Alpha BV

Rotterdam

Opinie o Alpha BV

anonim 2009-03-01 20:24:56
Alpha B.V Rotterdam to oszusci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie dosc,ze na 4 pokojowym mieszkaniu gniezdzilo sie 11 osob to jeszcze przyszli i bezczelnie zarzadali pieniedzy za mieszkanie,ktore to firma powinna odciagac i tego pilnowac, potem przyszli i polowe ludzi wyrzucili na bruk bez szansy na jakiekolwiek mieszkanie. do tego wszystkiego zalegaja mi z pensja!!!! to wszystko jest karygodne!!!! ludzi traktuja jak bydlo. nie wierzcie im!!! szczegolnie posrednika : [usunięte przez moderatora]. patrza jak w najszybszy i najlepszy sposob zedrzec z czlowieka pieniadze!!!! trzy razy sie zastanowcie zanim skorzystacie z ich oferty. obiecuja zlote gory a co do czego przyjdzie to jest caly czas wszystko pod gore. ludzi sciagali na wariata a potem okazywalo sie ze pracy nie ma a oni skutecznie tydzien po tygodniu przychodzili i upominali sie o pieniadze na mieszkanie!!! OSZUSCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz 2009-07-02 23:33:40
Nie prawda, Nazywam sie [usunięte przez moderatora] i tu jest mowa o mnie. Chcialbym zaznaczyc ze wszystko co tu Anonim opisal jest nieprawda. Pracuje w tej branzy juz ponad 5 lat i nikogo nie oszukalem. Staram sie mowic jak rzeczywistosc wyglada, jesli ktos nie slucha i slyszy tylko to co sam chce uslyszec,spodziewajac sie zlotych gor w agencji pracy to jest w wielkim bledzie.Nigdy nie bylo takiej sytuacji jak 11 osob w pokoju, a dzieki nam ludzie moga normalnie pracowac nie sa oszukiwani w zaden sposob. Kazdy ma wyjasnione zasady uzytkowania mieszkania. Prawdopodobnie Anonim ktory pisal te bzdury nie zalapal sie w pracy bo jest duza selekcja. Jesli anonim ma jakis problem do wyjasnienia niech sie ze mna kontaktuje, zamiast krytykowania i szukania winnych.
Anonim 2009-10-01 09:17:23
Jedyne adekwatne określenie tego Biura Pośrednictwa Pracy to [usunięte przez moderatora].Pseudo-koordynatorom radziłabym mniej czasu spdzać w solarium i na siłowni, a zamiast tego zapisać się na kurs pt."Zarządzanie zasobami ludzkimi" bo to przyniosłoby większe korzyści dla wszystkich.Należy też odróżnić ostrą selelcje od ostrego nieprofesjonalizmu,[usunięte przez moderatora]
Sebastian 2009-10-25 19:30:35
Jestem zainteresowany pracą za granicą a dokładniej w Rotterdamie.
Nie wiem z kim sie mogę z kontaktować i proszę o jakies pomocne wskazówki,jeżeli to mozliwe.
Z góry uprzejmie dziękuję i pozdrawiam.
[usunięte przez moderatora]
michal 2010-02-04 12:48:19
siemka mozna jais kontak w sprawie pracy
niko 2010-02-14 18:14:03
Ja tez mialem taka sytuacje z [usunięte przez moderatora],przyjechalem do pracy z polski,ponioslem spore koszty,na domku siedzialem tydzien,praca byla 2,3 dni w tygodniu,a musialem placic za mieszkanie,takich ludzi co [usunięte przez moderatora] sciagnal z polski,a pracy nie bylo sa dziesiatki,nie polecam pracy przez [usunięte przez moderatora].tlumaczenie ze jest selekcja,nie ma nic wspolnego z tym ze sie sciaga za duzo ludzi panie [usunięte przez moderatora]
krisss 2010-04-12 10:16:44
Ja tam nie chce miec wiecej do czynienia z ta firma, do busow upychaja jak ziemniaki po 12 osob a za dojazd do pracy trzeba placic.Na Univegu oboz koncentracyjny,zwlaszcza u [usunięte przez moderatora] ktora jest strasznie przeciw polakom.Ona z jakiejs wyspy jest i uwaza sie za Holenderke a naprawde jest gestapowcem.No i rzadza tam portugale i wszystko na temat.
kasia 2010-05-24 16:10:16
Uważajcie na rodaczkę-PAPANAJOTIS.To gorzej niż gestapowiec.Chodzi,węszy i kabluje na Polaków jak *KAPO* w [usunięte przez moderatora].Wszystko za jak największą kasę,wszysko zrobi za pieniądze.Ludzie przez Nią tracą pracę.Liczy się tylko euro i władza,a nie człowiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
darek 2010-05-24 16:49:23
Zgadzam się z tą opinią.Mój kolega też o tej polce opawiadał,kawał [usunięte przez moderatora] z Niej!!!!!.
anonim 2010-10-07 23:37:27
odpowiedz - 2009-07-02 23:33:40

wszstko jest prawda co slychac na temat macieja nowaka i kiedys nawet powiedzialam mu prosto w oczy co o nim mysle kim on jest a jest.............
nieznajomy/a 2011-02-16 20:48:39
Co do [usunięte przez moderatora] to mu nie wierzcie bo napewno nie pracowal do Alfy 5 lat jak juz to chcial chyba powiedziec ze 2 lata jako posrednik.a reszte jako zwykly robol i tam sie nauczyl jak oszukiwac ludzi.To ze na mieszkaniu mieszkalo 11 osob to prawda bo tez tak mieszkale/am a co do jazdy w busach to bywalo nawet 21 osob bydlo ma sie lepiej.Wiem bo to przezyle/am, sam/a miale/am byc posrednikiem ale niestety nie przyjale/am propozycji bo wiem co oni robili z ludzmi i jak oni ich traktowali.Ci co byli przed [usunięte przez moderatora] i cala reszta ktora sie zajmowala tym niby smiesznym posrednictwem.
Agnes 2013-01-26 11:33:44
Witam nazywam się [usunięte przez moderatora] Poszukuje obecnie pracy w Roterdamie i w okolicach jesli ktoś ma namiary na legalna prace z konkretną firmą była bym wdzięczna za kontakt ze mną. [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam
Anonim 2013-03-12 18:57:52
To są oszuści ! Nie wierzcie nikomu !!! Ludzie nie jedzcie tam . Są takie warunki że masakra. Moja znajoma przebywała teraz i mówiła że musi za wszystko płacić . Jest tak zimno że rąk nie czują . Polscy opiekunowie traktują gorzej niż bydło . Liczy się tylko dla nich kasa . I nic więcej !!! Za pranie , dojazd do pracy trzeba płacić!!! Za dom się płaci za wyżywienie też!! Nie dostaje się regularnie pieniędzy . Do pracy jest na 2 lub 3 dni. Chodzi tylko kilka osób ,a reszta siedzi. To wszystko jest kłamstwo i nic więcej !! Te "złote góry ". Odradzam bo zamiast sobie zarobić to sobie pogorszycie !!!
dycha 2013-04-11 13:59:38
stary co do maryski i pracy nie wypowiadam sie...... pracowalem tam teraz ale nie u maryski i przez inne biuro...... oni robią co chcą , mnie po 8 miesiacach biuro zwolnilo bo stwierdzili ze maja za duze problemy ze mna i nie wchodzą tu w rachube jakies mieszkania firmowe, czy w alphie czy u [usunięte przez moderatora] czy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] duijndamie wszedzie robią co chcą........ polscy koordynatorzy to jest najwieksze scierwo w nl......
wilku049 2013-11-02 09:12:36
praca
Marta 2014-10-08 09:48:05
Jakies dziwne to biuro. Najpierw koles cwierka przez telefon jak to potrzebuja pracownikow i zeby do nich przyjechac a potem po zarejestrowaniu okazuje sie ze jednak jest problem bo narazie wszystkie miejsca sa zapelnione. Istna ciuciubabka.
gale 2015-01-14 00:23:44
@korsuń, hej, ale tylko słyszałeś, że to dobra firma, czy wiesz, że to dobra firma, bo to jednak spora różnica. Nie chciałbym opierać swojej decyzji na podstawie jakiś plotek, czy przesłanek. Ewentualnie napisz gdzie słyszałeś, że Alpha BV jest godne polecenia? Ewentualnie może ktoś zweryfikować ten komentarz?
Ada3maZwami 2015-02-13 14:15:42
Univeg Trade Benelux- 23km od Rotterdamu, transport wlasny/ pracowniczy (schidam,rotterdam)
Za 49h spedzone w pracy 307E, odbieraja z wyplaty za dojazdy 4E dziennie + 2E dziennie za ubranie robocze (?). Na miejscu pracy jestes 40/50 min przed rozpoczeciem pracy- czasem nawet 1h wczesniej.Nigdy nie wiesz do ktorej pracujesz, o ktorej koniec, czy to o 12h czy moze 19h. A, i warto wspomniec ze autobus pracowniczy po zakonczeniu pracy lubi być na miejscu po odbior ludzi dopiero po ponad 30min. Alpha bv w polaczeniu z Univeg Trade Benelux - odradzam. Wiele moich tygodniwygladalo tak: Wstawanie o 4h, bo wyjazd o4:30 na 6h, koniec pracy o 18h, bus przyjechal przed 19h, w domu o 20h, kolejnydzien to samo za 290/307E.
sara 2015-03-12 11:42:14
Nie polecam tego biura, maja pracy na dwa dni, a obiecują minimum tydzień!Mam doświadczenie i dobrze wykonuję swoja pracę jestem w Holandii 8 lat . Dobre biuro poznasz po tym ,jak często dają ogłoszenia. Jeżeli ciągle to znaczy ze zmieniają ludzi i nie szanują.Tym bardziej że maja w swoim zapisie ze respektują kodeks pracy ABU. Dla mnie to oszuści!
nowicjusz 2015-06-22 09:25:58
Witam mam zamiar pracowac w firmie alpha z rotterdamu czy ktos na swiezo moze opisac mi warunki i zasady panujace w firmie?slyszalem ze dojezdzaja ludzie do pracy 30 km na univeg Jak z praca i placa Pozdrawiam
nowicjusz 2015-06-26 22:26:57
Nic nie widziales wolnego na ta chwile bo oni nie musza sie oglaszac ze potrzebuja do pracy ludzie sami tam chca pracowac bo to holenderskie biuro a nie tureckie gdzie traktuja Cie jak frajera i nie placa naleznych Ci pieniedzy Znam ludzi co pracuja i same pozytywy ...ale trudno sie dostac
juz nie taki nowicjusz 2015-07-19 11:05:02
pracuje kazdy dzien jest spoko stawka godzinowa 9.53 ciekawa polecam
nowicjusz 2015-08-15 18:01:09
Teraz juz moge potwierdzic jak chcesz pracowac to bedziesz robil prawie kazdego dnia Firma godna polecenia a nie tak jak tureckie zlodzieje w holandii Ludzie wystrzegajcie sie Voorne Putten z Hagi !!!!!
olalem ich 2016-01-28 17:46:00
firma zmierza ku upadkowi musialem odejsc bo nie mieli pracy dla stalych pracownilow a dawali do pracy czarnuchow co pojecia o pracy nie mieli .....ciekawe jaki interes mieli w tym .I jeszcze jedno powyzej 40 godz na tydz co sie zdarzalo baaaaardzo rzadko firma przestala placic 120 pare procent placi tylko 100 procent ....porazkaciekawe czy tak moze????
stary pracownik 2016-05-17 20:45:29
Witam , czy Ta firma dalej zatrudnia do Masarni w Dortmundzie ?
daniel 2016-06-16 13:16:39
niestety nie widziałam żadnych rekrutacji w internecie ale warto może jednak bezpośrednio się z firmą skontaktować. to dobre biura pośrednictwa pracy.
gal anonim 2016-11-07 14:02:25
Mnie zwolnili po miesiącu a prace miałem tyklko w piątki masakra nie polecam tego biura naprawde leipiej znelsc sobie jakies inne lepsze pozdrawiam serdecznie
Zostaw swoją opinię o Alpha BV - Rotterdam
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpha BV