Opinie o Tradiro w Vlaardingen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tradiro. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tradiro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tradiro w Vlaardingen

Ania k

Osobiscie pracowalam na szklarniach i wszystko mi pasowalo. Koordynator ok. Mieszkanie ok. Dojazdy do pracy. Lubię atmosferę w Tradiro za: Wszystko

@Ania k

Proszę Cię, żebyś napisała więcej o warunkach mieszkaniowych, oferowanych przez Tradiro. Ile osób jest zakwaterowanych w jednym mieszkaniu? Dla wielu kandydatów do pracy za granicą, jest to jeden ze znaczących aspektów. Zainteresowani użytkownicy forum, będą wdzięczni za informację, dzięki której będą mogli zdobyć wyobrażenie odnośnie realiów.

Ptakilatajakluczem
@Julita

Tradiro w regionie noord brabant posiada bardzo fajne i zadbane mieszkania, wyposażone(garnki sztućce, talerze) 2 lokalizacje 3 pokoje 2 osobowe i jeden dom 5 pokoi 2 osobowe. Mile widziane pary, ale rownież singiel/ka. Praca przy pomidorach. Do pracy max 1.5 km.na rowerku. Dom znajduje się przy samych szklarniach. 3 min. Do pracy ;)

Julita

@PracownikTradiro na forum używanie wulgaryzmów i obrażanie innych osób jest niedopuszczalne. Twój komentarz został zgłoszony do administratora. @alina.szulcek@wp.pl regulamin zabrania podawania we wpisach imion oraz innych danych osób, które pracują w danej firmie. Jeżeli taka informacja pojawi się w komentarzu, może zostać usunięty. Zachęcam do zapoznania się z zasadami serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin

lili
@Julita

zabrania uzywania imion a w komentarzach co rusz czyjes imie buhaha ta wypowiedz to kpina tak jak i ta zalosna strona dla hejterow ktorym s zyciu nic nie wychodzi

Bandit

Tak oferuje transport ktory jest darmowy,

Pawel

Dobra firma pracuje w niej juz kilka miesiecy na szklarni.

Iza
@Pawel

Witam czy ktoś może coś napisać o hotelu we vlardingen z tradiro ? Jakie warunki itd

PracownikTradiro
@Iza

Mieszkanie zadbane dla dwoch osob,mala kawalerka dobrze wyposazona najlepsze firmowe mieszkanie jakie mozna miec

@PracownikTradiro

Chciałabym dopytać jeszcze o kwestię dojazdów. Czy Tradiro oferuje transport z mieszkania firmowego do miejsca wykonywania pracy? Jest to istotny aspekt, dotyczący codzienności. Jeżeli napiszesz jak to wygląda w praktyce, będzie to cenna wskazówka dla osób rozważających złożenie do tej agencji swojego cv.

Nik

Tradiro spoko, zawsze hajs sie zgadzał, tylko praca ciężka

polaczek

ha ha slyszalem ,ze tradiro mialo wywiad w tv, ze polaczki sie sami zwalniaja i na zasilki ida.ponoc dla 70 procent ludzi ktorym sie nie chce pracowac maja jeszcze prace ....wszyscy wiemy ze wysylaja na stopy.

Nik
@polaczek

Ktos chyba nie zrozumial tego wywiadu w TV ... znaczenie calkiem odwrotne mial ten wywiad ... obejrzec raz jeszcze ze zrozumieniem :)

Iza
@Nik

Czy ktoś może coś napisać o hotelu z tradiro we Vlaedingen

Jwd

Wszystko fajnie do półki nie pojawi się jakiś problem ;) wtedy zazwyczaj zostajesz z nim sam.

Łukasz Nowak

polecam tradiro. dobra firma.

pomidorek xdd

nie polecam tej firmy ! pracowałam na pomidorach praca mogła być nie była zla ale nie o to mi chodzi jeżeli chodzi o koordynatorkę którą miałam nie umiala mi pomoc zalatwic moich spraw tym bardziej ze wiedziała ze nie znam języka co do mieszkan płacimy prawie 100 euro tygodniowo a nwm za co skoro nie ma internetu i telewizji urlop ? zapomnij ! piszą ze po 2 miesiącach możesz zjechać to kłamstwo !! pieniadzę ? marne codziennie musisz siedzieć po 10 h aby mieć 300 euro sciagaja ze wszystkiego jak mogą tylko uważajcie tez za co macie sciagane ja wypowiedzenie wręczyłam napisałam zjazd na stale do polski zabrali mi za 2 tygodnie mieszkania bo niby rezerwuje (100euro) ja nwm co w moich słowach było nie jasne( zjazd na stale do polski ) może wy mi powiecie ? mało tego wysylam do nich e-maile nawet mi nie odpowiadają !!! nie maja pieniędzy czy jak ??!! a jak zaczęłam prace wypłacili mi dopiero po 3 tygodniach kase a dlatego ze maja (usunięte przez administratora) w papierach jak mowilam ze już nie mam za co zyc to pani z biura z którą rozmawiałam powiedziała to nie jej problem czy tak się ludzi traktuje ? ucinają tez na godzinach a dlatego ze była sytuacja ze miałam 41 h dostałam 297 euro miałam tyle samo godzin w kolejnym tygodniu lecz zaczelam sb zapisywać godziny wyszlo mi godzin prawie 50 mimo ze dali mi tylko za 41 czyli 300 euro to reszta godzin kij wie gdzie poszla jeden dzień pracowałam za darmo uważajcie na tą firme ja już się przejechałam

Kwiaty 1
@pomidorek xdd

Kompletne bzdury. To przeciez szef wysyla godziny a biuro tylko rozlicza , jedyna za co sciagaja jest mieszkanie i ubezpiczenie. Jesli cos Ci sie nie zgadza z godzinami to wystarczy zadzwonic i powiedziec, bynajmniej ja tak zawsze robie i odrazu jesli strawa sie rozwiazuje mam korekte na koncie, tez zadrzylo sie ze mi raz za duzo sciagneli, ale po polsku chyba mowisz, wiec nie umiesz normalnie grzecznie do biura zadzwonic i rozwiazac problemu ? Koordynatrorzy w tej firmie pomagaja i to czasem az za duzo w rowznych sprawach nie tylko finansowych, ja nigdy nie spotkalam sie z odmowa ze ktos czego nie zrobi.... wiec to co piszesz to calkowita nie prawda... moze problem lezy po Twojej stronie ? Pozdrawiam

pomidorek xdd
@Kwiaty 1

Po Angielsku nie mówię jak chciałam z szefem porozmawiać zostałam odeslana dopiero jak głowny koordynator przez moja grupę z którymi mieszkałam dowiedział się o naszej sytuacji to zaczela nasza koordynatorka dzialac ale trzeba było wzywac kogos by ona ruszyla z godzinami nie tylko mi się nie zgadzalo a tym co pracują na pomidorach z firmy tradiro dostali po 300 euro a ci co sa z innej firmy dostali 400 i mówicie ze niby szef zle wysyla mi się wydaje ze on wszystko db wysyla tylko oni zle robią dzwonie pisze najpierw zawsze spokojnie jakos zwrocic i odezwac się nie maja zamiaru .. ps wydaje mi się ze odpowiedzi słyszymy od kogos z biura oni zawsze się będą w jakiś sposób bronic bo prawdy nie chcą slyszec ;)

tomato:)
@pomidorek xdd

zawsze jest możliwość zmiany koordynatora jak coś uważałaś ze jest nie tak. tradiro załatwia mieszkania, dojazd do pracy bezpłatny, ubezpieczenie. mieszkania jak wszedzie 92 e. na moim adresie jest internet a tv mam swój. idz do adecco tam nie dadza mieszkania, samochodu, dojazdu, nie wyrobi sofi, i trzeba mówić po angielsku. a godziny liczy firma na której pracujesz a nie tradiro. wiec zawsze trzeba liczyc godziny i sprawdzac.

[POMOCNIK
@pomidorek xdd

JEST DARMOWY PRAWNIK W HOLANDI WPISZ W WYSZUKIWARKE I ICH POZWIJ ,W KONCU KTOS MUSI TO ZROBIC BO WSZYSCY REZYGNUJĄ I DLATEGO TAK (usunięte przez administratora) ROBIĄ

Jaro

Pracuje tu ponad 10 lat i wszystko gra jak w szwajcarskim zegarku.....ale jestem normalnym pracownikiem ,lokatorem .nie ćpam i nie pije a złe opinie o firmie pisze patologia co przyjechała ze slamsów a wymagania ma wielkie...nie napisze jeden z drugim ze jest ćpun alkoholikiem (usunięte przez administratora) i brudasem...nierobem dorzucę...tępić takich....a Tradiro jest super firma ....polecam

robert i gosik

pracuje w tradiro kilka miesiecy razem z dziewczyną. jestemy zadowolenia z wypłat średnio ok 320e netto tygodniowo, w sezonie teraz wypłaty do 390 e tygodniow netto na rękę. mamy bonusy, dodatki, samochód, polecamy firmę wszystkim ktorzy chcą pracowac bo niestety nie wszyscy jadą tam do pracy.

Gosia

Bylam z Tradiro bardzo zadowolona firma wyplacalna ,na domek trafilam super . Poczatkowo bylam na szklarni z pomidorami potem pracowalam na kwiatach mialam stycznosc z trzema koordynatorami Lukaszem , Ilona w zastepstwie byl Adam nie mialam problemu z urlopem lub z zalatwieniem czegos innego . W pelni polecam firme ! :)

grubasek

jak dla mnie wszystko ok. kasa sie zgadza a to najwazniejsze.

Agnieszka

Bardzo fajna firma. Polecam

matka_teresa

czytam te opinie i chyba ktoś je pisal na poczekaniu i z nudów w biurze.. hahaha.. ogolnie nie polecam współpracy z tymi osobami 60 h tygodniowo masakra gdzie tam naprawdę od 45 jest już ma podatek, ludzie tym bardziej juz jacys spierdoleni od tych pomidorow tym bardziej koordynatorzy i operatorzy maszyn po kokainie . ech nie polecam i jesli macie choć trochę szacunku do samego siebie poszukajcie czegoś innego bo bd robic na (usunięte przez administratora) . pozdrawiam .

tutka
@matka_teresa

matka teresa chyba dziś została zwolniona:) pracuje na pakowni na nocki i jestem bardzo zadowolona. ale wiadomo, ze zawsze komus cos nie pasuje. mało godzin zle, za dużo źle. ja się ciesze, ze mam godziny bo przyjechałam do pracy. nie wszyscy tam przyjezdzaja pracować. niestety tak jest, ze jak nowe osoby przychodzą i nie daja rady to później narzekają na prace. jakoś 200 osób pracuje więc chyba nie może być tak zle. moim zdaniem jest to jedna z lepszych prac i firm w Holandii w jakich pracowałam.

@tutka

Duzo wiecej niż 200, w sezonie oczywiscie???? a Matka Teresa, to z tych co po autostradzie chce jeździć, zasilki pobierać, a jak trzeba podatek zapłacić , to czuje się okradana.

Fajny koordynator. Pracuje u niego na papryce.

TomIroksi

Pracuje z chłopakiem na pomidorach w adrichemie. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Wyplaty dobre. Kasa zawsze na czas. Nie mieliśmy żadnego problemu z tradiro nigdy. Dojazdy do pracy za darmo. Do tej pory w holandii są firmy które kasuje za dojazd.

andrzejo

moim zdaniem jedna z lepszych agencji w której pracowałem. koordynatorzy z którymi wszystko idzie zalatwic no chybva ze ktoś pije i cpa to dla takich miejsca nie ma.

Byłem w wielu agencjach, ale ta była jedną z najgorszych z jaką udało mi się współpracować. Pracownicy pracują bez umów na długi czas a gdy już jest moment podpisywania umowy, to koordynator Łukasz mówi, że nie ma czasu i nakazuje aby szybko podpisać papierek i dowidzenia. Zero jakiegokolwiek kontaktu z nim, nie odbiera od nikogo telefonu.. Całe biuro to jednym słowem porażka i jedna wielka pomyłka. Na początku mili a gdy już jest się pod firmą to nagle stajesz się największym wrogiem i wszystko co zrobisz w dobrej intencji jest właśnie twoja winą nie to ty jesteś tym najgorszym. Wspomnę jeszcze o mieszkaniach jakie biuro ma do zaoferowania i stanowczo odradzam - same meliny, upychają najwięcej osób na m2 i dziwią sie, że ludzie stamtąd uciekają lub dzwonią w sprawie lepszego mieszkania.Wyplaty nie adekwatne do wykonywanej pracy, jeszcze zabierają za transport za mieszkanie i niewiadomo co jeszcze. Ogólnie firma w ogóle nie zorganizowana, jest wiele innych agencji które są o niebo lepsze.

Dona
@Piotr

Pracuje przez tradiro i za transport nie zabieraja. Chyba dawno temu pracowales. Do tego ja mam fajne mieszkanie. Wiadomo ze roznie mozna trafic. Ale nie slyszalam o pokoju wiekszym niz 3 osoby. Zwykle 2 dla par. A jak Polacy dbaja tak wygladaja pozniej te mieszkania. Niestety nadal do Holandi pzyjezdza duzo parologi. Zamiast pravowac to pija i cpaja. Jak ktos jest niezadowolony z biura mozna poszukac innej pracy a nie narzekac jak zle jest. Ja jestem zadowolona z mojej pracy i z mojego koordynatora tez.

@Dona

Są mieszkania 5 osobowe w których umieszczaja i panów i panie co nie jest zbyt komfortowe, warunki na niektórych mieszkaniach tragiczne.

Kasia.k

W tradiro jestem juz od 2 lat. Najpierw pracowalam na pomidorach teraz na pakowni. Praca mi sie podoba. Pracuje odpowiednia liczbe godzin. Teraz jest sezon wiec pracy jest wiecej. Przenioslam sie na orywatne mieszkanie. Sa firmy, ktore na ro nie pozwalaja. Nadal mam samochod firmowy. Polecam zdecydowanie biuro.

Zostaw merytoryczną opinię o Tradiro - Vlaardingen

• Jak się pracuje w Tradiro?

Zobacz opinie na temat firmy Tradiro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tradiro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tradiro?

Kandydaci do pracy w Tradiro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tradiro