Opinie o P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke w Sopot

Szkodasłów Nowy wpis

Nie polecam, ludzie nie dajcie się nabrać. O reklamacji zapomnijcie. Damian kasuje ogromne pieniądze wykonanie pod psem. Z pracownikami można pogadać o niczym, grubiańscy faceci. Tylko wpłać to już jesteś załatwiony. Im później tym więcej zauważysz felerów. Materiał niesezonowany. Po kilku miesiącach na złączach wychodzą szpary, materiał się kurczy. Robota do czterech liter.

Iwona Banaszewska Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Szybka realizacja, czysto, estetycznie, bez uwag. Solidna firma. Polecam

Janusz Nowy wpis

Zanim zamówiłem drzwi mogłem sprawdzić opinię tego dziadostwa . Po pierwsze to to nie dotrzymują terminów montażu, po drugie o usługach serwisowych należy zapomnieć ,chociaż są do tego zobowiązani.Można się tygodniami dobijać z reklamacją Rozważam skierowanie skargi do UOKiK reasumując nie polecam . Stracicie czas,nerwy i pieniądze . Ta firma powinna zniknąć z rynku , czego im serdecznie życzę

Radek Nowy wpis

Panie Damianie proszę o kontakt Pan wie z kim. Dla przypomnienia umowa z 7.07.2022 Termin wykonania 25-30.08 + wg umowy 21 dni. Wstydu se pan oszczędź.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke kandydat na stanowisko KRAWCOWA / SZWACZKA ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Pan damian to zwykły (usunięte przez administratora) biorący zaliczkę za drzwi i montaż. Czas oczekiwania tak długi , że w innych firmach 5 drzwi zamówionych już kilka razy były by zamontowane. Drawex to kompletne (usunięte przez administratora) Odradzam każdemu.

Mati
@Marta

Zgadzam sie z tą opinią.nie polecam przede wszystkim ekip montażowych.

Wojciech

Ta firemka to zwykli (usunięte przez administratora) Po prostu firma (usunięte przez administratora) Zamówiłem drzwi to nie dość, że termin montażu bardzo się opuścił to drzwi przyjechały uszkodzone. Zgłosiłem to. Czekałem 5 tygodni. Przyjechali panowie z dokładnie tymi samymi drzwiami co wcześniej tyle że odpryski, wgniecenia zostały zamalowane pod kolor drzwi tak żeby nie było ich widać na pierwsze spojrzenie. Poprosiłem o zwrot pieniędzy i z wielką łaską dostałem zwrot. Stanowczo odradzam firmę Drawx i pana Damiana, który gra kompetentnego a jedynie chce wyciągnąć pieniądze

Beba

Kilkumiesieczny okres oczekiwania na montaz drzwi bo firna pracuje do 14:30 czy 15:00 tylko w tygodniu! Podobnie kilkutygodniowe oczekiwanie na rozpatrzenie reklamacji, trzeba brac urlop aby moc zostac obsluzonym lub moze to firma dla emerytow i bezrobotnych? Zle dokonany pomiar drzwi, przez co nie przylegaja dobrze do framugi i aroganckie stwierdzenie, ze nie podlega to reklamacji, bo nie i koniec, a pan rozpatrujacy reklamacje nie odpowiada za pomiar, tylko za regulacje zawiasow!!! Drzwi wcale nietanie! Szok! Pierwszy raz spotykam sie z taka niekompetencja i bezczelnoscia! Stanowczo odradzam, szkoda nerwow!

Wanda

Chyba nie tylko sam właściciel tu pracuje, ale jakoś nikt z monterów nie pofatyguje się napisać czy warto. Słać tu ślubnego do pracy? Ile macie płacone miesięcznie?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke?

Agnieszka

Oczywiście, jak najbardziej???? Współpraca doskonała, bardzo miły, ,rzeczowy,konkrety kierownik firmy. Mila współpraca ,polecam z czystym sumieniem ????????

Kamil
@Agnieszka

Na jakiej zasadzie przebiegała ta współpraca? Jesteś zatrudniona w firmie czy coś kupowałaś jako klient?

Elżbieta

Chciałabym bardzo podziękować Rafałowi i Wojtkowi za profesjonalną i niezwykle rzetelną zabudowę pięknych nowych drzwi na stare metalowe futryny .Ich precyzyjna i pełna troski o najdrobniejsze szczegóły praca dała wspaniały efekt.Dziękuję bardzo, bardzo.Polecam każdemu firmę DRAWEX a szczególnie tych dwóch gości

Maria
@Elżbieta

W jakim mieście Pani zamawiała?

@Maria

Polecam pełen profesjonaliz???? Gdańsk, tam udzielą Pani kompleksowe informację, rzetelną obsługę,polecam.

Agnieszka

Polecam firmę jak i osoby pracujące w niej. Fachowcy w sposób odpowiedzialny,dokladny oraz sumienny wykonują swoją pracę , również osobę która wykonuje z pełnym zaangazowaniem swoje stanowisko,osoba o wysokiej kulturze osobistej,życzliwa, pełen profesjonaliz???????? Firma posiada znakomita wiedza oraz doświadczenie. Polecam z czystym sumieniem.

JOANNA

Nie polecam! Przyjechał Pan, który nie jest ich pracownikiem. (usunięte przez administratora)nie robotę, 2x poprawiał, a i tak drzwi się albo 1 )zamykają, albo 2) obcierają o podłogę. Czas oczekiwania na reklamowane (uszkodzone) skrzydło- 4 miesiące! A szef? Zawsze gdy ze mną rozmawiał- arogancki, chamski i nieprzyjemny. Nie jestem naiwną gówniarą! Nie za taką kasę! Rozmowy z Panem Szefem- do wglądu! Nie obejdzie się bez Sądu!

Wanda

Aż roi się tu od opinii klientów, nie mogę znaleźć nigdzie informacji, czy pan Damian szuka do DRAWEXU nowych monterów drzwi. Wiadomo też, że kiedy pojawią się ogłoszenia, to raczej bez szczegółów, więc jeśli ktoś wie, ile monter tam zarabia, będę wdzięczna za podanie!

edzia 70

9 miesiecy wsciaz zodza..........................

edzia 70

obiecuja zlote gory...............

IGA

CZEKAM NA DZWI 9 MIESIECY PORAZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IGA

NIE UMIOM OBSLUZYC KLIENTA

edzia

hamy w tym biorze tyle czekac i zaliczki nie kupujcie......

edzia

chamska obsluga biora zaliczki...

iza

obiecanki cacpani w tym biurze nie polecam ten firmy biora zaliczki i sie nie wywiazuja......

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke - Sopot

• Jak się pracuje w P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke?

P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke
2.3/5 Na podstawie 35 ocen.

P.H.U."DRAWEX" Damian Bieszke