Opinie o Brasco w Zawiercie ul. Zaparkowa 1

Agencja Rekrutacyjna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brasco w Zawiercie ul. Zaparkowa 1

Nesti2

Ja byłam na wyjeździe z polecenia brasco pół roku temu na kilka miesięcy. Wróciłam mniej więcej półtora miesiąca temu i szczerze mówiąc jestem zadowolona bo zarobiłam więcej niż w Polsce za prawie 3/4 roku. Nawet języka się poduczyłam :D

Patrycja

@Jablecznikdziękuję za odpowiedź. To też ważne, że po wyjeździe warunki zatrudnienia są takie jak przedstawione w biurze. Ktoś jeszcze również miał tak dobre doświadczenia podczas współpracy z Brasco?

Jablecznik

@Patrycja co do przygotowań musisz po prostu mieć chęci. Oni załatwiają zakwaterowania najlepsze w miarę możliwości. Internet tam jest więc kontakt z bliskimi tak czy tak masz. Co do pracy to wszystko najpierw dowiadujesz się od nich w biurze, masz w papierach i nie zdarzyło mi się ,żeby było coś inaczej lub podkoloryzowane. Trzeba chcieć zarobić i być cierpliwym.

Noname

Witam, może mi ktoś powiedzieć, że jak proponują 12.50f brutto to ile to będzie netto?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brasco? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zawiercie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Zawiercie
ACTION Poland Sp. z o. o.
Patrycja

@JablecznikTwoja opinia może być bardzo pomocna dla osób, które zastanawiają się nad wyjazdem za granicę. Mógłbyś powiedzieć na co powinni być przygotowani? Co warto wiedzieć przed przesłaniem CV do Brasco?

Jablecznik

Wszystko bylo tak jak na umowie -czyli praca jak i zakwaterowanie w porzadku. Wiadomo jak jest sie daleko od rodziny to moze to byc problem dla niektorych.Ale mozna zdobyc duze pieniadze za uczciwa prace.

Zbyszko85

Warunki maja fajne . Umowe o prace podpisywalem jakies pol roku temu i niedawno wrocilem do Polski. Jednak pewnie jeszcze wroce pracowac w Niemczech bo zarobki sa niezle.

Anders

Ja np pracowalem na produkcji do montażu w Niemczech. Stawki znacznie lepsze niz gdziekolwiek indziej a mieszkanie ktore brasco zalatwialo tez dobre -schludne a okolica spokojna

Anders

Uliasz

Ja bylem w Holandii na etacie .Zalatwili mi prace w jakies 2 tygodnie. Warunki sa dobre, kontakt z firma rowniez . Moim zdaniem mozna zaufać

Lilija

Troche czekalam na odp w sprawie pracy ale oplacilo sie ,poniewaz mam juz zagwarantowana posade na 100% i to dobrze płatną. Dziekuje tez za kursy , dla mnie mocne 5 z plusem

Booya1

Wszystko ok,w sumie bylem w Holandii 3 tygodnie ale zarobiłem tam 5 razy więcej niż w Polsce za 3 miesiące. Polecam firma konkretna i pomocna

Nickelo

Ja jestem wlasnie po rozmowie i przygotowuja dla mnie pakiet kursow jezykowych . Jestem dobrej mysli widac ze chca pomagac. Byli bardzo wyrozumiali i czekam teraz na wiadomosc od nich . 5/5

Krystianos

Agencja godna polecenia,pelen profesjonalizm i swietne podejscie do aplikanta. W przyszlym miesiacu wyjezdzam za praca z ich rekomendacji. Obecnie wszystko jest na wysokim poziomie.

Rico

Bylem na rozmowie kwalifikacyjnej na ślusarza do Niemiec w Katowicach. Poziom rekrutacji na bardzo wysokim poziomie.Pelna kultutka. Firma niemiecka wiarygodna.Dziękuje za akceptacje i pomoc Pani (usunięte przez administratora)!

Robert

Bylem na rozmowie kwalifikacyjnej na ślusarza do Niemiec w Katowicach. Poziom rekrutacji na bardzo wysokim poziomie.Pelna kultutka. Firma niemiecka wiarygodna.Dziękuje za akceptacje i pomoc Pani Olgo !

Pablo

Wyjechalem z Brasco jako kierowca i jestem bardzo zadowolony. Olga jest bardzo pomocna. Wyplata na czas, mieszkanko dobre, spedycja ok.

Nikki

Ja niedawno wrocilem z niemiec .Jestem zadowolony chocby z tego wzgledu ze sie dorobilem .Wiadomo nie moglem doczekac sie powrotu do rodzinnych stron ale bylo warto. Dobrze przygotowali mnie z jezyka a zakwaterowanie bylo ok

Parletto

Co jak co ale mozna im zaufac. Po kursie z niemieckiego dostalem prace hydraulika za granica. Swietne operuje niemieckim no i dobrze placa.

Patryk

Zgadzam sie,ze sa pomocni.Bylem juz w Niemczech od nich killa razy i powoli wychodze na prosta z finansami. Szkolenia tez maja ok

Zostaw merytoryczną opinię o Brasco - Zawiercie

• Jak się pracuje w Brasco?

Zobacz opinie na temat firmy Brasco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brasco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brasco