Opinie o P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke w Sopot

ola

nie kupujcie tam

iwona

pani w biurze wulgarnie powiedziala ze na dzwi trzeba czekac 4 miesiace

anna

czeka na dzwi 4 miesiace maja mnie w (usunięte przez administratora)

pozzo

beznadzieja wlasciciel klamca nie zamawiajcie.................

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke kandydat na stanowisko KRAWCOWA / SZWACZKA ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Krzysztof

Bardzo fajna obsługa, czas oczekiwania jak na umowie, jakoś usługi celująca, ekipa składająca się z dwóch chłopaków mega pozytywnych. Ogólnie podsumowując jestem z narzeczoną bardzo zadowoleni z firmy. Gorąco polecam!!! :)

nie rozumiem skąd te negatywy, pewnie konkurencja, u mnie wszystko sprawnie i bez problemu

klient
@Marek

Nie konkurencja tylko marne wykonawstwo i obsługa posprzedażowa. Wykonawstwo nadaje się do programu "Usterka".

klient

Ta firma to nieporozumienie. Osoba oferująca produkty nawija makaron na uszy jak to cudownie nie robią, po czym wykonawstwo pozostawia bardzo dużo do życzenia. O poprawki nie można się doprosić, wykonawcy bez masek i do tego bardzo nieprzyjemni, opryskliwi. zdecydowanie NIE POLECAM !

Firma rzetelna, wykonała swoją usługę w terminie, jestem zadowolony

pozzo

dlugo czekac drogo beznadzieja nie polecam.

twoj bol jest wiekszy niz moj
@pozzo

u mnie ponad dwa tygodnie opoznienia i przewiercony kabel napieciowy w scianie. omijac szerokim lukiem

twoj bol jest wiekszy niz moj

Wlasciciel kłamie , zmyśla opowiadajac zlote gory podczas oferowania drzwi. Po podpisaniu umowy i wzieciu zaliczki znika z podkulonym ogonem i zero kontaktu . drzwi wykonane nieterminowo i niestety wadliwie.

Przemysław

Witam, bardzo rzadko zamieszczam opinie, w tym przypadku muszę; zdecydowanie POLECAM! zlecenie dotyczyło montażu drzwi do sypialni, drzwi na zamówienie - niestandardowe (wysokie), wykonane w terminie i dokładnie tak jak chcieliśmy. Dwie wizyty; pomiar i montaż (montaż 7.kwietnia, uczciwie - wahaliśmy się, czy to odpowiedni moment, ostatecznie, zaufaliśmy słowom Właściciela Drawexu i naprawdę była to precyzyjna akcja; czysto, sprawnie, bez zamieszania, na tyle co mogę stwierdzić, nie było żadnej improwizacji. Koszt zlecenia uważam uczciwy tz. cena do zakresu, a biorąc pod uwagę fakt, że chciałem temat "uprościć" próbując wykonać przed wizytą monterów samemu część pracy, co finalnie, zdecydowanie skomplikowało ją, czyni ostatecznie cenę bardzo atrakcyjną. Szanuję i doceniam podejście Pana Damiana, Właściciela, że nie wykorzystał mojej "nadgorliwości" tylko po prostu rozwiązał zaistniały problem. Za całokształt współpracy bez wahania polecam w 100%, dawno nie byłem tam zadowolony z usługi w branży budowlanej.

Lilianna

DRAWEX,, ok! Zamówienie wykonane przed terminem. Panowie Wojtek i Rafał - bardzo szybko i sprawnie zamontowali drzwi. Czysto, grzecznie, kulturalnie wykonali swoją pracę. Polecam ten duet! Natomiast jak drzwi będą "się sprawować" czas pokaże.

Kamil
@Lilianna

Chwalisz obsługę i wykonanie prac przez firmę. Czy wcześniej współpracowałeś z Drawexem i korzystałeś już z ich usług, czy to jednorazowa sprawa i znasz firmę z polecenia?

dex

Wymiana 7 par drzwi wraz z ościeżnicami do metalowych futryn, w dwa dni robocze (8:30 - 15:00). Doradztwo przy wyborze drzwi, dopasowanie ościeżnic, świetny, szybki montaż z malowaniem, monterzy wykwalifikowani (Rafał i Wojtek), czysto i profesjonalnie. Polecam

Profesjonalnie, polecam !

Jacek

Świetny szybki montaż, monterzy wykwalifikowani, doradzili w wyborze drzwi i montaż profesjonalny. Polecam

Ola

Teraz w poniedziałek (16 grudzień) ma się zjawić ktoś od montażu drzwi. Czytając komentarze aż się boję jak to będzie :/. Póki co mogę tylko od siebie napisać że faktycznie mają opóźnienia i nie raczą przeprosić a tymbardziej poinformować o zmianie terminu. Jest to dość nie profesjonalne podejście a przecież klient zostawia nie małe pieniądze!

Niepocieszona klientka

Bardzo duze opóźnienie co do realizacji zamówienia. Umowa wskazywała na termin do 16.10.2019 a montaż nastąpił 18.11 2019. Wiele wykonałam telefonów do biura, bo jeszcze dziś bym drzwi nie miała. Prosiłam o upust, zignorowano mnie. Olewczy stosunek kierownika do klienta, pomimo wielu konsultacji ze strony biura. Nie polecam tej firmy.....

Kamil
@Niepocieszona klientka

Rozumiem, że takie opóźnienie nie świadczy dobrze o firmie. W takich sytuacjach dobrze jest mieć podpisaną umowę, w której zawarty jest termin wykonanej usługi. Nie napisałaś czy sam montaż został dobrze wykonany i prócz innych niedogodności byłaś zadowolona z pracy osób wykonujących usługę?

Niepocieszona klientka
@Kamil

Miałam podpisana umowę która wyraźnie wskazuję na miesiąc opóźnienia. Jestem niezadowolona z tej firmy gdyż trzeba wydzwaniac do biura, się prosić, dopytywac. Zero poczucia winy że strony firmy, opóźnienie tak duże, liczyłam na kompromisowe zalatwienie prosząc o rabat,(usunięte przez administratora) i zignorowano mnie. Ceny macie nie małe.. Więc pokora tu by się wam przydała.. Firma nie godna polecenia...

Jimmi

Masakra,ciągle dzwoń, proś,a i tak mają w pupci

Izydor

@Tomek Ale to jest forum pracownicze więc nie tu powinny znaleźć się Twoje uwagi!

TOMEK

Błąd podczas montażu drzwi zewnętrznych. Uszczelka nie dolega - przerwa między uszczelką a oscieżnicą. Kilkukrotnie zgłaszanie telefoniczne i mailowe. W końcu po trzech miesiącach pojawiła się ekipa monterska. Próbowano wyprostować źle zamontowaną oscieżnicę. Wbito kołki drewniane między nią a ścianę. Oryginalna uszczelka nadal nie przylega. Brak dalszych informacji od firmy. Chyba sami nie wiedzą co źle zrobili.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke - Sopot

• Jak się pracuje w P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke?

P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke
2.3/5 Na podstawie 35 ocen.

P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke