Opinie o Tradiro w Vlaardingen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tradiro. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tradiro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tradiro w Vlaardingen

Julita

@Majka, @pracownik tradiro czyli jest szansa dla osób, które nie znają języka. @Paula czy wchodząc we współpracę z firmą tradiro jest się informowanym o tym, że jest kara za wcześniejsze rozwiązanie umowy? Często zdarzały się takie sytuacje, że ktoś wcześniej rezygnował?

Majka
@Julita

tak jest szansa na pakownie Prominent co roku przyjmuja bardzo duzo osób a czy tam zostaniesz to juz zalezy od Ciebie po pierwsze czy dasz rade a po drugie czy bedziesz chciala . Praca jest od kwietnia do listopada potem jak dla mnie to cienko jest i zjezdzam do pl ale jak chcesz zarobic to proponuje 2 zmiane mozesz w kazdej chwili zrezygnowac ale musisz dac im 2-wu tygodniowe wypowiedzenie i napewno zadnej kary nie dostaniesz co roku ludzie rezygnuja jak masz jeszcze jakies pytania to pytaj a nie sluchaj niektórych ludzi co pracowali 2 tygodnie

@Majka

Hej. Moglabys się odezwać na gg 24893889 mam pytanko

Julita

@Ja, Twój komentarz nie mówi zbyt wiele na temat współpracy z tradiro. Rozwiń proszę swoją wypowiedź. Mógłbyś podzielić się z innymi informacją jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej pracy?

@Julita

julita ja pracuje od 7 lat i nigdy nie mialam problemow z biurem wyplaty na czas wszystko sie zgadza zawsze i z ludzmi z biura idzie sie dogadac tylko trzeba odpowiednio podejsc a nie z ryjem jak wiekszosc to robi .mieszkania to loteria zalezy gdzie i z kim trafsz ja mam takie szczescie ze mieszkanie jest ok jak na warunki służbowe . Pracuje na pakowni wyplaty sa ok jak wspomnialam teraz 9-10 godzin 5 dni w tyg wypl netto powyzej 400 euro ( po odciagnieciu mieszkania ubezp )

aniik

również pracuje w tradiro na pakowni. jestem zadowolony z pracy pod każdym względem. dobre wypłasty dużo godzin, koordynatorzy fajni. wypłaty na czas. mieszkanie mi się trafilo fajne, mieszkamy tylko w 4 osoby na mieszkaniu. tez tak uważam, ze ludzie którzy sa aferzystami nigdzie nie będą zadowoleni.

Powiedzcie mi coś o pakowni na prominencie? Jak ludzie? Atmosfera? Jak z godzinami?

@Anonim

Anonim ludzie jak ludzie wiadomo rózni ale godzin w ciul po 10 dziennie

prom1

pracuje na pomidorkach. polecam. pracy dużo, wypłaty dobre, zawsze w czwartek, nigdy się nie spóźnili z wyplata . mieszkam we vlaardingen na normalnym mieszkaniu ze znajomymi.

Julita

@Piotr, @Manolo, przypominam, że według regulaminu na forum nie wolno opisywać konkretnych pracowników: https://www.gowork.pl/regulamin @Robert, skąd masz takie informacje? Może mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w tradiro? Jakie są warunki zatrudnienia w tej firmie?

Raper

Pracuje dosyć długo w tej firmie i jedno mnie zastanawia, dlaczego koordynator Łukasz jeszcze tutaj pracuje - tylu ludzi oszukał. Tradiro jest dobre dla pracownika jak nie ma żadnego problemu jak problem się pojawi to już stajesz się największym wrogiem tej agencji. Co do koordynatora Łukasza, zero jakiego kolwiek kontaktu trzeba dzwonić dopiero przez holendra, aby on łaskawie odebrał telefon nie raz byłem świadkiem jak dzwonił do młodej osoby z jedyną informacja od niego żeby wracali do Polski , to jest szczyt chamstwa.. czasami nie dzwoni, lecz wysyła SMS, po czym nie daje odpowiedzi na zadawane pytania w sms no i co więcej traktuje człowieka z pogardą, nie wiem dlaczego on tu jeszcze pracuję moim zdaniem wiele ludzi nie potrzebnie traci robotę przez niego, ale też agencja pracy ma taką a nie inną opinie właśnie przez niego.

@Raper

Skoro pracujesz w firmie dlugo to chyba powinienes wiedziec, ze z Lukaszem wszystko mozna zalatwic. Widocznie slabo ho znasz jak i cala dirme, bo pewnie przyjechales 2 tyg temu i wywalili cie z pracy. Holendrzy juz po 2 dniach widza czy chca z kims wspolpracowac czy nie. Widocznie z toba nie chcieli. Zawsze mozna zadzwonic do firmy i porozmawiac z przelozonymi. A czytajac inne opinie widze, ze firma ma dobre opinie.

raper
@Kamila

Nie wiesz jak było to się nie udzielaj. Tak ,pracuje długo w firmie i wiem jak jest i nie tylko ja mam takie zdanie.. W pracy aż slyszalem że Łukasz nie wypłaca ludziom pieniędzy .. Nawet kierowniczka szklarni mówila, że to zwykły cwianiak i prostak.

@raper

ale jak Łukasz nie wypłaca ? przecież on z wypłatami nie ma nic wspólnego. gdybys pracował długo to bys wiedział, że listy godzin wysyła właściciel lub kierownik szklarni i na tej podstawie otrzymuje się wypłaty. zawsze można iść do innej firmy jak tak strasznie twoim zdaniem. ja polecam firme i pracę u Łukasza.

@Kamila

Dobrze jest siedzieć w biurze i nic nie robić, pracuje długo to wiem co się dzieje , więc nie wypowiadaj się po to żeby mu tyłek ratować :)

@Raper

Chyba jednak nie wiesz :) Raper. Chyba jednak zbyt krotko pracujesz skoro nie wiesz kto wyplaca pieniądze w firmie.

@Kamila

Ty wszystko wiesz jak w biurze siedzisz :) Kawka rozmowy itd. to z plotow wszystkiego się dowiesz :)

kamila
@Raper

oczywiście, że wiem bo pracowałam dla tradiro to wiem.

Manolo

Łukasz koordynator niedlugo (usunięte przez administratora) pewny

Slawek

Pracuje na pakowni pomidorow. Polecam prace. Dobre wyplaty, duzo godzin , czasem za duzo godzin. Mieszkanie trafilo mi sie fajne.

Gigyv

Witam chce ostrzec kazda kobiete co bedzie pracowala w Tradiro , koordynator Łukasz to jest babiarz za duzo sobie pozwala , targa umowy o prace i nie daje ich do biura , pracowalam w tej firmie przez 2 miesiace i z tygodnia na tydzien bylo mowione ze wyplate bede miala wyrownana i tak nie bylo ... Numeru sofi nie wyrobili mi ... Po 2 miesiacach powiedzial ze mam zjechac do polski , nie wyplacili mi piniedzy po prostu kazda osoba co chce rospaczac prace w tej firmie to odradzam koordynatorzy wszystko maja w (usunięte przez administratora) nie da sie z nimi nic zalatwic ... Wyplat nie ma na koncie ....

lyca
@Gigyv

potwierdzam... Do mnie też zarywał głupimi tekstami typu czy wyjdę z nim na kawę po pracy, albo pisał sprośne SMS...

magdalena nowakowska
@Gigyv

zastanawiam się jak można przez tyle czasu nie wyrobilas sofi? przecież firma to nie tylko 1 koordynator. w biurze pracują osoby, które nr sofi wyrabiają. wygląda to tak, ze osoby które wyjezdzaj chciałyby wszystko dostać na tacy, czasami wystarczy zadzwonić do firmy i poprosić o rozmowe z osoba odpowiedzialna za wyplaty. tak ciężko? albo z osoba od sofi? a ludzie z polski chcieliby aby wszystko za nich zalatwic. coz ja polecam firme, nigdy nie miałam zadnych problemów z nikim z firmy. wyplaty zawsze na czas. ale widze, ze ktoś się uwzial na lukasza i tak wypisuje na niego.

Hsud

Ta firma jest porazka , oszukuja na piniadze ... Koordynator pan Łukasz dzwoni do ludzi mowi ze nie ma pracy i trzeba zjechac do pl , a zajsc do firmy powiedzial ze sie sama z chlopakiem zwalniam dotej pory nie dostalismy piniedzy .... Pracownicy pracuja bez numeru Sofi nie spieszy sie im do tego zbytnio ludzi lubia oszukiwac ... Mieszkalam w mieszkaniu z jedna para ktora okrada ludzi to jest po prostu masakra z ta firma .... Nie polecam tam pracowac ...

@Hsud

Ja pracuje 7 lat i ani razu nie oszukało mnie tradiro na kase zawsze wszystko na czas i nie tylko ja mam taka opinie kasy nie dostales na konto bo nie masz numeru sofi chciales zeby ci zabrali 52% podatku? a ze meszkasz ze zlodziejami to nie wina tradiro skad oni moga o tym wiedziec? to loteria na kogo trafisz dzwon do biura i zglaszaj ewentualnie zamek zamontuj a numer sofi sam sobie mozesz wyrobic

Robert

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca.

czarus

hej wszystkim. pracuję w tradiro 2 rok. jestem zadowolony, znam koordynatorów w firmie i sa naprawdę ok. pracowałem w innych i wiem jak źle traktują ludzi. tutaj nie mogę tego powiedzieć. łukasz w firmie jest bardzo długo i dlatego, że dobrze pracuje. a jak ktoś jest w firmie na chwilę to znaczy, że się nie nadawał lub był problemowy. Pozdrawiam pracowników tradiro o ile ktoś to czyta.

Holender

Jedzie ktoś w najbliższym czasie na zrywanie pomidorów ?

Majki
@Holender

Dzisiaj byłem pierwszy dzień, jest spoko fajna atmosfera i ludzie, pozdro :)

Husarz
@Holender

Dziadostwo. Male zarobki i wyzysk. Koordynator Lukasz typowy babiarz ma zone a posuwa sie zbyt daleko wobec innych kobiet. Tradiro to juz katastrofa

Dziewczyna
@Husarz

Hahaha babiarz? To chyba mówimy o kimś innym. Łukasz fajny normalny chłopak. Jak ktoś jest w porządku to on również. Nigdy nie widziałam żeby podrywal jakieś dziewczyny

Polak

Tragedia, obiecywali wiele, a nic z tego się nie spelnilo. Brak jakiegokolwiek kontaktu z Panem Koordynatorem Łukaszem, który po spytaniu o nie przelaną wypłatę na konto rozłącza się a po chwili dzwoni z informacją że mam sie pakować i wracać do Polski. Już nie wspomnę o mieszkaniach jakie mają do zaoferowania - cena opłaty nie równa się z warunkami ( grzyb na ścianach, prysznice zardzewiałe ). Koordynator wmawia mi jakieś nieprawdziwe rzeczy, że mi nie pasowała szklarnia a to on dzwonił z informacją że już tam nie pracuje. Normy (usunięte przez administratora) w kosmos a oczekują, że w dwa dni nowa osoba je wyrobi. Wspomnę jeszcze o naszym Wielkim Koordynatorze Łukaszu, że strasznie cwaniakuje przez telefon, nie wypłacał pieniędzy a jak już się o nie dopominam to słyszę, że mam się pakować i wracać do Polski. Na numer Sofi czekałam dwa tygodnie.

@Polak

Dziwne rzeczy tutaj czytam. Pracuje u Lukasz juz dlugi czas i nigdy zadnego problemu z nim nie miala. Przeciez w sprawie wyplaty dzwoni sie do biura a nie do niego. Tak ciezko konus zadzwonic i dowiedziec sie. Przeciez nie bedzie odbieral kazdych telefonow bo jest w pracy i jak jest wazna sprawa to sie pisze smsa i zawsze oddzwania. A jak przyjezdzaja nieudacznicy co pi tygodniu zmieniaj prace lub nie sa w stanie wyrobic norm. To jest holandia nie Polska. A warunki w zaleznosci na co sie trafi w koncu to Holandia. A ta opinia tylko smieszy. Przeciez nie Lukasz nie wyplaca pieniedzy. I zawsze wyplacaja. Jedno z nielicznych biur ktore placa co tydzien zawsze. Nie radze sluchac nieprawdziwych opinii.

Dag

Witam czy pracuje ktos na zrywie.pomidorów?

Grażyna

Może podpowiecie na jakim poziomie trzeba znać język obcy?

Majka
@Grażyna

na pakowni nie musisz znać języka 90 % to Polacy

Gosia

Kto pracuje na orchideach w Maasdijku? Jakie opinie

do biura trzeba samemu jechac na rozmowe?o niekaralnosc jakis papier trzeba przedastawic?

Malinka403
@anonymous

Oni załatwiają tam papierek o niekaralności sami. Ja byłam dziś i od razu dostałam do podpisania umowę.

mozliwywyjazd

Czy wybiera się ktoś do pracy przy orchideach w Vlaardingen przez Rpp Polska ? Może ktoś już był i pracował na orchideach ? Prosze o dodanie opinii. Pozdrawiam

mania
@mozliwywyjazd

hej pracowałam 2 lata przy orchideach. Praca fajan, praktycznie same dziewczyny pracują, trzeba znac angielski, dużo godzin, praca całoroczna, fajny koordynator, przystojny:) dobre zarobki

Malinka403
@mania

A czy koniecznie jest potrzebny język angielski czy jak ktoś umie polski a angielski niekoniecznie komunikatywnie da sobie radę?

Julita

@ankaka czy wszystko to co wymieniłaś agencja zapewniła, że będzie? Czyli wszystko to co miało być na miejscu było i nie czułaś się w żaden sposób rozczarowana? Dobrze, że opisujesz warunki mieszkalne i zatrudnienia w tradiro, bo na pewno takie informacje ciekawią uczestników zaglądających na ten wątek.

niunka
@Julita

pracowałam przez tradiro. bylam bardzo zadowolona, jak komus cos nie pasuje to jeździe do pracy przez inne biura to dopiero zobaczycie jakie sa tragiczne warunki mieszkalne oraz wypłaty. tradiro płaci na czas. godziny pracy są , dojazdy do pracy też. polecam wyjazd do tradiro z czystym sumieniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Tradiro - Vlaardingen

• Jak się pracuje w Tradiro?

Zobacz opinie na temat firmy Tradiro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tradiro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tradiro?

Kandydaci do pracy w Tradiro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tradiro