindo aż śmiać sie chce albo sama dajesz albo twoja dziewczyna .bo niewiem czy tyś facet czy baba :-) pracownik szanowany cha cha jak ludzie sie sami nie szanuja to inni tym bardziej.praca praca-tym sie powinni zając a nie szukac komu dupy dac ale tu praca nieistotna to agencja towarzyska...
MEN 2016-02-06 23:15
W tym zakładzie nie ma co marzyć o normalnej pracy bo najciekawsze zajęcie pracownikow to podlizy do kierownictwa i zoltkow . Widać ze ludzi posiadają za mało obowiązkow .. Romanse romanse ciekaw kto ma tu jakieś romanse ?? Czyżbys była był kogoś prześcieradle albo materacem ?? Jak ktoś ma bujna wyobraźnie i lubi wymyślać to nie trudne coś sobie ubzdurac .. Nie lepiej jest sie zając swoim nudnym życiem ?! A ludzie jak młode pelikany łykają wszystkie te plotki i sie nimi fascynują ... Jestes taka mądra mądry chces dawać kogoś numery to czemu nie powiesz w prosty tego tym osobom ? Brak Ci odwagi ? Czy sobie sama sam to wymyśliłaś i z nudów udzielasz sie na tym forum .. Widać ze w ten sposób chces podnieść swoje zerowe ego .. Dowartościowanie sie na forum to ciekawe zajęcie dla bezradnych i slabych ludzi ... Nie da sie ludziom zamydlić oczu tak jak niektórzy je maja w Tym zakładzie . Pozdrawiam
Oooo 2016-02-06 23:19
A jak Ci zazdrość wypala mózg patrząc na inne osoby to poprostu nie patrz w ich stronę :)
! 2016-02-07 10:54
Nie przejmuje się osobami, które plotkują za moimi plecami.... Tam jest ich miejsce ! Zawsze trzy kroki za mną !!!! Pozdrawiam
ovserwator 2016-02-08 10:30
Jak byscie nie wiedzieli o kogo chodzi to o kokezanke z XRF i jej kokezanki
kolezanka z XRF 2016-02-08 12:27
Plotki są tworzone przez chorych z zawiści! Rozprzestrzeniane przez głupców i przyjmowane za fakt przez idiotów ! Miłego dnia !
chory 2016-02-08 15:59
Jakie madre wywody .... pisac zaklamana mozesz w zyciu nie praktykujesz ... heh
koleżanka z XRF 2016-02-08 16:34
Moje plecy to nie poczta głosowa! Jeśli masz mi coś do powiedzenia to powiedz mi to prosto w twarz !
Obojętny 2016-02-08 18:13
ludziom się w głowach [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od braku zajęcia. zazdrość wam z zera mózgi. czarnulka i jej koleżanki są jedynymi na które można oko zawiesić. dziewczyny nie przejmujcie się i dalej bądźcie sobą. jesteście the best. a wy jak macie odwagę oczerniac to miejcie odwagę tez się przedstawić. znając ludzi stad to napewno pisze to ktoś kto ma kompleksy
po prostu ja 2016-02-08 19:50
a ja po prostu mysle żebyście zajeli się pracą jaka jest to jest ale jest...romanse ..wiem że są i to nigdy bym nie pomyslał kto ale to nie moja sprawa.żony mężów męzowie żony,ludzie poprostu pilnujcie swoich partnerów.
ciekawy 2016-02-08 19:54
zostawcie koleżanke z xrf i jej bande w spokoju dobra dziewucha a kto? prawda wyjdzie na jaw.a zainteresowani wiedzą że to o nich
Panie perfekcyjne 2016-02-08 23:33
Tak kolezanki sa och i ach najpiekniejsze na zakladzie nie ma lepszych od nich ... pod zadnym wzgledem ..czas najwyzszy sie ogarnac... kompleksy ? Kazdy jakies ma .. to czemu Ty jak piszesx to sie nie podpiszesz ?? Znajac cie to sama osobie piszesz te posty ze jestes the best hehe lubisz sie przeciez bardzo udzielac na forum a z twoja bujna wyobraznia to bardzo proste ... hehe porazka
ozi 2016-02-08 23:36
Uwaga uwaga wyjdzie kto zapewne do firmy Rutkowski przyjedzie albo juz jest
aida 2016-02-09 00:57
A co Cie interesuja kogos romanse ?? Takie jest zycie . A tobie nic do tego . Jak masz meza zoneb to lepiej pilnuj go jej bo moze i on ona ma romans a ty nic nie wiesz
koleżanka z XRF 2016-02-09 12:44
Musiałabym być Tobą dowartościowując się sama ! żal Ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska że ktoś obstaje za mną i moimi koleżankami ???? To dla Twojej wiadomości robią to zapewne Ci z którymi romansuje ! Gdyby głupota emitowała światło to przy Tobie słońce miało by kompleksy ! Odbij ode mnie i moich koleżanek bo przyjdzie dzień że dostaniesz po ryju za to !
słońce 2016-02-09 14:30
Ty byś juz dawno dostała w ten ryj paszczurze ale wiem gdzie się znajdziesz :))) ściska mi ale rozum jak patrze na was he he
Madzia 2016-02-09 17:11
to nawet nie romanse tylko dawanie dupy nie jednemu.chyba wiem o kogo chodzi ale nie chce pochopnie wymieniać nazwiska
whdj 2016-02-12 14:37
ludzi zwalniaja co po kilka lat pracuja , ale siostry mistrzyni ktora chorobowe i aby siedzi na magazynku i pije kawke nie zwolnia.... do czasu az sie nie pokaza nigdzie .......
on 2016-02-12 22:45
to prawda zwolnili ludzi którzy dobrze pracowali. Ciutek-gdzie by chłopak nie stanął to zawsze dobrze wykonywał swoją pracę. Dupy nie lizał i dlatego go wywaliliście ?
kos 2016-02-14 09:29
Wiadomo ze siostry nigdy nie zwolnia najpierw by musieli zwolnic ta z biura ale jeszcze taki dyrektor sie nie trafil
Poruszylabym tez znajomych wrotnej przyklad rodzina co wyprawia taki mareczek co wyprawia wpracy przed monitorem nie nazwal bym praca i nigdy sie nie napracowal czlowiek bez kultury albo dyrektor wtrysku jak sie obchodzi z pracownikami to juz lamanie prawa ale tak jak jest zostanie lizusy i rodzina nigdy nie poleci
pracownik 2016-02-14 12:01
weźcie sie za robote w końcu.nie można tu poczytać jakie są warunki pracy tylko ploty ploty ploty..widzę że co niektórzy za dużo mają w pracy pozwolone,ale to zajęcie dla przełożonych.druga sprawa że niestety niektóre ploty są prawdziwe ale to znowu kwestia uczciwości wobec drugiego człowieka.Pracowałem też w FA było to samo gadanie i gadanie.gadając o innych pamiętajcie że na was też ktoś z boku patrzy.
kssal 2016-02-14 15:25
No mASZ Racje rodzina nie poleci nigdy... ale kiedys trafja na kogos po za praca ... wtedy moze nie byc ''przyjemnie''.... a jesli chodzi o dyrektora wtrysku to jak ludzie daja sie tak traktowac to tak jest..... żółty morde drze itp a kier. Lakiernii " dyrektor dyrektor przepraszam .. niech sie dyrektor nie denerwuje .... mało po nogach go nie liże .....
ja19 2016-02-15 17:10
Mareczek ten to się kurka spracuje. Aż współczuję mu jaki ma zapierdziel
pracownik 2016-02-15 17:39
ciuteka to na prawdę szkoda ha ha ha chyba żarty sobie stroisz. Kobiety które po kilka lat pracowały z to ich najbardziej szkoda a nie tego lenia przychodził kiedy chciał do pracy bo umowe z dony yangu dostał. Za siostrę mistrzyni mam nadzieje że wkońcu sie wezmą bo już chyba nikt nie może na to patrzeć jak nic nie robi. Od podpierdalaczki marleny to tylko jedną osobę zwolinili dlaczego??
Djdks 2016-02-16 08:13
Od Marleny zwolnili tylko jedną osobę bo ludzie u niej zajmują się pracą a nie obgadywaniem każdemu d. Tak jak te baby które wyleciały! Jeszcze niech wieszaka zwolnią to moze spokoj będzie. Ludzie zajmą sie pracą a nie obgadywaniem i wymyslaniem głupot!
op 2016-02-17 18:04
A wieszak to kto? Firma dobra ale ludzie okropni dlatego taki gnój tam jest. Pozwoliło kierownictwo jeźeli tak te towarzystwo można nazwać. Martwią się tylko o siebie. Pracownik i nadzór to dla nich rzecz którą można wymienić. Masakra.
cd 2016-02-23 12:59
dla ciebie mendo Pani Wrotna
kos 2016-02-23 14:43
na panią to trzeba mieć wygląd i pieniądze
cd 2016-02-24 12:55
I dlatego jest Panią
Haha 2016-02-24 19:59
Chyba lachów z giety
były 2016-02-27 09:18
A Pyciata pracuje jeszcze? To jest dopiero dupowłaz:)
Haha 2016-02-28 10:41
Wszyscy kierownicy liza dyrektorom a zwykli pracownicy od najgorszej roboty dla nikogo się nie liczą
Haha 2016-02-28 13:47
Nie dawać się dobre haha szary pracownik bez znajomości jest nikim tylko osoba . a ci co podpierdalaja maja miejsce zapewnione
pluch 2016-02-29 15:32
Szukają mlodszych ksiegowych perspektywy raczej kogos kto przyjdzie robic za 1300 bo zadna ksi3gowa za mniej niz 3 tys nawet nie zacznie pracowac
Pyciata to raczej za wszelka cene rodaka by zwolnila nie szanujac nikogo nawet siebie
Gdzie moze byc dobrze jak nikt nikogo nie szanuja za stanowisko wszystko by zrobilo się
To nie dyraktorzy wymyslaja te glupoty tylko nasi aby sie upodobac sie ale prY tym nie wlaczaja mozgu tylko zami,ast ulepszyc coa to zeby byl wiekszy zapier
Przyjdzie i moment ze nikt nie bedzie chcial tu przyjsc pracowac bo jest wyzysk i mobing brak szacunku dla nikogo
Brygadzisci i mistrzowie smieja sie w kontach z ludzi niech sie zajma problemami swoimi i rodzina a nie czyims zyciem
Za co tu sie wyprawia wewnatrz zakladu to powinna sie wziasc kontrola
Haha 2016-02-29 18:44
kontrola jakości haha
pac 2016-03-01 15:06
Uśmiałam sie firmie zalezy na pracownikach nie wierzysz w to co mówisz
To co sie dzieje wewnatrz zakladu stosowany mobing to juz droga sadowa lamanie praw pracownika lamanie kodeksu pracy przepisow bhp
gogo 2016-03-02 02:14
Firma szuka specjalistów? Niby od czego i w jakiej dziedzinie? Ośmieszasz się nawet wtedy gdy próbujesz ośmieszyć firmę.
! 2016-03-03 09:15
specjalistów w dziedzinie plotkowania !
ds,dssad 2016-03-05 18:52
hahahah firma potrzebuje porzadnych pracownikow? .. heheh a brygadzista czy mistrz powiien byc przykladem dla pracownika.. pania H.K....brygadzistke..... na linie przeniesli a nic nie potrafi.... nie wyrabia sie .. zaraz wola kogos itp... kogo tu powinni zwalniac?.... brygazisci i mistrzowie aby gadac umieja.. i poganiac. ... a jak na linie ustana to milusińskie itp bo nie daja rady....
zzzz 2016-03-07 19:27
Ha to widze ze znow dobrych pracowniow pozwalniali na lakierni zeby brygadzistow bylo gdzie upchnac. żal ludzi ale jak tylko ruszy zapotrzebowanie to beda przyjmowac byle kogo ( bez obrazy dla przyszlych i juz pracujacych)
dls;d 2016-03-09 17:10
dokladnie..... sie nadaja mistrziowie i brygadzisci z lakierni..... M.Z.... Jak sie dzywa do pracownikow jak nerwy go biora.. .. Chamski Człowiek.... juz nigdy ne bedzie tam lepej.....
zzzz 2016-03-12 20:37
OOOO tak pacje M.Z strasznie krzyczy i jest wulgarny.
daga 2016-03-14 20:51
dobrze ze w koncu pozwalniali lale co tylko dupami swieciły,darmozjady polujace na sponsorów,dupodajki
Dor 2016-03-16 15:02
Zostały ciche wody co udają poukładane a tak naprawdę to ladacznice
haha 2016-03-17 16:26
prywatna opieka medyczna = wizyta prywatna na swój koszt :D
Zostaw swoją opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o.